Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, kons27 είπε:

Ναι emilly μου την Παρασκευή περιμένω...έχω ακόμα 1 ναι...αφού αυτά όμως δείχνουν 5 ημέρες μετά την πιθανή σύλληψη λέει...δεν ξέρω... απογοητευτικά! Είχαμε πολλες επαφές αυτό τ μήνα...

Πως νιωθεις;;εχεις καθολου πονους περιοδου;;τιποτα περιεργο;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ria_ είπε:

Καλημέρα κορίτσια,  τελικά αδιαθετησα τη Παρασκευή εγώ αλλά όλα τα περίεργα αυτή τη φορά θα μου συμβούν. Εμένα η περίοδος μου κρατάει πάντα 3-4 μέρες και αυτή τη φορά μόνο 1.5 μέρα λετε να είναι κάτι κακό αυτό????

μηπως ηταν εμφύτευση ή δεν έχει κατέβει ακομα?μήπως να κανεις τεστ?θερμοκρασία το πρωι ποσο εχεις?


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

μηπως ηταν εμφύτευση ή δεν έχει κατέβει ακομα?μήπως να κανεις τεστ?θερμοκρασία το πρωι ποσο εχεις?

Ναι κανονική και αρκετό αίμα , και τώρα είναι σαν όπως οταν τελειώνει. Θερμοκρασία δε μετράω ποτέ , είχα κάνει τεστ και ήταν αρνητικό μια μέρα πριν. Μ έκανε έντυπωση τ τόσο λίγο βέβαια αλλά τι να πω να έτυχε ξέρω εγώ...

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

Χαχαχαχα οχι εγω καλε...η @Ria_ .

Χαχαχα..μπερδευτηκα!!

Just now, Ria_ είπε:

Ναι κανονική και αρκετό αίμα , και τώρα είναι σαν όπως οταν τελειώνει. Θερμοκρασία δε μετράω ποτέ , είχα κάνει τεστ και ήταν αρνητικό μια μέρα πριν. Μ έκανε έντυπωση τ τόσο λίγο βέβαια αλλά τι να πω να έτυχε ξέρω εγώ...

Περιεργο!!!δεν ξερω αν εχει τυχει σε καμια αλλη...αλλα εχω ακουσει απο κοπελα...πως ειχε δυο μερες περιοδο και δεν πηγε το μυαλο της και τον επομενο μηνα που δεν της ηρθε της ειπε ο γιατρος πως ηταν εγκυος απο τον προηγουμενο μηνα...τι να πω βρε κοριτσι μου;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria_ είπε:

Καλημέρα κορίτσια,  τελικά αδιαθετησα τη Παρασκευή εγώ αλλά όλα τα περίεργα αυτή τη φορά θα μου συμβούν. Εμένα η περίοδος μου κρατάει πάντα 3-4 μέρες και αυτή τη φορά μόνο 1.5 μέρα λετε να είναι κάτι κακό αυτό????

Σου ήρθε την ημέρα που περίμενες;είχες η έχεις κανένα σύμπτωμα εγκυμοσύνης;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, kons27 είπε:

Περιμένω την Παρασκευή αλλά πήρα αυτό π είναι ευαίσθητο...που ανιχνεύει με τιμή 10... Θα έδειχνε αν ήταν θετικό

Κοριτσι μου νομίζω το έκανες νωρίς τελικα...μεχρι την άλλη Παρασκευή ουυυυυυ...μην απογοητευεσαι γιατί έχεις πολλές ελπίδες 

1 ώρα πρίν, Ellidr είπε:

Καλημεραααα

Εγώ πάλι πήρα την αρνητικουρα μου και ησύχασα

 

Ρε γαμωτο ήμουν σίγουρη για εσενα!!!δεν έχεις όμως και συμπτώματα για περίοδο ε????κοίτα μεχρι την τρίτη Τετάρτη θα πρέπει να σου έρθει αφού έκοψες και τα ουτρο....αν όχι πηγαίνε για μια χοριακη!!!

Just now, Ria_ είπε:

Καλημέρα κορίτσια,  τελικά αδιαθετησα τη Παρασκευή εγώ αλλά όλα τα περίεργα αυτή τη φορά θα μου συμβούν. Εμένα η περίοδος μου κρατάει πάντα 3-4 μέρες και αυτή τη φορά μόνο 1.5 μέρα λετε να είναι κάτι κακό αυτό????

Κοριτσακι μου???σίγουρα δεν εισαι εγκυος?????μόνο 1 μερα????και είχες αιμα αίμα???η καφέ???

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Κοριτσι μου νομίζω το έκανες νωρίς τελικα...μεχρι την άλλη Παρασκευή ουυυυυυ...μην απογοητευεσαι γιατί έχεις πολλές ελπίδες 

Ρε γαμωτο ήμουν σίγουρη για εσενα!!!δεν έχεις όμως και συμπτώματα για περίοδο ε????κοίτα μεχρι την τρίτη Τετάρτη θα πρέπει να σου έρθει αφού έκοψες και τα ουτρο....αν όχι πηγαίνε για μια χοριακη!!!

Κοριτσακι μου???σίγουρα δεν εισαι εγκυος?????μόνο 1 μερα????και είχες αιμα αίμα???η καφέ???

Όχι δεν έχω συμπτώματα περιόδου 

Τουλάχιστον όχι ακόμα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Όχι δεν έχω συμπτώματα περιόδου 

Τουλάχιστον όχι ακόμα

Μια ώρα διάβαζα σημερα τι έχετε γράψει αλλα ακομα δεν έχω καταλάβει ποτε περιμενεις κανονικα να σου ερθουν;

Just now, Ria_ είπε:

Καλημέρα κορίτσια,  τελικά αδιαθετησα τη Παρασκευή εγώ αλλά όλα τα περίεργα αυτή τη φορά θα μου συμβούν. Εμένα η περίοδος μου κρατάει πάντα 3-4 μέρες και αυτή τη φορά μόνο 1.5 μέρα λετε να είναι κάτι κακό αυτό????

Κοιτα και εμενα κρατάει 5 μερες αλλα αιμα έχω μόνο 2 μερες και μετά καφέ μετά μπορει να δω λίγο αίμα.μου έχει τύχει αυτο που λες αλλά δεν είναι κάτι σοβαρό να ανησυχήσεις

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια εύχομαι σε όλες σας να σας έρθει το συντομότερο ένα μωράκι...προσπαθώ και εγώ εδώ και ένα χρόνο και κάθε μήνα λίγο πριν αδιαθετισω με πιάνει μια απίστευτη αγωνία...

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Μια ώρα διάβαζα σημερα τι έχετε γράψει αλλα ακομα δεν έχω καταλάβει ποτε περιμενεις κανονικα να σου ερθουν;

Κοιτα και εμενα κρατάει 5 μερες αλλα αιμα έχω μόνο 2 μερες και μετά καφέ μετά μπορει να δω λίγο αίμα.μου έχει τύχει αυτο που λες αλλά δεν είναι κάτι σοβαρό να ανησυχήσεις

Λογικα αυτές τις μέρες 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...