Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Chris8229 είπε:

Για καποιο λογο δεν βρισκω τροπο να δημοσιευσω ξεχωριστα και γραφω σε αλλα σχολια.. Εχω ξανακανει τη ερωτηση αλλα μαλλον δεν φανηκε.. δεν ξερω..Ειναι δυνατον να με ποναει τοσο η κοιλια 10 ημερες πριν την περιοδο; και σημερα προσεξα οτι γεμισε η περιοχη κοιλιας και στομαχου τριχες σκουροχρωμες. Μαλλον ορμονικο το βλεπω συν πολλες αναγουλες στο ασχετο και νιωθω τοσο φουσκωμενη ολοκληρη και πολυ πρισμενη/βαρια μητρα και κολπο. Απολογουμε για αυτες τις λεξουλες αλλα πως αλλιως να τα πω;

Γειά σου κορίτσι μου!!!!Υπάρχει περίπτωση να έκανες καθυστερημένα ωορρηξία και να είναι τώρα οι μέρες αυτές???προσπαθείς για παιδάκι????

Οι τριχουλες αυτές είναι κάποιες φορες σημάδι εγκυμοσύνης...απλά δε ξέρω αν είναι νωρίς για να φανεί.. Πότε ήταν η τελευταία σου περίοδος?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, *Vasoula είπε:

Γειά σου κορίτσι μου!!!!Υπάρχει περίπτωση να έκανες καθυστερημένα ωορρηξία και να είναι τώρα οι μέρες αυτές???προσπαθείς για παιδάκι????

Οι τριχουλες αυτές είναι κάποιες φορες σημάδι εγκυμοσύνης...απλά δε ξέρω αν είναι νωρίς για να φανεί.. Πότε ήταν η τελευταία σου περίοδος?

Μετα απο την αφαιρεση σαλπιγκας και ωοθηκης πριν 2 μηνες περιπου προσπαθουμε για μωρο πριν παμε σε εξωσωματικη. Τελευταια πριοδος 21/06. Λιγο ροζ στο σκουπισμα απο τις 6-8/07 και απο τοτε αρχισαν ολα και οσο παει χειροτερευει. Αδυναμια πολλη, φουσκωμενο στηθος και κοιλια. Σε σημειο δυσπνοιας. Πιστευω θα ερθει η περιοδος αλλα οι αναγουλες και το ροζ πρωτη φορα τα εχω

Link to comment
Share on other sites

Just now, Chris8229 είπε:

Μετα απο την αφαιρεση σαλπιγκας και ωοθηκης πριν 2 μηνες περιπου προσπαθουμε για μωρο πριν παμε σε εξωσωματικη. Τελευταια πριοδος 21/06. Λιγο ροζ στο σκουπισμα απο τις 6-8/07 και απο τοτε αρχισαν ολα και οσο παει χειροτερευει. Αδυναμια πολλη, φουσκωμενο στηθος και κοιλια. Σε σημειο δυσπνοιας. Πιστευω θα ερθει η περιοδος αλλα οι αναγουλες και το ροζ πρωτη φορα τα εχω

Παίρνεις κάποιο φάρμακο τώρα??Μήπως να ρωτούσες τον γυναικολόγο σου???Γιατί αν είναι τόσο έντονη η δυσφορία μήπως μπορεί κάπως να σε βοηθήσει???έχεις άγχος????Μήπως κ αυτό σε επηρεάζει???

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Παίρνεις κάποιο φάρμακο τώρα??Μήπως να ρωτούσες τον γυναικολόγο σου???Γιατί αν είναι τόσο έντονη η δυσφορία μήπως μπορεί κάπως να σε βοηθήσει???έχεις άγχος????Μήπως κ αυτό σε 

Παιρνω θυροξινη. Οσο για αγχος.. πολυ. Δοοργανωσαμε τον γαμο μας ολα καλα καλεσαμε και κοσμο και ερχετε τωρα η κυβερνηση και μας βαζει περιορισμους στα ατομα. Απο Κυπρο. Μαλλον θα ακυρωθει οπως και εκατονταδες αλλοι γαμοι!

Just now, Chris8229 είπε:

Παιρνω θυροξινη. Οσο για αγχος.. πολυ. Δοοργανωσαμε τον γαμο μας ολα καλα καλεσαμε και κοσμο και ερχετε τωρα η κυβερνηση και μας βαζει περιορισμους στα ατομα. Απο Κυπρο. Μαλλον θα ακυρωθει οπως και εκατονταδες αλλοι γαμοι!

Θα παω αυριο γυναικολογο. Εκλεισα ραντεβου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, berd είπε:

Καλημέρα κορίτσια, πώς είστε; Εγώ τελικά αδιαθέτησα χτες. Εύχομαι στις υπόλοιπες να έχετε καλύτερα νέα. Συνεχίζω για τον επόμενο μήνα, ούτε ο Ιούλιος ήταν ο τυχερός μου.

Ολες μας συνεχιζουμε την προσπαθεια. Η ελπιδα πεθαινει τελευταια. Δεν λες παλι καλα που η προσπαθεια ειναι κατι ευχαριστο :-)

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, berd είπε:

Καλημέρα κορίτσια, πώς είστε; Εγώ τελικά αδιαθέτησα χτες. Εύχομαι στις υπόλοιπες να έχετε καλύτερα νέα. Συνεχίζω για τον επόμενο μήνα, ούτε ο Ιούλιος ήταν ο τυχερός μου.

Καλημέρα κορίτσι μου!!λυπάμαι!!Αλλά δεν πτοουμαστε!!!σε 15 μέρες πάλι θα προσπαθήσετε ξανά!!!:D

Just now, Chris8229 είπε:

Ολες μας συνεχιζουμε την προσπαθεια. Η ελπιδα πεθαινει τελευταια. Δεν λες παλι καλα που η προσπαθεια ειναι κατι ευχαριστο :-)

Τι ώρα θα πας στο γυναικολόγο???Πες μας τα νέα μετα...σου εύχομαι να έχεις ευχάριστα!!!

Link to comment
Share on other sites

On 1/7/2020 at 11:53 ΠΜ, Maraki.s είπε:

Καλημερα @Aria konsta! Νομίζω κι εγώ ότι είναι νωρίς για συμπτώματα. Έπισης και σε μένα έχει συμβεί να δω λίγο ροζ μετά την επαφή, οπως αναφέρει η linaa. Πολλές φορές το μυαλό μας παίζει περίεργα παιχνίδια.. θέλει λίγη υπομονη ακόμα για να κυλήσουν οι μέρες.. Και δεν μας κουράζεις καθόλου..όλες πάνω κάτω τα ίδια περνάμε οπότε χρειαζόμαστε όλες συμπαράσταση! : -) 

Όλα καλά.. τα συμπτώματα μου δεν έπεσαν έξω. 

Ευχαριστώ πολυ κοριτσάκι μου ♡

Για καποιο λόγο τωρα μου ήρθε αυτή η ειδοποίηση 


 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!λυπάμαι!!Αλλά δεν πτοουμαστε!!!σε 15 μέρες πάλι θα προσπαθήσετε ξανά!!!:D

Τι ώρα θα πας στο γυναικολόγο???Πες μας τα νέα μετα...σου εύχομαι να έχεις ευχάριστα!!!

Αποψε στις 19:00

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Aria konsta είπε:

Όλα καλά.. τα συμπτώματα μου δεν έπεσαν έξω. 

Ευχαριστώ πολυ κοριτσάκι μου ♡

Για καποιο λόγο τωρα μου ήρθε αυτή η ειδοποίηση 

Αρια μου!!Όλα καλά με την χοριακη????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!λυπάμαι!!Αλλά δεν πτοουμαστε!!!σε 15 μέρες πάλι θα προσπαθήσετε ξανά!!!:D

Τι ώρα θα πας στο γυναικολόγο???Πες μας τα νέα μετα...σου εύχομαι να έχεις ευχάριστα!!!

Πηγα στον γυναικολογο. Ολα οκ εσωτερικα αλλα πολυ φουσκωμενη η μητρα. Δυο τα ενδεχομενα. Ερχετε η περιοδος η υπαρχει εγκυμοσυνη για την οποια θα φανει αν εχω καθυστερηση γιατι ειναι πολυ νωρις να δει κατι. Οσο για τους πονους μαλλον τα εντερα μου απο το μεγαλο χειρουργειο που εκανα. Αρα.. περιμενουμε

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, Aria konsta είπε:

268.41 την Δευτέρα. 

Εσεις πως ειστε ;;;

Πως πας απο συμπτώματα?? Εγω στην προσπάθεια κοριτσια μου.. Σημερα εδειξε θετικο το τεστ ωορηξιας.. Οποτε βουρρρ... Ελπιζω να ειναι ο μηνας μας γιατι το θελω πολυυυυυυ... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamarinos είπε:

Πως πας απο συμπτώματα?? Εγω στην προσπάθεια κοριτσια μου.. Σημερα εδειξε θετικο το τεστ ωορηξιας.. Οποτε βουρρρ... Ελπιζω να ειναι ο μηνας μας γιατι το θελω πολυυυυυυ... 

Αντε βουυρ και χωρίς άγχος!

Απο συμπτώματα τιποτα .. τιποτα .. το στηθος ειναι ευαίσθητο στο άγγιγμα αλλα ως εκεί..

  • Μου αρέσει 1

 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta είπε:

Αντε βουυρ και χωρίς άγχος!

Απο συμπτώματα τιποτα .. τιποτα .. το στηθος ειναι ευαίσθητο στο άγγιγμα αλλα ως εκεί..

Σε ευχαριστω πολυ.. Ποτε εχεις ξανα εξεταση?? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...