Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, linaa είπε:

καλε ειπαμε να μας φτιαξεις την διαθεση μη μας την ριχνεις τωρα σιγα τις αλλαγες χα χα χα μικρες ειμαστε ακομα!!

Εγώ θέλω να ξυπνάνε οι γυναίκες πριν φτάσουν εμμηνόπαυση γιατί μετά προσπαθούν να συμμαζέψουν τα ασυμαζευτα.θελει δουλειά πολύ από πάντα.γι αυτό οι περισσότερες αισθητικοί είναι απροσδιόριστου ηλικιας.ειναι μια ζωή παστωμενες κ τσιτωμενες.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mariangelap είπε:

Επειδή ο γυναικολόγος αναφέρθηκε στον hpv. 

εαν εχεις εσυ λογικα θα εχει κ ο αντρας σου αλλα αν δεν εχει εμφανιστει κατι (θα το εβλεπε δηλαδη ο αντρας σου)στους αντρες δεν εχει τοσο σημασια απλα υπαρχει ο ιος κ αν εμφανιστει σαν ελιτσες ειναι τοτε θα πρεπει να το βγαλει αλλιως δεν εχει σημασια. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Εγώ θέλω να ξυπνάνε οι γυναίκες πριν φτάσουν εμμηνόπαυση γιατί μετά προσπαθούν να συμμαζέψουν τα ασυμαζευτα.θελει δουλειά πολύ από πάντα.γι αυτό οι περισσότερες αισθητικοί είναι απροσδιόριστου ηλικιας.ειναι μια ζωή παστωμενες κ τσιτωμενες.

Λοιπόν κ εμένα ο γυναικολόγος αυτό.μου είχε πει όταν του είπα πόσο χρονών είμαι , δε το πίστευε

Και μου λέει μπορεί να φαίνεσαι πολύ νεότερη από την ηλικία σου ,αλλά τα μέσα σου μεγαλώνουν κανονικότητα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ellidr said:

Λοιπόν κ εμένα ο γυναικολόγος αυτό.μου είχε πει όταν του είπα πόσο χρονών είμαι , δε το πίστευε

Και μου λέει μπορεί να φαίνεσαι πολύ νεότερη από την ηλικία σου ,αλλά τα μέσα σου μεγαλώνουν κανονικότητα

Αα κορίτσια κ εγώ μικρό δείχνω πολύ,  προ πέρσι πήγα να γράψω τζοκερ κ με ρώτησαν τι ηλικία έχω γιατί δεν επιτρεπετε σε ανήλικους αχαχαχ κ πολλά πολλά περιστατικά ακόμα βέβαια τώρα που παχυνα ίσως άλλαξε λίγο αυτό αλλά κ πάλι δεν με κάνουν 33. Και έχω να πω ούτε φρύδι βγάζω αχαχαχ βαριέμαι το βάψιμο γενικότερα δεν ασχολουμε!! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Λοιπόν κ εμένα ο γυναικολόγος αυτό.μου είχε πει όταν του είπα πόσο χρονών είμαι , δε το πίστευε

Και μου λέει μπορεί να φαίνεσαι πολύ νεότερη από την ηλικία σου ,αλλά τα μέσα σου μεγαλώνουν κανονικότητα

Ωχ κατάλαβα τσάμπα παστωνομαι χαχαχαχαχα.απο έξω κούκλα κ από μέσα πανούκλα.καλα εγώ νομίζω ότι έχουν μείνει κάποια ωάρια όρθια....δεν ξέρω πιστεύω μπορεί να έχω κάνα αφράτο.

Just now, SerafinaPekala είπε:

Αα κορίτσια κ εγώ μικρό δείχνω πολύ,  προ πέρσι πήγα να γράψω τζοκερ κ με ρώτησαν τι ηλικία έχω γιατί δεν επιτρεπετε σε ανήλικους αχαχαχ κ πολλά πολλά περιστατικά ακόμα βέβαια τώρα που παχυνα ίσως άλλαξε λίγο αυτό αλλά κ πάλι δεν με κάνουν 33. Και έχω να πω ούτε φρύδι βγάζω αχαχαχ βαριέμαι το βάψιμο γενικότερα δεν ασχολουμε!! 

Εγώ αν κόψω αγορέ το Μάλι κ με δει κανένας από πίσω θα με περάσει για παλικαρακι χαχαχαχαα. Κορίτσι με τίποτα.στεκα είμαι.

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, SerafinaPekala είπε:

Αα κορίτσια κ εγώ μικρό δείχνω πολύ,  προ πέρσι πήγα να γράψω τζοκερ κ με ρώτησαν τι ηλικία έχω γιατί δεν επιτρεπετε σε ανήλικους αχαχαχ κ πολλά πολλά περιστατικά ακόμα βέβαια τώρα που παχυνα ίσως άλλαξε λίγο αυτό αλλά κ πάλι δεν με κάνουν 33. Και έχω να πω ούτε φρύδι βγάζω αχαχαχ βαριέμαι το βάψιμο γενικότερα δεν ασχολουμε!! 

χα χα πρεπει να κανουμε παρεα ομαδικως ! κ εγω μικροδειχνω αφου τωρα με το παιδι μου λενε ε το εκανες πολυ μικρουλα μπραβο χα χα χα κ εγω μολις που προλαβα τα σαραντα χα χα 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Λοιπόν κ εμένα ο γυναικολόγος αυτό.μου είχε πει όταν του είπα πόσο χρονών είμαι , δε το πίστευε

Και μου λέει μπορεί να φαίνεσαι πολύ νεότερη από την ηλικία σου ,αλλά τα μέσα σου μεγαλώνουν κανονικότητα

Λοιπόν το μέσα έχει να κάνει με τον τρόπο ζωής που είχαμε από πάντα.διατροφη κάπνισμα άγχος καταχρήσεις.εγω μπορεί να μην καπνίζω κ ούτε καφέ δεν ήπια στην ζωή μου έχει κάτι χρόνια που πίνω κανέναν ελληνικο αλλά ποτάκι με τον αντρουλη μου τα βράδια μια δυο φορές την εβδομάδα έπινα.τωρα μαχαίρι.επισης πέρασα πάρα πολύ άγχος έξι χρόνια τελευταία.οχι νεα...σάπισαν από μέσα το πιστεύω.

Just now, linaa είπε:

χα χα πρεπει να κανουμε παρεα ομαδικως ! κ εγω μικροδειχνω αφου τωρα με το παιδι μου λενε ε το εκανες πολυ μικρουλα μπραβο χα χα χα κ εγω μολις που προλαβα τα σαραντα χα χα 

Όλες οι κουκλιτσες εδώ μαζευτηκαμε.ξερεις γιατι.σαν σπα είναι αυτό το φόρουμ.αναβεωνεσαι χιχιχι.εχω γελάσει αλήθεια στο λέω τόσο που με βλέπει ο άντρας μου σαν τρελή.δηλαδη κ που τις ξέρεις εσύ τώρα αυτές κ κατουριεσαι στα γέλια;;;που να καταλάβει τι διαβάζω εδώ μέσα 

Just now, linaa είπε:

χα χα πρεπει να κανουμε παρεα ομαδικως ! κ εγω μικροδειχνω αφου τωρα με το παιδι μου λενε ε το εκανες πολυ μικρουλα μπραβο χα χα χα κ εγω μολις που προλαβα τα σαραντα χα χα 

Πάντως στενοχωριέμαι πολύ με τους γυναικολόγους που αφήνουν τις γυναίκες να ξεπατωνονται στις αποβολές πριν τις στείλουν να το ψάξουν.εγω γι'αυτό εμπιστεύομαι πλέον αυτόν τον μπάρμπα που βρήκα για γιατρό με έστειλε στην καλύτερη αιματολογο κ μου έδωσε μπουσουλα.

 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Ellidr είπε:

Ναι μωρέ μου είπε θα το δούμε την Κυριακή και βλέπουμε πως προχωράμε μου είπε ηδη να πάρω την οβιτρελ για την πρόκληση ωορρηξίας για παν ενδεχόμενο 

Μακάρι να μεγαλώσουν μαζί 

Μακάρι κορίτσι μου τι να πω 

Δεν έχουμε αποκλείσει τίποτα ακόμα εννοείται αφού δεν έχει έρθει η ώρα της ωορρηξίας.

 

Μέχρι στιγμής έχω κάνει ήδη 3 επαφές 

Την 7 ,την 10 και την 11 μέρα 

Εχθές δηλαδή 

Χαχαχαχα

Κ έχω και όρεξη τρελή αυτό το μήνα 

Μπράβο μου

Κούκλα μου εγώ δε πρόλαβα να δω 

Φωτό σου 

Κρίμα 

Αλλά και εγώ συνάδελφος ,αισθητικός 

Με κλίση στο σώμα ,εγώ

Μασάζ θεραπευτικά ,χαλαρωτικά και περιποιήσεις σώματος 

Έλα ρε συνάδελφε.....

Σήμερα θα κανεις την ενεση της ovitrelle;;;;;τι ώρα???

πρίν από 10 λεπτά , mariangelap είπε:

Καλησπέρα. Τελικά πήγα σήμερα σε άλλο γυναικολόγο. Δεν υπάρχει εγκυμοσύνη αλλά το ενδομήτριο ήταν παχύ και το ωοθυλάκιο ήταν 18 χιλιοστά. Ξανά Δευτέρα για υπέρηχο . 

Μαζί με αυτά έγινε και κολποσκόπηση και βρέθηκαν αλλοιώσεις ... Μοριακή ανάλυση και βλέπουμε ..

Σήμερα είχες παχυ ενδομήτριο και ενα ωοθηλακιο 18 εκατοστά?????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Emilly είπε:

Πάντως στενοχωριέμαι πολύ με τους γυναικολόγους που αφήνουν τις γυναίκες να ξεπατωνονται στις αποβολές πριν τις στείλουν να το ψάξουν.εγω γι'αυτό εμπιστεύομαι πλέον αυτόν τον μπάρμπα που βρήκα για γιατρό με έστειλε στην καλύτερη αιματολογο κ μου έδωσε μπουσουλα.

ξερεις τι γινετε φταιμε κ εμεις γιατι οταν σου βαζουν πολλες εξετασεις πεφτει δυσφιμηση οτι αυτος με ανχωσε κ μου εβαλε να κανω ενα σωρο.εξετασεις κ τσαμπα τρεξιμο κ λεφτα  οποτε κ οι γιατροι βαζουν ενα πλαφον κ λενε αν δεν αποβαλλεις τρεις φορες δεν κανουμε εξετασεις πρωτοκολλα ειναι αυτα κ μενεις εσυ να περνας το παλουκι χωρις να κανεις ουτε τα βασικα . 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

οπως κ με τις εγκυμοσυνες αν δεν περασει ενας χρονος προσπαθειας δεν κανουν εξετασεις κ βασανιζεσε ενα χρονο κ τελικα βγαινει το προβλημα χαιρω πολυ

Ετσι ακριβώς όπως τα λες είναι!!!!!

Just now, mariangelap είπε:

Ναι έτσι είπε. 

Κοριτσι μου τότε κανεις κανονικότατα ωορηξια....μα δεν είχες καθυστέρηση???έχω μπερδευτεί??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...