Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Emilly είπε:

Από το πιο λεπτό ως το πιο χοντρό δέρμα το μυστικό όσο περνάνε τα χρόνια είναι η κατάλληλη για το κάθε ένα απολεπιση.οσο μεγαλώνουμε οι λειτουργίες του δέρματος αρχίζουν να εκφυλίζονται μια μια.σε αυτήν που μπορείτε από το σπίτι να παρεμβετε είναι η βελτίωση της κερατινοποιησης δηλαδή(σε 28 μέρες ένα νεαρό δέρμα ανανεώνει την κερατίνη στιβάδα του δηλαδή την πάνω πάνω) όταν μεγαλώνουμε απλά τεμπελιαζει το δέρμα κ όλα τα λέπια από νεκρά κύτταρα είναι πάνω του μπερδεμένα με τύπο και άλλα χαζά.τον χειμώνα τα περισσότερα δέρματα πρέπει να ακολουθούν αγωγή απολεπισης καλή(εγώ κάνω μια ζωή ολόκληρη οξέα φρούτων)θα κάνετε το πηλινγκ σας τρεις φορές την εβδομάδα...θα έχετε πάντα κρέμα ματιών πάντα προσώπου κ βράδυ θα σας λέω αναλόγως το δέρμα σας μυστικά.χιχιχι

οοο ευχαριστουμε !!! οξεα φρουτων ε? εγω εχω μικτη σιγουρα επιδερμιδα . για πες κ καμια καλη μαρκα απο κρεμες κ πιλινγκ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Flolipop είπε:

Κούκλα!

Όχι σιγά καθόλου.απλα προσέχω το δέρμα μου κ παροτρεινω μια ζωή γυναίκες να το φροντίζουν.παρακαλαω τις μεγάλες να κάνουν υαλουρονικο.χαχαχαχα.λεω ρε συ αφού μπορείς σε πέντε λεπτά να έχεις σιδερωσει την μούρη γιατί να κάτσεις με κρεμασμένο πρόσωπο;;;;;;δεν χωράει στο μυαλό μου.εγω είμαι σαράντα κ στα 28 πήγα σε πλαστικό κ έκανα το πρώτο υαλουρονικο μου στην ρινοπαρειακη αύλακα γιατί δεν θέλω να βλέπω ρυτίδα.κ επειδή το έκανα νωρίς πάντα μένει λίγο μέσα δεν φεύγει εντελώς.τωρα έχω δύο χρόνια να κάνω κ είμαι τσίτα.σε εμένα παίζει ρόλο στην ψυχολογία μου η υγιής εικόνα της μουρης μου χιχιχι.

Just now, linaa είπε:

οοο ευχαριστουμε !!! οξεα φρουτων ε? εγω εχω μικτη σιγουρα επιδερμιδα . για πες κ καμια καλη μαρκα απο κρεμες κ πιλινγκ?

Το καλύτερο πηλινγκ στον κόσμο αν κ εγώ χρησιμοποιώ πολύ επαγγελματικό κ τώρα για κρέμες χρησιμοποιώ σειρά που δεν υπάρχει Ελλάδα μου τα στέλνει η αδερφή μου από Γερμανία...πηλινγκ λοιπόν cl...que scrub όχι το 7days το άλλο.δεν τα γράφω όλα λόγω διαφήμισης κ οξέα για βράδυ θα μπεις επαγγελματικά αισθητικών στην μάρκα jul.arm.και έχει 5 τις εκατό οξέα φρούτων κρέμα.aha smoothing creme.απλα αλλάζουν συνέχεια ονομασίες δεν τους προλαβαίνεις.απο την εταιρία παραγγέλνεις.

Για να μην φορτώνω το φόρουμ με άσχετα θα σας λέω αν θέλετε σε πμ.τετοια χαζά γιατί κ αυτά ανεβάζουν πολύ την ψυχολογία.αλλα πολύ.

  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Όχι σιγά καθόλου.απλα προσέχω το δέρμα μου κ παροτρεινω μια ζωή γυναίκες να το φροντίζουν.παρακαλαω τις μεγάλες να κάνουν υαλουρονικο.χαχαχαχα.λεω ρε συ αφού μπορείς σε πέντε λεπτά να έχεις σιδερωσει την μούρη γιατί να κάτσεις με κρεμασμένο πρόσωπο;;;;;;δεν χωράει στο μυαλό μου.εγω είμαι σαράντα κ στα 28 πήγα σε πλαστικό κ έκανα το πρώτο υαλουρονικο μου στην ρινοπαρειακη αύλακα γιατί δεν θέλω να βλέπω ρυτίδα.κ επειδή το έκανα νωρίς πάντα μένει λίγο μέσα δεν φεύγει εντελώς.τωρα έχω δύο χρόνια να κάνω κ είμαι τσίτα.σε εμένα παίζει ρόλο στην ψυχολογία μου η υγιής εικόνα της μουρης μου χιχιχι.

Το καλύτερο πηλινγκ στον κόσμο αν κ εγώ χρησιμοποιώ πολύ επαγγελματικό κ τώρα για κρέμες χρησιμοποιώ σειρά που δεν υπάρχει Ελλάδα μου τα στέλνει η αδερφή μου από Γερμανία...πηλινγκ λοιπόν cl...que scrub όχι το 7days το άλλο.δεν τα γράφω όλα λόγω διαφήμισης κ οξέα για βράδυ θα μπεις επαγγελματικά αισθητικών στην μάρκα jul.arm.και έχει 5 τις εκατό οξέα φρούτων κρέμα.aha smoothing creme.απλα αλλάζουν συνέχεια ονομασίες δεν τους προλαβαίνεις.απο την εταιρία παραγγέλνεις.

Για να μην φορτώνω το φόρουμ με άσχετα θα σας λέω αν θέλετε σε πμ.τετοια χαζά γιατί κ αυτά ανεβάζουν πολύ την ψυχολογία.αλλα πολύ.

καλε ναι να στελνεις γιατι ξεχνιετε κ το μυαλο!! θα μπω να τα δω! αληθεια το ημιμονιμο μακιγιαζ εχεις κανει στα ματια βλεφαριδες?

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

καλε ναι να στελνεις γιατι ξεχνιετε κ το μυαλο!! θα μπω να τα δω! αληθεια το ημιμονιμο μακιγιαζ εχεις κανει στα ματια βλεφαριδες?

Όχι εξτενσιον κ τέτοια...τατού φρύδια σχήμα μάτια eyeliner και χείλη περίγραμμα είμαι ετοιμη χαχαχαχαχα.αλλα τα έκανα εγώ είναι το επάγγελμα μου.απλα πριν έξι χρόνια άφησα την δουλειά μου κ κάθισα να μεγαλώσω το παιδί μου.αλλα ακόμα έχω ένα δοματειο πράγματα κ παστωνομαι.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Emilly είπε:

Έγινα γυαλί κ λέω χαίρομαι εγώ αλλα μήπως είναι κακό για τα ωάρια...τουλάχιστον νιώθω ότι θα γίνει ωορηξια αυτόν τον μήνα.και να σου πω πως κατάλαβα ότι φουλαρα από οιστρογόνα εκτός το δέρμα;;;;;η θερμοκρασία μου έπεσε πιο χαμηλά από ποτέ...35,9 .τα οιστρογόνα ρίχνουν την θερμοκρασία.τωρα δεν ξέρω αν αυτό είναι κακό το υπερβολικό.

πόσο εχεις κανονικα?εγώ πχ στην ωορρηξια κατεβαίνει 36,1 με 36,2 απο 36,3 συνηθως που εχω και μετα αν ειναι καλη η ωορρηξια βλεπω παει 36,5 κ μετα ανεβαίνει σταδιακά απο 36,7 μεχρι 36,9...μονο στην 1η εγκυμοσύνη που ήμουν 23,5 πηγαινε μεχρι 37 και 37,2 ηταν η ημέρα που ειχα κανει και το τεστ...στις άλλες 2 ειναι μεχρι 36,7 έως 36,9


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Emilly είπε:

Όχι εξτενσιον κ τέτοια...τατού φρύδια σχήμα μάτια eyeliner και χείλη περίγραμμα είμαι ετοιμη χαχαχαχαχα.αλλα τα έκανα εγώ είναι το επάγγελμα μου.απλα πριν έξι χρόνια άφησα την δουλειά μου κ κάθισα να μεγαλώσω το παιδί μου.αλλα ακόμα έχω ένα δοματειο πράγματα κ παστωνομαι.

τελεια !!

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

πόσο εχεις κανονικα?εγώ πχ στην ωορρηξια κατεβαίνει 36,1 με 36,2 απο 36,3 συνηθως που εχω και μετα αν ειναι καλη η ωορρηξια βλεπω παει 36,5 κ μετα ανεβαίνει σταδιακά απο 36,7 μεχρι 36,9...μονο στην 1η εγκυμοσύνη που ήμουν 23,5 πηγαινε μεχρι 37 και 37,2 ηταν η ημέρα που ειχα κανει και το τεστ...στις άλλες 2 ειναι μεχρι 36,7 έως 36,9

Κανονικά έχω 36.3. και πάει μέχρι 36,8.και ψιλοαποτομα.αλλα εχθές 35,9 κ σήμερα 36,2 .απλά είναι χαμηλά προς το παρόν αλλά νιώθω ότι οι ωοθήκες είναι κάπως.δηλαδη από στιγμή σε στιγμή θα ρίξω αβγό;;πέτρα;;καμία άδεια φούσκα;;άντε να δω τα χαιρια μου κ αυτόν τον μήνα.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Πιστεύω θα πάει τόσο.πως σου φάνηκε ο γιατρός;;;και γιατί μέχρι Κυριακή κ όχι όποτε είναι ιδανικές συνθήκες;;;σου προκαταβάλει δηλαδή χρονοδιάγραμμα ότι αν την Κυριακή δεν είναι σωστές οι μετρήσεις ξεχνάς αυτόν τον κύκλο;;;;;;γιατί κ εγώ με κλομιφαινη μη θάρεις ότι έκανα μικρό κύκλο.33 μέρες άρα 19 μέρα ήταν καλές οι συνθήκες μου κ έπιασα.

Ναι μωρέ μου είπε θα το δούμε την Κυριακή και βλέπουμε πως προχωράμε μου είπε ηδη να πάρω την οβιτρελ για την πρόκληση ωορρηξίας για παν ενδεχόμενο 

Just now, linaa είπε:

προφανως αν το ωοθηλακιο ειναι γυρω στα 19 την κυριακη κ εχει λεπτο ενδομητριο δεν προλαβαινει. τα ωοθυλακια μεγαλωνουν γυρω στο 1.5 χιλιοστο την ημερα. 

ε θα μεγαλωσει σιγουρα μεχρι την κυριακη.

Μακάρι να μεγαλώσουν μαζί 

Just now, *Vasoula είπε:

Καλημερα κοριτσια Μου αγαπημένα και καλό μήνα!!!!!

@Emilly μου η οιστραδιόλη αυξάνετε στην ωορρηξία οπότε αν έχεις υψηλή αυτό είναι τέλειο!!!!θα είναι καλή!!!!;)

Είδες που παχύνε το ενδομητριο???εχεις ακομα καιρο...μέχρι να φτάσουν τα 20 χιλιοστά τα ωοθηλακια σίγουρα θα φτάσει το 8 το ενδομήτριο....θα σε δει κυριακη????θα πάνε ολα τέλεια είμαι σίγουρη!!!

Μακάρι κορίτσι μου τι να πω 

Δεν έχουμε αποκλείσει τίποτα ακόμα εννοείται αφού δεν έχει έρθει η ώρα της ωορρηξίας.

 

Just now, linaa είπε:

ε ναι θα παει στανταρ!

εχε κ καμια επαφη να υπαρχει κ υλικο ανανεωμενο!

Μέχρι στιγμής έχω κάνει ήδη 3 επαφές 

Την 7 ,την 10 και την 11 μέρα 

Εχθές δηλαδή 

Χαχαχαχα

Κ έχω και όρεξη τρελή αυτό το μήνα 

Μπράβο μου

Just now, Emilly είπε:

Κανονικά έχω 36.3. και πάει μέχρι 36,8.και ψιλοαποτομα.αλλα εχθές 35,9 κ σήμερα 36,2 .απλά είναι χαμηλά προς το παρόν αλλά νιώθω ότι οι ωοθήκες είναι κάπως.δηλαδη από στιγμή σε στιγμή θα ρίξω αβγό;;πέτρα;;καμία άδεια φούσκα;;άντε να δω τα χαιρια μου κ αυτόν τον μήνα.

Κούκλα μου εγώ δε πρόλαβα να δω 

Φωτό σου 

Κρίμα 

Αλλά και εγώ συνάδελφος ,αισθητικός 

Με κλίση στο σώμα ,εγώ

Μασάζ θεραπευτικά ,χαλαρωτικά και περιποιήσεις σώματος 

Έλα ρε συνάδελφε.....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Τελικά πήγα σήμερα σε άλλο γυναικολόγο. Δεν υπάρχει εγκυμοσύνη αλλά το ενδομήτριο ήταν παχύ και το ωοθυλάκιο ήταν 18 χιλιοστά. Ξανά Δευτέρα για υπέρηχο . 

Μαζί με αυτά έγινε και κολποσκόπηση και βρέθηκαν αλλοιώσεις ... Μοριακή ανάλυση και βλέπουμε ..

  • Μου αρέσει 1
  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Το μαλλί το σκατι χαχαχαχαχα.λοιπον δεν φοράω ποτέ μακιγιάζ...έχω ημιμόνιμο.αλλα δεν έχω σταματήσει ποτέ στην ζωή μου κ λόγω επαγγέλματος να φροντίζω την επιδερμίδα μου.ειναο σημαντικό για την ψυχολογία κοριτσακια.να είμαστε πάντα φρεσκαρισμενες να αποβαλουμε την θαμπαδα από μέσα προς τα έξω.τωρα την έβαλα καλά την φωτο.να με ρωτάτε κ σε πμ ότι θέλετε για beaute.δεσποινις ετών 40

Εμενα δεν μου δειχνει τιποτα στο προφιλ σουυυ.. Μπραβο σου που το κανεις αυτο στον εαυτο σου.. Εγω τα βαριεμαι... Το πολυ μια ενυδατικη να βαλω.. Και αυτο οποτε το θυμηθω.. Και κανω μεγαλο λαθος το ξερω.. Το δερμα μου δεν το νιωθω ελαστικό.. Με ρο παραμικρο θα βγαλω σπυρακι.. Αν αγγιξω με λερωμενα χερια αν φαω σοκολατες αν δω περιοδο.. Τωρα εχω βγαλει 5 σπυρακια απο την περίοδο και τις σοκολατες και δνε μαρεσω καθολου.. Οταν εχω ωορρηξια εχω παρατηρήσει οτι εχω το πιο ωραιο δερμα.. Λαμπει

Just now, mariangelap είπε:

Καλησπέρα. Τελικά πήγα σήμερα σε άλλο γυναικολόγο. Δεν υπάρχει εγκυμοσύνη αλλά το ενδομήτριο ήταν παχύ και το ωοθυλάκιο ήταν 18 χιλιοστά. Ξανά Δευτέρα για υπέρηχο . 

Μαζί με αυτά έγινε και κολποσκόπηση και βρέθηκαν αλλοιώσεις ... Μοριακή ανάλυση και βλέπουμε ..

Τι ειναι η κολποσκοπηση και το ειναι οι αλλοιωσεις? Δνε τα εχω ξανα ακουσει

Just now, Ellidr είπε:

Ναι μωρέ μου είπε θα το δούμε την Κυριακή και βλέπουμε πως προχωράμε μου είπε ηδη να πάρω την οβιτρελ για την πρόκληση ωορρηξίας για παν ενδεχόμενο 

Μακάρι να μεγαλώσουν μαζί 

Μακάρι κορίτσι μου τι να πω 

Δεν έχουμε αποκλείσει τίποτα ακόμα εννοείται αφού δεν έχει έρθει η ώρα της ωορρηξίας.

 

Μέχρι στιγμής έχω κάνει ήδη 3 επαφές 

Την 7 ,την 10 και την 11 μέρα 

Εχθές δηλαδή 

Χαχαχαχα

Κ έχω και όρεξη τρελή αυτό το μήνα 

Μπράβο μου

Κούκλα μου εγώ δε πρόλαβα να δω 

Φωτό σου 

Κρίμα 

Αλλά και εγώ συνάδελφος ,αισθητικός 

Με κλίση στο σώμα ,εγώ

Μασάζ θεραπευτικά ,χαλαρωτικά και περιποιήσεις σώματος 

Έλα ρε συνάδελφε.....

Αχχχχενα μασαζζζζζζ στο προσωπο πολυ θα το ηθελα.. Μου το εκαναν μια φορα και παρατριχα να κοιμηθω. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Sofiamar93 είπε:

Εμενα δεν μου δειχνει τιποτα στο προφιλ σουυυ.. Μπραβο σου που το κανεις αυτο στον εαυτο σου.. Εγω τα βαριεμαι... Το πολυ μια ενυδατικη να βαλω.. Και αυτο οποτε το θυμηθω.. Και κανω μεγαλο λαθος το ξερω.. Το δερμα μου δεν το νιωθω ελαστικό.. Με ρο παραμικρο θα βγαλω σπυρακι.. Αν αγγιξω με λερωμενα χερια αν φαω σοκολατες αν δω περιοδο.. Τωρα εχω βγαλει 5 σπυρακια απο την περίοδο και τις σοκολατες και δνε μαρεσω καθολου.. Οταν εχω ωορρηξια εχω παρατηρήσει οτι εχω το πιο ωραιο δερμα.. Λαμπει

Τι ειναι η κολποσκοπηση και το ειναι οι αλλοιωσεις? Δνε τα εχω ξανα ακουσει

Αχχχχενα μασαζζζζζζ στο προσωπο πολυ θα το ηθελα.. Μου το εκαναν μια φορα και παρατριχα να κοιμηθω. 

Το έβαλα λίγο κ το έβγαλα για να μην αποκωδικοποιήσουν ποια είναι,με απαγάγουν κ ζητάνε λίτρα από τον άντρα μου αααχαχαχαχα.ε ναι να μην φαίνομαι κ ψώνιο απλά ήθελα να δώσω μια έμφαση στην επιδερμίδα.την έχω στην τρίχα.χωρις τρίχα.

Λοιπόν αυτό με την έλλειψη ελαστικότητας........μετά τα σαράντα έχει κλάμα.εγω πλέον για να βγάλω αποτέλεσμα κοπιαζω.βλεπω αλλαγές κορίτσια.η εκφύλιση τρέχει από δω κ πέρα με δεδομενα.το κολαγονο κ η ελαστική κάνει βουτιά αυτά τα χρόνια με αποκορύφωση την εμμηνόπαυση 80 τα εκατό μείωση κολαγονου.

Just now, Ellidr είπε:

Ναι μωρέ μου είπε θα το δούμε την Κυριακή και βλέπουμε πως προχωράμε μου είπε ηδη να πάρω την οβιτρελ για την πρόκληση ωορρηξίας για παν ενδεχόμενο 

Μακάρι να μεγαλώσουν μαζί 

Μακάρι κορίτσι μου τι να πω 

Δεν έχουμε αποκλείσει τίποτα ακόμα εννοείται αφού δεν έχει έρθει η ώρα της ωορρηξίας.

 

Μέχρι στιγμής έχω κάνει ήδη 3 επαφές 

Την 7 ,την 10 και την 11 μέρα 

Εχθές δηλαδή 

Χαχαχαχα

Κ έχω και όρεξη τρελή αυτό το μήνα 

Μπράβο μου

Κούκλα μου εγώ δε πρόλαβα να δω 

Φωτό σου 

Κρίμα 

Αλλά και εγώ συνάδελφος ,αισθητικός 

Με κλίση στο σώμα ,εγώ

Μασάζ θεραπευτικά ,χαλαρωτικά και περιποιήσεις σώματος 

Έλα ρε συνάδελφε.....

Φιληηηηηη.τι λες;;αισθητικός ΤΕΙ Αθήνας είμαι έλιωσα στο πρόσωπο εγώ έδωσα την ζωή μου στο δέρμα κ πρόσφατα είχα πρόταση να δουλέψω στον πλαστικό που έκανα υαλουρονικο εδώ κ τρία χρόνια αλλά δεν μπορώ λόγω παιδιού.και δεν έχω άνθρωπο να το προσέξει κ υποτίθεται πάω για δεύτερο.λατρευω την δερματολογία.τον άλλο μήνα μου είπε αυτός ο γιατρός να πάω να μου μάθει ενέσιμα.ααααα παιδική χαραααα.με είδε μανιακή κ μου είπε να μου κάνει μεταπτυχιακό χαχαχα.

Just now, mariangelap είπε:

Καλησπέρα. Τελικά πήγα σήμερα σε άλλο γυναικολόγο. Δεν υπάρχει εγκυμοσύνη αλλά το ενδομήτριο ήταν παχύ και το ωοθυλάκιο ήταν 18 χιλιοστά. Ξανά Δευτέρα για υπέρηχο . 

Μαζί με αυτά έγινε και κολποσκόπηση και βρέθηκαν αλλοιώσεις ... Μοριακή ανάλυση και βλέπουμε ..

Δηλαδή ακόμα δεν έκανες ωορηξια εσύ αν κ έχεις καθυστέρηση;;;;τι αλλοιώσεις ειδε;;;τράχηλο;

Just now, Ellidr είπε:

Ναι μωρέ μου είπε θα το δούμε την Κυριακή και βλέπουμε πως προχωράμε μου είπε ηδη να πάρω την οβιτρελ για την πρόκληση ωορρηξίας για παν ενδεχόμενο 

Μακάρι να μεγαλώσουν μαζί 

Μακάρι κορίτσι μου τι να πω 

Δεν έχουμε αποκλείσει τίποτα ακόμα εννοείται αφού δεν έχει έρθει η ώρα της ωορρηξίας.

 

Μέχρι στιγμής έχω κάνει ήδη 3 επαφές 

Την 7 ,την 10 και την 11 μέρα 

Εχθές δηλαδή 

Χαχαχαχα

Κ έχω και όρεξη τρελή αυτό το μήνα 

Μπράβο μου

Κούκλα μου εγώ δε πρόλαβα να δω 

Φωτό σου 

Κρίμα 

Αλλά και εγώ συνάδελφος ,αισθητικός 

Με κλίση στο σώμα ,εγώ

Μασάζ θεραπευτικά ,χαλαρωτικά και περιποιήσεις σώματος 

Έλα ρε συνάδελφε.....

Εντωμεταξυ αυτός έχει εκατό κοπέλες κ είναι ανοιχτά μέχρι κ Κυριακή.κ χρειάζεται αισθητικούς.του λέω αν δεν κάνω δεύτερο σε κάνα δυο χρόνια θα έρθω κ τσάμπα να δουλέψω.να βλέπω μποτοξ κ υαλουρονικο είναι η αμοιβή μου.οπως καταλαβαίνεις έχω κ άλλη μανία εκτός από τεστ.χαχαχαχα.μποτοξ δεν έχω κάνει.σε αυτό είμαι κατά.ολα τα άλλα....

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Κανονικά έχω 36.3. και πάει μέχρι 36,8.και ψιλοαποτομα.αλλα εχθές 35,9 κ σήμερα 36,2 .απλά είναι χαμηλά προς το παρόν αλλά νιώθω ότι οι ωοθήκες είναι κάπως.δηλαδη από στιγμή σε στιγμή θα ρίξω αβγό;;πέτρα;;καμία άδεια φούσκα;;άντε να δω τα χαιρια μου κ αυτόν τον μήνα.

κοίτα εμενα ειναι χαμηλη για 2 μερες κ μετα ανεβαίνει 


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Λοιπόν αυτό με την έλλειψη ελαστικότητας........μετά τα σαράντα έχει κλάμα.εγω πλέον για να βγάλω αποτέλεσμα κοπιαζω.βλεπω αλλαγές κορίτσια.η εκφύλιση τρέχει από δω κ πέρα με δεδομενα.το κολαγονο κ η ελαστική κάνει βουτιά αυτά τα χρόνια με αποκορύφωση την εμμηνόπαυση 80 τα εκατό μείωση κολαγονου.

καλε ειπαμε να μας φτιαξεις την διαθεση μη μας την ριχνεις τωρα σιγα τις αλλαγες χα χα χα μικρες ειμαστε ακομα!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Το έβαλα λίγο κ το έβγαλα για να μην αποκωδικοποιήσουν ποια είναι,με απαγάγουν κ ζητάνε λίτρα από τον άντρα μου αααχαχαχαχα.ε ναι να μην φαίνομαι κ ψώνιο απλά ήθελα να δώσω μια έμφαση στην επιδερμίδα.την έχω στην τρίχα.χωρις τρίχα.

Λοιπόν αυτό με την έλλειψη ελαστικότητας........μετά τα σαράντα έχει κλάμα.εγω πλέον για να βγάλω αποτέλεσμα κοπιαζω.βλεπω αλλαγές κορίτσια.η εκφύλιση τρέχει από δω κ πέρα με δεδομενα.το κολαγονο κ η ελαστική κάνει βουτιά αυτά τα χρόνια με αποκορύφωση την εμμηνόπαυση 80 τα εκατό μείωση κολαγονου.

Φιληηηηηη.τι λες;;αισθητικός ΤΕΙ Αθήνας είμαι έλιωσα στο πρόσωπο εγώ έδωσα την ζωή μου στο δέρμα κ πρόσφατα είχα πρόταση να δουλέψω στον πλαστικό που έκανα υαλουρονικο εδώ κ τρία χρόνια αλλά δεν μπορώ λόγω παιδιού.και δεν έχω άνθρωπο να το προσέξει κ υποτίθεται πάω για δεύτερο.λατρευω την δερματολογία.τον άλλο μήνα μου είπε αυτός ο γιατρός να πάω να μου μάθει ενέσιμα.ααααα παιδική χαραααα.με είδε μανιακή κ μου είπε να μου κάνει μεταπτυχιακό χαχαχα.

Δηλαδή ακόμα δεν έκανες ωορηξια εσύ αν κ έχεις καθυστέρηση;;;;τι αλλοιώσεις ειδε;;;τράχηλο;

Εντωμεταξυ αυτός έχει εκατό κοπέλες κ είναι ανοιχτά μέχρι κ Κυριακή.κ χρειάζεται αισθητικούς.του λέω αν δεν κάνω δεύτερο σε κάνα δυο χρόνια θα έρθω κ τσάμπα να δουλέψω.να βλέπω μποτοξ κ υαλουρονικο είναι η αμοιβή μου.οπως καταλαβαίνεις έχω κ άλλη μανία εκτός από τεστ.χαχαχαχα.μποτοξ δεν έχω κάνει.σε αυτό είμαι κατά.ολα τα άλλα....

Just now, Emilly said:

Το έβαλα λίγο κ το έβγαλα για να μην αποκωδικοποιήσουν ποια είναι,με απαγάγουν κ ζητάνε λίτρα από τον άντρα μου αααχαχαχαχα.ε ναι να μην φαίνομαι κ ψώνιο απλά ήθελα να δώσω μια έμφαση στην επιδερμίδα.την έχω στην τρίχα.χωρις τρίχα.

Λοιπόν αυτό με την έλλειψη ελαστικότητας........μετά τα σαράντα έχει κλάμα.εγω πλέον για να βγάλω αποτέλεσμα κοπιαζω.βλεπω αλλαγές κορίτσια.η εκφύλιση τρέχει από δω κ πέρα με δεδομενα.το κολαγονο κ η ελαστική κάνει βουτιά αυτά τα χρόνια με αποκορύφωση την εμμηνόπαυση 80 τα εκατό μείωση κολαγονου.

Φιληηηηηη.τι λες;;αισθητικός ΤΕΙ Αθήνας είμαι έλιωσα στο πρόσωπο εγώ έδωσα την ζωή μου στο δέρμα κ πρόσφατα είχα πρόταση να δουλέψω στον πλαστικό που έκανα υαλουρονικο εδώ κ τρία χρόνια αλλά δεν μπορώ λόγω παιδιού.και δεν έχω άνθρωπο να το προσέξει κ υποτίθεται πάω για δεύτερο.λατρευω την δερματολογία.τον άλλο μήνα μου είπε αυτός ο γιατρός να πάω να μου μάθει ενέσιμα.ααααα παιδική χαραααα.με είδε μανιακή κ μου είπε να μου κάνει μεταπτυχιακό χαχαχα.

Δηλαδή ακόμα δεν έκανες ωορηξια εσύ αν κ έχεις καθυστέρηση;;;;τι αλλοιώσεις ειδε;;;τράχηλο;

Εντωμεταξυ αυτός έχει εκατό κοπέλες κ είναι ανοιχτά μέχρι κ Κυριακή.κ χρειάζεται αισθητικούς.του λέω αν δεν κάνω δεύτερο σε κάνα δυο χρόνια θα έρθω κ τσάμπα να δουλέψω.να βλέπω μποτοξ κ υαλουρονικο είναι η αμοιβή μου.οπως καταλαβαίνεις έχω κ άλλη μανία εκτός από τεστ.χαχαχαχα.μποτοξ δεν έχω κάνει.σε αυτό είμαι κατά.ολα τα άλλα....

Ναι άργησε λέει να γίνει η ωορρηξία και λέει μπορεί να γίνει σήμερα αύριο . Αν δεν γίνει μέχρι την Δευτέρα τότε θα ξεκινήσω προγεστερόνη. 

Ναι οι αλλοιώσεις ήταν στο τράχηλο μικρές όμως . Δεν θα έπρεπε να μου πει να εξεταστεί και ο άντρας μου;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...