Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα κορίτσια,

      Έκανα τεστ από το φαρμακείο και βγήκε αρνητικό..ξέρω ότι είναι πολύ νωρίς,την Τετάρτη έκανα εμβρυομεταφορά,όμως περίμενα έστω και λίγο αχνή γραμμουλα.Υπαρχει περίπτωση λέτε να βγει θετικό τη Δευτέρα που θα ξανακάνω?

      @Angot Έπρεπε να σε ακούσω και να μην κάνω σήμερα,αλλά δεν κρατήθηκα η τρελή ☹️

      Τέσσερις ημέρες μετά τεστ?? πολλή βιασύνη μάνα μου! Τρίτη κι αν..

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

5 ώρες πρίν, Maraki.s είπε:

@Ellidr δεν νομίζω ότι θα χρειαστεί.. έχει αρχίσει να με πονάει η μέση μου άρα μάλλον έρχεται.. δυστυχώς! Ευχαριστώ πολύ πολύ για το ενδιαφέρον! 

Προχωραμε δυνατά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

6 ώρες πρίν, stalitsa82 είπε:

Νομίζω ότι και στις πρώτες μας εγκυμοσύνες μιλούσαμε αλλά σε άλλο παρόμοιο θέμα.. Τώρα το θυμήθηκα σωστά;; Λες να σε ακολουθήσω;;;

Λεω να περιμένω μέχρι Δευτέρα για σιγουριά αν και θα σκάσω! Αυτοί οι πόνοι είναι που μου βάζουν υποψίες..

Ναι ναι Σταλιτσα σε θυμήθηκα καθόμουν παλι ani ani αλλα δεν είχα τους κωδικούς για να επαναφέρω τον παλιό λογαριασμό.

Αχ πολυ χαρηκα τωρα!! Πάρε ένα διπλό τεστ κοριτσι μου να μη σκάσεις καλε, Και κανε το γιατι αν είσαι μην σηκώνεις κ εσύ το παιδί! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamarinos said:

Κοριτσια μου καλημεραααα.. Εκανα σημερα το τεστακι και ηταν αρνητικοτατο.. Δεν πειραζει.. Παμε για τον επομενο μηνα αν θυμηθει να ερθει ποτε αυτη η περιοδος.. 

Καλημερα @Sofiamarinos! Τα ίδια κι εγώ κι ακόμα περιμένω περίοδο.. πιστεύω επιτέλους σήμερα να έρθει..34η ημέρα γιατί θα εκραγώ! Να μην το βάζουμε κάτω κορίτσι! Η ψυχολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Maraki.s είπε:

Καλημερα @Sofiamarinos! Τα ίδια κι εγώ κι ακόμα περιμένω περίοδο.. πιστεύω επιτέλους σήμερα να έρθει..34η ημέρα γιατί θα εκραγώ! Να μην το βάζουμε κάτω κορίτσι! Η ψυχολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα! 

Σε καταλαβαινω απόλυτα. Και εγω 34η μερα...πρωτη φορα ετσι πραγμα..θα ερθειιιι καποια στιγμη. Και παμε δυναμικά υστερα.. ❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamarinos said:

Σε καταλαβαινω απόλυτα. Και εγω 34η μερα...πρωτη φορα ετσι πραγμα..θα ερθειιιι καποια στιγμη. Και παμε δυναμικά υστερα.. ❤️❤️❤️

Και ναι...κηρύσσω επισήμως την έναρξη της περιόδου και αυτού του μήνα.. σνιφ σνιφ Δεν πειράζει, υπομονη! Ούτως ή άλλως πάω για σαλπιγγογραφια αρχές Ιουλίου.. ελπίζω όλα να πάνε καλά!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εγώ θα την πω την αμαρτία μου 

Πήγα για χοριακη κ ότι βρέξει ας κατεβάσει έτσι κ αλλιώς πρέπει να πηγαίνω νωρίς για ΧΟΡΙΑΚΕΣ γιατί έχω τον μπαμπά μου άρρωστο και κάνει συνέχεια ακτινογραφίες και αξονικές για να ξέρω να απέχω αν όντως ειμαι 

Επίσης έχω βγάλει πολλαααα ψιλά σπυράκια στο λαιμό ( άλλο πάλι κ αυτό)

Περιμένω την απάντηση τ απόγευμα 

Προσευχηθειτε μαζί μου 

Όπως εγώ για σας

19 ώρες πρίν, Renez είπε:

Μακάρι να είναι κορίτσι μου!!

Όταν κάνεις τεστακι πες μας:)

Μέχρι τότε τη θετική μου σκέψη!!!!

Έκανες το τεστακι κορίτσι μου???:)

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr said:

Κοριτσια εγώ θα την πω την αμαρτία μου 

Πήγα για χοριακη κ ότι βρέξει ας κατεβάσει έτσι κ αλλιώς πρέπει να πηγαίνω νωρίς για ΧΟΡΙΑΚΕΣ γιατί έχω τον μπαμπά μου άρρωστο και κάνει συνέχεια ακτινογραφίες και αξονικές για να ξέρω να απέχω αν όντως ειμαι 

Επίσης έχω βγάλει πολλαααα ψιλά σπυράκια στο λαιμό ( άλλο πάλι κ αυτό)

Περιμένω την απάντηση τ απόγευμα 

Προσευχηθειτε μαζί μου 

Όπως εγώ για σας

 

Περιμένουμε νέα σου @Ellidr μου και σου ευχομαι ολόψυχα μια τερααααααααστια χοριακη!! Καλά έκανες και πήγες! Προσεύχομαι για όλες μας!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Κοριτσια εγώ θα την πω την αμαρτία μου 

Πήγα για χοριακη κ ότι βρέξει ας κατεβάσει έτσι κ αλλιώς πρέπει να πηγαίνω νωρίς για ΧΟΡΙΑΚΕΣ γιατί έχω τον μπαμπά μου άρρωστο και κάνει συνέχεια ακτινογραφίες και αξονικές για να ξέρω να απέχω αν όντως ειμαι 

Επίσης έχω βγάλει πολλαααα ψιλά σπυράκια στο λαιμό ( άλλο πάλι κ αυτό)

Περιμένω την απάντηση τ απόγευμα 

Προσευχηθειτε μαζί μου 

Όπως εγώ για σας

 

Στο εύχομαι ολόψυχα καλό μου ειλικρινά..

Κάθε βράδυ προσεύχομαι για όλες τις μανουλες κ τα παιδάκια του κόσμου μας να τα φυλαει η Παναγία..

Κ εσύ θα γίνεις μανούλα κ ευελπιστώ να είσαι ήδη!!!!! Περιμένω τα αποτελέσματα!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βρε κορίτσια τη βοήθειά σας... θεωρητικά σήμερα μου ήρθε περίοδος (34η ημέρα). Και λέω θεωρητικά διότι είδα μια κόκκινη σταγόνα στο σκούπισμα και από τότε τίποτα.. που συνήθως μου έρχεται όλο μαζί ή έστω όταν σκουπίζομαι κάθε φορά στην τουαλέτα βλεπω κι από λίγο. Όμως τώρα δεν συμβαίνει τίποτα. Έχω αρχίσει και το σκέφτομαι για εγκυμοσύνη πάλι γιατί είδα μια σταγόνα και πριν 3 ημέρες και τώρα το ίδιο και τίποτα.. Έχω όμως συμπτώματα περιόδου και δεν καταλαβαίνω τι συμβαίνει.. ξέρει καμία να μου πει από την εμπειρία της;; Να ξαναπώ ότι έκανα ένα τεστ χθες και βγήκε αρνητικο..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Κοριτσια εγώ θα την πω την αμαρτία μου 

Πήγα για χοριακη κ ότι βρέξει ας κατεβάσει έτσι κ αλλιώς πρέπει να πηγαίνω νωρίς για ΧΟΡΙΑΚΕΣ γιατί έχω τον μπαμπά μου άρρωστο και κάνει συνέχεια ακτινογραφίες και αξονικές για να ξέρω να απέχω αν όντως ειμαι 

Επίσης έχω βγάλει πολλαααα ψιλά σπυράκια στο λαιμό ( άλλο πάλι κ αυτό)

Περιμένω την απάντηση τ απόγευμα 

Προσευχηθειτε μαζί μου 

Όπως εγώ για σας

 

Σου εύχομαι ολόψυχα να είσαι!!!!

Just now, Maraki.s είπε:

Βρε κορίτσια τη βοήθειά σας... θεωρητικά σήμερα μου ήρθε περίοδος (34η ημέρα). Και λέω θεωρητικά διότι είδα μια κόκκινη σταγόνα στο σκούπισμα και από τότε τίποτα.. που συνήθως μου έρχεται όλο μαζί ή έστω όταν σκουπίζομαι κάθε φορά στην τουαλέτα βλεπω κι από λίγο. Όμως τώρα δεν συμβαίνει τίποτα. Έχω αρχίσει και το σκέφτομαι για εγκυμοσύνη πάλι γιατί είδα μια σταγόνα και πριν 3 ημέρες και τώρα το ίδιο και τίποτα.. Έχω όμως συμπτώματα περιόδου και δεν καταλαβαίνω τι συμβαίνει.. ξέρει καμία να μου πει από την εμπειρία της;; Να ξαναπώ ότι έκανα ένα τεστ χθες και βγήκε αρνητικο..

Μαράκι μου είμαι ακριβώς στην ίδια φάση....σήμερα βέβαια περίμενα εγώ περίοδο...έκανα χθες το πρωί ένα αρνητικοτατο τεστ....και χθες το βράδυ είδα κάτι καφέ υγρά με βλέννα (συγγνώμη για την περιγραφη) και λέω να τα αύριο θα έρθουν κανονικά....σήμερα όμως τιποτα...

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula said:

Σου εύχομαι ολόψυχα να είσαι!!!!

Μαράκι μου είμαι ακριβώς στην ίδια φάση....σήμερα βέβαια περίμενα εγώ περίοδο...έκανα χθες το πρωί ένα αρνητικοτατο τεστ....και χθες το βράδυ είδα κάτι καφέ υγρά με βλέννα (συγγνώμη για την περιγραφη) και λέω να τα αύριο θα έρθουν κανονικά....σήμερα όμως τιποτα...

Αχ βρε Βασούλα..μας έχει φάει η αγωνία! εγώ πιστεύω ότι από το άγχος δεν κατεβαίνει η περίοδος..λέω να περιμένω μέχρι αύριο το πρωί να δω αν έρθει και αν όχι θα πάρω τηλ τον γιατρό μου.. είμαστε σε φάση που ψαχνόμαστε με τον άνδρα μου σε θέματα γονιμότητας. Μέχρι τώρα καλά πάμε από αποτελέσματα αλλά έχω πολλή αγωνία και για την σαλπιγγογραφια.. είμαι και 37 χρόνων όποτε καταλαβαίνεις.. νομίζω ότι πρέπει να κάνουμε υπομονη.. μόνο αυτό.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Maraki.s είπε:

Αχ βρε Βασούλα..μας έχει φάει η αγωνία! εγώ πιστεύω ότι από το άγχος δεν κατεβαίνει η περίοδος..λέω να περιμένω μέχρι αύριο το πρωί να δω αν έρθει και αν όχι θα πάρω τηλ τον γιατρό μου.. είμαστε σε φάση που ψαχνόμαστε με τον άνδρα μου σε θέματα γονιμότητας. Μέχρι τώρα καλά πάμε από αποτελέσματα αλλά έχω πολλή αγωνία και για την σαλπιγγογραφια.. είμαι και 37 χρόνων όποτε καταλαβαίνεις.. νομίζω ότι πρέπει να κάνουμε υπομονη.. μόνο αυτό.. 

Πίστεψε με συμπάσχω απεριόριστα...έχω πάρα πολύ άγχος γενικά και ξέρω πόσο κακο κάνει...εγώ είμαι 33 και έχω προωρη ωοθηκικη ανεπάρκεια...οπότε ήδη γνωρίζω πως θα είναι δύσκολη η σύλληψή με τον παραδοσιακό τρόπο οποτε ετοιμάζομαι για εξωσωματική αλλά μέχρι τότε προσπαθούμε...γιατι η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία...χαχαχαχα...για αυτή τη σαλπιγγογραφια έχω κ εγώ πολύ αγωνία...θέλει όμως όπως πολύ σωστά είπες υπομονή...και επιμονή!!!!!και πίστη...και θα έρθουν όλα ειμαι σίγουρη!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula said:

Πίστεψε με συμπάσχω απεριόριστα...έχω πάρα πολύ άγχος γενικά και ξέρω πόσο κακο κάνει...εγώ είμαι 33 και έχω προωρη ωοθηκικη ανεπάρκεια...οπότε ήδη γνωρίζω πως θα είναι δύσκολη η σύλληψή με τον παραδοσιακό τρόπο οποτε ετοιμάζομαι για εξωσωματική αλλά μέχρι τότε προσπαθούμε...γιατι η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία...χαχαχαχα...για αυτή τη σαλπιγγογραφια έχω κ εγώ πολύ αγωνία...θέλει όμως όπως πολύ σωστά είπες υπομονή...και επιμονή!!!!!και πίστη...και θα έρθουν όλα ειμαι σίγουρη!

Όλα μπορούν να συμβούν Βασούλα.. αρκεί να μην το βάζουμε κάτω. Πάντως κι εγώ προετοιμάζομαι ψυχολογικά για εξωσωματική αν και ο γιατρός είναι αισιόδοξος.. παρα ταύτα προτιμώ να είμαι ψυχολογικά έτοιμη.. εν τω μεταξύ αν δεν έρθει κανονικά η περίοδος δεν ξέρω ποτέ θα πάω για την εξέταση αφού γίνεται την 9η - 11η ημέρα του κύκλου.. βασικά θα σκάσω από το πρήξιμο.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...