Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

3 hours ago, CMES said:

Το κολπο δεν ειναι στη σταση αλλα στο μετα. Ο γυναικολογος μου ειπε πως το σπερμα ρευστοποιειται μετα απο 20 λεπτα ωστε να κυλησει πιο βαθια οποτε σε αυτον τον χρονο πρεπει να το βοηθησεις να κατευθυνθει σωστα. Ετσι λοιπον μετα την επαφη 20 λεπτα ξαπλωμενη μπρουμυτα και 20 λεπτα ανασκελα. Το αναποδο για οσες εχουν προσθια κλιση (το φυσιολογικο δηλαδη)

Αχαχχα δεν μπορώ κλαίω βραδιάτικα πολύ χρήσιμη η συμβουλή αλλά σαν να το κάνα εικόνα με κοτόπουλο στη σούβλα αχαχχαχ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσια μου.. Εγω ειμαι χαλια σημερα.. Μηδεν ορεξη για δουλεια.. Δεν εγινε τιποτα εχθες εκανα τεστ ακομη και νυχτα και παλο βγηκε φατσουλα γιατι ειχα εντονο πονο και σημερα δςν εχω τιποτα. Που θα πει εγινε εχθες.. Την εχασα αυτον τον μηνα.. Εγω δεν εχω ελπίδες.. Αποκλειεται να μου μεινει 2 μερες εκει το σπερμα γιατι παω και συχνα τουαλετα.. Ειμαι να σκασω.. Αλλα ετυχε περιπτωση με κηδεια.. Τι να κανουμε? Τον αλλον μηνα.. Απλα νιωθω οτι ουτε καν προσπαθήσαμε αυτον τον μηνα και απογοητευομαι..

Περιμενουμε σημερα τεστ απο την @Avmar

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, TATAKI said:

Και εγω εχω αγχος και ο δικος μου δεν πολυ θελει επειδη εχουμε ηδη ενα παιδακι, σου λεει αφου καναμε θα ξανακανουμε. Φυσικα η κορη μας ειναι 10 χρονων και εγω 42. Επειδη δεν υπαρχουν περιθωρια ειπε η γιατρος σπερμοδιαγραμμα και εγω μετα απο 3 κυκλους σαλπιγγογραφια μπας γινει το θαυμα στην ηλικια μου. Θα δειξει...θα τα κανουμε ολα και ας μας  βοηθησει και ο Θεος

Να δειτε η κορη μου μαζευε πραγματα απο το δωματιο της που ειναι για μικροτερα παιδακια και μου λεει να τα δωσουμε σε κατι φιλους μας. Ηθελα να της πω στασου ποτε δεν ξερεις. Μπορει να αποκτησεις αδελφακι που τοσο πολυ θελεις και παρακαλας τον Θεο. Δεν ειπα κατι γιατι αν δεν τα καταφερουμε θα στεναχωρηθει περισσοτερο. Τα εβαλα σε μια ακρη.

Θα τα καταφέρεις κορίτσι μου και εγώ 41 είμαι και το προσπαθώ 

Καλημέρα κορίτσια!! Ελπίζω να είστε όλες καλά...Και να έχουμε ευχάριστα νέα...Εγώ σήμερα το πρωί έκανα τεστ εγκυμοσυνης και βγήκε αρνιτικο...ουσιαστικά χθες η σήμερα περίμενα...Δεν πειράζει πάμε για το άλλο μήνα με περισσότερες προσπάθειες...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονιαα said:

Θα τα καταφέρεις κορίτσι μου και εγώ 41 είμαι και το προσπαθώ 

Καλημέρα,σε ευχαριστώ πολυ. Ειναι μια παρηγορια να ξερεις πως προσπαθουν και αλλα κοριτσια σε αυτην την ηλικια. Καποιες μερες εχω ελπιδα και καποιες την χανω αλλα το θελω πολυ και θα τα καταφερω. Ετσι πρεπει να σκεφτομαστε. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου.. Εγω ειμαι χαλια σημερα.. Μηδεν ορεξη για δουλεια.. Δεν εγινε τιποτα εχθες εκανα τεστ ακομη και νυχτα και παλο βγηκε φατσουλα γιατι ειχα εντονο πονο και σημερα δςν εχω τιποτα. Που θα πει εγινε εχθες.. Την εχασα αυτον τον μηνα.. Εγω δεν εχω ελπίδες.. Αποκλειεται να μου μεινει 2 μερες εκει το σπερμα γιατι παω και συχνα τουαλετα.. Ειμαι να σκασω.. Αλλα ετυχε περιπτωση με κηδεια.. Τι να κανουμε? Τον αλλον μηνα.. Απλα νιωθω οτι ουτε καν προσπαθήσαμε αυτον τον μηνα και απογοητευομαι..

Περιμενουμε σημερα τεστ απο την @Avmar

καλημερα!!αν είχες επαφη πριν 2 μερες φυσικα κ μπορείς να μείνεις έγκυος,έμεινες ξαπλωμένη στο κρεβάτι 30 λεπτά.αυτο βοηθάει πολύ ,να το κάνεις μετα την επαφη. 

Just now, Τονιαα είπε:

Θα τα καταφέρεις κορίτσι μου και εγώ 41 είμαι και το προσπαθώ 

Καλημέρα κορίτσια!! Ελπίζω να είστε όλες καλά...Και να έχουμε ευχάριστα νέα...Εγώ σήμερα το πρωί έκανα τεστ εγκυμοσυνης και βγήκε αρνιτικο...ουσιαστικά χθες η σήμερα περίμενα...Δεν πειράζει πάμε για το άλλο μήνα με περισσότερες προσπάθειες...

δεν πειραζει τον επομενο μήνα!!!αλλα αν δεν σου έρθει σε 2 με 3 μερες ξανα κανε τεστ .

  • Μου αρέσει 2

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Sofiamar93 said:

Καλημερα κοριτσια μου.. Εγω ειμαι χαλια σημερα.. Μηδεν ορεξη για δουλεια.. Δεν εγινε τιποτα εχθες εκανα τεστ ακομη και νυχτα και παλο βγηκε φατσουλα γιατι ειχα εντονο πονο και σημερα δςν εχω τιποτα. Που θα πει εγινε εχθες.. Την εχασα αυτον τον μηνα.. Εγω δεν εχω ελπίδες.. Αποκλειεται να μου μεινει 2 μερες εκει το σπερμα γιατι παω και συχνα τουαλετα.. Ειμαι να σκασω.. Αλλα ετυχε περιπτωση με κηδεια.. Τι να κανουμε? Τον αλλον μηνα.. Απλα νιωθω οτι ουτε καν προσπαθήσαμε αυτον τον μηνα και απογοητευομαι..

Περιμενουμε σημερα τεστ απο την @Avmar

Καλημερα. Μην απογοητευεσαι...ξερεις πως και μια φορα ειναι αρκετη. Μια χρειαζομαστε αλλωστε αρκει να ειναι η τυχερη μας. Αν παλι δεν τυχει τον αλλο μηνα πιο δυναμικα.  

Αντε να ακουσουμε κανενα ευχαριστο νεο να ανεβει λιγο η ψυχολογια μας.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου.. Εγω ειμαι χαλια σημερα.. Μηδεν ορεξη για δουλεια.. Δεν εγινε τιποτα εχθες εκανα τεστ ακομη και νυχτα και παλο βγηκε φατσουλα γιατι ειχα εντονο πονο και σημερα δςν εχω τιποτα. Που θα πει εγινε εχθες.. Την εχασα αυτον τον μηνα.. Εγω δεν εχω ελπίδες.. Αποκλειεται να μου μεινει 2 μερες εκει το σπερμα γιατι παω και συχνα τουαλετα.. Ειμαι να σκασω.. Αλλα ετυχε περιπτωση με κηδεια.. Τι να κανουμε? Τον αλλον μηνα.. Απλα νιωθω οτι ουτε καν προσπαθήσαμε αυτον τον μηνα και απογοητευομαι..

Περιμενουμε σημερα τεστ απο την @Avmar

Καλημερα! Όλα είναι πιθανά ακόμα και με μια επαφη! Αισιοδοξία κι ελπίδα !

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Vasiliki33 said:

Ε αυτο δεν το περιμενα...αγχωθηκα!!!αλλα ευτυχως δεν κρατησε πολυ ο πονος...πολυ χαρηκα τωρα!!!

Τον γιο σου πως τον λενε;;

Σε ευχαριστώ, μακάρι! Ο Γιάννης μου!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI είπε:

Καλημερα. Μην απογοητευεσαι...ξερεις πως και μια φορα ειναι αρκετη. Μια χρειαζομαστε αλλωστε αρκει να ειναι η τυχερη μας. Αν παλι δεν τυχει τον αλλο μηνα πιο δυναμικα.  

Αντε να ακουσουμε κανενα ευχαριστο νεο να ανεβει λιγο η ψυχολογια μας.

Κορίτσια τι ωραία που έχουμε μαζευτεί όλες εδω, εμείς που είμαστε λίγο παραπάνω σε ηλικια, για να εμψυχώνουμε η μια τηνναλλη! Να δείτε που θα τα καταφέρουμε !

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Sofiamar93 said:

Καλημερα κοριτσια μου.. Εγω ειμαι χαλια σημερα.. Μηδεν ορεξη για δουλεια.. Δεν εγινε τιποτα εχθες εκανα τεστ ακομη και νυχτα και παλο βγηκε φατσουλα γιατι ειχα εντονο πονο και σημερα δςν εχω τιποτα. Που θα πει εγινε εχθες.. Την εχασα αυτον τον μηνα.. Εγω δεν εχω ελπίδες.. Αποκλειεται να μου μεινει 2 μερες εκει το σπερμα γιατι παω και συχνα τουαλετα.. Ειμαι να σκασω.. Αλλα ετυχε περιπτωση με κηδεια.. Τι να κανουμε? Τον αλλον μηνα.. Απλα νιωθω οτι ουτε καν προσπαθήσαμε αυτον τον μηνα και απογοητευομαι..

Περιμενουμε σημερα τεστ απο την @Avmar

Καλημερα! αχ βρε Σοφακι ποσο σε καταλαβαινω...να βλεπεις την ωορρηξια σου να περναει κ να μημπορεις να κανεις κ τπτ...Κ τι να του πεις του ανθρωπου στο πονο του...Ξερω γιατι κ εγω βλεπω μηνες να περνανε χωρις να μπορω να κανω προσπαθεια (για αλλους λογους βεβαια) κ ειναι πολυ απογοητευτικο. Δυστυχως σας ετυχε αυτο το γεγονος τωρα...

Ναι περιμενουμε την @Avmar κ πιστευω θα ξεκινησει ομορφα η μερα μας, περιμενω τα καλα της νεα!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια για να μαζευόμαστε σιγά σιγά!!!

@Avmar σήμερα τεστ

@Emilly αύριο χοριακη

@Ellidr νομίζω είπε επίσης χοριακη αύριο???

@Vasiliki33 αύριο τεστ

@kons27 Παρασκευή τεστ

@ΒαλεντιναΧ Παρασκευή τεστ....

Αν ξέχασα κάποια ας πει να προσθέσω....έλα πάμε να βλεπουμε τα θετικά!!!

Just now, Avmar είπε:

Καλημερα κοριτσια , 

Ευχομαι να ειστε ολες καλα. Εκανα το τεστ σημερα το πρωι και ειναι δυο γραμμουλλες μωβ :) 

Όπα να τα τα θετικά με το καλό!!!!

  • Μου αρέσει 5

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Καλημέρα κορίτσια για να μαζευόμαστε σιγά σιγά!!!

@Avmar σήμερα τεστ

@Emilly αύριο χοριακη

@Ellidr νομίζω είπε επίσης χοριακη αύριο???

@Vasiliki33 αύριο τεστ

@kons27 Παρασκευή τεστ

@ΒαλεντιναΧ Παρασκευή τεστ....

Αν ξέχασα κάποια ας πει να προσθέσω....έλα πάμε να βλεπουμε τα θετικά!!!

Όπα να τα τα θετικά με το καλό!!!!

Μόλις σκουπιστηκα κ είχα βλενα με λίγο αίμα όποτε Τζιφός .....τον επόμενο μήνα έχει ο Θεός...

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Avmar said:

Καλημερα κοριτσια , 

Ευχομαι να ειστε ολες καλα. Εκανα το τεστ σημερα το πρωι και ειναι δυο γραμμουλλες μωβ :) 

Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι μπραβο κοριτσι μου! με το καλο!!!

Στο ειπα δεν στο ειπα;;;;Συγχαρητηρια!!!! Με το καλο κοριτσι μου , μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!

Παρε τηλεφωνο τον γιατρο σου τωρα να σου πει πως θα συνεχισεις!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...