Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Εσάς που έχετε επαφές κάθε μέρα ναι και για σένα μιλάω @Emilly πολύ σας ζηλεύω να ξέρετε

Έστω κάθε μέρα στις γόνιμες

Μη με ζηλεύεις καθόλου..αυτές τις μέρες μεχει πιάσει μέση κ λεκάνη είμαι για πι.χαχαχαχαχα.ενα θετικό τώρα με την περίοδο τις πρώτες μέρες ρεπό.

 

 

 

 

 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, sofiadu είπε:

καλα αυτο με μενα δεν παιζει! εννοω να μπορω να κανω τοσες επαφες χαχαχα!! αν βαρεσουμε μια σημερα θα ναι καλα. εγω παω πολυ χαλαρα αναγκαστικα , λιγες επαφες κ προσπαθω καλες (δλδ στην ωορρηξια) κ ο,τι γινει. Πρακτικα δεν γινεται παραπανω λογω οτι ειμαι μονη σπιτι χωρις το ταιρι να κανει το ρολο του χαχαχαχα. Το ιδανικο θα ηταν απο σημερα μεχρι κ κυριακη να εκανα καθε μερα επαφη αλλα αυτο ονειρο θερινης νυκτος χαχαχαχαχα

για αυτο σταματησα να το κυνηγαω τοσο πολυ γιατι δεν βγαινει κατι ισα ισα αγχωνομαι που δεν μπορω να κανω επαφες. Θα προσπαθησω σημερα κ βλεπουμε!

Εσυ κανε την προσπαθεια σου και εχει ο θεος...οσο μπορεις και το επιτρεπουν οι συνθηκες προσπαθησε!!τη δουλεια κανει ο αντρας σου;

Link to comment
Share on other sites

@*ζουζουνα*!!! κορίτσι μου κ εμένα θετικό μου φαίνεται πάντως από τα τεστ που έχω δει από τις κοπέλες εδώ! Εσύ έτσι κ αλλιώς είχες επαφή κ χθες, κανε και σήμερα να είσαι μέσα και αύριο εννοείται!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , sofiadu είπε:

οχι καλε, σιγα που θα σε θυμαται...ουτε εμενα θυμαται κανενας χαχαχαχα βεβαια δεν εχω κ γιατρο στη παρουσα για να με θυμαται!!! αλλα  κ παλι σιγα που θα θυμουνται κυκλους κ λεπτομερειες!

απλα παρε κ πες οτι στο μικροβιολογικο σου ειπαν για 2η μερα και καλεσα μηπως εγω ακουσα λαθος για 5η μερα. Αυτον ή τη γραμματεια του; ρωτα οποιον το σηκωσει! 

 

Εμενα παντως ο γυναικολογος μου θυμαται τα ΠΑΝΤΑ.. Εψαξα πολυ στην Κύπρο να βρω καλο γυναικολόγο.  Μολις τον παρω τηλεφψνο απαντα.. Ακομη και στο προσωπικο του.. Εψει τυχει να τον παρω και 10 και μιησ το βραδυ και να μιλαμε μιση ωρα γιατι δνε ημουν καλα πριν 2 χρονια.. Εχει τυχει να ειναι σε συνεδριο βερολινο και παλι να το σηκώσει το κινητο του και να μιλαμε για να με καθυσηχασει... (να σημειωσω δεν προσπαθουσα για παιδι αλλα ειχα πολλα ορμονικα προβληματα και ηταν ο μονος που με "εφτιαξε".. Οποτε παω εκει θα με αγκαλιασει θα με φιλησει ξερει ολο το ιστορικο.. Ποτε δεν ξεχναει.. Ειμαι ψειρας σε ολα.. Και πολυ καλη καρδια.. Ειναι 2μιση ωρες μακρια μου και ολοι μου λεγανε βρες γιατρο στην παφο.. Να ειναι κοντα σου.. Αν μεινεις εγκυος θα τρέχεις? Και επειδη επηρέασαν σε μια φαησ και τον αντρα μου τον πηρα μαζι μου μια μερα στον γυναικολόγο και μιλουσανε του εκανε ερωτησεις μιλησανε για πολλα πραγματα γυναικολογικα και μη και στο τελος οταν φυγαμε μου λεει στο αυτοκινητο τωρα καταλαβαινω γιατι δνε θελεις να τον αλλαξεις.. Και ποτε δεν πληρωνα εξτρα τιποτα.. Ακομη και απλο υπερηχο παλι θα με ψηλαφιζε στο στηθος για να δει παλι θα εκανε ενα μικρο τυπου τσεκ απ σε ολα χωρις να πληρωσω τιποτα.. Απιστευτος.. Ειμαι ευλογημενη που τον βρηκα κοριτσια αληθεια.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

κ εγω ετσι νομιζω λιγο ακομα υελει,ελπίζω να μην κατέβει τπτ η ορμόνη παλι...θα κάνω κ στις 7 κ μετα  το μεσημερι νωρίς αυριο

χαχα καλε κακώς ολο το μηνα, ειχα ξανει εχθες θα εχω κ σήμερα σιγουρα μπορει κ αυριο.σε ευχαριστώ για την ευχή!μακάρι!!!

Θέλει λίγο ακόμα πιστευω.. σε ποια μέρα του κυκλου είσαι ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Evouska είπε:

@*ζουζουνα*!!! κορίτσι μου κ εμένα θετικό μου φαίνεται πάντως από τα τεστ που έχω δει από τις κοπέλες εδώ! Εσύ έτσι κ αλλιώς είχες επαφή κ χθες, κανε και σήμερα να είσαι μέσα και αύριο εννοείται!!

τωρα εκανα κι αλλο ,αρχίζει από ότι βλέπω να γεμίζει εντονη η γραμμη απο αριστερα προς τα δεξια,οπότε θα δω κ αυριο το μεσημερι.

Just now, Avmar είπε:

Κοριτσια σας εβαλα το τεστ στο προφιλ μου μονο για να μας υπενθυμισω οτι τα θαυματα γινονται ακομα!!!!! 

τελειο!!!αντε κ στα δικά μας!!!

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 said:

Εμενα παντως ο γυναικολογος μου θυμαται τα ΠΑΝΤΑ.. Εψαξα πολυ στην Κύπρο να βρω καλο γυναικολόγο.  Μολις τον παρω τηλεφψνο απαντα.. Ακομη και στο προσωπικο του.. Εψει τυχει να τον παρω και 10 και μιησ το βραδυ και να μιλαμε μιση ωρα γιατι δνε ημουν καλα πριν 2 χρονια.. Εχει τυχει να ειναι σε συνεδριο βερολινο και παλι να το σηκώσει το κινητο του και να μιλαμε για να με καθυσηχασει... (να σημειωσω δεν προσπαθουσα για παιδι αλλα ειχα πολλα ορμονικα προβληματα και ηταν ο μονος που με "εφτιαξε".. Οποτε παω εκει θα με αγκαλιασει θα με φιλησει ξερει ολο το ιστορικο.. Ποτε δεν ξεχναει.. Ειμαι ψειρας σε ολα.. Και πολυ καλη καρδια.. Ειναι 2μιση ωρες μακρια μου και ολοι μου λεγανε βρες γιατρο στην παφο.. Να ειναι κοντα σου.. Αν μεινεις εγκυος θα τρέχεις? Και επειδη επηρέασαν σε μια φαησ και τον αντρα μου τον πηρα μαζι μου μια μερα στον γυναικολόγο και μιλουσανε του εκανε ερωτησεις μιλησανε για πολλα πραγματα γυναικολογικα και μη και στο τελος οταν φυγαμε μου λεει στο αυτοκινητο τωρα καταλαβαινω γιατι δνε θελεις να τον αλλαξεις.. Και ποτε δεν πληρωνα εξτρα τιποτα.. Ακομη και απλο υπερηχο παλι θα με ψηλαφιζε στο στηθος για να δει παλι θα εκανε ενα μικρο τυπου τσεκ απ σε ολα χωρις να πληρωσω τιποτα.. Απιστευτος.. Ειμαι ευλογημενη που τον βρηκα κοριτσια αληθεια.. 

Ειναι πολυ σημαντικη η σχεση με τον γιατρο μας. Να αισθανομαστε ανεση και σιγουρια μαζι του. Ετσι ενιωσα και εγω απο την πρωτη στιγμη με την δικη μου. Σε αυτην ξεκινησα οταν εμαθα πως ειμαι εγκυος γιατι ειχα διαφορους που δεν με εκαναν να αισθανομαι σιγουρια. Εχουμε που εχουμε αγχος για ολα αν ειχαμε και για τον γιατρο θα ειχαμε παρει τα βουνα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Flolipop είπε:

Θέλει λίγο ακόμα πιστευω.. σε ποια μέρα του κυκλου είσαι ?

ειμαι 17η, λιγο ακομα νομιζω κ εγω...αν πάει έτσι θα δω θετικο σύντομα, αν δεν μου έχουν τελειώσει τα τεστ...χαχαχαχα εχω 8 ακομα...θα κάνω αύριο στις 12

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! said:

τωρα εκανα κι αλλο ,αρχίζει από ότι βλέπω να γεμίζει εντονη η γραμμη απο αριστερα προς τα δεξια,οπότε θα δω κ αυριο το μεσημερι.

τελειο!!!αντε κ στα δικά μας!!!

Δωστα ολα τωρα ζουζουνα. Ειναι οι μερες σου, ξεκαθαρισε το τοπιο απο τι καταλαβα απο τοτε που χαλαρωσε το θεμα του θηλασμου.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

ειμαι 17η, λιγο ακομα νομιζω κ εγω...αν πάει έτσι θα δω θετικο σύντομα, αν δεν μου έχουν τελειώσει τα τεστ...χαχαχαχα εχω 8 ακομα...θα κάνω αύριο στις 12

Κι εγώ μάλλον λάθος έκανα που πήρα μόνο 10 ..  με κυκλο 28 ημερών άρχισα σήμερα τα τεστ κ είναι αχνό .   Είπα για αρχή να κάνω ένα την ημερα... για να δουμε. Καλή σύλληψη εύχομαι !

Link to comment
Share on other sites

Just now, Flolipop είπε:

Κι εγώ μάλλον λάθος έκανα που πήρα μόνο 10 ..  με κυκλο 28 ημερών άρχισα σήμερα τα τεστ κ είναι αχνό .   Είπα για αρχή να κάνω ένα την ημερα... για να δουμε. Καλή σύλληψη εύχομαι !

χαχαχα μακαρι αν εχει στάνταρ 28 μερες το τεστ θα σ γίνει θετικο την 12η με 13η μερα και την 14η θα ειναι η ωορρηξία σου.

Just now, TATAKI είπε:

Δωστα ολα τωρα ζουζουνα. Ειναι οι μερες σου, ξεκαθαρισε το τοπιο απο τι καταλαβα απο τοτε που χαλαρωσε το θεμα του θηλασμου.

με τον θηλασμο τελείωσα πλεον ,δεν θηλαζω αλλο πια, οπότε θα δούμε. ισως εχω πιο ξεκάθαρη εικόνα.νομιζω εμενα τουλαχιστον με μπλόκαρε, θελω να δω αν αλλάξει κ το θερμοδιαγραμμα αυτη την φορα.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...