Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια να ρωτησω κατι ασχετο. Συγνωμη ειναι και πρωι ακομη :) το σπερμα οταν μεινει ολο στο κολπο ολη τη νυκτα και το πρωι παλι τρεχει τι να πρωτο πιστεψω συμβαινει σε καμια σας;; Μονο σε εσας θα βρω απαντηση

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Wannabemama είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Δυστυχώς αρνητικό... Έχω μέρες ακόμα.. ελπίζω να τα καταφέρω!!! Αλλιώς ξανά τον άλλο μήνα...

Καλημερα κοριτσι.Πόσες μέρες πριν την καθυστέρηση είσαι;;και ποιο τεστ έκανες;;;όλα λένε δείχνουν πολλές μέρες πριν αλλά γνώμη μου καλύτερα να το κάνουμε εκεί κοντά στην περίοδο.

Just now, Avmar είπε:

Καλημερα κοριτσια να ρωτησω κατι ασχετο. Συγνωμη ειναι και πρωι ακομη :) το σπερμα οταν μεινει ολο στο κολπο ολη τη νυκτα και το πρωι παλι τρεχει τι να πρωτο πιστεψω συμβαινει σε καμια σας;; Μονο σε εσας θα βρω απαντηση

Πάντα όμως πάντα.και πάλι καλά να λες που μένει στον κόλπο κ δεν τρέχει αμεσως μετά την επαφή.

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Wannabemama είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Δυστυχώς αρνητικό... Έχω μέρες ακόμα.. ελπίζω να τα καταφέρω!!! Αλλιώς ξανά τον άλλο μήνα...

καλημερα κοριτσια!!!κοριτσι μου δεν πειραζει ,τον άλλο μήνα, αλλά νομίζω ότι έκανες νωρις τεστ,οπότε μην στεναχωριέσαι!

  • Ευχαριστώ 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Καλημερα κοριτσι.Πόσες μέρες πριν την καθυστέρηση είσαι;;και ποιο τεστ έκανες;;;όλα λένε δείχνουν πολλές μέρες πριν αλλά γνώμη μου καλύτερα να το κάνουμε εκεί κοντά στην περίοδο.

Καλημέρα.. είμαι 24η κ σε 5 μέρες περιμένω... Η δεν περιμένω τέλος πάντων. Σκέφτομαι την Παρασκευή να το κάνω που είναι δύο μέρες πριν η ακόμα καλύτερα αν την Κυριακή το πρωί δεν έχει εμφανιστεί που μακάρι.. να το κάνω κ το άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα κορίτσια είδα όνειρο ότι ήμουν σε μαιευτήριο κ είδα όλη την γέννα μιας άλλης και το έζησα όλο αυτό λες και ήμουν μαμή μέχρι να κρατήσω το μωρό της για να πάει τουαλέτα.και έλεγα τώρα θα κλάψω ύστερα θα κλάψω.οκ αρχίζω να τα παίζω.λοιπον τι ψυχοφαρμακο να πάρω να μη βλέπω τα κωλοονειρα;;;;

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Avmar είπε:

Καλημερα κοριτσια να ρωτησω κατι ασχετο. Συγνωμη ειναι και πρωι ακομη :) το σπερμα οταν μεινει ολο στο κολπο ολη τη νυκτα και το πρωι παλι τρεχει τι να πρωτο πιστεψω συμβαινει σε καμια σας;; Μονο σε εσας θα βρω απαντηση

χαχαχα δεν θα βγει ολο κάποιο θα βγει ομως,εγω προχθές στην επαφη δεν είχε βγει ξαθολου κ μου έκανε εντύπωση, μπορει να βγηκε σταδιακά δεν ξερω..πάντως ότι περισσεύει βγαινει.

Just now, Wannabemama είπε:

Καλημέρα.. είμαι 24η κ σε 5 μέρες περιμένω... Η δεν περιμένω τέλος πάντων. Σκέφτομαι την Παρασκευή να το κάνω που είναι δύο μέρες πριν η ακόμα καλύτερα αν την Κυριακή το πρωί δεν έχει εμφανιστεί που μακάρι.. να το κάνω κ το άλλο.

κανε την ίδια μέρα που περιμένεις ή μια νερα πριν ,σπάνια θα δειξει πιο νωρίς...έτσι λένε αλλα δεν ισχύει.

  • Ευχαριστώ 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Wannabemama είπε:

Καλημέρα.. είμαι 24η κ σε 5 μέρες περιμένω... Η δεν περιμένω τέλος πάντων. Σκέφτομαι την Παρασκευή να το κάνω που είναι δύο μέρες πριν η ακόμα καλύτερα αν την Κυριακή το πρωί δεν έχει εμφανιστεί που μακάρι.. να το κάνω κ το άλλο.

Αααα κακώς βρε κορίτσι μου το έκανες τώρα.σε πέντε μέρες θα κάνεις το επομενο.ενταξει εγώ τα κάνω αυτά τα λάθη κατ επαναλειψη αλλά εγώ είμαι ειδική περίπτωση....δεν παραδειγματιζομαστε από το χειρότερο χαχαχαχαχα.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

χαχαχα δεν θα βγει ολο κάποιο θα βγει ομως,εγω προχθές στην επαφη δεν είχε βγει ξαθολου κ μου έκανε εντύπωση, μπορει να βγηκε σταδιακά δεν ξερω..πάντως ότι περισσεύει βγαινει.

κανε την ίδια μέρα που περιμένεις ή μια νερα πριν ,σπάνια θα δειξει πιο νωρίς...έτσι λένε αλλα δεν ισχύει.

Μα 8 ωρες μετα και να βγει ;;; Περιεργα πραγματα συμβαινουν... χαχαχαχαχαχ

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Avmar said:

Μα 8 ωρες μετα και να βγει ;;; Περιεργα πραγματα συμβαινουν... χαχαχαχαχαχ

Αχαχα τι μου θύμισες όταν ήμουν πιο μικρή παλιά δηλαδή αχαχ έκανα σεξ με προφυλακτικό, μια φορά έτυχε να μας σπάσει, πάω εγώ μετά αμέριμνη με τις φίλες μου για καφέ, και όταν πήγα τουαλέτα κατουρησα κομμάτι προφυλακτικου, τότε θυμάμαι είχα πάρει κ το χάπι της επόμενης μέρας. Φαντάζομαι ότι μπαίνει βγαίνει αχαχα

Just now, Emilly said:

Σήμερα κορίτσια είδα όνειρο ότι ήμουν σε μαιευτήριο κ είδα όλη την γέννα μιας άλλης και το έζησα όλο αυτό λες και ήμουν μαμή μέχρι να κρατήσω το μωρό της για να πάει τουαλέτα.και έλεγα τώρα θα κλάψω ύστερα θα κλάψω.οκ αρχίζω να τα παίζω.λοιπον τι ψυχοφαρμακο να πάρω να μη βλέπω τα κωλοονειρα;;;;

Αααα πολύ ωραία, εσύ όνειρα εγώ δημιουργώ συμπτώματα που είπαμε ότι θα κλείστουμε? Πάμε παρέα Λαγκάδα να τα λεμεεε

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, SerafinaPekala είπε:

Αχαχα τι μου θύμισες όταν ήμουν πιο μικρή παλιά δηλαδή αχαχ έκανα σεξ με προφυλακτικό, μια φορά έτυχε να μας σπάσει, πάω εγώ μετά αμέριμνη με τις φίλες μου για καφέ, και όταν πήγα τουαλέτα κατουρησα κομμάτι προφυλακτικου, τότε θυμάμαι είχα πάρει κ το χάπι της επόμενης μέρας. Φαντάζομαι ότι μπαίνει βγαίνει αχαχα

Αααα πολύ ωραία, εσύ όνειρα εγώ δημιουργώ συμπτώματα που είπαμε ότι θα κλείστουμε? Πάμε παρέα Λαγκάδα να τα λεμεεε

Αχαχα είχαμε επαφές με προφυλακτικό και τον άλλο μήνα ίσως αργούσε λίγο η περίοδος και νομίζαμε ότι ήμασταν έγκυος.... αχχχχ πόσο απλό τ είχα στο μυαλό Μ!!!

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Wannabemama είπε:

Καλημέρα.. είμαι 24η κ σε 5 μέρες περιμένω... Η δεν περιμένω τέλος πάντων. Σκέφτομαι την Παρασκευή να το κάνω που είναι δύο μέρες πριν η ακόμα καλύτερα αν την Κυριακή το πρωί δεν έχει εμφανιστεί που μακάρι.. να το κάνω κ το άλλο.

Κορίτσι μου μην απογοητεύεσαι είμαι νωρίς ακόμα !! Κ εγώ 24 μέρα του κύκλου μου είμαι αλλά λέω να το κάνω Δευτέρα αν με το καλό δεν μου έχει έρθει!!

Καλημέρα κορίτσια μου!!❤

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Avmar είπε:

Μα 8 ωρες μετα και να βγει ;;; Περιεργα πραγματα συμβαινουν... χαχαχαχαχαχ

ναι βγαίνει κάποιο,οχι ολο συνηθως το υπόλοιπο εχει προχωρήσει στον προορισμό του :D:D

  • Ευχαριστώ 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Και επίσημα μια βδομάδα καθυστέρηση! Εκτός από τα τσιμπήματα χαμηλά, "φούσκωμα" και την υπνηλία ( ακόμα και τώρα που σας γράφω,νυστάζω ενώ κοιμήθηκα ένα γεμάτο 7ωρο), δεν έχω κάτι άλλο. Έχω αρχίσει να πιστεύω ότι εκείνο το ροζ αίμα μήπως ήταν τίποτα άλλο και πρέπει να πάω στο γυναικολόγο . Περιμένω αυτή τη Πέμπτη να πληρωθώ να πάω να κάνω τη χοριακή βέβαια αλλά έχω απογοητευτεί. 

Θα κάνω μια χαζή ερώτηση , συγχωρέστε με είμαι μικρούλα ! Υπάρχει περίπτωση τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης να ταιριάζουν με αυτά όταν ήταν έγκυες οι μανάδες μας; 

 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mariangelap είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Και επίσημα μια βδομάδα καθυστέρηση! Εκτός από τα τσιμπήματα χαμηλά, "φούσκωμα" και την υπνηλία ( ακόμα και τώρα που σας γράφω,νυστάζω ενώ κοιμήθηκα ένα γεμάτο 7ωρο), δεν έχω κάτι άλλο. Έχω αρχίσει να πιστεύω ότι εκείνο το ροζ αίμα μήπως ήταν τίποτα άλλο και πρέπει να πάω στο γυναικολόγο . Περιμένω αυτή τη Πέμπτη να πληρωθώ να πάω να κάνω τη χοριακή βέβαια αλλά έχω απογοητευτεί. 

Θα κάνω μια χαζή ερώτηση , συγχωρέστε με είμαι μικρούλα ! Υπάρχει περίπτωση τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης να ταιριάζουν με αυτά όταν ήταν έγκυες οι μανάδες μας; 

 

 

Καλημέρα 

Τεστακι δεν έχεις κάνει; 

Δε θυμάμαι

Αν δεν έχεις κάνει, κάνε

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...