Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσαρες μουυυυ! Καλη εβδομαδα να εχουμε!! 

@tina79κοπελα μου περιμενε να μετρηθεις κ αυριο και αν συνεχισει να πεφτει λογικα θα σου ερθει! αλλιως κανε ενα τεστακι!!

@SerafinaPekala εσυ κουκλα μου τελικα αδιαθετησες;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, tina79 είπε:

Καλημερα κοριτσια, αναμεικτα συναισθηματα σημερα...ενω ξεκινησα πολυ χαρουμενη τα εφαγα τα μουτρα μου..οχι οτι περιμενα κατι, αχ αυτη η ατιμη επλιδα! Βαζω παλι θερμομετρο, το πρωι, πριν σηκωθω απο το κρεβατι, 36,6.. παρασκευη, σαββατο, κυριακη, θερμοκρασια 36,7.  Πριν λιγο καφε.. τι φαση?? Σημερα κανονικα περιμενω περιοδο.. απλα μου κανει εντυπωση γτ τον προηγουμενο μηνα μια μερα πριν τη περιοδο πηγε 36,4 κ την ημερα που μου ηρθε η περιοδος επεσε 36,2.. 

μηπως σ ερθει αυριο ή δεν ερθει κ καθόλου...πάντως σε μενα στον προηγούμενο κυκλο κατέβαινε σταδιακά δλδ 36,6 ,36,6 ,36,5 αδιαθετησα ειχε παει μεχρι 36,8 εμενα.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, kons27 είπε:

Καλημέρα καλημέρα κορίτσια μου!!!!7η μέρα του κύκλου Μ χθες κ ξεκινήσαμε προσπάθειες....!!! Άντε να δούμε τι θα δούμε!!!να σας κάνω μια ερώτηση εσείς μετά την επαφή πλένεστε ή κοιμόσαστε έτσι ?

Κ εγώ εχθές 7 μέρα του κύκλου και ξεκινήσαμε 

Έλα πάμε παρέα 

Τέλος του μήνα θα μιλάμε για μεγάλες ΧΟΡΙΑΚΕΣ εύχομαι

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Καλημερα κοριτσια, αναμεικτα συναισθηματα σημερα...ενω ξεκινησα πολυ χαρουμενη τα εφαγα τα μουτρα μου..οχι οτι περιμενα κατι, αχ αυτη η ατιμη επλιδα! Βαζω παλι θερμομετρο, το πρωι, πριν σηκωθω απο το κρεβατι, 36,6.. παρασκευη, σαββατο, κυριακη, θερμοκρασια 36,7.  Πριν λιγο καφε.. τι φαση?? Σημερα κανονικα περιμενω περιοδο.. απλα μου κανει εντυπωση γτ τον προηγουμενο μηνα μια μερα πριν τη περιοδο πηγε 36,4 κ την ημερα που μου ηρθε η περιοδος επεσε 36,2.. 

Αχ μου έχει τύχει δύο φορές να μου πέσει σταδιακά ως την δεύτερη μέρα .τι μπερδέματα μας κάνει ο παλιοκυκλος.αρα περιμένεις γιατί αν δεν δεις ροή κανονική περίοδος δεν είναι.και μη θάρεις ότι ένας βαθμός πάνω ένας κάτω δεν συμβαίνει κ σε εγκυμοσύνη.δηλαδη δεν είχα ποτέ τρελή θερμοκρασία σε καμία εγκυμοσύνη.36,6 με 36,8 εκεί.ελπιζω να είναι πτώση θερμοκρασία εμφύτευσης κ το καφέ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, kons27 είπε:

Καλημέρα καλημέρα κορίτσια μου!!!!7η μέρα του κύκλου Μ χθες κ ξεκινήσαμε προσπάθειες....!!! Άντε να δούμε τι θα δούμε!!!να σας κάνω μια ερώτηση εσείς μετά την επαφή πλένεστε ή κοιμόσαστε έτσι ?

Εγώ αποφεύγω να πλυθω , Μ ένα μωρομαντηλο λιγο

Just now, SerafinaPekala είπε:

Καλημερα!!! Παντως εγώ καλό είναι κακό είναι δεν ξέρω αλλά δεν πλενομαι μην τυχών κ φύγει τίποτα αχαχαχ αν κ απ ότι διάβασα ότι είναι να μείνει μέσα μένει δεν ξέρω! 

Εγω πάλι έχω τα μαύρα μου τα χάλια Ανυπομωνω πως κ πως να ξανά ξεκινήσω προσπάθειες κ η άτιμη δεν έρχεται και μόνο που ξέρω ότι την επόμενη φορά αντί να περιμένω 22 με 24 μέρες κύκλο θα περιμένω 32 μέχρι στιγμής κ βάλε μάλλον...για να καταλάβω καθυστερηση Τρελαίνομαι κλαψ... 

Ν σου πω εγώ Παρ όλο που τον προηγούμενο κύκλο μου ήρθε στις 35 μέρες 

Σ αυτό το κύκλο ξαναγύρισε στα φυσιολογικά επίπεδα δηλαδή στις 25 

Οπότε δεν είναι απόλυτο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, tina79 είπε:

Οχι, δεν εχω καν σπιτι. Ουτε η θερμοκρασια για τη περιπτωση μου δεν ειναι αξιοπιστη, να καταγραφει στα αρχεια για να το διαβασω τον επομενο μηνα κ να μην ξεμυαλιζομαι!

Αυτό το αρχείο θα μας σώσει όταν παθαίνουμε πανικο

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Αχ μου έχει τύχει δύο φορές να μου πέσει σταδιακά ως την δεύτερη μέρα .τι μπερδέματα μας κάνει ο παλιοκυκλος.αρα περιμένεις γιατί αν δεν δεις ροή κανονική περίοδος δεν είναι.και μη θάρεις ότι ένας βαθμός πάνω ένας κάτω δεν συμβαίνει κ σε εγκυμοσύνη.δηλαδη δεν είχα ποτέ τρελή θερμοκρασία σε καμία εγκυμοσύνη.36,6 με 36,8 εκεί.ελπιζω να είναι πτώση θερμοκρασία εμφύτευσης κ το καφέ.

Καλημέρα..η εβδομάδα ξεκινάει με τρέλα..... είμαι σπίτι μόνη ..κάνω καφέ ζεστό σκέτο και μυρίζει καφές με γάλα..μπλιαχ ..και στομαχόπονο.. εμείς εδώ στην Θεσσαλονίκη έχουμε στη Λαγκάδα το τρελλαδικο...αν χαθώ να ξέρετε... ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Wannabemama είπε:

Εγώ κορίτσια κατά μία έννοια νιώθω λίγο πιο θετικά για αυτό το μήνα.. ελπίζω να μην φάω τα μούτρα μου. Κρατιεμαι από τα τεστ κ ας έχουν μείνει 7 μέρες.. προς το παρόν λέω να πάρω τον άντρα μου να φάμε τίποτα έξω να πιούμε κ ένα κρασάκι.. ένα όμως!!! 

Κ εμένα εφτά μερες μου έχουν μείνει περιμένουμε 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska said:

Καλημέρα κοριτσαρες μουυυυ! Καλη εβδομαδα να εχουμε!! 

@tina79κοπελα μου περιμενε να μετρηθεις κ αυριο και αν συνεχισει να πεφτει λογικα θα σου ερθει! αλλιως κανε ενα τεστακι!!

@SerafinaPekala εσυ κουκλα μου τελικα αδιαθετησες;;

Οχιιι ακόμα έχει δύο τρεις μέρες που νιώθω ότι θα μου ρθει κ δεν έρχεται! Θα αρχίσω να πιστεύω τον άντρα μου με λέει πέταξε τα κολοκινεζικα τεστ και πάρε ένα καλό έγκυος είσαι αχαχαχ κ εκείνος ο καιμενος σίγουρος είναι αντε να του εξηγώ δεν βγαίνει το μέτρημα αχαχ

Ρε κορίτσια μήπως δεν πάω καλά τι θερμοκρασίες έχετε εγώ όλο 35.5, 35.6 τι σκατα πεθαίνω? Υποθερμιες έχω? Αχαχχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

μηπως σ ερθει αυριο ή δεν ερθει κ καθόλου...πάντως σε μενα στον προηγούμενο κυκλο κατέβαινε σταδιακά δλδ 36,6 ,36,6 ,36,5 αδιαθετησα ειχε παει μεχρι 36,8 εμενα.

Κείμενα από 36.8 τα πρωινά 

Με το που μου ήρθε περίοδος μου έπεφτα σταδιακά 

Μ

Και τώρα μόνιμα 36.4 ,περιμένω να δω πότε θα ξαναανεβει

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ritapog said:

Καλημέρα..η εβδομάδα ξεκινάει με τρέλα..... είμαι σπίτι μόνη ..κάνω καφέ ζεστό σκέτο και μυρίζει καφές με γάλα..μπλιαχ ..και στομαχόπονο.. εμείς εδώ στην Θεσσαλονίκη έχουμε στη Λαγκάδα το τρελλαδικο...αν χαθώ να ξέρετε... ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ

Ωραιααα παρέα θα κάνουμε δίπλα είμαι αχαχαχ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ritapog είπε:

Καλημέρα..η εβδομάδα ξεκινάει με τρέλα..... είμαι σπίτι μόνη ..κάνω καφέ ζεστό σκέτο και μυρίζει καφές με γάλα..μπλιαχ ..και στομαχόπονο.. εμείς εδώ στην Θεσσαλονίκη έχουμε στη Λαγκάδα το τρελλαδικο...αν χαθώ να ξέρετε... ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ

Θεσσαλονίκη είσαι;;;;;;αχ η αγαπημένη μου πόλη.εμεινα από τα 23 ως τα 30.ποσο την αγαπώ...και πόσο μου λείπει....θέλω να τραγουδήσω τώρα Θεσσαλονίκη μου μεγάλη φτωχομανα.σπουδασα Αθήνα μετά Θεσσαλονίκη κ τώρα σε κουτσοχωρι πιερριας γά*""*"*το τι να κάνω που μεσειρε ο γαμπρός.

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Αχ μου έχει τύχει δύο φορές να μου πέσει σταδιακά ως την δεύτερη μέρα .τι μπερδέματα μας κάνει ο παλιοκυκλος.αρα περιμένεις γιατί αν δεν δεις ροή κανονική περίοδος δεν είναι.και μη θάρεις ότι ένας βαθμός πάνω ένας κάτω δεν συμβαίνει κ σε εγκυμοσύνη.δηλαδη δεν είχα ποτέ τρελή θερμοκρασία σε καμία εγκυμοσύνη.36,6 με 36,8 εκεί.ελπιζω να είναι πτώση θερμοκρασία εμφύτευσης κ το καφέ.

Δεν ξαναμετραω θερμοκρασια...να πω οτι ηταν η πρωτη φορα σ αυτο το κυκλο που μετρησα να πω οκ.. αλλα στον προηγουμενο κυκλο ενω ειχα 36,7  μια μερα πριν επεσε 36,4 κ την ημερα που μου ηρθε επεσε 36,2..αυτο μαλιστα, ειναι βουτια.. αρα κανονικα εφοσον σημερα ειναι να ερθει κ μαλιστα πρωι πρωι, επρεπε να κανει τρελη πτωση..βαση του δικου μου οργανισμου μιλαω παντα..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Κείμενα από 36.8 τα πρωινά 

Με το που μου ήρθε περίοδος μου έπεφτα σταδιακά 

Μ

Και τώρα μόνιμα 36.4 ,περιμένω να δω πότε θα ξαναανεβει

Εγώ άρχισα από χθες θερμομετρηση.εχω σκυλοβαρεθει γαμ""""*"το όλη αυτή την διαδικασία σαν ζομπι.αααα κ τις βιταμίνες σιχαθηκα κ να μη πλενομαι μετά την επαφή.ποσο βρώμα να αντεξω.ειμαι κ περίεργη με τις μυρωδιές κ δεν αντέχω.αλλαζει η μυρωδιά όταν έχεις το υλικό του άλλου μέσα σου.καλημέρα κορίτσια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...