Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Marialena86 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Καλό μήνα!❤ Εγώ σχετικα με το στοιχημα θα πω 3!! @Ritapog έχεις πολυ δυνατά συμπτώματα κ σου ευχομαι να εισαι η πρώτη! Σε αντίθεση με μενα που δεν εχω μάλλον τπτ, μόνο μια πικρίλα στη γεύση που πιθανολογω ειναι η ιδέα μου!! Αναμένω να ακουσω ευχαριστα νεα απο σας κορίτσια την αλλη εβδομάδα!

Μακάρι κοριτσάρα αλλά έχω πόνους μέσα στην μέρα που υπό άλλες συνθήκες θα έπαιρνα παυσίπονο.. επίσης ρευομαι ότι και να φάω .θα μου πείτε ψάχνεις για να βρεις αλλά είναι πράγματα που δεν τα βλέπω συχνά

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ritapog είπε:

Μακάρι κοριτσάρα αλλά έχω πόνους μέσα στην μέρα που υπό άλλες συνθήκες θα έπαιρνα παυσίπονο.. επίσης ρευομαι ότι και να φάω .θα μου πείτε ψάχνεις για να βρεις αλλά είναι πράγματα που δεν τα βλέπω συχνά

Πότε θα κάνεις τεστ;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ritapog είπε:

Μακάρι κοριτσάρα αλλά έχω πόνους μέσα στην μέρα που υπό άλλες συνθήκες θα έπαιρνα παυσίπονο.. επίσης ρευομαι ότι και να φάω .θα μου πείτε ψάχνεις για να βρεις αλλά είναι πράγματα που δεν τα βλέπω συχνά

Ειναι λογικο να καταλαβαινουμε συμπτώματα που δεν εχουμε συνήθως. Ξερουμε το σωμα μας. Κ αυτο ειναι αισιόδοξο μήνυμα! Καταλαβαίνω πως δεν θες να ενθουσιάζεται, αλλά εστω κ στο πολυ χαλαρό, εχεις αυξημενες πιθανότητες κ αυτο ειναι ενα βημα! Εχω ακουσει οτι πολλες κοπελες εχουν πονους περιοδου πάντως στην αρχη.

  • Μου αρέσει 2

TZSkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marialena86 είπε:

Ειναι λογικο να καταλαβαινουμε συμπτώματα που δεν εχουμε συνήθως. Ξερουμε το σωμα μας. Κ αυτο ειναι αισιόδοξο μήνυμα! Καταλαβαίνω πως δεν θες να ενθουσιάζεται, αλλά εστω κ στο πολυ χαλαρό, εχεις αυξημενες πιθανότητες κ αυτο ειναι ενα βημα! Εχω ακουσει οτι πολλες κοπελες εχουν πονους περιοδου πάντως στην αρχη.

Μακάρι αλλά σίγουρα θα περιμένω μέχρι την αναμενόμενη ημερομηνία περιόδου

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Emilly said:

Αμάν αχόρταγες είμαστε.εγω πλέον σκέφτομαι συνταγές με τεστ,τεστ σνίτσελ,τηγανιτο με ρύζι γαρνιτούρα,στον φούρνο με πατάτες αααχαχαχαχα τι μαλ""*"'ες λέω .....

Εσυ τωρα σκεψου ταξιδακι, βολτουλες κ καφεδακι διπλα στο κύμα!! Σημερα φοραω τζιν κ υποφερω στη κοιλια, μια αισθηση πρηξιματος και ευαισθητης κοιλιας που ποναει! Επισης σαν κλασικος φρικουλας θα γκουκλαρω και τη ψυξη ως πιθανο συμπτωμα καθως ξυπνησα με μυικο πονο στην ωμοπλατη χχαχαχαχαχα ε ρε παει αποτρελαθηκαμε εμειςςςςς!!!!

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου εγω ειμαι σημερα στην 30η μερα του κυκλου.. Το ημερολόγιο δειχνει οτι αυριο περιμενω περιοδο.. Το στηθος μου ειναι διπλασιο και ποναει παρα πολυ.. Δεν μπορω να πω οτι νιωθω να ερχεται περιοδος.. Δεν εχω αυτη την αισθηση.. Σημερα δεν πηγα δουλειά λογω αργίας. Και εμεινα σπιτι και κανω δουλειες και ποναω την μεση μου συνεχεια.. Ανα μια ωρα καθομαι στον καναπε ξεκουραζομαι και συνεχιζω μετα απο κανενα τεταρτο.. Μαλλον θα καθυστερησει αυτον τον μηνα.. Ποσο θα ηθελα να μην ερθει καθολου και να καθυστερησει 9 μηνες

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Κοριτσια μου εγω ειμαι σημερα στην 30η μερα του κυκλου.. Το ημερολόγιο δειχνει οτι αυριο περιμενω περιοδο.. Το στηθος μου ειναι διπλασιο και ποναει παρα πολυ.. Δεν μπορω να πω οτι νιωθω να ερχεται περιοδος.. Δεν εχω αυτη την αισθηση.. Σημερα δεν πηγα δουλειά λογω αργίας. Και εμεινα σπιτι και κανω δουλειες και ποναω την μεση μου συνεχεια.. Ανα μια ωρα καθομαι στον καναπε ξεκουραζομαι και συνεχιζω μετα απο κανενα τεταρτο.. Μαλλον θα καθυστερησει αυτον τον μηνα.. Ποσο θα ηθελα να μην ερθει καθολου και να καθυστερησει 9 μηνες

μακάρι στο ευχομαι!!!ποτε δεν ξέρεις!!

  • Ευχαριστώ 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Κοριτσια μου εγω ειμαι σημερα στην 30η μερα του κυκλου.. Το ημερολόγιο δειχνει οτι αυριο περιμενω περιοδο.. Το στηθος μου ειναι διπλασιο και ποναει παρα πολυ.. Δεν μπορω να πω οτι νιωθω να ερχεται περιοδος.. Δεν εχω αυτη την αισθηση.. Σημερα δεν πηγα δουλειά λογω αργίας. Και εμεινα σπιτι και κανω δουλειες και ποναω την μεση μου συνεχεια.. Ανα μια ωρα καθομαι στον καναπε ξεκουραζομαι και συνεχιζω μετα απο κανενα τεταρτο.. Μαλλον θα καθυστερησει αυτον τον μηνα.. Ποσο θα ηθελα να μην ερθει καθολου και να καθυστερησει 9 μηνες

Τεστακι;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Τεστακι;

Έχω ένα ηλεκτρονικό που το φυλαω σαν τα ματια μου οταν θα δειξει θετικο το απλο τεστ.. Και εχω και ενα απλο που δειχνει απο την ημερα καθυστερησης.. Δηλαδή αυριο λογικα.. Οποτε αυριο το πρωι πριν παω δουλεια θα το κανω.. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Sofiamar93 said:

Έχω ένα ηλεκτρονικό που το φυλαω σαν τα ματια μου οταν θα δειξει θετικο το απλο τεστ.. Και εχω και ενα απλο που δειχνει απο την ημερα καθυστερησης.. Δηλαδή αυριο λογικα.. Οποτε αυριο το πρωι πριν παω δουλεια θα το κανω.. 

Ευχομαι καραμπαμ θετικο!!!!!!!!! Μη κουραζεσαι σημερα για καλο κ για κακο. Κατσε κ ξεκουρασου!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Ευχομαι καραμπαμ θετικο!!!!!!!!! Μη κουραζεσαι σημερα για καλο κ για κακο. Κατσε κ ξεκουρασου!

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου.. Εχω αγχος πολυ.. Αν αντεξω θα το κανω σαββατοκυριακο.. Γιατι τον προηγουμενο  μηνα ηρθε στις 34 μερες..  Εχω αρχιζει να κουραζομαι με τον κοσμο γιατι δνε ξερω τι να απαντω.. Ολοι μας λενε ειδικα εμενα αντε καντε ενα μωρο τι περιμένετε? Ούτε του χρονου θα γινει ο γαμος σας.. Και να τους απαντας ότι θα περιμένεις και οτι δικαιολογια μου κατεβει και εκεινοι να επιμενουν.. Που να ηξεραν οτι εδω και 4 μηνες προσπαθείς αλλα δεν.. Οχι οτι ειναι πολυς καιρος.. Αλλα και παλι.... Ειμαι πολυ ευαισθητη γενικα και σημερα εχω μια ψυχολογια που θελω με το παραμικρο να κλαψω και αυτο ειναι συμπτωμα περιοδου.. Για αυτο δεν ειμαι θετικη.. Ισως και επειδη εκανα την Τρίτη τεστ και ηταν αρνητικο.. Δν ξερω.. Πφφφ.. Αν μου ερθει περιοδος θα παρω τον αντρα μου στις 16 του μηνος που εοχυμε επετειο να παμε ενα διήμερο σε ενα χωριουδακι να ξεφυγουμε απο τις δουλειές μας να χαλαρωσουμε λιγο

Just now, Emilly είπε:

Αμάν......νομίζω νιώθω να φουσκώνουν τα αβγά μου.με ποναν οι ωοθήκες.αχ μακάρι γιατί τον προηγούμενο μήνα νόμιζα τις κατάπια τις ωοθήκες μου.

Αντεεεε.. Καλα αυγουλακια αυτον τον μηνα.. Να ειναι γεματα και ετοιμα να γονιμοποιηθουν.. Χαχχαχ❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 said:

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου.. Εχω αγχος πολυ.. Αν αντεξω θα το κανω σαββατοκυριακο.. Γιατι τον προηγουμενο  μηνα ηρθε στις 34 μερες..  Εχω αρχιζει να κουραζομαι με τον κοσμο γιατι δνε ξερω τι να απαντω.. Ολοι μας λενε ειδικα εμενα αντε καντε ενα μωρο τι περιμένετε? Ούτε του χρονου θα γινει ο γαμος σας.. Και να τους απαντας ότι θα περιμένεις και οτι δικαιολογια μου κατεβει και εκεινοι να επιμενουν.. Που να ηξεραν οτι εδω και 4 μηνες προσπαθείς αλλα δεν.. Οχι οτι ειναι πολυς καιρος.. Αλλα και παλι.... Ειμαι πολυ ευαισθητη γενικα και σημερα εχω μια ψυχολογια που θελω με το παραμικρο να κλαψω και αυτο ειναι συμπτωμα περιοδου.. Για αυτο δεν ειμαι θετικη.. Ισως και επειδη εκανα την Τρίτη τεστ και ηταν αρνητικο.. Δν ξερω.. Πφφφ.. Αν μου ερθει περιοδος θα παρω τον αντρα μου στις 16 του μηνος που εοχυμε επετειο να παμε ενα διήμερο σε ενα χωριουδακι να ξεφυγουμε απο τις δουλειές μας να χαλαρωσουμε λιγο

Νομιζω πρεπει να περασουμε στην αντεπιθεση στον οποιοδηποτε αδιακριτο εκει εξω.

"ποτε θα κανετε παιδι;"

"ποτε θα σταματησετε να ειστε αγενης και αδιακριτη;" ή σε πιο ευγενικη εκδοση: ¨ευχαριστω για τον ενδιαφερον, ειναι αδιακρισια μια τετοια ερωτηση και σας ενημερωνω πως δεν συζηταω τα προσωπικα μου"

να σου πω μετα αν θα ξαναρωτησουν! Δεν καταλαβα ρε κοριτσια, θα μιλαει ο οποιοδηποτε και εμεις θα τα καταπινουμε; ε οχι ρε γαμωτο! και εγω ειμαι ευαισθητη πολυ αλλα εχω εξοργιστει. 

Σε καταλαβαινω απολυτα πωςνιωθεις, εμεις αν δεν εχουμε πετυχει αυτον τον μηνα τον αλλο θα τον παω ρεπο στις γονιμες. δεν μπορουμε αλλο αυτο το προγραμμα, για το προγραμμα μας ειναι αδιανοητο αυτο που κανουμε 4 μηνες. 

Η σκεψη σου να πατε καπου ειναι πολυ καλη. Να αποβαλλεις τους τοξικους ανθρωπους απο τον περιγυρο σου κ να απαντας οπως νιωθεις κ τελος. Η πολυ ευγενεια δεν ειναι παντα καλη!!! Εμεις θα παμε επαρχια για μια βαφτιση αυτο το μηνα. Αν δεν ειμαι εγκυος θα τους το πω στη ψυχρα κ ας σκοτωθω με τον αντρα μου που ημουν αγενης "Συγνωμη αλλα δεν συζηταω κατι τοσο προσωπικο"

 

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Ellidr said:

Είναι ωραίο να νοιαζόμαστε η μία την άλλη 

Και όσο περνάει ο καιρός και τα λέμε 

 

Θα μοιραζόμαστε μαζί τα ευχάριστα ... Κάθε θετική έκβαση της καθεμιας ,

Θα δίνει μεγάλη χαρά σε όλες... Έτσι θέλω να πιστεύω

 

Έτσι ακριβώς Ανυπομωνω τόσο πολύ για όλες είναι λες και κάνω εγώ τα τεστ!!! 

Just now, sofiadu said:

Εσυ τωρα σκεψου ταξιδακι, βολτουλες κ καφεδακι διπλα στο κύμα!! Σημερα φοραω τζιν κ υποφερω στη κοιλια, μια αισθηση πρηξιματος και ευαισθητης κοιλιας που ποναει! Επισης σαν κλασικος φρικουλας θα γκουκλαρω και τη ψυξη ως πιθανο συμπτωμα καθως ξυπνησα με μυικο πονο στην ωμοπλατη χχαχαχαχαχα ε ρε παει αποτρελαθηκαμε εμειςςςςς!!!!

Πλάκα κάνεις το τι έχω ψάξει η τρελή στο ίντερνετ δεν λέγεται, μέχρι κ για τα ουλα μου που τα νιωθα πρησμενα μια μέρα αχαχαχαχχα

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Πωπωω δεν μπήκα απ το πρωί σήμερα λόγω δουλειών και μου λείψατε!!!! Πάρα πολλά συμπτώματα έχουμε!! Ανυπομωνω και εύχομαι θετικό καραμπαμ και τεράστιες χοριακες!! Για το στοίχημα λέω και εγώ 3 μη σας πω και 4 αυτόν τον μήνα <3

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...