Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Vasiliki33 είπε:

Αληθεια;;;κοριτσια ειναι τοσα πολλα δεν τα προλαβαινω...ασε που ακομα μπερδευομαι λιγο με προσωπα και καταστασεις...θα τα μαθω ομως...που θα παει;;βαλε και οτι καθε μερα δεν διαβαζω τουλαχιστον 8 ωρες που ειμαι δουλεια γιατι δεν προλαβαινω...συγχωρειστε με...

Μην αγχώνεσαι καθόλου κοριτσακι μου!!!!όλες μπερδευομαστε!!είμαστε και πολλές ζωη να έχουμε!!!! Η @Avmar μας έκανε τεστ με 4 μερες καθυστέρηση και ειναι εγκυούλα!!!:wub:

23η μετά είναι πολυ νωρίς....Και αύριο βέβαια μ φαίνεται νωρίς...γιατι μπορει να μη δείξει λανθασμένα....27-28 μερες έχεις κύκλο?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, *Vasoula είπε:

αν είχαμε την μισή ηρεμια και αναισθησία των αντρών θα ήμασταν ευτυχισμένες!χαχαχχα

 

Καλε να μου έρθει παρακαλάμε εμενα....χαχαχχαχαχχα ειμαι με εξωσωματική εγω κοριτσακι μου και μαζεύω με φυσικούς κύκλους οπότε κάθε μήνα περιμένω να μου έρθει περίοδος για να βρούμε ωάριο....η ανάποδη είμαι εδώ μέσα!αχχαχα

Αααα συγνωμη!! Εκοψα λιγο πισω στα προηγουμενα μηνυματα!! Ε μακαρι να σου ρθει συντομα τοτε χαχαχα να και κατι αναποδο χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Και εγώ λέω ότι είναι νωρίς τσάμπα θα αγχωθεις!!! Εγώ είμαι στην 27η μέρα!!

Εγω στη θεση σου θα ειχα κανει...27η μερα μια χαρα μερα για τεστ ειναι... :) χαχα

Just now, *Vasoula είπε:

Μην αγχώνεσαι καθόλου κοριτσακι μου!!!!όλες μπερδευομαστε!!είμαστε και πολλές ζωη να έχουμε!!!! Η @Avmar μας έκανε τεστ με 4 μερες καθυστέρηση και ειναι εγκυούλα!!!:wub:

23η μετά είναι πολυ νωρίς....Και αύριο βέβαια μ φαίνεται νωρίς...γιατι μπορει να μη δείξει λανθασμένα....27-28 μερες έχεις κύκλο?

26αρι κυκλο εχω...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Avmar είπε:

Αααα συγνωμη!! Εκοψα λιγο πισω στα προηγουμενα μηνυματα!! Ε μακαρι να σου ρθει συντομα τοτε χαχαχα να και κατι αναποδο χαχαχα

Χαχαχχαχαχα ευχαριστώωωωω!!!!!πες μας όταν μιλήσεις με το γιατρο!!!!βρε τι καλά!!!!!!:wub:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

14 ώρες πρίν, Olia s. είπε:

Ναι, ήταν η πρώτη τότε. Σ ευχαριστώ πολύ! Και εσυ να χαίρεσαι το παιδάκι σου και με το καλό το δεύτερο! Κάνεις αρκετούς θηλασμούς. Εγώ ξεκίνησα προσπάθειες από Ιανουάριο και έμεινα έγκυος τον Ιούνιο δεν είχε καλή εξέλιξη όμως.. Τώρα ήταν ο πρώτος μήνας μετά την απόξεση και ξεκινήσαμε προσπάθειες,  ωορρηξία έκανα στις 11/10 και επαφές είχαμε μόνο 8 και 6 του μήνα... όποτε χλωμό... Καλή επιτυχία σου εύχομαι και με ένα θετικό τεστακι συντομα!

Καλημέρα! Δεν αποκλείεται να είσαι έγκυος δηλαδη από την επαφή στις 8 του μήνα!το εύχομαι! Εσύ πόσους θηλασμους κάνεις το 24ωρο;

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Χαχαχχαχαχα ευχαριστώωωωω!!!!!πες μας όταν μιλήσεις με το γιατρο!!!!βρε τι καλά!!!!!!:wub:

Θα σας πω σε ευχαριστω! Εδω θα ειμαι να συμμεριζομαι και τις δικες σας περιπετειες εννοειται δεν εγκαταλειπω το γκρουπ!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονιαα said:

Εγώ έστειλα μήνυμα στον άντρα μου και του λέω "αδιαθετισα.. είμαι πολύ απογοητευμένη!!" Και με ρωτάει " γιατί;"

Τι του λες τωρα; 

 

νταξει...θα ερθουμε ολες στο δικαστηριο!!!! ωρες ωρες δεν νιωθουν!!!!

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasiliki33 είπε:

Εγω στη θεση σου θα ειχα κανει...27η μερα μια χαρα μερα για τεστ ειναι... :) χαχα

26αρι κυκλο εχω...

Ααααα ε τότε ναι κάνε αύριο!!εκτός αν έχεις υπομονή μέχρι την Πέμπτη!!ζορικο ε??

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula said:

αν είχαμε την μισή ηρεμια και αναισθησία των αντρών θα ήμασταν ευτυχισμένες!χαχαχχα

 

Καλε να μου έρθει παρακαλάμε εμενα....χαχαχχαχαχχα ειμαι με εξωσωματική εγω κοριτσακι μου και μαζεύω με φυσικούς κύκλους οπότε κάθε μήνα περιμένω να μου έρθει περίοδος για να βρούμε ωάριο....η ανάποδη είμαι εδώ μέσα!αχχαχα

Βασούλα δεν έχω ιδέα πως γίνεται αυτό που κάνεις...μακάρι να πάνε όλα καλά 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια να σας ρωτήσω λίγο έχω περιμένω 23/10...που είναι η 33η μέρα του κύκλου μου.... Τότε Μ έρχεται έχω σταθερό κύκλο.. οι γόνιμες πόσες ημέρες πριν την αναμενόμενη είναι?έχω μπερδευτεί πολύ

Link to comment
Share on other sites

Just now, kons27 said:

Κορίτσια να σας ρωτήσω λίγο έχω περιμένω 23/10...που είναι η 33η μέρα του κύκλου μου.... Τότε Μ έρχεται έχω σταθερό κύκλο.. οι γόνιμες πόσες ημέρες πριν την αναμενόμενη είναι?έχω μπερδευτεί πολύ

αν ισχυει ο κυκλος των 33 μερων, την 19η εκανες ωορρηξια. αρα 2-3 μερες πριν (17η-18η-19η) κ μια μετα (20η) εισαι γονιμη.

Link to comment
Share on other sites

Just now, kons27 said:

Κορίτσια να σας ρωτήσω λίγο έχω περιμένω 23/10...που είναι η 33η μέρα του κύκλου μου.... Τότε Μ έρχεται έχω σταθερό κύκλο.. οι γόνιμες πόσες ημέρες πριν την αναμενόμενη είναι?έχω μπερδευτεί πολύ

Η 19 είναι 14 μέρες πριν την περίοδο 

Δλδ 33-14=19

Υπάρχει εφαρμογή όμως που μπορείς να σημειώνεις εκεί την περίοδο σου και σου βγάζει τής γόνιμες στο περίπου..

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

αν ισχυει ο κυκλος των 33 μερων, την 19η εκανες ωορρηξια. αρα 2-3 μερες πριν (17η-18η-19η) κ μια μετα (20η) εισαι γονιμη.

16,18,19 είχα επαφή.. την 20η όχι

Just now, Τονιαα είπε:

Η 19 είναι 14 μέρες πριν την περίοδο 

Δλδ 33-14=19

Υπάρχει εφαρμογή όμως που μπορείς να σημειώνεις εκεί την περίοδο σου και σου βγάζει τής γόνιμες στο περίπου..

Έχω την εφαρμογή απλά δεν ήμουν σίγουρη... ρώτησα εδώ τις εμπειρίες για επιβεβαίωση.... Να μην βαράμε τζάμπα βρε αδερφέ...!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, kons27 said:

16,18,19 είχα επαφή.. την 20η όχι

αν ισχυει κ τωρα οτι κανεις κυκλο 33 ημρεων εισαι μεσα!!!!

Το θεμα που εχουμε ολες ειναι οτι εκει που νομιζουμε οτι εχουμε σταθερο κυκλο αρχιζουν τα σκαμπανεβασματα κ δεν ξερουμε τελικα ποτε πραγματικα κανουμε ωορρηξια.

Αν ισχυει κ αυτον τον μηνα , επιασες μια χαρα την ωορρηξια κ εκανες πολυ καλες επαφες. Ενα γονιμο αυγο αρκει τωρα!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...