Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Ellidr είπε:

Άσε δε θέλω ,τέτοια έχω κ εγώ

Χαχαχαχα

Σήμερα κοκκινίσε αρκετά το τεστ ωορρηξίας μου 

Ελπίζω να έχω αύριο το πρωί ωοθυλάκια

Πφφφφ

Σήμερα θα προβώ στο αγαπημένο άθλημα ,για καλό και για κακό

Χαχαχαχα

Αν έχεις πολλά της χομτεστ ξανακανε κανένα

Μη με παρεξηγείς εμείς τα έχουμε για πασατεμπο ,κάνουμε 2 ,. 3 την ημέρα να βρίσκονται

Χαχα

Επειδή κι εγώ έτσι τα είχα, τα έχω τελειώσει όλα. Το τελευταίο ήταν χτες! Το κράταγα για να το κάνω Δευτέρα αλλά χτες λύγισα...

Γι αυτό πήγα και πήρα αυτό το early, αλλιώς ούτε καν θα το σκεφτόμουν! 

Δύο μέρες είναι, θα περάσουν γρήγορα ελπίζω! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ellidr είπε:

Άσε δε θέλω ,τέτοια έχω κ εγώ

Χαχαχαχα

Σήμερα κοκκινίσε αρκετά το τεστ ωορρηξίας μου 

Ελπίζω να έχω αύριο το πρωί ωοθυλάκια

Πφφφφ

Σήμερα θα προβώ στο αγαπημένο άθλημα ,για καλό και για κακό

Χαχαχαχα

Αν έχεις πολλά της χομτεστ ξανακανε κανένα

Μη με παρεξηγείς εμείς τα έχουμε για πασατεμπο ,κάνουμε 2 ,. 3 την ημέρα να βρίσκονται

Χαχα

Αύριο περιμένω νεα άντε να φουσκωσουν.να σου πω κ η φίλη μου που έκανε δπερματεγχυση κ πέτυχε με την μια έκανε 10 ηη 12 ωοθυλάκια κ η τσεβελεκ. Ήταν πολύ ευχαριστημένη είπε έχεις εικόνα εξωσωματικης.που αυτή πήρε τροποποιημένες δόσεις όχι χαπακια.εγω πιστεύω πολύ καλά θα πάς γιατί έκανες πολλά ωοθυλάκια με το τίποτα στην ουσία.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ κορίτσια μου πέρα από το στήθος που είναι ολοπρηστο κ πονά καπως κ η ψυχολογία μου στα τάρταρα... Κλαίω όλη μέρα!!( Φυσικά μετά την κουβέντα που έκανα με ένα άτομο κ με πλήγωσε η συμπεριφορά του) Δεν έχω κάτι άλλο... Αύριο θα κάνω κ το τελευταίο ριμαδο τεστ αν κ θα μου έρθει.. αύριο μεθαύριο δεν ξέρω αλλά θα έρθει. Πόνους περιόδου δεν νιώθω... Πρησμένη κοιλιά λες κ είμαι 2 μηνων.. είμαι κ κρυωμενη από χθες. Το πρωί έκανα κ υποθερμία.. προφανώς από ψυχολογικά αίτια!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Αύριο περιμένω νεα άντε να φουσκωσουν.να σου πω κ η φίλη μου που έκανε δπερματεγχυση κ πέτυχε με την μια έκανε 10 ηη 12 ωοθυλάκια κ η τσεβελεκ. Ήταν πολύ ευχαριστημένη είπε έχεις εικόνα εξωσωματικης.που αυτή πήρε τροποποιημένες δόσεις όχι χαπακια.εγω πιστεύω πολύ καλά θα πάς γιατί έκανες πολλά ωοθυλάκια με το τίποτα στην ουσία.

Μακάρι βρε κορίτσι μου 

Τι να πω 

Just now, Wannabemama είπε:

Εγώ κορίτσια μου πέρα από το στήθος που είναι ολοπρηστο κ πονά καπως κ η ψυχολογία μου στα τάρταρα... Κλαίω όλη μέρα!!( Φυσικά μετά την κουβέντα που έκανα με ένα άτομο κ με πλήγωσε η συμπεριφορά του) Δεν έχω κάτι άλλο... Αύριο θα κάνω κ το τελευταίο ριμαδο τεστ αν κ θα μου έρθει.. αύριο μεθαύριο δεν ξέρω αλλά θα έρθει. Πόνους περιόδου δεν νιώθω... Πρησμένη κοιλιά λες κ είμαι 2 μηνων..

Μακάρι βρε κορίτσι μου 

Να σου βγει θετικό να τρέξεις για χοριακη 

Να κερδίσω και το στοίχημα 

Χαχαχαχα

Είχα πει 2 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Μακάρι βρε κορίτσι μου 

Τι να πω 

Μακάρι βρε κορίτσι μου 

Να σου βγει θετικό να τρέξεις για χοριακη 

Να κερδίσω και το στοίχημα 

Χαχαχαχα

Είχα πει 2 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.. ειλικρινά. Αλλά δε νομίζω να είμαι εγώ η τυχερή!! Για σένα εύχομαι κ το πιστεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Wannabemama είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.. ειλικρινά. Αλλά δε νομίζω να είμαι εγώ η τυχερή!! Για σένα εύχομαι κ το πιστεύω...

Γιατί δε νομίζεις;;;;

Ααααα

Πήγαινε να πάρεις κ άλλο τεστ τώρα που είναι ανοιχτά τα φαρμακεία

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Γιατί δε νομίζεις;;;;

Ααααα

Πήγαινε να πάρεις κ άλλο τεστ τώρα που είναι ανοιχτά τα φαρμακεία

Έχω ένα... Θα το κάνω αύριο το πρωί αν δεν έχει έρθει η περίοδος!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Wannabemama είπε:

Έχω ένα... Θα το κάνω αύριο το πρωί αν δεν έχει έρθει η περίοδος!!! ;)

Άντε αύριο πρωί εσύ τεστ κ ellidr γιατρό.αντε βρε κορίτσια να το γυρίσουμε λίγο το κλίμα γιατί έχω αρχίσει κ πέφτω.λεω για να μην ακούω εγκυμοσύνη μπας κ είναι άπιαστο καταλαβες;;;έτσι λειτουργεί στην ψυχολογία.αλλιως λες δες...συμβαίνει.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!!Να ρωτησω...εχει τυχει σε καμια σας το εξης: Μετα την αποξεση που εκανα τον Ιουνιο, η περιοδος ερχεται διαφορετικα απο ο, τι πριν δηλαδη τη μερα που περιμενω ερχεται ελαχιστο καφε στο σκουπισμα και μετα την επομενη ή τη μεθεπομενη ερχεται κανονικα η ροη αν και μειωμενη τα τελευταια 2 χρονια.. Τωρα ομως ειδα το καφε στο σκουπισμα πριν 3 μερες και τιποτα ακομα. Ουτε μισο συμπτωμα ουτε κατι αλλο. Δεν τιθεται θεμα εγκυμοσυνης αυτον τον μηνα. Λετε να ειναι δειγμα προεμμηνοπαυσης; Μιας κ εχω κ χαμηλη αμη;

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, marmelady είπε:

Γεια σας κοριτσια!!Να ρωτησω...εχει τυχει σε καμια σας το εξης: Μετα την αποξεση που εκανα τον Ιουνιο, η περιοδος ερχεται διαφορετικα απο ο, τι πριν δηλαδη τη μερα που περιμενω ερχεται ελαχιστο καφε στο σκουπισμα και μετα την επομενη ή τη μεθεπομενη ερχεται κανονικα η ροη αν και μειωμενη τα τελευταια 2 χρονια.. Τωρα ομως ειδα το καφε στο σκουπισμα πριν 3 μερες και τιποτα ακομα. Ουτε μισο συμπτωμα ουτε κατι αλλο. Δεν τιθεται θεμα εγκυμοσυνης αυτον τον μηνα. Λετε να ειναι δειγμα προεμμηνοπαυσης; Μιας κ εχω κ χαμηλη αμη;

Καλησπερα κορίτσι..να ρωτήσω έχεις πάει για υπέρηχο μετά την αποξεση;;;;γιατί μειωμένη ροή περιόδου συνεπάγεται λεπτό ενδομήτριο που μπορεί να οφείλεται στην αποξεση.να σου πω το είχα πάθει κ εγώ αυτό μετά από την πρώτη μου αποξεση για κάποιους κύκλους κ μετά μου ήρθε πάλι κανονική ροή κ ξαναεμενα έγκυος.μαλλον ορμονικό είναι μέχρι να συνέλθεις από την αποξεση αλλά δες το με γυναικολόγο.μη σκέφτεσαι περιεμηνοπαυση κ τέτοια πιο πολύ είναι διαταραχή από την αποξεση.πηγαινε όγδοη μέρα κύκλου στον γιατρό να σου εκτιμήσει πάχος ενδομητρίου 

Just now, marmelady είπε:

Γεια σας κοριτσια!!Να ρωτησω...εχει τυχει σε καμια σας το εξης: Μετα την αποξεση που εκανα τον Ιουνιο, η περιοδος ερχεται διαφορετικα απο ο, τι πριν δηλαδη τη μερα που περιμενω ερχεται ελαχιστο καφε στο σκουπισμα και μετα την επομενη ή τη μεθεπομενη ερχεται κανονικα η ροη αν και μειωμενη τα τελευταια 2 χρονια.. Τωρα ομως ειδα το καφε στο σκουπισμα πριν 3 μερες και τιποτα ακομα. Ουτε μισο συμπτωμα ουτε κατι αλλο. Δεν τιθεται θεμα εγκυμοσυνης αυτον τον μηνα. Λετε να ειναι δειγμα προεμμηνοπαυσης; Μιας κ εχω κ χαμηλη αμη;

Γιατί δεν τίθεται θέμα εγκυμοσύνης;;;;;καφέ κ μετά τίποτα τρεις μέρες;;;;;ψιλουποπτο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Emilly είπε:

Καλησπερα κορίτσι..να ρωτήσω έχεις πάει για υπέρηχο μετά την αποξεση;;;;γιατί μειωμένη ροή περιόδου συνεπάγεται λεπτό ενδομήτριο που μπορεί να οφείλεται στην αποξεση.να σου πω το είχα πάθει κ εγώ αυτό μετά από την πρώτη μου αποξεση για κάποιους κύκλους κ μετά μου ήρθε πάλι κανονική ροή κ ξαναεμενα έγκυος.μαλλον ορμονικό είναι μέχρι να συνέλθεις από την αποξεση αλλά δες το με γυναικολόγο.μη σκέφτεσαι περιεμηνοπαυση κ τέτοια πιο πολύ είναι διαταραχή από την αποξεση.πηγαινε όγδοη μέρα κύκλου στον γιατρό να σου εκτιμήσει πάχος ενδομητρίου 

Γιατί δεν τίθεται θέμα εγκυμοσύνης;;;;;καφέ κ μετά τίποτα τρεις μέρες;;;;;ψιλουποπτο.

Σε ευχαριστω για την απαντηση σου!Λοιπον, πηγα στον γυναικολογο αφου ειχε ερθει η πρωτη περιοδος μετα την αποξεση και μου τα ειχε βρει ολα καλα. Δεν ξερω, βεβαια δεν ηταν η ογδοη μερα του κυκλου αλλα λιγο πριν αδιαθετησω για δευτερη φορα μετα την αποξεση. Δυστυχως η ροη εχει μειωθει ηδη κανα 2 χρονια τωρα. Απο 6-7 μερες εχει γινει 3 και αν. Του το ειχα αναφερει κ μου ειχε πει οτι ειναι φυσιολογικο οσο μεγαλωνουμε.. Κλαψ. Εγκυμοσυνη δεν παιζει, αλλωστε εκανα και δυο απο τα χιλιαδες τεστ μου!Χαχαχα

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, marmelady είπε:

Σε ευχαριστω για την απαντηση σου!Λοιπον, πηγα στον γυναικολογο αφου ειχε ερθει η πρωτη περιοδος μετα την αποξεση και μου τα ειχε βρει ολα καλα. Δεν ξερω, βεβαια δεν ηταν η ογδοη μερα του κυκλου αλλα λιγο πριν αδιαθετησω για δευτερη φορα μετα την αποξεση. Δυστυχως η ροη εχει μειωθει ηδη κανα 2 χρονια τωρα. Απο 6-7 μερες εχει γινει 3 και αν. Του το ειχα αναφερει κ μου ειχε πει οτι ειναι φυσιολογικο οσο μεγαλωνουμε.. Κλαψ. Εγκυμοσυνη δεν παιζει, αλλωστε εκανα και δυο απο τα χιλιαδες τεστ μου!Χαχαχα

Καλά σίγουρα κ εγώ από 8 μέρες πήγε στο 4 με 5. Αλλά δεν πειράζει.εννοειται φυσιολογικό είναι.εγω είμαι 40.περιμενω τις αλλαγές από χρόνια σε χρόνια.δεν πειράζει.ακομα υπάρχει ελπίδα...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Άντε αύριο πρωί εσύ τεστ κ ellidr γιατρό.αντε βρε κορίτσια να το γυρίσουμε λίγο το κλίμα γιατί έχω αρχίσει κ πέφτω.λεω για να μην ακούω εγκυμοσύνη μπας κ είναι άπιαστο καταλαβες;;;έτσι λειτουργεί στην ψυχολογία.αλλιως λες δες...συμβαίνει.

Άρχισα να νιώθω ελαφρύ κάψιμο κ πονακι από κάτω.. παίζει να μην προλάβω καν το τεστ... Πάλι τον άλλο μήνα!!!:)

Παράθεση

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Wannabemama είπε:

Άρχισα να νιώθω ελαφρύ κάψιμο κ πονακι από κάτω.. παίζει να μην προλάβω καν το τεστ... Πάλι τον άλλο μήνα!!!:)

 

Μακάρι να κάνεις λάθος.ετσι κι αλλιώς όλα μοιαζουν.εγω με τέσσερις εγκυμοσύνες πάλι δεν μπορώ να σου πω ότι ξεχώρισα στάνταρτ συμπτώματα.ηταν ανεπεσθητες οι αλλαγές.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , marmelady είπε:

Γεια σας κοριτσια!!Να ρωτησω...εχει τυχει σε καμια σας το εξης: Μετα την αποξεση που εκανα τον Ιουνιο, η περιοδος ερχεται διαφορετικα απο ο, τι πριν δηλαδη τη μερα που περιμενω ερχεται ελαχιστο καφε στο σκουπισμα και μετα την επομενη ή τη μεθεπομενη ερχεται κανονικα η ροη αν και μειωμενη τα τελευταια 2 χρονια.. Τωρα ομως ειδα το καφε στο σκουπισμα πριν 3 μερες και τιποτα ακομα. Ουτε μισο συμπτωμα ουτε κατι αλλο. Δεν τιθεται θεμα εγκυμοσυνης αυτον τον μηνα. Λετε να ειναι δειγμα προεμμηνοπαυσης; Μιας κ εχω κ χαμηλη αμη;

Εμένα μετά από αποξεση έτσι ξεκίνησε Κ μετά ήρθε κανονικα

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...