Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , LeneL είπε:

      Εμείς παίρνουμε ένα τεράστιο χειροκρότημα για την συνεισφορά μας στην αύξηση του πληθυσμού...

      Γενικά δε θέλω να σε αποθαρρύνω, εγώ είμαι εκπαιδευτικός και δεν πήρα κανένα απολύτως επίδομα, λόγω του συνολικού εισοδήματος το οποίο μη φανταστείς ότι ξεπερνά κατά πολύ τις 40.000. ααα πήρα 40 ευρώ και για τα δύο από το δήμο που ανήκω, για το πρώτο γάλα!

      ούτε λοχείας κύησης και 9 μηνο;  εμένα ο άντρας μου είναι καπετάνιος όποτε όπως καταλαβαίνεις με παρασύρει το δικό του εισόδημα ! το δικό μ θα το έπιανε το 40αρι 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Avmar said:

Θα τον παρω τηλεφωνο ( τη γραμματεα του βασικα) γιατι μεχρι να τον πετυχω .. καταλαβες :)

ναι ναι παρε τηλεφωνο. συνηθως η γραμματεια ξερει ποτε να σου κλεισει ραντεβου (γυρω στις 5,5 βδομαδες ) κ πιθανο να σε στειλει για χοριακη. Δλδ θα ακολουθησει το τροπο του γιατρου κατευεθειαν. εκτος αν ο γιατρος εχει πει στη γραμματεια θα μιλαω εγω με τα κοριτσια κ θα στα πει αυτος. Εγω θυμαμαι ειχα παρει στο κινητο τον γιατρο (ηταν κ αργια λογω 28ης Οκτωβριπυ) κ μου ειπε απο το τηλ τι να κανω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, sofiadu είπε:

ναι ναι παρε τηλεφωνο. συνηθως η γραμματεια ξερει ποτε να σου κλεισει ραντεβου (γυρω στις 5,5 βδομαδες ) κ πιθανο να σε στειλει για χοριακη. Δλδ θα ακολουθησει το τροπο του γιατρου κατευεθειαν. εκτος αν ο γιατρος εχει πει στη γραμματεια θα μιλαω εγω με τα κοριτσια κ θα στα πει αυτος. Εγω θυμαμαι ειχα παρει στο κινητο τον γιατρο (ηταν κ αργια λογω 28ης Οκτωβριπυ) κ μου ειπε απο το τηλ τι να κανω.

Σε ευχαριστω πολυ Σοφακι μου για τις χρησιμες πληροφοριες να εισαι καλα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Πώς εισαι;;;;τι μέρα;;;;εγω 32 με ανεβασμένη πρωινή,σκούπισμα λίγο αίμα κ ακόμα ελπίζω χαχαχαχαχαχαχα..

Καλα ειμαι.. Εχθες ηρθε, αφου ποναγα για 6 ωρες, εχουν αλλαξει τα πραγματα, μεγαλωνοντας αλλαζουν ολα. Να επλιζεις κ πολυ καλα κανεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Καλημέρα κορίτσια για να μαζευόμαστε σιγά σιγά!!!

@Avmar σήμερα τεστ

@Emilly αύριο χοριακη

@Ellidr νομίζω είπε επίσης χοριακη αύριο???

@Vasiliki33 αύριο τεστ

@kons27 Παρασκευή τεστ

@ΒαλεντιναΧ Παρασκευή τεστ....

Αν ξέχασα κάποια ας πει να προσθέσω....έλα πάμε να βλεπουμε τα θετικά!!!

Όπα να τα τα θετικά με το καλό!!!!

Κοριτσι καλημερα!!!δεν κρατιεμαι...θελω να κανω το τεστ τωρα!!τι λετε;;θα δειξει η να περιμενω αυριο;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasiliki33 said:

Κοριτσι καλημερα!!!δεν κρατιεμαι...θελω να κανω το τεστ τωρα!!τι λετε;;θα δειξει η να περιμενω αυριο;;

Νομιζω ειναι νωρις... 23η μερα δεν εισαι?? περιμενεεεε...εχει κατσεικ 5 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο να βγει θετικο αλλα στη θεση σου θα περιμενα κι αλλο!!! βεβαια καταλαβαινω την αγωνια σου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Vasiliki33 είπε:

Κοριτσι καλημερα!!!δεν κρατιεμαι...θελω να κανω το τεστ τωρα!!τι λετε;;θα δειξει η να περιμενω αυριο;;

Να περιμενεις ακομα λιγο νομιζω !!!! Παρε παραδειγμα απο εμενα χαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Νομιζω ειναι νωρις... 23η μερα δεν εισαι?? περιμενεεεε...εχει κατσεικ 5 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο να βγει θετικο αλλα στη θεση σου θα περιμενα κι αλλο!!! βεβαια καταλαβαινω την αγωνια σου!!!

Ναι 23η μερα ειμαι..θα περιμενω μεχρι αυριο!!ετσι και αλλιως σε μια ωρα θα φυγω για δουλεια..θα ξεχαστω!!

Just now, Avmar είπε:

Να περιμενεις ακομα λιγο νομιζω !!!! Παρε παραδειγμα απο εμενα χαχα

Το εχασα αυτο...τι εγινε με εσενα;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasiliki33 said:

Ναι 23η μερα ειμαι..θα περιμενω μεχρι αυριο!!ετσι και αλλιως σε μια ωρα θα φυγω για δουλεια..θα ξεχαστω!!

Το εχασα αυτο...τι εγινε με εσενα;

τη παρακαλουσαμε να κανει τεστ καλε κ εκανε σημερα με 4 μερες καθυστερηση! χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

τη παρακαλουσαμε να κανει τεστ καλε κ εκανε σημερα με 4 μερες καθυστερηση! χαχαχαχα

Αληθεια;;;κοριτσια ειναι τοσα πολλα δεν τα προλαβαινω...ασε που ακομα μπερδευομαι λιγο με προσωπα και καταστασεις...θα τα μαθω ομως...που θα παει;;βαλε και οτι καθε μερα δεν διαβαζω τουλαχιστον 8 ωρες που ειμαι δουλεια γιατι δεν προλαβαινω...συγχωρειστε με...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, sofiadu είπε:

ευχομαι να εχετε το ομορφοτερο φετος !!!

Μακάρι κορίτσι μου!!!!

 

Just now, kons27 είπε:

Εμένα σήμερα με πονάει πολύ το στήθος μου... Δεν νιώθω έγκυος όμως...δεν ξέρω.. πιστεύω ότι όταν γίνει θα τ νιώσω...έτσι δεν λένε τα περισσότερα κορίτσια?

Μπα δεν κατάλαβα τίποτα μόνο πόνους περιόδου ειχα

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονιαα είπε:

Εγώ έστειλα μήνυμα στον άντρα μου και του λέω "αδιαθετισα.. είμαι πολύ απογοητευμένη!!" Και με ρωτάει " γιατί;"

Τι του λες τωρα; 

 

αν είχαμε την μισή ηρεμια και αναισθησία των αντρών θα ήμασταν ευτυχισμένες!χαχαχχα

 

Just now, Avmar είπε:

Ποτε αναμενεις κανονικα περιοδο που ευχομαι να μην ερθει;;; 
 

δεν ξερω ποτε πρεπει να κλεισω ραντεβου; 

Λετε να ειναι τριπλο το στοιχημα αυτο το μηνα;;; 

Καλε να μου έρθει παρακαλάμε εμενα....χαχαχχαχαχχα ειμαι με εξωσωματική εγω κοριτσακι μου και μαζεύω με φυσικούς κύκλους οπότε κάθε μήνα περιμένω να μου έρθει περίοδος για να βρούμε ωάριο....η ανάποδη είμαι εδώ μέσα!αχχαχα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasiliki33 είπε:

Κοριτσι καλημερα!!!δεν κρατιεμαι...θελω να κανω το τεστ τωρα!!τι λετε;;θα δειξει η να περιμενω αυριο;;

Και εγώ λέω ότι είναι νωρίς τσάμπα θα αγχωθεις!!! Εγώ είμαι στην 27η μέρα!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...