Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Olia s. είπε:

 

@ΒαλεντιναΧ @*Vasoula και εγώ μαζί σας 25, αλλά δεν έχω πολλές ελπίδες όμως, μεσα στις γόνιμες 2 φορές, η τελευταία Πέμπτη βράδυ, ωορρηξία κατάλαβα και διασταύρωσα με τεστ  Κυριακή πρωί! Όποτε δύσκολο, και παρόλα αυτά τρώγομαι από τώρα!!!

Καλέ και εγώ έτσι επαφή Σάββατο ξημερώματα και ωορρηξία Δευτέρα πρωί,δύσκολο για εμένα μας σώζει ότι το σπέρμα ζει καμία πέντε μέρες?!? Χαχαχαχ

Just now, Vasiliki33 είπε:

Αχ μακαρι..τι καλα που θα ειναι!!!!αντε μπορει να κανουμε την ιδια μετα το τεστ και να χαρουμε και οι δυο...πολυ το ευχομαι!!! :)

Εγώ το έχω πει τεστ θα κανω την Παρασκευή πρωί αν θες κάνε τότε να ειμαστε μαζί!!!

  • Χαχα 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Καλέ και εγώ έτσι επαφή Σάββατο ξημερώματα και ωορρηξία Δευτέρα πρωί,δύσκολο για εμένα μας σώζει ότι το σπέρμα ζει καμία πέντε μέρες?!? Χαχαχαχ

Εγώ το έχω πει τεστ θα κανω την Παρασκευή πρωί αν θες κάνε τότε να ειμαστε μαζί!!!

Μη σου λεω βλακειες...δεν νομιζω να κρατηθω μεχρι παρασκευη...πιο πολυ για τεταρτη με κοβω να το κανω...αφου το σαββατο ειναι να αδιαθετησω!!χαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasiliki33 είπε:

Μη σου λεω βλακειες...δεν νομιζω να κρατηθω μεχρι παρασκευη...πιο πολυ για τεταρτη με κοβω να το κανω...αφου το σαββατο ειναι να αδιαθετησω!!χαχα

Εντάξει είναι τρεις μέρες πριν στο όριο!!!! Μια χαρά θα περιμένουμε πρώτα από εσένα τα θετικά!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Εντάξει είναι τρεις μέρες πριν στο όριο!!!! Μια χαρά θα περιμένουμε πρώτα από εσένα τα θετικά!!!

Λες να κανω καλο ποδαρικο;;;ωραια θα ειναι...αντε και στα δικα σας...χαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Καλέ και εγώ έτσι επαφή Σάββατο ξημερώματα και ωορρηξία Δευτέρα πρωί,δύσκολο για εμένα μας σώζει ότι το σπέρμα ζει καμία πέντε μέρες?!? Χαχαχαχ

Εγώ το έχω πει τεστ θα κανω την Παρασκευή πρωί αν θες κάνε τότε να ειμαστε μαζί!!!

Κ εμένα αυτή η σκέψη μου δίνει ελπίδα! Κρατιέμαι ήδη με νύχια και με δόντια... καλή μας τύχη λοιπόν κορίτσια!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Olia s. είπε:

Κ εμένα αυτή η σκέψη μου δίνει ελπίδα! Κρατιέμαι ήδη με νύχια και με δόντια... καλή μας τύχη λοιπόν κορίτσια!

Μια διευκρινηση μονο...το clear blue το ψηφιακο λετε να παρω;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasiliki33 είπε:

Μια διευκρινηση μονο...το clear blue το ψηφιακο λετε να παρω;;

Εγώ στην προηγούμενη που το έκανα τρεις μέρες πριν τη μέρα που περίμενα, είχα πάρει το πρεντικτορ early, έδειξε κανονικά! Ανιχνεύει από 10mlu δε ξέρω αν έχω γράψει σωστά τη μονάδα μέτρησης..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Olia s. είπε:

Κ εμένα αυτή η σκέψη μου δίνει ελπίδα! Κρατιέμαι ήδη με νύχια και με δόντια... καλή μας τύχη λοιπόν κορίτσια!

Αχ άντε καλή μας τύχη!!!

 

Just now, Vasiliki33 είπε:

Μια διευκρινηση μονο...το clear blue το ψηφιακο λετε να παρω;;

Εγώ αυτό είχα πάρει στην κόρη μου αυτήν την φορά έχω της hometest τα φθηνά αν μου βγει θετικό από αυτα που το εύχομαι μετά θα πάω στο φαρμακείο και θα πάρω ότι έχει εκτός από το clear blue που για εμένα είναι αξιόπιστο τώρα θα μου πείτε γιατί θα πάρεις άλλη μάρκα?? Γιατί έχω το πρώτο κρατημένο από την κόρη και θέλω κάτι διαφορετικό να το κρατήσω και εκείνο αλλά να μην τα μπερδεύω όταν τα βλέπω χαχαχαχα τρελή ???? 


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Αχ άντε καλή μας τύχη!!!

 

Εγώ αυτό είχα πάρει στην κόρη μου αυτήν την φορά έχω της hometest τα φθηνά αν μου βγει θετικό από αυτα που το εύχομαι μετά θα πάω στο φαρμακείο και θα πάρω ότι έχει εκτός από το clear blue που για εμένα είναι αξιόπιστο τώρα θα μου πείτε γιατί θα πάρεις άλλη μάρκα?? Γιατί έχω το πρώτο κρατημένο από την κόρη και θέλω κάτι διαφορετικό να το κρατήσω και εκείνο αλλά να μην τα μπερδεύω όταν τα βλέπω χαχαχαχα τρελή ???? 

Καλα θα κανεις!!για να μην τα μπερδεψεις...αν και το πρωτο ηταν γουρλιδικο...μηπως να μην το αλλαξεις;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasiliki33 είπε:

Καλα θα κανεις!!για να μην τα μπερδεψεις...αν και το πρωτο ηταν γουρλιδικο...μηπως να μην το αλλαξεις;;

Με βάζεις σε σκέψεις χαχαχαχ!!! Ίσως πάρω το ίδιο και γράψω με ανεξίτηλο ποιο είναι ποιανού χαχαχα

Εγώ έφτασα στο ότι θα είναι θετικό κιόλας χαχαχαχ

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Με βάζεις σε σκέψεις χαχαχαχ!!! Ίσως πάρω το ίδιο και γράψω με ανεξίτηλο ποιο είναι ποιανού χαχαχα

Εγώ έφτασα στο ότι θα είναι θετικό κιόλας χαχαχαχ

Χαχαχαχαχα...αυτο να κανεις!!!ναι ενταξει οτι εχουμε φτασει στο θετικο με ξεπερναει...ειμαι σχεδον σιγουρη οτι θα ειναι θετικο αλλα φοβαμαι να το κανω μηπως και απογοητευτω...τι αγχος και αυτο!!

Just now, Ellidr είπε:

Εγώ έχω ένα first step  τελευταίο γ αυτό το μήνα θα το κάνω το πρωί 28 μέρα 

Θα κάνω και το σταυρό μου 

Και αυτά

Χαχαχαχα

Καλη επιτυχια κοριτσι μου...θετικοτατο να ειναι!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Εγώ έχω ένα first step  τελευταίο γ αυτό το μήνα θα το κάνω το πρωί 28 μέρα 

Θα κάνω και το σταυρό μου 

Και αυτά

Χαχαχαχα

Ποτέ είναι 28η ημέρα???


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasiliki33 είπε:

Χαχαχαχαχα...αυτο να κανεις!!!ναι ενταξει οτι εχουμε φτασει στο θετικο με ξεπερναει...ειμαι σχεδον σιγουρη οτι θα ειναι θετικο αλλα φοβαμαι να το κανω μηπως και απογοητευτω...τι αγχος και αυτο!!

Καλη επιτυχια κοριτσι μου...θετικοτατο να ειναι!!

Μακάρι να ήμουν και εγώ σχεδόν σίγουρη και δεν θα έκανα καθόλου τεστ πριν την καθυστέρηση μιας εβδομάδας

Αλήθεια σου λέω την προηγούμενη φορά το έμαθα νωρίς 4η προς 5η εβδομάδα και με έφαγε το άγχος αυτήν την φορά θα ήθελα να το μάθω 6η και μετά να άκουγα κατευθείαν καρδιά!!!

Just now, Ellidr είπε:

Από την πρώτη μέρα της προηγούμενης περιόδου μετράς

Ναι καλέ ξέρω για εσένα εννοώ ποτέ είναι???


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...