Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 28 λεπτά , Lila ki είπε:

      Δεν έχω ιδέα θεωρώ είναι από τα φάρμακα πως και οι συναισθηματικές μεταπτώσεις ίσως είναι από αυτό … εσυ έκανες άλλο τεστ ;

      Όλα να πάνε καλα !!!! Να είστε έτοιμοι για την εξωσωματική !

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, Aria konsta είπε:

Κορίτσια καλημερα .. 

Να σας πω και εγώ τα νέα μου

Τελικά να εμπιστεύεστε το ένστικτο σας και το σώμα μας είναι ικανό να σου δείξει πολλά ακόμα και νωρις .. τρανό παράδειγμα εγω .. :grin:

Aria konsta ποσο χαιρομαι για σενα. Νιωθω την χαρα σου σαν να ειμαι εγω εγκυος. Σου ευχομαι τα καλυτερα ❤❤

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Foteinilolipop είπε:

Συγχαρητήρια! Εύχομαι να έχεις μια ομορφη, ομαλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη! Μια χαρά μου φαίνεται κι εμένα η χοριακη σου. Ποτε ειχες ΤΕΡ; 

Ευχαριστώπολύπολύ :x4/6 ηταν και 25 εκανα ωορηξια...

Just now, Chris8229 είπε:

Aria konsta ποσο χαιρομαι για σενα. Νιωθω την χαρα σου σαν να ειμαι εγω εγκυος. Σου ευχομαι τα καλυτερα ❤❤

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου.. οτι καλύτερο σου εύχομαι :x

Just now, Pepi88 είπε:

Το θεματακι Μαρτίου είναι έτοιμο και σας περιμένει ! εύχομαι όλα να πάνε καλά !

Που ειναιιι ;; δεν ξερω και να γυρίζω και πολυ το φόρουμ..


 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta είπε:

Ευχαριστώπολύπολύ :x4/6 ηταν και 25 εκανα ωορηξια...

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου.. οτι καλύτερο σου εύχομαι :x

Που ειναιιι ;; δεν ξερω και να γυρίζω και πολυ το φόρουμ..

Στο θελουμε να γινουμε γονείς !μανουλες Μαρτίου!!


aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Mikri Ollandeza Σ'ευχαριστώ πολύ που με σκέφτεσαι να είσαι καλά. Πώς προχωράει η εγκυμοσύνη σου; @Aria konsta πολλά συγχαρητήρια!! Κορίτσια όσες είμαστε σε αναμονή εύχομαι να έχουμ,ε θετικά αποτελέσματα. Εγώ περιμένω τη κοκκινομούρα, όπως λέτε:-P, τη Δευτέρα ή τη Τρίτη. Δεν αγχώνομαι θα περάσουν οι μέρες. Απλά ΔΕΝ θέλω να την δω αυτό το μήνα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 52 λεπτά , vikib είπε:

Αχ ελεος πια με τον κάθε ηλιθιο στα εργαστηρια

Έχω βαρεθεί να διαβάζω τέτοιες ιστορίες 

Δ φταις εσύ σε καμια περιπτωση

Τι δουλειά έχει να σχολιάσει ο μικροβιολογος την χοριακη σου; 

Πριν 14μερες την υπολογίζεις την ωορρηξια  κ έχεις ήδη 50χοριακη

Ειναι σούπερ! Με το καλο μια υπέροχη κ τελειομηνη κύηση!! 

Αχ πόσο συμφωνώ με αυτό!!!Τι δουλειά έχουν οι μικροβιολόγοι να σχολιάζουν???αγχωνουν τον κόσμο άδικα!!!

Just now, berd είπε:

@Mikri Ollandeza Σ'ευχαριστώ πολύ που με σκέφτεσαι να είσαι καλά. Πώς προχωράει η εγκυμοσύνη σου; @Aria konsta πολλά συγχαρητήρια!! Κορίτσια όσες είμαστε σε αναμονή εύχομαι να έχουμ,ε θετικά αποτελέσματα. Εγώ περιμένω τη κοκκινομούρα, όπως λέτε:-P, τη Δευτέρα ή τη Τρίτη. Δεν αγχώνομαι θα περάσουν οι μέρες. Απλά ΔΕΝ θέλω να την δω αυτό το μήνα.

Σου εύχομαι να μην την δεις τώρα και να αργήσετε και πολύ να βρεθείτε...Χαχαχχαχα :wink:

πρίν από 58 λεπτά , Δεσποινα19 είπε:

Να ρωτήσω κάτι και εγώ βρε κορίτσια...;; λέτε να έκανα και εγώ αργοπορημένη ωορηξια και για αυτό βγήκαν αρνητικά τα τεστ και σήμερα έγινε εμφύτευση γι αυτό και το ροζ στο σκούπισμα;; 

Στο εύχομαι κορίτσι μου να είσαι κ Εσύ!!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta είπε:

Κοριτσια Καλησπερα! 

Κανένα νέο;;;

Αria μιυ καλησπέρα.... Εγώ τα ίδια.. Ακόμα άφαντη...!!! Σκέφτομαι να κάνω χοριακη το απόγευμα αν δεν έχει έρθει.. Δε μπορω να περιμένω μέχρι τη Δευτέρα είμαι ήδη στις 5 μέρες καθυστέρηση. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta είπε:

Κοριτσια Καλησπερα! 

Κανένα νέο;;;

Γεια σου Άρια μου!!εσυ πες μας!!!πως είσαι???

Just now, Δεσποινα19 είπε:

Αria μιυ καλησπέρα.... Εγώ τα ίδια.. Ακόμα άφαντη...!!! Σκέφτομαι να κάνω χοριακη το απόγευμα αν δεν έχει έρθει.. Δε μπορω να περιμένω μέχρι τη Δευτέρα είμαι ήδη στις 5 μέρες καθυστέρηση. 

Δέσποινα μου ακόμα?????να κάνεις μια χοριακη Ναι...ειναι αρκετές οι μέρες.....

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Γεια σου Άρια μου!!εσυ πες μας!!!πως είσαι???

Δέσποινα μου ακόμα?????να κάνεις μια χοριακη Ναι...ειναι αρκετές οι μέρες.....

Αυτο σκέφτομαι.. Απλά φοβάμαι την απογοήτευση αν είναι αρνητική... Το τεστ προχθές ήταν αρνητικό.. Φοβάμαι 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Δεσποινα19 είπε:

Αυτο σκέφτομαι.. Απλά φοβάμαι την απογοήτευση αν είναι αρνητική... Το τστε προχθές ήταν αρνητικό.. Φοβάμαι 

Σε καταλαβαίνω κορίτσι μου...είναι σκληρό αυτό....Αλλά τουλάχιστον έτσι θα ξέρεις...να μη σε τρώει η αγωνία...Αλλά για σκέψου να ειναι θετική???πααααρτυ μετά....σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Σε καταλαβαίνω κορίτσι μου...είναι σκληρό αυτό....Αλλά τουλάχιστον έτσι θα ξέρεις...να μη σε τρώει η αγωνία...Αλλά για σκέψου να ειναι θετική???πααααρτυ μετά....σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια!!!

Σε ευχαριστώ Vasoula!!!! Εννοείται ότι θα σας ειδοποιήσω... Σήμερα πονάω αρκετά χαμηλά με πιάνουν πονοι... Μπορεί και να έρθει.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Δεσποινα19 said:

Σε ευχαριστώ Vasoula!!!! Εννοείται ότι θα σας ειδοποιήσω... Σήμερα πονάω αρκετά χαμηλά με πιάνουν πονοι... Μπορεί και να έρθει.. 

Πήγαινε κορίτσι να κάνεις μια χοριακη! Είναι αρκετές οι μέρες καθυστέρησης! Καλύτερα να ξέρεις για να ηρεμήσεις! Ακόμα και άγχος να είναι δεν είναι καλό που σου καθυστερεί την περίοδο! Σκεφτόμαστε θετικά.. Εχεις πιθανότητες αρκετές ακόμα και με αρνητικο τεστ.. τόσα κορίτσια είχαν αρνητικά αποτελέσματα και τελικα ήταν εγκυούλες!! Σου στέλνω κι εγώ τη θετική μου ενέργεια!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Maraki.s είπε:

Πήγαινε κορίτσι να κάνεις μια χοριακη! Είναι αρκετές οι μέρες καθυστέρησης! Καλύτερα να ξέρεις για να ηρεμήσεις! Ακόμα και άγχος να είναι δεν είναι καλό που σου καθυστερεί την περίοδο! Σκεφτόμαστε θετικά.. Εχεις πιθανότητες αρκετές ακόμα και με αρνητικο τεστ.. τόσα κορίτσια είχαν αρνητικά αποτελέσματα και τελικα ήταν εγκυούλες!! Σου στέλνω κι εγώ τη θετική μου ενέργεια!!!

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια.....!!!!!!!!!! Παραααα πολύ!!!!! Απλά λέω να πάω το απόγευμα ώστε να είμαι σίγουρη ότι δε θα έχει έρθει μέχρι τότε... Και ας βγουν και αυριο τα αποτελέσματα τι να κάνουμε... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Δεσποινα19 είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια.....!!!!!!!!!! Παραααα πολύ!!!!! Απλά λέω να πάω το απόγευμα ώστε να είμαι σίγουρη ότι δε θα έχει έρθει μέχρι τότε... Και ας βγουν και αυριο τα αποτελέσματα τι να κάνουμε... 

Στενοχωριέμαι που έχεις τόσο άγχος δεν παλεύεται κοριτσάκι μου.εγω πριν ένα χρόνο φόβομουν όταν περίμενα περίοδο και πήγαινα τουαλέτα μην δω αίμα κ έκλαιγα κ σκεφτόμουν πως θα το αντέξω.δεν πρέπει να το περνάει καμία γυναίκα αυτό.ξερεις τι θα λες;;;ότι αν μου έρθει σε δύο εβδομάδες ακριβώς μπορεί να μείνω έγκυος.αυτο και τίποτα άλλο.δεν ξέρω και πόσο χρονών εισαι νιώθω ότι είσαι μικρούλα,και αν προσπαθείς καιρό.δυστυχως αυτό το άγχος είναι προνόμιο των γυναικών κυρίως κουβαλάνε όλο το βάρος και την ευθύνη να γεμίσει η κοιλίτσα τους αλλά να κοιτάμε και τον εαυτό μας.προσπαθησε να το δεις χαλαρά αν μπορείς,μακάρι να είναι γεμάτη η κοιλίτσα αλλιώς με ψυχολογία και τις βιταμίνες σου,σε δύο εβδομάδες θα έχεις την ευκαιρία σου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...