Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, vasiliki2020 είπε:

Η δικιά σου θα είναι μια από αυτές να ξερεις:-) τι ώρα θα πας αύριο;

Κοίτα θέλω να είμαι αισιόδοξη 

Αλλά βλέπω ότι η σπερματεγχυση δεν έχει και πολλές επιτυχίες 

Λες να είμαι εγώ τυχερή ;;

Στην ηλικία μου ; Τι να πω μακάρι

10 το πρωί θα πάω να δω τι κάναμε αν έχει παχύνει το ενδομήτριο θα κάνω την οβιτρελ και λογικά τρίτη πρωί πάω για την σπερματεγχυση

Αλλιώς ότι κάνουμε μόνοι μας 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ellidr είπε:

Κοίτα θέλω να είμαι αισιόδοξη 

Αλλά βλέπω ότι η σπερματεγχυση δεν έχει και πολλές επιτυχίες 

Λες να είμαι εγώ τυχερή ;;

Στην ηλικία μου ; Τι να πω μακάρι

10 το πρωί θα πάω να δω τι κάναμε αν έχει παχύνει το ενδομήτριο θα κάνω την οβιτρελ και λογικά τρίτη πρωί πάω για την σπερματεγχυση

Αλλιώς ότι κάνουμε μόνοι μας 

 

Καλα ενταξει δεν γέρασες κιολας σταματα αντε.χαχαχαολα στη ζωή έρχονται οταν δεν το περιμένουμε 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Mamanino said:

Κορίτσια καλημέρα σας και καλό Σαββατοκύριακο 

Μόλις έκανα ένα τεστ early και βγήκε άχνη γραμμουλα θετικό ίσα που φαίνεται! Είμαι 5 μέρες νωρίτερα από την ακατανομαστη και τα συμπτώματα που είχα είναι όπως σας είχα γράψει τις προηγούμενες μέρες φούσκωμα και τσιμπηματακια. Επίσης νυστάζω πολύ, νιώθω κουρασμένη και έχω και λίγους πόνους περιόδου (όχι όμως κάτι που το παρατηρείς ιδιαίτερα). Αυτά με οδήγησαν να το κάνω τόσο νωρίς και η ανυπομονησία μου. 

Εύχομαι να είναι όντως θετικό, Δευτέρα θα πάω για εξετάσεις. 

Επίσης η επαφή έγινε την μέρα που είδα θετικό τεστ ωορρηξιας. Οι υπόλοιπες επαφές ήταν σε άσχετες μέρες. 

Επίσης χτες έκανα τις ηομετεστ τεστ εγκυμοσύνης και ήταν πιο αρνητικό από την άρνηση. 

Αυτά από μένα καλό σαββατοκύριακο με πολλά θετικά τεστ τις επόμενες μέρες 

Αντεε με το καλόοοο γιατί έχουμε και ένα στοίχημα μπροστά μας!!! 

5 hours ago, Emilly said:

Αχ συγχαρητήρια με το καλό σου εύχομαι.και ευχαριστώ για τις πληροφορίες.αρα ανακεφαλαίωση τεστ εμπορίου θετικό και hometest αρνητικό σε αυτές τις μέρες.γιατι από αυτά παίρνω να ξέρω μη τα κάνω νωρίς.πολυ ευχάριστο νέο.

Όλες απ αυτά περνουμε μου φαίνεται, μας συμφέρει να ναι θετικά κ να δείχνουν αρνητικό αχαχαχ

4 hours ago, Emilly said:

Κάνε σ"""*ξ χθες διάβασα ότι νέες μελέτες καταρρίπτουν το μέρα παρά μέρα για να δυναμώσει το σπέρμα κ λένε ότι το κάθε μέρα καθαρίζει το σπέρμα από κακό γενετικό υλικό.ολο αναιρούν πράγματα.γιατι λέει όταν το σπέρμα μαζεύεται στην επιδυδιμιδα δύο τρεις μέρες οξειδώνεται κ σαπίζει κάτι τέτοιο κ καλό υλικό είναι μονο το φρεσκο

Μη με λες τέτοια θα τρελαθώ ήδη τον λυπάμαι που του έβαλα πρόγραμμα μέρα παρά μέρα αχαχαχαχ

4 hours ago, Wannabemama said:

Εγώ κορίτσια μου πέρα από το στήθος που είναι ολοπρηστο κ πονά καπως κ η ψυχολογία μου στα τάρταρα... Κλαίω όλη μέρα!!( Φυσικά μετά την κουβέντα που έκανα με ένα άτομο κ με πλήγωσε η συμπεριφορά του) Δεν έχω κάτι άλλο... Αύριο θα κάνω κ το τελευταίο ριμαδο τεστ αν κ θα μου έρθει.. αύριο μεθαύριο δεν ξέρω αλλά θα έρθει. Πόνους περιόδου δεν νιώθω... Πρησμένη κοιλιά λες κ είμαι 2 μηνων.. είμαι κ κρυωμενη από χθες. Το πρωί έκανα κ υποθερμία.. προφανώς από ψυχολογικά αίτια!!!

Ρε γμτ μην αφήνεις κανέναν να σε ρίξει, δεν μας αξίζει!! Εγώ κορίτσια όσο μεγαλώνω τι να πω ενώ ήμουν εντελώς ευαίσθητο άτομο έχω εξελιχθεί σε αναίσθητο αχαχαχ εννοώ πλέον δεν αφήνω τίποτα να με αγγίζει αρνητικό, μακριά από τοξικους ανθρώπους!! Αντε να είσαι το δεύτερο του στοιχήματος! 

Just now, Flolipop said:

Ακριβώς κι εγώ έτσι αισθάνομαι @Emilly . Αυτό σκέφτομαι κι εγώ. Ότι είναι να γίνει θα γίνει. Κάτι θα έβλεπαν και οι γιατροί πάντως αν υπήρχε προβλημα, δεν μπορεί...

Χαλαρά κορίτσια κ όλα θα γίνουν, πιστεύω καμία δεν έχει κανένα θέμα όλες λίγο το άγχος να από αλλού με κ όλα θα ρθουν!! 

Ουφφ αργήσω κ εγώ να γράψω κ μου λείψατε, είπα να εκμεταλλευτώ κ το ταμείο μου αχαχα κ να τελειώσω την σχολή μου που άφησα προ αμνημονευτων χρόνων αχαχ οπότε είμαι λίγο στο τρεξιμο, Περιμένω να τελειώσει η ακατανομαστη κ να ξεκινήσω κ εγώ!! Παρήγγειλα τις βιταμινουλες μου τις pregnantcare αυτές που είναι κ για άντρες, κ σκευτομουν έχω κ μουρουνελαιο αν το περνω κ αυτό λέτε να δημιουργήσω καμία χημική αντίδραση? Αχαχχα επειδή διάβασα καλό κάνουν κ τα ω3. Σας είπα με την αδερφή μου είμαστε στο ίδιο μουντ οπότε όλα δίπλα τα παραγγελνουμε ευχαριστεί κ εκείνη πολύ για τις πληροφορίες μας σώζεται χεχε αν κ δεν 3χει καθόλου χρόνο να σας γράψει, λοιπόν μεταφέρω ερώτηση λέτε να κάνει κακό το baby oil? Κινκι αχχαχα θα τρελαθώ τι σας ρωτάω.. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Η δικιά σου θα είναι μια από αυτές να ξερεις:-) τι ώρα θα πας αύριο;

Vasiliki πες μου λιγο πόσες αποβολές είχες;;σε ποια εβδομάδα κ αν πηγές αιματολογο και σε τι φάση ήσουν;;(πηγές στην εγκυμοσύνη;;;ηηη πριν ηηη πολύ μετά για έλεγχο θρομβοφιλιας) γιατί να ξέρεις μόνο μέσα στην εγκυμοσύνη φουντώνει το μαιευτικο αντιφοσφολιπιδικο σύνδρομο κ το αποτέλεσμα είναι να βγαίνουν αρνητικά τα αποτελέσματα εκτός εγκυμοσύνης αν κ πολλές έχουν.εμενα 20 μέρες μετά την παλινδρόμη πήγα αιματολογο κ μου είχε μείνει μόνο ένας τίτλος θετικός.αλλα η γιατρός είπε ότι αυτό ήταν.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Vasiliki πες μου λιγο πόσες αποβολές είχες;;σε ποια εβδομάδα κ αν πηγές αιματολογο και σε τι φάση ήσουν;;(πηγές στην εγκυμοσύνη;;;ηηη πριν ηηη πολύ μετά για έλεγχο θρομβοφιλιας) γιατί να ξέρεις μόνο μέσα στην εγκυμοσύνη φουντώνει το μαιευτικο αντιφοσφολιπιδικο σύνδρομο κ το αποτέλεσμα είναι να βγαίνουν αρνητικά τα αποτελέσματα εκτός εγκυμοσύνης αν κ πολλές έχουν.εμενα 20 μέρες μετά την παλινδρόμη πήγα αιματολογο κ μου είχε μείνει μόνο ένας τίτλος θετικός.αλλα η γιατρός είπε ότι αυτό ήταν.

Εμενα ήταν ολες βιοχημικός για εξέταση θρομβοφιλιας πηγα μετα απο ένα μήνα απλα μου ειπε ο αιματολογική ότι δεν είναι σε τέτοιο βαθμό ώστε να αρχίσω να παιρμω χαπια η να κανω ενέσεις. Μόνο όταν θα πιασω το μωρο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, SerafinaPekala είπε:

Αντεε με το καλόοοο γιατί έχουμε και ένα στοίχημα μπροστά μας!!! 

Όλες απ αυτά περνουμε μου φαίνεται, μας συμφέρει να ναι θετικά κ να δείχνουν αρνητικό αχαχαχ

Μη με λες τέτοια θα τρελαθώ ήδη τον λυπάμαι που του έβαλα πρόγραμμα μέρα παρά μέρα αχαχαχαχ

Ρε γμτ μην αφήνεις κανέναν να σε ρίξει, δεν μας αξίζει!! Εγώ κορίτσια όσο μεγαλώνω τι να πω ενώ ήμουν εντελώς ευαίσθητο άτομο έχω εξελιχθεί σε αναίσθητο αχαχαχ εννοώ πλέον δεν αφήνω τίποτα να με αγγίζει αρνητικό, μακριά από τοξικους ανθρώπους!! Αντε να είσαι το δεύτερο του στοιχήματος! 

Χαλαρά κορίτσια κ όλα θα γίνουν, πιστεύω καμία δεν έχει κανένα θέμα όλες λίγο το άγχος να από αλλού με κ όλα θα ρθουν!! 

Ουφφ αργήσω κ εγώ να γράψω κ μου λείψατε, είπα να εκμεταλλευτώ κ το ταμείο μου αχαχα κ να τελειώσω την σχολή μου που άφησα προ αμνημονευτων χρόνων αχαχ οπότε είμαι λίγο στο τρεξιμο, Περιμένω να τελειώσει η ακατανομαστη κ να ξεκινήσω κ εγώ!! Παρήγγειλα τις βιταμινουλες μου τις pregnantcare αυτές που είναι κ για άντρες, κ σκευτομουν έχω κ μουρουνελαιο αν το περνω κ αυτό λέτε να δημιουργήσω καμία χημική αντίδραση? Αχαχχα επειδή διάβασα καλό κάνουν κ τα ω3. Σας είπα με την αδερφή μου είμαστε στο ίδιο μουντ οπότε όλα δίπλα τα παραγγελνουμε ευχαριστεί κ εκείνη πολύ για τις πληροφορίες μας σώζεται χεχε αν κ δεν 3χει καθόλου χρόνο να σας γράψει, λοιπόν μεταφέρω ερώτηση λέτε να κάνει κακό το baby oil? Κινκι αχχαχα θα τρελαθώ τι σας ρωτάω.. 

Το baby oil γιατί να το χρησιμοποιήσει για το σώμα;;;;κοίτα γενικά τα παραφινέλαια κ οι βαζελινες δεν είναι κ ότι καλύτερο και φυσικό.αν έπρεπε να είναι τυπική θα σου έλεγα κερί μέλισσας.αγνο.αλλα φίλε αν μετά το μπάνιο βάλεις κρέμα σώματος κ από πάνω βαζελίνη σε σημεία,δεν πρόκειται να γεράσει το δέρμα ποτέ.μπουμπουκι.να σου πω εγώ έβαζα κ στην εγκυμοσύνη...δεν περνάει έτσι κι αλλιώς με την καμία μέσα στην επιδερμίδα απλά κάθεται πάνω κ το παπαριαζει χαχαχαχαα.

Just now, vasiliki2020 είπε:

Εμενα ήταν ολες βιοχημικός για εξέταση θρομβοφιλιας πηγα μετα απο ένα μήνα απλα μου ειπε ο αιματολογική ότι δεν είναι σε τέτοιο βαθμό ώστε να αρχίσω να παιρμω χαπια η να κανω ενέσεις. Μόνο όταν θα πιασω το μωρο

Αχ να σου πω εμένα η λευκ μου είπε ότι σε υποψία θρομβοφιλιας ( έτσι σε κόβω) δίνει σαλοσπιρ κάθε βράδυ μετά την περίοδο μέχρι την επόμενη κ με θετική χοριακη ξεκινάω ενέσεις.μηπως να ρωτήσεις γνώμη;;;;αυτη που πήγα εγώ είναι τοπ.θεσσαλονικη κ Αθήνα είναι.τοπ γιατρός νομίζω η καλύτερη.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Το baby oil γιατί να το χρησιμοποιήσει για το σώμα;;;;κοίτα γενικά τα παραφινέλαια κ οι βαζελινες δεν είναι κ ότι καλύτερο και φυσικό.αν έπρεπε να είναι τυπική θα σου έλεγα κερί μέλισσας.αγνο.αλλα φίλε αν μετά το μπάνιο βάλεις κρέμα σώματος κ από πάνω βαζελίνη σε σημεία,δεν πρόκειται να γεράσει το δέρμα ποτέ.μπουμπουκι.να σου πω εγώ έβαζα κ στην εγκυμοσύνη...δεν περνάει έτσι κι αλλιώς με την καμία μέσα στην επιδερμίδα απλά κάθεται πάνω κ το παπαριαζει χαχαχαχαα.

 Αχαχαχαχ ξέρω κ εγώ που το βάζουν στο σ@@κι αχαχαχ θα σε γελάσω ακριβώς, θα χει πλάκα αυτό να τους εμποδίζει κ να μην έχουν κάνει μέχρι τώρα παιδάκι προσπαθούν 1 χρόνο περίπου αλλά λίγο στο φλου απ ότι κατάλαβες, τώρα έτσι λίγο που ενημερώθηκαμε από εδώ βάλανε κ εκείνοι πρόγραμμα! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Το baby oil γιατί να το χρησιμοποιήσει για το σώμα;;;;κοίτα γενικά τα παραφινέλαια κ οι βαζελινες δεν είναι κ ότι καλύτερο και φυσικό.αν έπρεπε να είναι τυπική θα σου έλεγα κερί μέλισσας.αγνο.αλλα φίλε αν μετά το μπάνιο βάλεις κρέμα σώματος κ από πάνω βαζελίνη σε σημεία,δεν πρόκειται να γεράσει το δέρμα ποτέ.μπουμπουκι.να σου πω εγώ έβαζα κ στην εγκυμοσύνη...δεν περνάει έτσι κι αλλιώς με την καμία μέσα στην επιδερμίδα απλά κάθεται πάνω κ το παπαριαζει χαχαχαχαα.

Αχ να σου πω εμένα η λευκ μου είπε ότι σε υποψία θρομβοφιλιας ( έτσι σε κόβω) δίνει σαλοσπιρ κάθε βράδυ μετά την περίοδο μέχρι την επόμενη κ με θετική χοριακη ξεκινάω ενέσεις.μηπως να ρωτήσεις γνώμη;;;;αυτη που πήγα εγώ είναι τοπ.θεσσαλονικη κ Αθήνα είναι.τοπ γιατρός νομίζω η καλύτερη.

Εχω ρωτησει και αλλο γιατρό και τελικά το ιδιο μου ειπε.τωρα τι να πω.εσυ παιρνεις σαλοσπιρ;

Link to comment
Share on other sites

Just now, SerafinaPekala είπε:

 Αχαχαχαχ ξέρω κ εγώ που το βάζουν στο σ@@κι αχαχαχ θα σε γελάσω ακριβώς, θα χει πλάκα αυτό να τους εμποδίζει κ να μην έχουν κάνει μέχρι τώρα παιδάκι προσπαθούν 1 χρόνο περίπου αλλά λίγο στο φλου απ ότι κατάλαβες, τώρα έτσι λίγο που ενημερώθηκαμε από εδώ βάλανε κ εκείνοι πρόγραμμα! 

Αμάν....μην το βάζουν για λιπαντικό.....ζημιααα.πςτρελαιο είναι μπρε!!!!όχι απλά χαλάει το ph δεν μπορεί να προχωρήσει το σπέρμα στο λαδι θα το καταστρέψει.με τα δικά της υγρά πρέπει να γίνει η δουλειά.

Just now, vasiliki2020 είπε:

Εχω ρωτησει και αλλο γιατρό και τελικά το ιδιο μου ειπε.τωρα τι να πω.εσυ παιρνεις σαλοσπιρ;

Ναι και έχω ξεπατωθηκα στις μελανιές.εχω χαμηλά αιμοπετάλια γενικά κ είμαι μέσα στις μελανιές.ασε βαρέθηκα,..λέω μη κάνω κ κακό στην υγεία μου.την εμπιστεύομαι αυτή αλλά θα την κάνω άλλο ένα τηλέφωνο τώρα αφού δεν κόβω να το πιάνω να της πω αν είναι πως να κινηθώ από δω κ περα.δεν μπορώ μια ζωή να παίρνω αντιαιμοπεταλιακα.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Αμάν....μην το βάζουν για λιπαντικό.....ζημιααα.πςτρελαιο είναι μπρε!!!!όχι απλά χαλάει το ph δεν μπορεί να προχωρήσει το σπέρμα στο λαδι θα το καταστρέψει.με τα δικά της υγρά πρέπει να γίνει η δουλειά.

Ναι και έχω ξεπατωθηκα στις μελανιές.εχω χαμηλά αιμοπετάλια γενικά κ είμαι μέσα στις μελανιές.ασε βαρέθηκα,..λέω μη κάνω κ κακό στην υγεία μου.την εμπιστεύομαι αυτή αλλά θα την κάνω άλλο ένα τηλέφωνο τώρα αφού δεν κόβω να το πιάνω να της πω αν είναι πως να κινηθώ από δω κ περα.δεν μπορώ μια ζωή να παίρνω αντιαιμοπεταλιακα.

Κλαμααα θα της το πω αχαχα απ την μια μπορεί να ξε ανγχωθουνε λίγο, αν ήταν αυτό το θέμα τους γιατί κ εκείνοι άρχισαν να φαντάζονται διαφορά επειδή δεν έρχεται. Να σαι καλά με τις γνώσεις σου δίνεις τα φώτα σου! Περιμένουμε Δευτέρα πάντως κ βιταμίνες κ 20δα τεστακια γι εκείνην, της είπα πόσο σημαντικό είναι να το μάθει νωρίς ειδικά με την δουλειά που κάνει, είναι σαν τον άντρα της @sofiaduμε τρεις βάρδιες το καημένο!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Emilly said:

Αμάν....μην το βάζουν για λιπαντικό.....ζημιααα.πςτρελαιο είναι μπρε!!!!όχι απλά χαλάει το ph δεν μπορεί να προχωρήσει το σπέρμα στο λαδι θα το καταστρέψει.με τα δικά της υγρά πρέπει να γίνει η δουλειά.

Ναι και έχω ξεπατωθηκα στις μελανιές.εχω χαμηλά αιμοπετάλια γενικά κ είμαι μέσα στις μελανιές.ασε βαρέθηκα,..λέω μη κάνω κ κακό στην υγεία μου.την εμπιστεύομαι αυτή αλλά θα την κάνω άλλο ένα τηλέφωνο τώρα αφού δεν κόβω να το πιάνω να της πω αν είναι πως να κινηθώ από δω κ περα.δεν μπορώ μια ζωή να παίρνω αντιαιμοπεταλιακα.

Σκέφτομαι αν μου ξανατυχει το κακό (που μακάρι η τρίτη φορα να ναι η τυχερή μας) να πάω και εγώ στην αιματολογο που είπες. Η θεία μου βρέθηκε με κληρονομική θρομβοφιλια λίγο καιρό πριν και καλό θα ήταν να τσεκαριστω ούτως ή άλλως.

Εν τω μεταξύ, σήμερα διαβάσαμε με τον δικό μου έρευνα ότι άνδρες που εκσπερματωνουν 21 φορές το μήνα έχουν 30% λιγότερες πιθανότητες να εμφανίσουν καρκίνο προστάτη σε σχέση με αυτούς που έχουν 7 φορές το μήνα εκσπερμάτωση. Μας έκανε τρομερή εντύπωση καθώς είναι μεγάλο το ποσοστό!


aynVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μόλις είχα υγρά ,πολλά υγρά παχύρρευστα και τα σχετικά 

Λέτε να έγινε η ωορρηξία και να μη προλάβω;;;

Για βοηθήστε εσείς που τα έχετε πιο συχνά ,γιατί εμένα είναι σπάνιο φαινόμενο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Κορίτσια μόλις είχα υγρά ,πολλά υγρά παχύρρευστα και τα σχετικά 

Λέτε να έγινε η ωορρηξία και να μη προλάβω;;;

Για βοηθήστε εσείς που τα έχετε πιο συχνά ,γιατί εμένα είναι σπάνιο φαινόμενο

συvηθως τα πολλα υγρα ειvαι πριv τηv ωορηξια. Αυριο θα δεις. Σημερα οπωσδηποτε επαφες. Μηv αvχωvεσε μπορει απτα φαρμακα vα εχεις παραπαvω υγρα. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Κορίτσια μόλις είχα υγρά ,πολλά υγρά παχύρρευστα και τα σχετικά 

Λέτε να έγινε η ωορρηξία και να μη προλάβω;;;

Για βοηθήστε εσείς που τα έχετε πιο συχνά ,γιατί εμένα είναι σπάνιο φαινόμενο

 

1 hour ago, Ellidr είπε:

Κοίτα θέλω να είμαι αισιόδοξη 

Αλλά βλέπω ότι η σπερματεγχυση δεν έχει και πολλές επιτυχίες 

Λες να είμαι εγώ τυχερή ;;

Στην ηλικία μου ; Τι να πω μακάρι

10 το πρωί θα πάω να δω τι κάναμε αν έχει παχύνει το ενδομήτριο θα κάνω την οβιτρελ και λογικά τρίτη πρωί πάω για την σπερματεγχυση

Αλλιώς ότι κάνουμε μόνοι μας 

 

Τα πολλά υγρά ξεκινανε πριν την ωορηξια.....οπότε μην αγχώνεσαι καθολου!!!!!αύριο ανυπομονώ να διαβάσω νέα σου!!!!!:wub:

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Flolipop είπε:

Και στη δίκη μου περίπτωση όταν είχα κάνει απόξεση , ενώ η πρώτη περίοδος ήρθε κανονικά στις 28μερες με ομαλή ροη, θυμάμαι την επόμενη φορά ήρθε στις 22 ημέρες κ ήταν λίγα καφέ για δυο ημέρες . Μετά πάλι από τον επόμενο κύκλο έστρωσε. Κι εγώ έχω παρατηρήσει μειωμένη ροη ενίοτε, αλλά φανταζομαι είναι φυσιολογικό όσο περνάει ο χρόνος. Έχω μάλιστα μείνει έγκυος άλλες δυο φορές από τότε , βέβαια οι κυήσεις ήταν βιοχημικές. Κάποια στιγμή σκεφτόμουν έντονα μήπως έπαθα καμία ζημιά Στη μήτρα λόγω απόξεσης, αλλά ο γιατρός επιμένει ότι όλα είναι καλά.

Σε ευχαριστω!Πρεπει να τους εμπιστευομαστε τους γιατρους που εχουμε επιλεξει οταν λενε οτι ειμαστε οκ γιατι με τη συνεχη αμφισβητηση θα τρελαθουμε στο τελος.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...