Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

4 ώρες πρίν, Ellidr είπε:

Κορίτσια μου όμορφα

Ακούστε τα νέα μου

Λοιπόν έχω 8 τουλάχιστον που είναι γύρω στο 1.5 εκ 

Και κάνα δυο ακόμα λίγο πιο μικρά και είμαι στη 9 μέρα 

Αλλά 

Ενδομήτριο 5εκ 

Δυστυχώς 

Οπότε παίρνουμε cyclakour 

Κάτι τέτοιο και κάνουμε το σταυρό μας μέχρι την Παρασκευή που θα ξαναπώ να έχει πάει τουλάχιστον 8 

Πείτε γνώμες

Δεν πτοείσαι εννοειται αυτο.την Παρασκευή θα είναι καλύτερα.εδω όπως είπες τα κατάφερε η θείτσα εμεις δεν θα τα καταφερουμε;σου στέλνω φουλ θετικη ενεργεια

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, linaa είπε:

κοιτα το στηθος πρηζετε καθε φορα μετα την ωορηξια αν εκανες λιγο πιο νωρις ωορηξια θα πρηστει πιο νωρις . αυτο που θα σε κανει να πεις οτι κατι ειναι διαφορετικο ειναι την μερα που περιμενεις περιοδο να ειναι ακομα εντονα πρησμενο. πριν την καθηστερηση οποια μερα κ να πρηστει δεν δειχνει κατι διαφορετικο μην δινεις σημασια σε ολα αυτα πριν την περιοδο γιατι με την σκεψη κ μονο ολα γινονται πιο εντονα κ μπερδευομαστε. 

Ρε κορίτσια το στήθος μου έχει πρηστεί από την ωορρηξία κ μετά κ μάλιστα επειδή είναι και μανταρινακια τα δικά μου εύχομαι κ αν δεν τύχει το πολυπόθητο να μείνει το παντερμο... Αιι στο καλό πιααα!!!

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

κοιτα το στηθος πρηζετε καθε φορα μετα την ωορηξια αν εκανες λιγο πιο νωρις ωορηξια θα πρηστει πιο νωρις . αυτο που θα σε κανει να πεις οτι κατι ειναι διαφορετικο ειναι την μερα που περιμενεις περιοδο να ειναι ακομα εντονα πρησμενο. πριν την καθηστερηση οποια μερα κ να πρηστει δεν δειχνει κατι διαφορετικο μην δινεις σημασια σε ολα αυτα πριν την περιοδο γιατι με την σκεψη κ μονο ολα γινονται πιο εντονα κ μπερδευομαστε. 

να σημειώσω πως αυτό με το στηθος και το πρήξιμο ισχυει για 1η εγκυμοσύνη, στις επόμενες δεν ειναι το ιδιο ,απλα ειναι λιγο ευαίσθητο, όσο για το πρήξιμο νομιζω δεν πρηζετε καθόλου μετα ,ειδικά αν εχεις θηλάσει. οπως πχ στην περίπτωση μου.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, SerafinaPekala είπε:

 

Εγω το ζω αυτή τη στιγμή είχα καθυστέρηση για τα φυσιολογικά μου πολύ μεγάλη, όλα τα τεστ αρνητικά και το παθαίνω πρώτη φορά μάλιστα είχα κ συμπτώματα :-) πρήξιμο συχνοουρια κλπ. Μάλιστα τώρα που Ανυπομωνω να έρθει για να ξανά ξεκινήσω προσπάθειες. Κορίτσια βοήθεια τι μπορεί να μου συμβαίνει από χτες μόνο καφέ έχω δεν κατεβαίνει η ατιμη, αυτό κανονικά αφού σκούπισμα καφέ χτες σήμερα έπρεπε να έχω ήδη περάσει μια μέρα ολόκληρη με ροή δεν μου χει ξανατυχει. Είναι επειδή καθυστέρησε? Έχω αρρωστήσει κρυώσει? Τι μπορεί να είναι να πάω σε κάνα γιατρό, κύστη? Δεν ξέρω αρχίζω να ανησυχώ αν δεν είχα τα αρνητικά θα χαιρόμουν σνιφ Σας έχω ζαλίσει με το θέμα συγγνώμη αλλά έχω πελαγωσει

ΑΧΧΧ όλα καλά θα σου πανε το νιωθωωωωω

Καλα εγω αυτο με τα καφε τα ειχα 5 μερες ξαι και δεν ερχόταν η ακατανομαστη.ημουν ετοιμη να ετοιμασω το παιδικό δωμάτιο χαχαχα τι τραβαμε οι γυναικες

Just now, *Vasoula είπε:

Έχουμε μπλέξει τα συμπτώματα σε αυτήν την ενότητα!χαχαχχαχαχα

Κοιτα Κατερινάκι μου για συμπτώματα εγκυμοσύνης οπως λέει και ο τίτλος πριν την περίοδο είναι κάπως δύσκολο να διακρίνεις καθώς τα ύπουλα μοιάζουν με την περίοδο...βεβαια κάποια κορίτσια λένε πως τον μηνα π έμειναν όντως είχαν παρατηρήσει κατι διαφορετικο....οποτε αυτο ψάχνουμε ακομα ολες!!!!!

Εγω που κάθε μήνα τα εχω ολα τι να κανω;ψάχνω το κατι διαφορετικό να το προσθέσω στη λίστα μου χαχαχ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

να σημειώσω πως αυτό με το στηθος και το πρήξιμο ισχυει για 1η εγκυμοσύνη, στις επόμενες δεν ειναι το ιδιο ,απλα ειναι λιγο ευαίσθητο, όσο για το πρήξιμο νομιζω δεν πρηζετε καθόλου μετα ,ειδικά αν εχεις θηλάσει. οπως πχ στην περίπτωση μου.

ναι αμα εχεις γεννησει κ θηλασει η αληθεια ειναι οτι αλλαζουν πολλα στις ορμονες κ αλλαζει κ η περιοδος εχεις δικιο!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Sofiamar93 είπε:

 Βιταμίνες παιρνω εδω και 6 μηνες γιατι μου ειπε ο γιατρος μου 3 μηνες πριν ξεκινησουμε προσπαθειες καλο ειναι να παιρνω φυλλικο οξυ.. Και επειδη επαιρνα και σίδηρο ειπα να παρω μια πολύ βιταμίνη. Πηρα αυτες τις pregnacare. Την ωορρηξία μουτηνκαταλαβαινω πολυ εντονα. Ποναω πολυ.. Αλλα ναι εκανα και τεστ τους προηγουμενους μηνες.. Θα δουμε.. Δςν θα το βαλω κατω.. ❤️❤️❤️Σε ευχαριστώ πολυυυ. Ευχομαι ολες μας θετικα αποτελεσματα συντομΑ

@Sofiamar93 μαζί εμείς....κ εγώ το 93 εμένα ο αρραβωνιαστικός μου 35 μια προσπαθούμε 4 μήνες!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

να σημειώσω πως αυτό με το στηθος και το πρήξιμο ισχυει για 1η εγκυμοσύνη, στις επόμενες δεν ειναι το ιδιο ,απλα ειναι λιγο ευαίσθητο, όσο για το πρήξιμο νομιζω δεν πρηζετε καθόλου μετα ,ειδικά αν εχεις θηλάσει. οπως πχ στην περίπτωση μου.

Δεν έχω θηλάσει είχα μείνει έγκυος αλλά το εχασα

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

ναι αμα εχεις γεννησει κ θηλασει η αληθεια ειναι οτι αλλαζουν πολλα στις ορμονες κ αλλαζει κ η περιοδος εχεις δικιο!

λινα μου τι κάνεις κατα τα αλλα? τα παιδάκια σου?


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

να σημειώσω πως αυτό με το στηθος και το πρήξιμο ισχυει για 1η εγκυμοσύνη, στις επόμενες δεν ειναι το ιδιο ,απλα ειναι λιγο ευαίσθητο, όσο για το πρήξιμο νομιζω δεν πρηζετε καθόλου μετα ,ειδικά αν εχεις θηλάσει. οπως πχ στην περίπτωση μου.

Μπα δεν είναι απαραίτητο.εμενα στον γιο μου το τίποτα και νομίζω ηη στην τρίτη ηη στην τέταρτη εγκυμοσύνη πονουσα κ ο αέρας να το ακουμπούσε κ πριν την καθυστέρηση.

Just now, Κατερινα1992 είπε:

Δεν έχω θηλάσει είχα μείνει έγκυος αλλά το εχασα

Υπομονή κοριτσάκι μου και εγώ τρία έχασα.θα έρθει κ σε σένα μωρακι.υπομονη.28 είσαι ε;;;;εγώ 30 έπιασα τον γιο μου.μικρη είσαι υπάρχει χρόνος.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Μπα δεν είναι απαραίτητο.εμενα στον γιο μου το τίποτα και νομίζω ηη στην τρίτη ηη στην τέταρτη εγκυμοσύνη πονουσα κ ο αέρας να το ακουμπούσε κ πριν την καθυστέρηση.

Υπομονή κοριτσάκι μου και εγώ τρία έχασα.θα έρθει κ σε σένα μωρακι.υπομονη.28 είσαι ε;;;;εγώ 30 έπιασα τον γιο μου.μικρη είσαι υπάρχει χρόνος.

Δυστυχώς είναι δύσκολο 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Κατερινα1992 είπε:

Δυστυχώς είναι δύσκολο 

Πολύ δύσκολο είναι το ξέρω κ δύσκολα το ξεπερνάει κ εννοείται θα το θυμάσαι πάντα.θα έρθει όμως ένα μωράκι κ μετά όσα άλλα θες κ θα συμπληρώσουν την ευτυχία σας.

Γλυκουλες μου είπε ο δικος μου υπάρχει περίπτωση να φύγουμε Τήνο τριήμερο τετραήμερο.ειχαμε πάει κ περισυ.θα δούμε λίγο μη μας πάρει κάνα τσουνάμι κ αν είναι καλές συνθήκες θα πάμε.θα ανάψω κεράκια για όλες.να μας βοηθήσει η Παναγία να χαμογελάσουμε κ εμείς.

  • Μου αρέσει 8
  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, kons27 είπε:

@Sofiamar93 μαζί εμείς....κ εγώ το 93 εμένα ο αρραβωνιαστικός μου 35 μια προσπαθούμε 4 μήνες!!! :)

Χαχαχα ακριβως στην ιδια φαση ειμαστε δηλαδη.. Τι ωραια.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

κοιτα το στηθος πρηζετε καθε φορα μετα την ωορηξια αν εκανες λιγο πιο νωρις ωορηξια θα πρηστει πιο νωρις . αυτο που θα σε κανει να πεις οτι κατι ειναι διαφορετικο ειναι την μερα που περιμενεις περιοδο να ειναι ακομα εντονα πρησμενο. πριν την καθηστερηση οποια μερα κ να πρηστει δεν δειχνει κατι διαφορετικο μην δινεις σημασια σε ολα αυτα πριν την περιοδο γιατι με την σκεψη κ μονο ολα γινονται πιο εντονα κ μπερδευομαστε. 

Δεν μου έχει πρηστεί ποτέ στήθος πριν την περίοδο μόνο τον μήνα που ήμουν έγκυος και πρήστηκε μια εβδομάδα πριν την περίοδο


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Μπα δεν είναι απαραίτητο.εμενα στον γιο μου το τίποτα και νομίζω ηη στην τρίτη ηη στην τέταρτη εγκυμοσύνη πονουσα κ ο αέρας να το ακουμπούσε κ πριν την καθυστέρηση.

Υπομονή κοριτσάκι μου και εγώ τρία έχασα.θα έρθει κ σε σένα μωρακι.υπομονη.28 είσαι ε;;;;εγώ 30 έπιασα τον γιο μου.μικρη είσαι υπάρχει χρόνος.

Ναι 28 δύσκολο πολυ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...