Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Fay_ είπε:

      Η πρώτη εμβρυομεταφορα! Σ ευχαριστώ πολυ! 

      Κορίτσι έκανες χοριακη ? 

      πρίν από 25 λεπτά , Angot είπε:

      της ειπα ότι ακριβώς ειπα και σε σας! τι να πω , ότι να ναι!  

      Τι να πω αφού το γράφει Κ μέσα στην σελίδα του gov . Μπορεί να ήταν καινούρια Κ να μην ήξερε 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, sofiadu είπε:

αποτοξινωση θα κανεις απο εμας!!! σε βλεπω τζανκι στο νησι, "λιγο ιντερνετ φιλακρακι εχεις;;; "

Αχ θα με παρετε μαζι σας;;;;;;;;;;;;

Ποιο τζάκι..περισυ πάμε Οκτώβριο με μακρυμάνικο κ ζακέτες κ ανοίγει το πλοίο κ βγάλαμε καπνούς.ολες οι φωτό το παιδί είναι με το φανελάκι.40 βαθμούς είχε κ δεν είχαμε ούτε μαγιω για μπάνιο τίποτα κ πηγαίναμε κ αγοράζαμε πράγματα.κ είχα μπει στο μετεο κ έπεσε εντελώς έξω έδινε 22 βαθμούς ενώ τελικά είχε 38.ααααα τζανκι; Είπες.χαχαχαχαχαχαχαχα.ααα καλά δεν βλέπω η γριά μπροστά μου ιιιιχαχα α.καλα εκφυλιζομαι όσο πάω.

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Emilly said:

Ποιο τζάκι..περισυ πάμε Οκτώβριο με μακρυμάνικο κ ζακέτες κ ανοίγει το πλοίο κ βγάλαμε καπνούς.ολες οι φωτό το παιδί είναι με το φανελάκι.40 βαθμούς είχε κ δεν είχαμε ούτε μαγιω για μπάνιο τίποτα κ πηγαίναμε κ αγοράζαμε πράγματα.κ είχα μπει στο μετεο κ έπεσε εντελώς έξω έδινε 22 βαθμούς ενώ τελικά είχε 38.ααααα τζανκι; Είπες.χαχαχαχαχαχαχαχα.ααα καλά δεν βλέπω η γριά μπροστά μου ιιιιχαχα α.καλα εκφυλιζομαι όσο πάω.

κλαιωωω δεν υπαρχεις!! χαχαχαχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Just now, Βασούλαα είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε πως είστε ? Δεν ακουστικά καθόλου γιατί είμαι λίγο σκατα επειδή σας είχα πει ότι είχα καθυστέρηση μια εβδομάδα έκανα 2 τεστ και ήταν θετικά  και θα πήγαινα τώρα την Παρασκευή στην  γυναικολόγο αλλά άλλαξαν τα πράγματα εχτές μου ήρθε αίμα και πήρα την γυναικολόγο μου και μου λέει έλα να σε δω πήγα με ειδε και πήγα έκανα β χοριακη εχτές και την πολύ χαμηλά 675 και τώρα πρέπει την Πέμπτη να ξανά πάω να κάνω πρέπει να είναι υπερδιπλάσια πφ δεν τι να κάνω

Κοριτσακι μου μη στεναχωριέσαι όπως σου είπαν και τα υπόλοιπα κορίτσια έχει συμβεί αιμα στην εγκυμοσύνη και πήγαν όλα καλά..το 675 δεν μ φαίνεται πολύ χαμηλό αλλα δε ξερω αν είχες κανει κ αλλη και πόσο ήταν....λογικα θα σου εδωσε utrogestan...να είσαι ξάπλα τωρα....θέλει πολύ ξεκούραση...σου στέλνω οοοοοοολη μου τη θετική ενέργεια να πανε ολα κατευχην!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Καλημερα! Εγω εχω μονο 2 home test. ναι αυτα που βγαινουν παντα αρνητικα! χαχαχαχα

Θα τα κανω την αλλη Πεμπτη (2η μερα καθυστερησης). δεν κανω νωριτερα! τωρα αν τα κανω κ συνεχισει να μην ερχεται θα παω για ψηφιακο που θα το ξεκοιλιαω μετα!

Τα υγρα σταματησαν εμενα. Πεμπτη -Παρασκευη-σκ κ Δευτερα ειχα παρααα πολλα. Σημερα πιο στεγνη.... @*Vasoula να δεις ηταν ωορρηξιας...

βεβαια ενοχλησεις εχω καθημερινα κ σχεδον συνεχεια...Κακα τα ψεμματα δεν εχω νιωσει σε αλλους μηνες ,βεβαια ο καθε μηνας διαφορετικος ειναι, αν βαλεις κ το κρυωμα ισως να τα νιωθω για αυτο τον λογο...

Εν ολιγης δεν θελω να το πιστεψω γιατι θα φαω τη μπουφλα παλι...

@Evouska Μου πως εισαι;;; το στηθος τουμπανειρο;;;;;;;

κ εγω μονο ενα τεστακι κανονικο εχω και το κραταω σαν τα ματια μου!! χαχαχα οχι οτι ξερω ποτε να το κανω, αφου τον προηγουμενο μηνα ειχα μεγαλο κυκλο και δεν ξερω αν θα παει ετσι και αυτον τον μηνα!

25η μερα του κυκλου σημερα και το στηθος ειναι τουμπανειρο!! με ενοχλει και το σουτιεν! τι θα κανωωωωωωωωωωωωωω

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Wannabemama είπε:

Νομίζω ότι αυτό είναι το θέμα.. εκεί γίνεται καλύτερο αποτέλεσμα!!!!

Ισχύει..οι συσπάσεις που κάνει η μήτρα βοηθούν το σπέρμα να πάει στο σωστό δρόμο πιο γρήγορα.. όπως και αν έχεις οργασμό στην περίοδο τελειώνει πιο γρήγορα..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Evouska said:

κ εγω μονο ενα τεστακι κανονικο εχω και το κραταω σαν τα ματια μου!! χαχαχα οχι οτι ξερω ποτε να το κανω, αφου τον προηγουμενο μηνα ειχα μεγαλο κυκλο και δεν ξερω αν θα παει ετσι και αυτον τον μηνα!

25η μερα του κυκλου σημερα και το στηθος ειναι τουμπανειρο!! με ενοχλει και το σουτιεν! τι θα κανωωωωωωωωωωωωωω

Αχ τετοια να ακουω τετοια!!! Ευχομαι να αργησεις πολυ να ξαναβαλεις κανονικο σουτιεν! Οπως εγω φοραω μπουστακι απο τον Νοεμβριο του 2016! Να πρηστει να γινει μπομπα καραμπομπα ευχομαιιιιιιιιιι!!!! Δεν εμεινε πολυ Ευακι μου!!! Νομιζω Δευτερα ειναι καλη μερα για τεστ αφου αναμενεις σκ περιοδο...βεβαια αν κανεις κ τωρα μεγαλο κυκλο, ισως δεν δειξει κατι τη δευτερα αλλα ποσο να περιμενεις πια;;;; κ εγω θα κανω στη 2η μερα καθυστερησης συμφωνα με αυτα που περιμενω. Αν κανω κ εγω μεγαλο κυκλο, καμενα θα πανε τα τεστακια χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr said:

Είχες ξανακάνει χοριακη ή ήταν η πρώτη σου ;;

Έχεις καθυστέρηση;

Τι αίμα είναι πολύ ή σταγόνες;

Η πρώτη μου χτες και αύριο θα κάνω δεύτερη  

Ναι είχα 10 μέρες 

Από εχτές έχω αίμα εχτές ήταν καφέ σήμερα κόκκινο είναι αρκετό 

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Κορίτσια εμένα σήμερα Μ έπιασε μια μικρή απαισιοδοξία ότι δε πρόκειται να πάει από 5 στο 8 το ενδομήτριο σε 3 μέρες 

Νομίζω τσάμπα η προσπάθεια 

Να σε αφήσει αυτή η απαισιοδοξία γιατί μπορει κάλλιστα να πάει!!!!εγω το εχω ήδη δεδομένο!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Κορίτσια εμένα σήμερα Μ έπιασε μια μικρή απαισιοδοξία ότι δε πρόκειται να πάει από 5 στο 8 το ενδομήτριο σε 3 μέρες 

Νομίζω τσάμπα η προσπάθεια 

Με τίποτα δεν ισχύει.θα παχύνει.τι είναι αυτά που λες.παρασκευη;;;;;γι αυτό σε ρώτησα.εχεις ξαναμετρησει το ενδομήτριο σου;;;;εμένα πάντα μα πάντα ίδια λειτουργεί ο οργανισμός μου.οποτε το μέτρησα ίδιο ήταν μόνο μια φορά 8 μέρα μετά την αποξεση που ήταν 4 και με είχε πανικοβαλει ένας χαζός υποτίθεται καλός κ τον επόμενο μήνα ήταν 10 ολόκληρο γουρούνι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, vasiliki2020 said:

Είχες πολυ αιμα δηλαδή;σου έδωσε μηπως να παίρνεις utrogestan?μην απελπίζεσαι μπορει ν μην είναι κάτι σοβαρό.αυτη τη λεει;

Είναι φυσιολογικό αλλά πρέπει να ανεβαίνουν η τιμές έτσι Μ είπε όχι κάτι βιταμίνες

Link to comment
Share on other sites

Just now, Βασούλαα είπε:

Η πρώτη μου χτες και αύριο θα κάνω δεύτερη  

Ναι είχα 10 μέρες 

Από εχτές έχω αίμα εχτές ήταν καφέ σήμερα κόκκινο είναι αρκετό 

Κορίτσι μου αρα ήταν η πρώτη σου χοριακη???γιατί τη θεωρείτε χαμηλή τότε??λόγω της καθυστέρησης???δε σε είχε βάλει να κάνεις αλλη την προηγούμενη εβδομάδα???

Το αίμα μπορεί να ειναι έλλειψη προγεστερονης...αν κρατήσει μια με δυο μερες δεν ειναι απαραίτητα επικίνδυνο....ομως να ξεκουραστείς πολύ...σου εδωσε utrogestan ε???

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γιατί δεν δίνουν ουτρογκεσταν με αιμορραγία κάποιοι γιατροί;;;;το έχω ακούσει κ από άλλες κοπέλες εδώ μέσα.αλλα κ εγώ είχα πάρει στην πρώτη( δεν είχα αίμα αλλά ο γιατρός μου τα έδωσε δεν ξέρω αν έκανε καλά απλά δεν μου κάναν κακό,γιατί πονουσα πολύ σαν να μου ρχεται περίοδος και φοβήθηκε) και πολλές γνωστές με αιματακι τις έδωσαν και σταμάτησε.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Κορίτσια γιατί δεν δίνουν ουτρογκεσταν με αιμορραγία κάποιοι γιατροί;;;;το έχω ακούσει κ από άλλες κοπέλες εδώ μέσα.αλλα κ εγώ είχα πάρει στην πρώτη( δεν είχα αίμα αλλά ο γιατρός μου τα έδωσε δεν ξέρω αν έκανε καλά απλά δεν μου κάναν κακό,γιατί πονουσα πολύ σαν να μου ρχεται περίοδος και φοβήθηκε) και πολλές γνωστές με αιματακι τις έδωσαν και σταμάτησε.

Ναι ισχύει και εγώ το ξέρω αυτό με τα ουτρο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...