Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Wannabemama είπε:

Ας ελπίσουμε πως δεν θα έρθει.. απέφευγε να σηκώνεις παιδιά.. κ εγώ όσο μπορώ δεν σηκώνω βαρη.. όσο μπορώ.. τώρα τι να πω!!!

Μου κάνουν πιο πολλά συμπτώματα.. πότε περιμένεις;;;

Με βάση το ημερολόγιο σε 6 μέρες..με βάση την ωορρηξία που έκανα σε 3-4

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μμμμμ Σαν πολλά συμπτώματα 

Βλέπω εδώ μέσα 

Για πάμε κορίτσια 

Ξεκινήστε τα τεστ και τις ΧΟΡΙΑΚΕΣ να τρελαθουμε

Θέλετε να βάλουμε ένα στοιχηματακι

Έτσι γρήγορα γρήγορα ;;;

Λοιπόν 

Μέσα σε 10 μέρες από σήμερα 

Πόσες θετικές χοριακες θα έχουμε;

Λοιπόν εγώ λέω 2

Ψηφιστε....

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

μμμμμ Σαν πολλά συμπτώματα 

Βλέπω εδώ μέσα 

Για πάμε κορίτσια 

Ξεκινήστε τα τεστ και τις ΧΟΡΙΑΚΕΣ να τρελαθουμε

Θέλετε να βάλουμε ένα στοιχηματακι

Έτσι γρήγορα γρήγορα ;;;

Λοιπόν 

Μέσα σε 10 μέρες από σήμερα 

Πόσες θετικές χοριακες θα έχουμε;

Λοιπόν εγώ λέω 2

Ψηφιστε....

Μακάρι κορίτσι μου. Κ για σένα το εύχομαι πολύ σύντομα!! Ειλικρινά σε έχω έννοια!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

μμμμμ Σαν πολλά συμπτώματα 

Βλέπω εδώ μέσα 

Για πάμε κορίτσια 

Ξεκινήστε τα τεστ και τις ΧΟΡΙΑΚΕΣ να τρελαθουμε

Θέλετε να βάλουμε ένα στοιχηματακι

Έτσι γρήγορα γρήγορα ;;;

Λοιπόν 

Μέσα σε 10 μέρες από σήμερα 

Πόσες θετικές χοριακες θα έχουμε;

Λοιπόν εγώ λέω 2

Ψηφιστε....

Και εγω μαζι σου.. Ψηφιζω 2.. Ειμαι θετικη  πολυ για εσας κοριτσια μου.. Ειδικα για εσενα θα δεις θα πανε ολα τελεια.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Είναι ωραίο να νοιαζόμαστε η μία την άλλη 

Και όσο περνάει ο καιρός και τα λέμε 

 

Θα μοιραζόμαστε μαζί τα ευχάριστα ... Κάθε θετική έκβαση της καθεμιας ,

Θα δίνει μεγάλη χαρά σε όλες... Έτσι θέλω να πιστεύω

 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια . Μόλις έκανα τεστ της iq και βγήκε αρνητικό και αυτό .. 9 μέρες καθυστέρηση . Χθες το βράδυ το στήθος μου με τρέλανε , είχα έντονα τραβήγματα κοντά στη μασχάλη και φυσικά έχω ακόμα πόνους περιόδου και πολύ έντονο φούσκωμα. Τι γίνεται ;;;; 

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mariangelap είπε:

Καλημέρα κορίτσια . Μόλις έκανα τεστ της iq και βγήκε αρνητικό και αυτό .. 9 μέρες καθυστέρηση . Χθες το βράδυ το στήθος μου με τρέλανε , είχα έντονα τραβήγματα κοντά στη μασχάλη και φυσικά έχω ακόμα πόνους περιόδου και πολύ έντονο φούσκωμα. Τι γίνεται ;;;; 

Καλημέρα. Εγώ στην θέση σου θα είχα πάει ήδη στο γιατρό να με δει.. από το να τρελαίνομαι μόνη μου κ να αγχώνομαι..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Wannabemama said:

Καλημέρα. Εγώ στην θέση σου θα είχα πάει ήδη στο γιατρό να με δει.. από το να τρελαίνομαι μόνη μου κ να αγχώνομαι..

Το πρόβλημα είναι ότι έχω μόλις 5 μήνες που μετακόμισα στη Πάτρα και δεν είχα μπει στη διαδικασία να βρω γυναικολόγο . Αλλά θα πάω στης πεθεράς μου για αρχή και βλέπουμε 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mariangelap είπε:

Καλημέρα κορίτσια . Μόλις έκανα τεστ της iq και βγήκε αρνητικό και αυτό .. 9 μέρες καθυστέρηση . Χθες το βράδυ το στήθος μου με τρέλανε , είχα έντονα τραβήγματα κοντά στη μασχάλη και φυσικά έχω ακόμα πόνους περιόδου και πολύ έντονο φούσκωμα. Τι γίνεται ;;;; 

καλημερα και καλο μηνα!!!εχεις παρει τον μεγαλύτερο σου μηνα για να κάνεις τεστ?


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Ellidr είπε:

Τώρα εγώ παρακαλώ να μην κοκκινίσει πολύ το τεστ ωορρηξίας να καθυστερήσει λίγο 

Να  προλάβει να παχύνει και το ενδομήτριο

Ξεκίνησα τα τεστ εχθές κ έχω κάνει τρία μέχρι στιγμής και το ένα με το άλλο έχουν διαφορά 

Αλλά ακόμα δεν είναι έντονο έντονο 

Οπότε έχω ελπίδες 

Χαχαχαχα 

21 χρόνια ρε θηρίο 

Πω πω 

Μπράβο ......

Να τα χιλιασετε

Και το 21 να σας βρει με δίδυμα 

Το αξίζεις με τόσα τεστ που έχει χαλάσει 

Να σου  δώσει η Παναγία δίπλη χαρά

Επίσης να σημειώσω ούτε οίνους ωορρηξίας έχω αλλά ουτε και υγρά

Πφφφ

Προφανώς δεν έχω οίνους αλλά ούτε πόνους*

Χαχαχαχα

( Άσε βάλω ένα κρασί να χαλαρώσω)

Αχχχ αν πάει βάση τεστ νομίζω θα βγάλω κοπάδι ολόκληρο χαχαχαχαχα.

6 ώρες πρίν, Ritapog είπε:

Και εγώ την περιμένω.. χθές πονούσε το στομάχι μου και έκανα συνεχώς εμετό.. πρησμένο στήθος και πόνο αλλά και πόνο στην κοιλιά αν διαστήματα που αν συνεχιστεί θέλω παυσίπονο.. αλλά είμαι σίγουρη πως θα έρθει..

Εμετό;;;;;;γιατί;;μήπως το πιασες κοριτσάκι;;;;;εντάξει είπαμε μοιάζουν τα συμπτώματα με της περιόδου,και έχω πάθει κ εγώ μια φορά πριν την περίοδο παλινδρόμηση κ έκανα κ εμετό αλλά δεν είναι σύνηθες.πιο πολύ σε εγκυμοσύνη βγαίνει....μακάρι κ στο εύχομαι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 ώρες πρίν, Ritapog είπε:

Και εγώ την περιμένω.. χθές πονούσε το στομάχι μου και έκανα συνεχώς εμετό.. πρησμένο στήθος και πόνο αλλά και πόνο στην κοιλιά αν διαστήματα που αν συνεχιστεί θέλω παυσίπονο.. αλλά είμαι σίγουρη πως θα έρθει..

καλημερα και καλο μηνα!!!εμετο αν δεν είσαι άρρωστη, μπορει να ειναι εγκυμοσύνη.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Και η τρέλα συνεχίζεται.σημερα είδα στον ύπνο μου ότι είχα τεστ θετικό έντονο κ μετά έκανα κι άλλο να επιβεβαιώσω κ ήταν κ αυτό θετικό έντονο.και λεω κάτσε να στείλω στα κορίτσια πριν το πω οπουδήποτε.ααα δεν αντέχω άλλο θα κόψω κ τον ύπνο.βασανιζομαι.τι είναι αυτό;;;και να πω την αλήθεια ιδίως τον τελευταίο καιρό το έχω και ψιλοαποκλεισει,και άσε που χθες όλη μέρα είχα άλλες ασχολίες δεν σκεφτόμουν κάτι.δεν Μ αφήνει σας λέω.

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Ritapog είπε:

Και εγώ την περιμένω.. χθές πονούσε το στομάχι μου και έκανα συνεχώς εμετό.. πρησμένο στήθος και πόνο αλλά και πόνο στην κοιλιά αν διαστήματα που αν συνεχιστεί θέλω παυσίπονο.. αλλά είμαι σίγουρη πως θα έρθει..

Μμμ έχεις πολύ ωραια συμπτώματα εσυ. Εκανες τεστ??? 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια καλο μηνα να εχουμε με θετικα αποτελεσματα

Just now, Emilly είπε:

Και η τρέλα συνεχίζεται.σημερα είδα στον ύπνο μου ότι είχα τεστ θετικό έντονο κ μετά έκανα κι άλλο να επιβεβαιώσω κ ήταν κ αυτό θετικό έντονο.και λεω κάτσε να στείλω στα κορίτσια πριν το πω οπουδήποτε.ααα δεν αντέχω άλλο θα κόψω κ τον ύπνο.βασανιζομαι.τι είναι αυτό;;;και να πω την αλήθεια ιδίως τον τελευταίο καιρό το έχω και ψιλοαποκλεισει,και άσε που χθες όλη μέρα είχα άλλες ασχολίες δεν σκεφτόμουν κάτι.δεν Μ αφήνει σας λέω.

Εσυ θα λαλησεις τελείως χαχαχαχ

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...