Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, *Vasoula είπε:

Κοριτσι μου πως είσαι???

Ειμαι καλααα.. Σημερα δεν ειχα πονους.. Το στηθος τεραστιο.. Και η περιοδος οχι ακομη.. Υπολογιζω αυριο μεθαυριο οτι θα ερθει. Αλλα κανω προσευχες και ταματα να μην ερθει.. Εσυ εισαι καλα? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

10 ώρες πρίν, Sofiamarinos είπε:

Ειμαι καλααα.. Σημερα δεν ειχα πονους.. Το στηθος τεραστιο.. Και η περιοδος οχι ακομη.. Υπολογιζω αυριο μεθαυριο οτι θα ερθει. Αλλα κανω προσευχες και ταματα να μην ερθει.. Εσυ εισαι καλα? 

Γιατι να ερθει παρακαλώ????μακρυα από εμάς...Χαχαχαχχα :wink:

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, *Vasoula είπε:

Γιατι να ερθει παρακαλώ????μακρυα από εμάς...Χαχαχαχχα :wink:

Κοριτσια μου.. Παει και αυτος ο μηνας.. Ηρθε η ατιμη.. Στην ωρα της.. Και μαλιστα ειχα μια ελπιδα σημερα αν και βαθια μεσα μου ηξερα οτι δεν.. Και εκανα ακομη ενα τεστ. Και βγηκε αρνητικο και μετα ειδα λιγο ροζ και με επιασαν πονοι.. Οποτε ως το βραδυ θα εχω αδιαθετησει.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamarinos είπε:

Κοριτσια μου.. Παει και αυτος ο μηνας.. Ηρθε η ατιμη.. Στην ωρα της.. Και μαλιστα ειχα μια ελπιδα σημερα αν και βαθια μεσα μου ηξερα οτι δεν.. Και εκανα ακομη ενα τεστ. Και βγηκε αρνητικο και μετα ειδα λιγο ροζ και με επιασαν πονοι.. Οποτε ως το βραδυ θα εχω αδιαθετησει.. 

Τωρα εχει κατέβει;;


 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamarinos είπε:

Κοριτσια μου.. Παει και αυτος ο μηνας.. Ηρθε η ατιμη.. Στην ωρα της.. Και μαλιστα ειχα μια ελπιδα σημερα αν και βαθια μεσα μου ηξερα οτι δεν.. Και εκανα ακομη ενα τεστ. Και βγηκε αρνητικο και μετα ειδα λιγο ροζ και με επιασαν πονοι.. Οποτε ως το βραδυ θα εχω αδιαθετησει.. 

Αμάν βρε παιδί μου!τι της ζητήσαμε???να μην την δούμε για κανένα χρόνο!!!δεν μπορεί να μας κάνει αυτό το χατήρι????μην απογοητευεσαι (όσο μπορείς δηλαδή) και ξεκινάμε ξεκούραστα και γεμάτες αισιοδοξία τον Αύγουστο!!!!!:wub:

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Aria konsta είπε:

Τωρα εχει κατέβει;;

Ηρθε κανονικα τώρα... Δεν πειραζει.. Σημερα λιγο απογοήτευση απο αυριο ομως ξανα αισιοδοξία.. Ετσι ειμαι. Και τον προηγουμενο μηνα την πρωτη μερα ημουν χαλια.. Μετα σκεφτομουν θετικα.. ❤️ Εσυ πως εισαι κοριτσι μου?? Καλυτερα?? 

Just now, *Vasoula είπε:

Αμάν βρε παιδί μου!τι της ζητήσαμε???να μην την δούμε για κανένα χρόνο!!!δεν μπορεί να μας κάνει αυτό το χατήρι????μην απογοητευεσαι (όσο μπορείς δηλαδή) και ξεκινάμε ξεκούραστα και γεμάτες αισιοδοξία τον Αύγουστο!!!!!:wub:

Σε ευχαριστω κοριτσι μου.. Τον αλλον μηνα.. Δεν πειραζει.. Τι να κανουμε.. Εσυ πως εισαι?? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamarinos είπε:

Ηρθε κανονικα τώρα... Δεν πειραζει.. Σημερα λιγο απογοήτευση απο αυριο ομως ξανα αισιοδοξία.. Ετσι ειμαι. Και τον προηγουμενο μηνα την πρωτη μερα ημουν χαλια.. Μετα σκεφτομουν θετικα.. ❤️ Εσυ πως εισαι κοριτσι μου?? Καλυτερα?? 

Σε ευχαριστω κοριτσι μου.. Τον αλλον μηνα.. Δεν πειραζει.. Τι να κανουμε.. Εσυ πως εισαι?? 

Ετσι σε θελω!!!!εγώ πάω από Σεπτέμβρη με εξωσωματικη....φαίνεται πολύ δύσκολο να πιάσω φυσικά....και εγω έτσι...στην αρχη ζορίστηκα λιγάκι και σιγα σιγα το ξεπερνάω και σκέφτομαι θετικά!!! :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Ετσι σε θελω!!!!εγώ πάω από Σεπτέμβρη με εξωσωματικη....φαίνεται πολύ δύσκολο να πιάσω φυσικά....και εγω έτσι...στην αρχη ζορίστηκα λιγάκι και σιγα σιγα το ξεπερνάω και σκέφτομαι θετικά!!! :)

Ολα θα πανε τελεια.. Να εχεις πιστη. Η γυναικα του αδερφου του ανδρα μου εκανε εξωσωματικη λογω ενδρομητριωσης και πετυχε με την πρώτη.. Οποτε δες το σαν θετικο.. Οτι εισαι ενα βημα πριν να κρατησεις το δωρο σου αγκαλια.. ❤️❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Μην σας παίρνει από κάτω.. θε ερθει σύντομα! 

Εγω εχω χαλαρώσει λιγακι .. δεν ειμαι τοσο ξαπλα οκ δεν υπερβάλω.. θελει προσοχή!

Εχω και τις μέρες μου μια ειμαι αισιόδοξη μια ειμαι χαλια 

  • Μου αρέσει 2

 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamarinos είπε:

Ηρθε κανονικα τώρα... Δεν πειραζει.. Σημερα λιγο απογοήτευση απο αυριο ομως ξανα αισιοδοξία.. Ετσι ειμαι. Και τον προηγουμενο μηνα την πρωτη μερα ημουν χαλια.. Μετα σκεφτομουν θετικα.. ❤️ Εσυ πως εισαι κοριτσι μου?? Καλυτερα?? 

Σε ευχαριστω κοριτσι μου.. Τον αλλον μηνα.. Δεν πειραζει.. Τι να κανουμε.. Εσυ πως εισαι?? 

Κοριτσάκι εννοείται πάμε για τον επόμενο μήνα.μακαρι να πειθαρχουσαμε να μην κάνουμε τεστ νωρις,να μην ερμηνεύουμε τα συμπτώματα,να μην είχαμε άγχος κ να μην απογοητευομασταν.ειναι δύσκολο σε νιώθω.δοξα τον κύριο που τις τελευταίες δύο τρεις περιόδους είμαι εντελώς μα εντελώς ασυμπτωματική γιατί όσο κ να προσπαθώ θα έμπαινα στον πειρασμό να αρχίσω τα σενάρια.εχω πει εκατό φορές ότι από συμπτώματα που νόμιζα για εγκυμοσύνη άλλο τίποτα.μεχρι ξυπνούσα βράδυ και έκανα εμετό,είχα την καούρα που είναι το στυλ μου στις εγκυμοσύνες,και ήταν απλά ορμονικό....ότι να ναι.ξεκινα τις βιταμίνες κ την διατροφουλα γιατί σε δύο εβδομάδες θα είναι άλλη μια ευκαιρία να μείνεις έγκυος.

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


20 ώρες πρίν, Emilly είπε:

Κοριτσάκι εννοείται πάμε για τον επόμενο μήνα.μακαρι να πειθαρχουσαμε να μην κάνουμε τεστ νωρις,να μην ερμηνεύουμε τα συμπτώματα,να μην είχαμε άγχος κ να μην απογοητευομασταν.ειναι δύσκολο σε νιώθω.δοξα τον κύριο που τις τελευταίες δύο τρεις περιόδους είμαι εντελώς μα εντελώς ασυμπτωματική γιατί όσο κ να προσπαθώ θα έμπαινα στον πειρασμό να αρχίσω τα σενάρια.εχω πει εκατό φορές ότι από συμπτώματα που νόμιζα για εγκυμοσύνη άλλο τίποτα.μεχρι ξυπνούσα βράδυ και έκανα εμετό,είχα την καούρα που είναι το στυλ μου στις εγκυμοσύνες,και ήταν απλά ορμονικό....ότι να ναι.ξεκινα τις βιταμίνες κ την διατροφουλα γιατί σε δύο εβδομάδες θα είναι άλλη μια ευκαιρία να μείνεις έγκυος.

 

Αυτη τη φορα δεν θα κοιταξω καθόλου συμπτώματα και θα κανω τεστ μονο οταν θα υπάρξει καθυστέρηση εστω μιας μερας.. Χαχχα.. Θα το βαλω στοχο.. Ξεκινησα και την νηστεία οποτε ευκαιρια να φαω και λιγο πιο υγιεινά.. ❤️ Οποτεεε ας το διασκεδασουμε και αυτο το μηνα. ❤️Χαχαχα

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου καλημέρα!!τι κάνετε??πως είστε???εγώ πάνω π ειμαι σιγουρη πως αυτον τον μηνα αποκλείεται να ειμαι έγκυος και περιμένω την περιοδο για να κλείσω ραντεβού με το γιατρο έχω 3 μερες καθυστέρηση...μα δεν είναι να παίζουν τα νεύρα σου??ουφ!πως είστε εσείς??

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Κοριτσια μου καλημέρα!!τι κάνετε??πως είστε???εγώ πάνω π ειμαι σιγουρη πως αυτον τον μηνα αποκλείεται να ειμαι έγκυος και περιμένω την περιοδο για να κλείσω ραντεβού με το γιατρο έχω 3 μερες καθυστέρηση...μα δεν είναι να παίζουν τα νεύρα σου??ουφ!πως είστε εσείς??

Γιατί δεν κάνεις τεστ;;τι περιμένεις.εννοειται με καθυστέρηση κανείς τεστακι.γιατι πιστεύεις ότι δεν είσαι;;εγώ εύχομαι να είσαι.και κάνε τεστ σήμερα κιόλας για να ξέρεις όσο νωρίτερα μια πιθανή εγκυμοσυνη και να φροντίσεις τον εαυτό σου και το μωράκι.

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Κοριτσια μου καλημέρα!!τι κάνετε??πως είστε???εγώ πάνω π ειμαι σιγουρη πως αυτον τον μηνα αποκλείεται να ειμαι έγκυος και περιμένω την περιοδο για να κλείσω ραντεβού με το γιατρο έχω 3 μερες καθυστέρηση...μα δεν είναι να παίζουν τα νεύρα σου??ουφ!πως είστε εσείς??

Εύχομαι να μην έρθει και να μας πεις ευχάριστα νέα 

Να παίρνουμε κουράγιο

Η Παναγία μαζί σου

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Λεω πως το ειχα δεδομενο γιατί έκανα μια εξεταση προγεστερονης καπου στην 24η μερα του κύκλου και ήταν πολύ χαμηλή και μου ειπε και ο γιατρος πως φαίνεται να μην εκανα σωστή ωορρηξία...δεν έχω πάντα σταθερο κύκλο αλλα θεωρητικά περίμενα στη χειρότερη 31/07 με 01/08...και σήμερα όμως τίποτα και χωρίς κανένα σύμπτωμα..

@Ellidr @Emilly πως ειστε εσείς???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...