Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορίτσια μου!!!πως ήταν η μερα σας??Πώς είστε σήμερα???

@Maraki.sκαλή επιτυχία αύριο με την εξέταση!!να είναι πεντακάθαρη!!περιμένω νέα σου!!!

7 ώρες πρίν, Petalouditsaa12 είπε:

Οχι δεν εχω αλλο παιδακι κοριτσι μου.. 
4η ημερα καθυστερησης σημερα και εχθες κατα το απογευματακι ειδα παλι υγρα αλλα αυτη την φορα ροζ στο σκουπισμα και 2 σταγονιτσες στο σερβιετακι μου.. δεν ξερω τι να κανω τωρα.. Ειμαο η δεν ειμαι εγκυος 

Αύριο πρωί πρωί κάνε ένα τεστ...

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Sofiamarinos said:

Εγω στη θεση σου θα εκανα.. Με 4 μερες καθυστερησης σιγουρα θα δειξει το τεστ.. Αντε κανε ενα να μας πεις και εμας.. ❤️❤️❤️❤️ Καλημερααααα κοριτσιααααα... 

 

Πως εισαι σημερα κοριτσι μου..??? 

Καλημέρα κορίτσια αν δεν έρθει σήμερα ή αύριο τότε έχω ελπίδες. Χτες είδα πηχτά λευκά υγρά και πολλά διάφανα και το βράδυ παραγγείλαμε να φάμε και ενώ έτρωγα ένα από τα αγαπημένα μου φαγητά μετά από λίγο ανακατεύτηκα με τη κρέμα γάλακτος και το παράτησα. Μου μύριζε άσχημα. Δεν ξέρω ρε κορίτσια ας μην ενθουσιάζομαι. Θα περιμένω να μην έρθει. ΔΕΝ θέλω να την δω!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, berd said:

Καλημέρα κορίτσια αν δεν έρθει σήμερα ή αύριο τότε έχω ελπίδες. Χτες είδα πηχτά λευκά υγρά και πολλά διάφανα και το βράδυ παραγγείλαμε να φάμε και ενώ έτρωγα ένα από τα αγαπημένα μου φαγητά μετά από λίγο ανακατεύτηκα με τη κρέμα γάλακτος και το παράτησα. Μου μύριζε άσχημα. Δεν ξέρω ρε κορίτσια ας μην ενθουσιάζομαι. Θα περιμένω να μην έρθει. ΔΕΝ θέλω να την δω!

Το στήθος μου όμως δεν είναι πρησμένο σήμερα τόσο όσο τις προηγούμενες μέρες. Μάλλον θ' αδιαθετήσω:cry:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, berd είπε:

Το στήθος μου όμως δεν είναι πρησμένο σήμερα τόσο όσο τις προηγούμενες μέρες. Μάλλον θ' αδιαθετήσω:cry:

Καλημερουδια!!!Αφού δεν έχει έρθει ακόμα μην απογοητεύεσαι...μεχρι να την δεις μη χάνεις τις ελπίδες σου!!!Θα κάνεις αύριο κανένα τεστ η λες να περιμένεις????

@Aria konsta Πώς είσαι κορίτσι μου???Πηγες για χοριακη σήμερα???Όλα καλά????

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, berd είπε:

Το στήθος μου όμως δεν είναι πρησμένο σήμερα τόσο όσο τις προηγούμενες μέρες. Μάλλον θ' αδιαθετήσω:cry:

Μην αγχωνεσαι. Εγω εχω καλο προαίσθημα για εσενα.. Ολα θα πανε τελεια.. Σε δυο μερουλες θα ξερεις.. Σου στελνω ολη μου την θετικη ενέργεια.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Καλημερουδια!!!Αφού δεν έχει έρθει ακόμα μην απογοητεύεσαι...μεχρι να την δεις μη χάνεις τις ελπίδες σου!!!Θα κάνεις αύριο κανένα τεστ η λες να περιμένεις????

@Aria konsta Πώς είσαι κορίτσι μου???Πηγες για χοριακη σήμερα???Όλα καλά????

Καλημέρα κοριτσάκι μου, τώρα θα την κάνω!

  • Μου αρέσει 1

 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta said:

Καλημέρα κοριτσάκι μου, τώρα θα την κάνω!

@Aria konsta καλάαα αποτελέσματα!!! Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ. Λέω να περιμένω και αύριο και Τετάρτη πρωί να κάνω το τεστ γιατί είχα πάρει και τη προηγούμενη φορά τεστ και το βραδυ της μερας που θ' αδιαθετούσα ήρθε..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta said:

Ευχαριστώ πολυ  επίσης :grin:

Όλα καλα θα δειιις ..

Εγω απο την αγωνία μου εκανα κι άλλο τεστ εχω τρελαθεί λεμε

Τι έδειξε;; Όλα θα φανούν απ τη χοριακή, προσπάθησε να είσαι ήρεμη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, berd είπε:

Τι έδειξε;; Όλα θα φανούν απ τη χοριακή, προσπάθησε να είσαι ήρεμη.

Το απόγευμα θα είναι έτοιμη.. θα σας πω μόλις τα πάρω 

Ααα με τη χοριακη μπερδεύτηκα..ειχα ένα ακόμα digital την Πέμπτη που το έμαθα έγραφε 1-2 και χθες 2-3 

  • Μου αρέσει 2

 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta είπε:

Το απόγευμα θα είναι έτοιμη.. θα σας πω μόλις τα πάρω 

Ααα με τη χοριακη μπερδεύτηκα..ειχα ένα ακόμα digital την Πέμπτη που το έμαθα έγραφε 1-2 και χθες 2-3 

Αρα ανέβηκε η ορμόνη που εντοπίζει το τεστ για να δειξει παραπανω εβδομαδων. Αρα ολα καλα.. Ολα καλα θα πανε.. Πολυ χαιρομαι για εσενα... Με το καλο και τα αποτελέσματα το απογευμα.. Να μας ενημερωσεις.. ❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamarinos said:

Αρα ανέβηκε η ορμόνη που εντοπίζει το τεστ για να δειξει παραπανω εβδομαδων. Αρα ολα καλα.. Ολα καλα θα πανε.. Πολυ χαιρομαι για εσενα... Με το καλο και τα αποτελέσματα το απογευμα.. Να μας ενημερωσεις.. ❤️

Μπράβο. Όλα καλά θα πάνε!

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!!!πως ήταν η μερα σας??Πώς είστε σήμερα???

@Maraki.sκαλή επιτυχία αύριο με την εξέταση!!να είναι πεντακάθαρη!!περιμένω νέα σου!!!

Αύριο πρωί πρωί κάνε ένα τεστ...

Για καποιο λογο δεν βρισκω τροπο να δημοσιευσω ξεχωριστα και γραφω σε αλλα σχολια.. Εχω ξανακανει τη ερωτηση αλλα μαλλον δεν φανηκε.. δεν ξερω..Ειναι δυνατον να με ποναει τοσο η κοιλια 10 ημερες πριν την περιοδο; και σημερα προσεξα οτι γεμισε η περιοχη κοιλιας και στομαχου τριχες σκουροχρωμες. Μαλλον ορμονικο το βλεπω συν πολλες αναγουλες στο ασχετο και νιωθω τοσο φουσκωμενη ολοκληρη και πολυ πρισμενη/βαρια μητρα και κολπο. Απολογουμε για αυτες τις λεξουλες αλλα πως αλλιως να τα πω;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...