Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, kons27 είπε:

Ρε κορίτσια αφού τα λέμε όλα εδώ μέσα να σας ρωτήσω κάτι ... Επηρεάζει την σύλληψη λέτε η εκσπερμάτιση η δική μας?? Δηλαδή πειράζει αν τελειώνουμε πρώτα εμείς?

Νομίζω ότι αυτό είναι το θέμα.. εκεί γίνεται καλύτερο αποτέλεσμα!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Wannabemama είπε:

Νομίζω ότι αυτό είναι το θέμα.. εκεί γίνεται καλύτερο αποτέλεσμα!!!!

Ναι!! Αυτό εχω διαβάσει κ εγώ. Βοηθάει το σπερμα να κινηθεί πιο ευκολα λογω των συσπασεων των μυών!! 

  • Μου αρέσει 2

TZSkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marialena86 είπε:

Ναι!! Αυτό εχω διαβάσει κ εγώ. Βοηθάει το σπερμα να κινηθεί πιο ευκολα λογω των συσπασεων των μυών!! 

Άρα καλύτερα είναι εμείς να τελειώνουμε πριν από τους συντρόφους μας!!και το είχα άγχος!! Αχαχα 

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, kons27 είπε:

Ρε κορίτσια αφού τα λέμε όλα εδώ μέσα να σας ρωτήσω κάτι ... Επηρεάζει την σύλληψη λέτε η εκσπερμάτιση η δική μας?? Δηλαδή πειράζει αν τελειώνουμε πρώτα εμείς?

Όπως είπαν και τα κορίτσια λιπαίνεται καλύτερα η περιοχή και βοηθάει το σπερμα να φτάσει πιο γρήγορα και ευκολα

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Wannabemama είπε:

Ρε κορίτσια το στήθος μου έχει πρηστεί από την ωορρηξία κ μετά κ μάλιστα επειδή είναι και μανταρινακια τα δικά μου εύχομαι κ αν δεν τύχει το πολυπόθητο να μείνει το παντερμο... Αιι στο καλό πιααα!!!

Πωπω τώρα που το λέγατε παρατήρησα κ εγώ το δικό μου κ είναι αρκετά πρησμένο!! Προσπαθώ να μην δίνω σημασία για να μην αγχώνομαι!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 9/28/2020 at 7:38 PM, *ζουζουνα*!!! said:

εγω πιστευω οτι εισαι στις γόνιμες...36 μια χαρα ειναι..χαχαχα ρωτα και μενα που παει 40 κ πάνω χαχαχαχα 

επαφη μπορείς να εχεις κ σήμερα!! απλά το μονο που ξέρω πχ για παπ τεστ δεν κάνει να εχεις επαφη 3 μερες πριν την εξέταση.τωρα για σένα επειδή απλά θα δείτε δεν νομιζω να υοαρχρι πρόβλημα να εχεις επαφή. 

36 μέρες πήγε τον Αύγουστο, κάτι εξαιρετικά σπάνιο για μένα αλλά ποτέ δεν ξέρεις. Και εγώ νομίζω ότι το σκ κ χθες ήμουν στις γόνιμες αλλά δεν υπήρξε επαφή άρα οκ δεν πειράζει πάμε για οπότε κάτσει. Εγώ κ σήμερα ειχα υγρά, όχι αυτό το πολύ που είχα αυτές τις μέρες αλλά έχω. Ενοχλήσεις καθημερινά κ σχεδόν συνέχεια αλλά το αποδίδω σε κρύωμα. Επίσης καθημερινά τουαλέτα νο.2 (όχι διάρροια) αλλά έτσι στο περίπου είναι ο άντρας μου άρα δεν το πολύ αποδίδω κάπου πέρα από κρύωμα. Τεστ έχω 2 μόνο. Θα κάνω εφόσον φτάσω στις 2 μερες καθυστέρησης. Ούτε καν στη 1η. Αρνούμαι να χαλάσω λεφτά κ να έρθει η περίοδος μετά από λίγες ώρες! Η εφαρμογή λέει σε μια βδομάδα ακριβώς περίοδο. Αν ο κύκλος είναι από 22-28 μέρες κάτι έκανα σε επαφές. Αν πάει πιο μεγάλος τότε δεν έπεσε ούτε φιλάκι χαχαχχαχα!!!! 

Covid update: αρνητικός ο γιος! 

Just now, Evouska said:

Πωπω τώρα που το λέγατε παρατήρησα κ εγώ το δικό μου κ είναι αρκετά πρησμένο!! Προσπαθώ να μην δίνω σημασία για να μην αγχώνομαι!!!

Βρε λες;; 

Στην περίοδο σου πρηζεται ευακι; 

9 minutes ago, linaa said:

ναι αμα εχεις γεννησει κ θηλασει η αληθεια ειναι οτι αλλαζουν πολλα στις ορμονες κ αλλαζει κ η περιοδος εχεις δικιο!

Χρήσιμη πληροφορία γιατι θηλάζω κ δεν νιώθω τίποτα ούτε σε περίοδο, ούτε σαν σύμπτωμα γενικά... 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, kons27 είπε:

Άρα καλύτερα είναι εμείς να τελειώνουμε πριν από τους συντρόφους μας!!και το είχα άγχος!! Αχαχα 

Το καλύτερο είναι να το απολαμβάνουν κ οι δύο (if you know what i mean) ;):P εκεί σε συνδιασμό με τη ηρεμία την ψυχολογική κ την απόλαυση το ποσοστό επιτυχίας ανεβαινειιιιι...

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, kons27 είπε:

Ρε κορίτσια αφού τα λέμε όλα εδώ μέσα να σας ρωτήσω κάτι ... Επηρεάζει την σύλληψη λέτε η εκσπερμάτιση η δική μας?? Δηλαδή πειράζει αν τελειώνουμε πρώτα εμείς?

Εγώ έχω σκεφτεί κ αυτό....επειδή κ οι σάλπιγγεςκάνουν κινήσεις για να σπρώξουν το αβγό μπορεί να παίζει ρόλο η συνεχής γυμναστική για να συσπώνται χαχαχαχαχα.

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

36 μέρες πήγε τον Αύγουστο, κάτι εξαιρετικά σπάνιο για μένα αλλά ποτέ δεν ξέρεις. Και εγώ νομίζω ότι το σκ κ χθες ήμουν στις γόνιμες αλλά δεν υπήρξε επαφή άρα οκ δεν πειράζει πάμε για οπότε κάτσει. Εγώ κ σήμερα ειχα υγρά, όχι αυτό το πολύ που είχα αυτές τις μέρες αλλά έχω. Ενοχλήσεις καθημερινά κ σχεδόν συνέχεια αλλά το αποδίδω σε κρύωμα. Επίσης καθημερινά τουαλέτα νο.2 (όχι διάρροια) αλλά έτσι στο περίπου είναι ο άντρας μου άρα δεν το πολύ αποδίδω κάπου πέρα από κρύωμα. Τεστ έχω 2 μόνο. Θα κάνω εφόσον φτάσω στις 2 μερες καθυστέρησης. Ούτε καν στη 1η. Αρνούμαι να χαλάσω λεφτά κ να έρθει η περίοδος μετά από λίγες ώρες! Η εφαρμογή λέει σε μια βδομάδα ακριβώς περίοδο. Αν ο κύκλος είναι από 22-28 μέρες κάτι έκανα σε επαφές. Αν πάει πιο μεγάλος τότε δεν έπεσε ούτε φιλάκι χαχαχχαχα!!!! 

Covid update: αρνητικός ο γιος! 

Βρε λες;; 

Στην περίοδο σου πρηζεται ευακι; 

Μου πρηζεται λιγο πριν αδιαθετησω αλλα οχι πάντα!! Τώρα όμως είναι τούμπανο χαχαχα 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Πολύ δύσκολο είναι το ξέρω κ δύσκολα το ξεπερνάει κ εννοείται θα το θυμάσαι πάντα.θα έρθει όμως ένα μωράκι κ μετά όσα άλλα θες κ θα συμπληρώσουν την ευτυχία σας.

Γλυκουλες μου είπε ο δικος μου υπάρχει περίπτωση να φύγουμε Τήνο τριήμερο τετραήμερο.ειχαμε πάει κ περισυ.θα δούμε λίγο μη μας πάρει κάνα τσουνάμι κ αν είναι καλές συνθήκες θα πάμε.θα ανάψω κεράκια για όλες.να μας βοηθήσει η Παναγία να χαμογελάσουμε κ εμείς.

Αχ αγαπάω Τήνο!!!!!!!!!! Για 28η λέτε;; είχα πάει το 2016 μετά το γάμο μου! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, kons27 είπε:

Ρε κορίτσια αφού τα λέμε όλα εδώ μέσα να σας ρωτήσω κάτι ... Επηρεάζει την σύλληψη λέτε η εκσπερμάτιση η δική μας?? Δηλαδή πειράζει αν τελειώνουμε πρώτα εμείς?

Καλε αυτό πρέπει να γίνεται έτσι κ αλλιώς Όχι μόνο όταν προσπαθείτε!! Χαχαχαχα προηγούνται οι κυρίες!!

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska said:

Μου πρηζεται λιγο πριν αδιαθετησω αλλα οχι πάντα!! Τώρα όμως είναι τούμπανο χαχαχα 

Κάποιος θα το χαρεί ιδιαιτέρως χαχαχχαχα!! Κοντεύουν οι μέρες για σένα, καλό σημάδι Ευακι. Πιστεύω πολύ σε σένα αυτό το μηνα!!! Έχω καλή διαίσθηση!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

36 μέρες πήγε τον Αύγουστο, κάτι εξαιρετικά σπάνιο για μένα αλλά ποτέ δεν ξέρεις. Και εγώ νομίζω ότι το σκ κ χθες ήμουν στις γόνιμες αλλά δεν υπήρξε επαφή άρα οκ δεν πειράζει πάμε για οπότε κάτσει. Εγώ κ σήμερα ειχα υγρά, όχι αυτό το πολύ που είχα αυτές τις μέρες αλλά έχω. Ενοχλήσεις καθημερινά κ σχεδόν συνέχεια αλλά το αποδίδω σε κρύωμα. Επίσης καθημερινά τουαλέτα νο.2 (όχι διάρροια) αλλά έτσι στο περίπου είναι ο άντρας μου άρα δεν το πολύ αποδίδω κάπου πέρα από κρύωμα. Τεστ έχω 2 μόνο. Θα κάνω εφόσον φτάσω στις 2 μερες καθυστέρησης. Ούτε καν στη 1η. Αρνούμαι να χαλάσω λεφτά κ να έρθει η περίοδος μετά από λίγες ώρες! Η εφαρμογή λέει σε μια βδομάδα ακριβώς περίοδο. Αν ο κύκλος είναι από 22-28 μέρες κάτι έκανα σε επαφές. Αν πάει πιο μεγάλος τότε δεν έπεσε ούτε φιλάκι χαχαχχαχα!!!! 

Covid update: αρνητικός ο γιος! 

Βρε λες;; 

Στην περίοδο σου πρηζεται ευακι; 

Χρήσιμη πληροφορία γιατι θηλάζω κ δεν νιώθω τίποτα ούτε σε περίοδο, ούτε σαν σύμπτωμα γενικά... 

Γεια σου ρε σοφακι.ολα καλά με το μικρό..κ εγώ έχω τα πρωινά χαλαρά κ μετα έρχεται ο μικρός κ αρχίζουμε μαθήματα κ ξεκινάει αυτήν την εβδομάδα κ υπόλοιπες δραστηριότητες κ θα σας στελνω στα κλεφτα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Κάποιος θα το χαρεί ιδιαιτέρως χαχαχχαχα!! Κοντεύουν οι μέρες για σένα, καλό σημάδι Ευακι. Πιστεύω πολύ σε σένα αυτό το μηνα!!! Έχω καλή διαίσθηση!! 

Μακάρι αγάπη μου !! Σου έχω πει αυτός θα είναι ο τυχερός μας μήνας!!! ❤❤❤ Τώρα είδα για τον γιόκα σου!! Έφυγε ένα άγχος! Είναι καλύτερα γενικά;! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Αχ αγαπάω Τήνο!!!!!!!!!! Για 28η λέτε;; είχα πάει το 2016 μετά το γάμο μου! 

Εγώ έχω πάει δύο φορές.την μια περισυ Οκτώβριο κ τώρα λέμε την άλλη εβδομάδα,ας λείψει κ από το σχολείο όπως περισυ λίγο.να φοράνε μάσκες γάντια δεν ξέρω στολή αστροναύτη να μην κολλήσουμε κορονοιος στο πλοίο....

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...