Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 15 λεπτά , Melusa54 είπε:

      Καλησπέρα! Θα ήθελα τα φώτα σας, ακολουθεί σεντόνι..

      Εχουμε ανεξήγητη υπογονιμότητα. Προσπαθήσαμε δυο χρόνια «φυσικά» 2021-2023. Παρακολουθούσα ωορρηξία, είχαμε επαφές, ούτε ένα τεστ θετικό. 
      Αποφασίσαμε να κάνουμε εξωσωματική. Φτιάξαμε δέκα έμβρυα. Όλα πήγαιναν κατ’ευχην, όλες οι εξετάσεις ή φυσιολογικές ή εξαιρετικά καλές. 
      Έμεινα έγκυος στην πρωτη έμβρυομεταφορά δυο βλαστοκύστεων 5ης ημέρας κ αιμορράγησα την 6η εβδ, εγινε απόξεση. Ιστολογική οκ. Καρυότυπος: φυσιολογικός, αγόρι.

      Κάναμε μοριακή εξέταση για μικροβιωμα με βιοψία σε υστεροσκοπηση, τίποτα. Ανεξήγητη αποβολή. 

      Δεύτερη ετ, έμεινα έγκυος. Απέβαλα την 5η εβδομάδα με φοβερή αιμορραγία. Είχαμε δει δυο σάκους, χοριακη 14000. Δεν έμεινε υλικό για καρυοτυπο.

      Απο εξετάσεις έχουμε κάνει πάνελ θρομβοφιλιας, υστεροσαλπιγγογραφια, καρυοτυπο ζεύγους, έλεγχο για αυτοάνοσα.

      Κάτι πάει στραβά αλλά δεν το βρίσκουμε και δεν μπορώ να το διορθώσω, αν διορθώνεται. Θα ήθελα εμπειριες από αλλά άτομα με «ανεξήγητη» υπογονιμότητα. Βρήκατε αιτία και λύση; 
      Τί εξετάσεις ή ποίους γιατρούς μου προτείνετε; 
      Έχω σκεφτεί για λαπαροσκόπηση για σιωπηλή ενδομητρίωση και δρομολογώ προεμφυτευτικό έλεγχο. 
       

       

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

9 hours ago, SerafinaPekala said:

Μπράβοοο Σοφίααα έτσι βγάλε μας ασπροπρόσωπες εμάς το τρίο στουντζες!! Εύχομαι μέσα απ την καρδιά μου να είναι το τυχερό σου!!!

Χαχαχχαχα άσε σου λέω χθες όλη μέρα βάφτιση, τραπέζι ταξίδι ενιωθα πόνους όπως όταν έχει κρυώσει η κοιλιά σου κ φουλ υγρά. Λέω Ρε φίλε τι γκαντεμιά αυτή; να έχω ωορρηξια κ να είμαι στους δρόμους! Ευτυχώς το βράδυ τον έπεισα κ έγινε επαφή κ πάλι καλά γιατί σήμερα δεν!!! Έκανα κ τεστ το απόγευμα σήμερα αχνό. Άρα έγινε η ωορρηξια. 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Marialena86 είπε:

Πιστεύω θα σε ξεαγχωσουν τα τεστ ωορρηξίας, όπως ειπαν κ τα κορίτσια! Κ ναι εννοείται δεν υπαρχει κ λογος να του το πεις. Γενικά μη στεναχωριεσαι κ μη νιωθεις πως δεν σε καταλαβαινει κ θα επρεπε να είναι αλλιώς. Δεν είναι απαραίτητο να βλεπουμε με τον ιδιο τροπο τα πράγματα στα πάντα με το σύντροφο μας. Κ ειδικά σ'αυτο το θεμα οι αντρες ειναι (ή το παίζουν) πιο χαλαροί. Θα δεις που αν δεν του ξαναναφερεις τπτ για λιγο καιρο, το πιο πιθανο ειναι να αρχίσει να το λεει εκεινος! Εμένα αυτο το μήνα που δεν τον επρηξα, πετάει διάφορα που κ που για το θεμα! Κ στην τελική ομως κ εσενα καλό θα σου κάνει, θα χαλαρώσεις κ δεν θα εχετε κ γκρινια. Που κακά τα ψέμματα επηρεαζει το ζευγαρι ολο αυτό. 

Αυτό σκέφτηκα να κάνω τη καρδιά Μ πέτρα που λένε και να σταματήσω να λέω το οτιδήποτε για να δω αντίδραση δε ξέρω... Αλλά να πάρω και τεστ ωορρηξίας να βρίσκω της μέρες για να εστιάζουμε εκεί.

Just now, SerafinaPekala είπε:

Καλή επιτυχία φίλη μου μέσα απ την καρδιά μου!!! Θα τα καταφέρεις όπως και να έχει!! Και με 2 κ 3 παιδιά σε φαντάζομαι και θα γίνει θα το δεις! 

ΑΜ έλα ντε και εγώ μια από τα ίδια δεν καταλαβαίνω τιποτα

Βρε δεν μασάμε εμείς ούτε από κιρσοκηλες ούτε από σπερματοδιαγραμματα!! Ολα γινοντε!! 

Αντε με το καλό εύχομαι να μη σου ξανάρθει για εννια μήνες!! 

Ουφ κ εγώ έχω πρόβλημα με το νερό δεν πίνω σαν καμήλα ένα πραμα

Έλα κ εμείς ακριβώς τα ίδια περνάμε αλλά δε χειρότερη φάση πίστεψε με χαχαχα επαφές δεν, πάντως αυτοί ανχωνονται πιο πολύ κ δεν τε δείχνουν οι άτιμοι, εαυσθητουληδες είναι δεν είναι τυχαίο που εμείς περνάμε γέννες περιόδους κλπ ένα φου να τους κάνεις αυτούς θα πέσουν αχαχαχ εδώ θα μπαίνεις να μιλάς που όλες περνάμε την ίδια φάση!!! 

Χμμ και εγώ αυτόν τον μήνα το έβαλα ερωτηση θες να πάρω τεστ τον άλλον και να κάνουμε 3 μέρες συνεχόμενα? Ή θες από τις 10 έως 25 να γίνεται μέρα παρά μέρα, που απάντησε το δεύτερο για να δούμε γιατί κ τον προηγούμενο έτσι είπε και σκατουλες.... 

Αχ αυτά τα ναζακια θα μας φάνε... 

Κάνε την πάπια κ σε ανύποπτο χρόνο να του την πέσεις μάλλον δεν θέλουν λεπτομερείες κ τα λέω μήπως κ τα κάνω κ εγώ γιατι τον ζαλησα να τον καημένο... Χμμ ας βγάζουμε το άχτι μας εδώ μέσα εμείς ααχαχχα

Ναι δυστυχώς δεν έχω και κανέναν σε παρόμοια φάση , και αν δε τα πω κάπου θα σκάσω .. Νοιωθω ότι δε με καταλαβαίνει αλλά ίσως κάνω και λάθος και τ πίεσα πολυ. Μ είχε πει κάποια στιγμή πες μου ημερομηνίες από ποτέ μέχρι πότε τ είπα σήμερα απλά κάπως αντέδρασε. Εμένα έχει κούραση η δουλειά του όλη μέρα στο δρόμο αλλά έχει αλλάξει ωράριο τώρα Σχολάει πιο νωρίς προλαβαίνει να ξεκουραστεί και λίγο ελπίζω να βοηθήσει και αυτό.

Just now, Ellidr είπε:

Κορίτσι μου , είναι κ αυτό ένα θέμα 

,Ευτυχώς εγώ δεν έχω θέμα είναι πολύ συνεργάσιμος και πάντα έτοιμος αλλαα η αλήθεια είναι ότι ούτε άγχος έχει με τη δουλειά του και κακα τα ψέματα δεν είναι και κουραστική και έχει και πολύ χρόνο οπότε αυτό μας βοηθάει 

Αλλαααα μπορείς στις γόνιμες μέρες να κανονίζεις κάτι σπέσιαλ ,ένα καλό φαγητό ένα κρασάκι ,λίγο ξεμυαλισμα ,λίγο κόκκινο κραγιόν ,εσωρουχακια και τέτοια 

Τι να κάνουμε πρέπει να προσπαθούμε λίγο παραπάνω κάποιες φορές.

Ναι σίγουρα έχεις δίκιο .. θέλει και λίγη προσπάθεια όταν δεν ειναι και πολύ συνεργασιμοι

Link to comment
Share on other sites

Κακα τα ψεμματα κοριτσια..θελει λιγο προγραμμα το θεμα.. δεν μπορεις να τ αφησεις τελειως στην τυχη του.. εμεις επειδη ειμαστε κ χρονια στο κουρμπετι, πλεον κανω τρελο καλαμπουρι. Επειδη οι δικες μου γονιμες ξεκινανε λιγο μετα τη περιοδο του λεω να παει να τα ριξει στα πλακακια για να τα γεμισει με στοκο!! Χχααχχαχαχααχαχαχαχ.. οποτε του πω ειναι απικο ο κακομοιρης, αφου σκεφτομαι πως με αντεχει με μενα την αφεντρα που εμπλεξε..χχααχαχχααχαχαχ.. Παντως πολλες φορες που ειναι κομματια, τον βιαζω στον υπνο του!! 

  • Χαχα 9
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Ria_ είπε:

Είπαμε να αρχίσουμε να προσπαθούμε σωστά τώρα μετά το γάμο , πιο πριν κάναμε ελεύθερα τα τελευταία 2-3 χρόνια αλλά προσέχαμε όσο μπορούσαμε τις γόνιμες .. Είναι γενικά αναβλητικος και λίγο ωχ άσε μας τώρα γι αυτό προσπαθώ να τον κάνω να βάλουμε μια σειρά σε αυτό αλλά ..

Δεν θυμάμαι ,.Δεν έχεις σταθερό κύκλο είπαμε? Εγώ πήρα μια φορά τεστάκια, τα έκανα τον 1ο μήνα και μετά δεν ξανά ασχολήθηκα,  με έβαζε σε διαδικασία άγχους.. αυτό που έκανα ήταν να ξεκινήσω αμέσως μόλις τελειώσει η περίοδο τις επαφές αλλά χωρίς να τρελαίνομαι... αν δεν είχα όρεξη ή δεν βόλευε η φάση έλεγα δεν πειράζει αύριο.. Δεν λέω ότι είναι σωστό όταν θέλεις να γίνει ( Όχι προσωπικά εσύ,  γενικά.. ) σωστά απλά δεν μου έβγαινε με το πρεπει και ακόμα το ίδιο ισχύει.. απλά προσπαθώ και βάζω να δούμε ταινίες που να έχουν και διάφορες σκηνές πάθους... Και μετά έρχεται πιο εύκολα :x Αλλά γενικά είναι δύσκολο κομμάτι και για τους 2 νομίζω!! Ακόμα και εγώ που το θέλω παααααρααα πολύ,  δεν μπορώ να το κάνω όταν ξέρω ότι πρέπει να γίνει ρε γαμωτο γιατί είναι και το πώς κυλάει η μέρα, τι έχει προηγηθεί.. κούραση.. υποχρεώσεις .. Εύχομαι να τα καταφέρουμε όλες οι γυναίκες που περιμένουμε με τόση λαχτάρα!! Θα ηρεμήσει ο καλός σου κάποια στιγμή , ίσως είναι η άμυνα του και δεν μπορεί να λειτουργήσει όταν ξέρει ότι πρέπει να γίνει στοχευμένα.. Μην του λες τίποτα και ξεκινά να βάλεις κάποια ταινία τη μια μέρα... Την άλλη πιείτε λίγο κρασάκι... Την άλλη Κάντε μπανάκι μαζί... Την άλλη φόρεσε κάτι πιο προκλητικό... ή ξάπλωσε για ύπνο χωρίς τίποτα..  :wink:

Just now, SerafinaPekala είπε:

 

Αντε με το καλό εύχομαι να μη σου ξανάρθει για εννια μήνες!! 

Ουφ κ εγώ έχω πρόβλημα με το νερό δεν πίνω σαν καμήλα ένα πραμα

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσι μου , μακάρι :x

Και εγώ ... αν και τώρα 3 - 4 μέρες πίνω χωρίς προσπάθεια :-D

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tina90 είπε:

Δεν θυμάμαι ,.Δεν έχεις σταθερό κύκλο είπαμε? Εγώ πήρα μια φορά τεστάκια, τα έκανα τον 1ο μήνα και μετά δεν ξανά ασχολήθηκα,  με έβαζε σε διαδικασία άγχους.. αυτό που έκανα ήταν να ξεκινήσω αμέσως μόλις τελειώσει η περίοδο τις επαφές αλλά χωρίς να τρελαίνομαι... αν δεν είχα όρεξη ή δεν βόλευε η φάση έλεγα δεν πειράζει αύριο.. Δεν λέω ότι είναι σωστό όταν θέλεις να γίνει ( Όχι προσωπικά εσύ,  γενικά.. ) σωστά απλά δεν μου έβγαινε με το πρεπει και ακόμα το ίδιο ισχύει.. απλά προσπαθώ και βάζω να δούμε ταινίες που να έχουν και διάφορες σκηνές πάθους... Και μετά έρχεται πιο εύκολα :x Αλλά γενικά είναι δύσκολο κομμάτι και για τους 2 νομίζω!! Ακόμα και εγώ που το θέλω παααααρααα πολύ,  δεν μπορώ να το κάνω όταν ξέρω ότι πρέπει να γίνει ρε γαμωτο γιατί είναι και το πώς κυλάει η μέρα, τι έχει προηγηθεί.. κούραση.. υποχρεώσεις .. Εύχομαι να τα καταφέρουμε όλες οι γυναίκες που περιμένουμε με τόση λαχτάρα!! Θα ηρεμήσει ο καλός σου κάποια στιγμή , ίσως είναι η άμυνα του και δεν μπορεί να λειτουργήσει όταν ξέρει ότι πρέπει να γίνει στοχευμένα.. Μην του λες τίποτα και ξεκινά να βάλεις κάποια ταινία τη μια μέρα... Την άλλη πιείτε λίγο κρασάκι... Την άλλη Κάντε μπανάκι μαζί... Την άλλη φόρεσε κάτι πιο προκλητικό... ή ξάπλωσε για ύπνο χωρίς τίποτα..  :wink:

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσι μου , μακάρι :x

Και εγώ ... αν και τώρα 3 - 4 μέρες πίνω χωρίς προσπάθεια :-D

Είχα σταθερό κύκλο τώρα τελευταία Μ κάνει νερά και δε ξέρω πότε ακριβώς κάνω ωορρηξία δεν νοιωθω και πάντα πονάκια,καμιά φορά τη καταλαβαίνω καμιά φορά όχι..οπότε για αυτό και το πρόγραμμα .. και εγώ φοβάμαι μη με αγχωσουν 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ria_ είπε:

Είχα σταθερό κύκλο τώρα τελευταία Μ κάνει νερά και δε ξέρω πότε ακριβώς κάνω ωορρηξία δεν νοιωθω και πάντα πονάκια,καμιά φορά τη καταλαβαίνω καμιά φορά όχι..οπότε για αυτό και το πρόγραμμα .. και εγώ φοβάμαι μη με αγχωσουν 

δεν θα σε ανχωσουν ισα ισα το αντιθετο. ακου τι θα κανεις θα ξεκινας επαφες αμεσως μολις τελειωνει η περιοδος κ θα πηγαινεις μερα παρα μερα για να ανανεωνετε το σπερμα η καθε δυο μερες περιπου. μολις δεις το θετικο τεστ καθε μερα για τρεις μερες κ μετα ξεκουραζεστε. αν δεις τον κυκλο σου μια φορα μετα πανω κατω θα ξερεις πως θα κινηθεις ωστε να εχεις κ σωστες επαφες κ το σπερμα να ανανεωνετε κ να μην κουραζεστε κ να μην καταλαβει το αγορι σου οτι χρησιμοποιεις τεστ. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria_ είπε:

Είχα σταθερό κύκλο τώρα τελευταία Μ κάνει νερά και δε ξέρω πότε ακριβώς κάνω ωορρηξία δεν νοιωθω και πάντα πονάκια,καμιά φορά τη καταλαβαίνω καμιά φορά όχι..οπότε για αυτό και το πρόγραμμα .. και εγώ φοβάμαι μη με αγχωσουν 

Βασικά όλα είναι στο μυαλό.. εγώ το κατάλαβα στην καραντίνα... με το που τελείωσε ο Μάρτιος και είδα ότι θα είμαστε κλεισμένοι για καιρό και θα μπορώ να είμαι με τον άντρα μου πιο πολύ.. γτ δούλευε βράδυ και γυρνούσε 12 και ... λέω τέλος δεν γίνετε να ειμαι έτσι και να αγχώνομαι ποτέ θα κάνουμε παιδί και να κλαίω κάθε φορά που αδιαθετω ... θα χαλαρώσω και θα έρθει.. από τότε έχει σταθεροποιηθεί 100% ο κύκλος μου,  ρολόι όμως!! Και κάναμε βέβαια και κάποιες εξετάσεις που δεν είχαν γίνει και βρήκαμε το πρόβλημα! Λίγο αργά βέβαια Αλλά σημασία έχει ότι είμαστε στο σωστό δρόμο! Έπαθα σοκ όμως από το τι μπορεί να σου κάνει το άγχος στον κύκλο... Είχα καταντήσει να έχω από 23αρι μέχρι και 32 μέρες έφτασα... Φτου φτου μην με ματιάσω τώρα που είμαι ηρεμη και αισιόδοξη όλα είναι σωστά.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr said:

Κορίτσι μου , είναι κ αυτό ένα θέμα 

,Ευτυχώς εγώ δεν έχω θέμα είναι πολύ συνεργάσιμος και πάντα έτοιμος αλλαα η αλήθεια είναι ότι ούτε άγχος έχει με τη δουλειά του και κακα τα ψέματα δεν είναι και κουραστική και έχει και πολύ χρόνο οπότε αυτό μας βοηθάει 

Αλλαααα μπορείς στις γόνιμες μέρες να κανονίζεις κάτι σπέσιαλ ,ένα καλό φαγητό ένα κρασάκι ,λίγο ξεμυαλισμα ,λίγο κόκκινο κραγιόν ,εσωρουχακια και τέτοια 

Τι να κάνουμε πρέπει να προσπαθούμε λίγο παραπάνω κάποιες φορές.

Αχαχαχ γελάω γιατί εμένα άμα με δει με κόκκινο κραγιόν θα πέσει κάτω από τα γέλια γι αυτό έγραψα αυτά τα ναζακια θα μας φάνε αχαχχα δεν το χω καθόλου μα καθόλου πάντα ήμουν λίγο αγοροκόριτσο, κατά τα 20 μου δεν λέω τα κάνα κ εγώ αλλά τώρα ούτε καν, άμα βαφτω καμία φορά για να πάμε κάπου με κοιτάει περίεργα αχαχ Είμαι τυχερή σας λέω που τον βρήκα αχαχ γιατί κ εκείνου δεν του αρέσουν, άμα δεν βρισκόταν στον δρόμο μου παίζει να μουν μόνη μου 

Just now, Ria_ said:

Αυτό σκέφτηκα να κάνω τη καρδιά Μ πέτρα που λένε και να σταματήσω να λέω το οτιδήποτε για να δω αντίδραση δε ξέρω... Αλλά να πάρω και τεστ ωορρηξίας να βρίσκω της μέρες για να εστιάζουμε εκεί.

Ναι δυστυχώς δεν έχω και κανέναν σε παρόμοια φάση , και αν δε τα πω κάπου θα σκάσω .. Νοιωθω ότι δε με καταλαβαίνει αλλά ίσως κάνω και λάθος και τ πίεσα πολυ. Μ είχε πει κάποια στιγμή πες μου ημερομηνίες από ποτέ μέχρι πότε τ είπα σήμερα απλά κάπως αντέδρασε. Εμένα έχει κούραση η δουλειά του όλη μέρα στο δρόμο αλλά έχει αλλάξει ωράριο τώρα Σχολάει πιο νωρίς προλαβαίνει να ξεκουραστεί και λίγο ελπίζω να βοηθήσει και αυτό.

Ναι σίγουρα έχεις δίκιο .. θέλει και λίγη προσπάθεια όταν δεν ειναι και πολύ συνεργασιμοι

Άστα και μένα οι δουλειές τον έφαγαν τον χριστιανό, ευτυχώς τώρα είναι πολύ καλύτερη δουλειά από άποψη ωραρίου και πάλι τέζα έρχεται καλά στην προηγούμενη άστα ούτε να το συζητάς... θα το βρούμε που θα πάει 

Just now, tina79 said:

Κακα τα ψεμματα κοριτσια..θελει λιγο προγραμμα το θεμα.. δεν μπορεις να τ αφησεις τελειως στην τυχη του.. εμεις επειδη ειμαστε κ χρονια στο κουρμπετι, πλεον κανω τρελο καλαμπουρι. Επειδη οι δικες μου γονιμες ξεκινανε λιγο μετα τη περιοδο του λεω να παει να τα ριξει στα πλακακια για να τα γεμισει με στοκο!! Χχααχχαχαχααχαχαχαχ.. οποτε του πω ειναι απικο ο κακομοιρης, αφου σκεφτομαι πως με αντεχει με μενα την αφεντρα που εμπλεξε..χχααχαχχααχαχαχ.. Παντως πολλες φορες που ειναι κομματια, τον βιαζω στον υπνο του!! 

Θα παραδειγματιστω ΤΕΛΟΣ θα αρχίσω τους βιασμούς!! 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, SerafinaPekala είπε:

Αχαχαχ γελάω γιατί εμένα άμα με δει με κόκκινο κραγιόν θα πέσει κάτω από τα γέλια γι αυτό έγραψα αυτά τα ναζακια θα μας φάνε αχαχχα δεν το χω καθόλου μα καθόλου πάντα ήμουν λίγο αγοροκόριτσο, κατά τα 20 μου δεν λέω τα κάνα κ εγώ αλλά τώρα ούτε καν, άμα βαφτω καμία φορά για να πάμε κάπου με κοιτάει περίεργα αχαχ Είμαι τυχερή σας λέω που τον βρήκα αχαχ γιατί κ εκείνου δεν του αρέσουν, άμα δεν βρισκόταν στον δρόμο μου παίζει να μουν μόνη μου 

Άστα και μένα οι δουλειές τον έφαγαν τον χριστιανό, ευτυχώς τώρα είναι πολύ καλύτερη δουλειά από άποψη ωραρίου και πάλι τέζα έρχεται καλά στην προηγούμενη άστα ούτε να το συζητάς... θα το βρούμε που θα πάει 

Θα παραδειγματιστω ΤΕΛΟΣ θα αρχίσω τους βιασμούς!! 

Καλημερα σε ολες!!Κοιτα, και εμενα δεν μου βγαινει φυσικα το ναζι!Ταυτιστηκα εκει που εγραψες οτι τα εκανες αυτα στα 20 σου και οτι οταν βαφτεις σε κοιταζει περιεργα!Και εμενα μου λεει ή οτι ειμαι πιο ομπρφη χωρις μακιγιαζ ή οτι αν βαφομαι θα χαλασω την επιδερμιδα μου!Ακομα και νυχια να βαψω του κλωτσαει...ακους εκει!Μερικοι μας θελουν αγριες και ακατεργαστες και για οσες δεν το εχουμε με τα...φτιασιδωματα, ειναι μεγαλη τυχη!

Τωρα οσον αφορα τα ναζια, ας εχει χαρη το...μελλοντικο μου βλασταρι, οταν μεγαλωσει θα του λεω το κλασικο ξερεις βρε τί εκανε η μανα σου για σενα; Τί θυσιες; Και θα λεει το παιδι "τί θυσιες;" Και θα απανταει η μανα δλδ εγω "μεχρι και στρινγκ φορεσα βρε για να σε συλλαβω η ερημη!" Και το παιδι θα σιωπα με γουρλωμενα ματια.

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, sofiadu είπε:

Αλήθεια;;;; εγώ το πρωί είχα ένα έντονο σα θετικό με ένα τικ αχνό αλλά κορίτσια σήμερα είμαι σε κακά χάλια δεν παίζει επαφή με τίποτα. Θα κάνω εμετό αν ζορίσω, πο αεί το κεφάλι μου... Σαν άρρωστη νιώθω, κοιμησα το παιδί κ πάω κ εγώ να κοιμηθώ. Ειναι από τη ταλαιπωρία καθαρά, ζορίστηκαμε απίστευτα χθες κ σήμερα κουράστηκα αρκετά. Ξέρω ότι κάνει 3 μέρες συνεχόμενα με θετικό τεστ ωορρηξιας αλλά πραγματικά αλλά δεν αντέχω με τπτ απόψε. Αν είμαι τύχερη θα έχει πιάσει η χθεσινή όπως εσένα εμιλυ μου! Για να δούμε... 

Ναι πιάνει σου λέω...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


8 hours ago, Ria_ said:

Αυτό σκέφτηκα να κάνω τη καρδιά Μ πέτρα που λένε και να σταματήσω να λέω το οτιδήποτε για να δω αντίδραση δε ξέρω... Αλλά να πάρω και τεστ ωορρηξίας να βρίσκω της μέρες για να εστιάζουμε εκεί.

Ναι δυστυχώς δεν έχω και κανέναν σε παρόμοια φάση , και αν δε τα πω κάπου θα σκάσω .. Νοιωθω ότι δε με καταλαβαίνει αλλά ίσως κάνω και λάθος και τ πίεσα πολυ. Μ είχε πει κάποια στιγμή πες μου ημερομηνίες από ποτέ μέχρι πότε τ είπα σήμερα απλά κάπως αντέδρασε. Εμένα έχει κούραση η δουλειά του όλη μέρα στο δρόμο αλλά έχει αλλάξει ωράριο τώρα Σχολάει πιο νωρίς προλαβαίνει να ξεκουραστεί και λίγο ελπίζω να βοηθήσει και αυτό.

Ναι σίγουρα έχεις δίκιο .. θέλει και λίγη προσπάθεια όταν δεν ειναι και πολύ συνεργασιμοι

RIA μου καλημέρα!! Στεναχωριέμαι που δεν βρίσκεις ανταπόκριση στον σύντροφό μου....εγω θα ξανασκέφτομουν το θέμα του παιδιού γιατί δεν πιστεύω ότι με την στάση του σου εμπνέει ασφάλεια...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! 

@Ria_ συμφωνώ σε όσα σου είπαν τα κορίτσια.. Άστον να ηρεμήσει και να το ξεχάσει και ηρέμησε κι εσύ.. αγόρασε και κάνα 2 πονηρά σετακια και αιφνιδίαζέ τον τις γόνιμες μέρες, χωρίς να του αναφέρεις κάτι.. μια χαρά θα πάει, θα δεις:wink:

Τελικά από εχθές το απόγευμα έχω παχύρευστες εκκρίσεις και σήμερα έχω πονάκια.. με επαφές το σκ λέτε να είμαι καλυμμένη ή την έχασα την ωορρηξία;

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!πήγα και εκανα τις άλλες 2 εξετασεις,προγεστερονη και προλακτινη που ειναι για μετα την ωορρηξια κ έκανα και tsh να δω που ειμαι αν κ ειχα κανει πριν 1,5 μηνα...τεσπα...θα βγουν την τριτη.δυστυχως ομως έπεσε ξαφνικα η θερμοκρασία μου απο 36,7 σε 36,2 το πρωι, ειχα ξυπνησει 3 φορες το βραδυ που με ξύπνησε η μικρη,δεν ξερω αν φταίει αυτό, και όταν γύρισα πηγε στο 36,6 ...τωρα πραγματικα νομιζω οτι κατι γινεται στο 2η φαση του κύκλου. έτσι έγινε και στον προηγούμενο κυκλο και την επόμενη μερα που έπεσε αδιαθετησα με πολλα υγρα και αιμα κόκκινο λιγο στην αρχή κ μετα πιο πολυ.πονακια εχω απο εχθες κ σημερα .να θυμίσω ότι θετικο τεστ ειχα παρασκευη στις 4 το απόγευμα. 

Just now, Dimitra94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

@Ria_ συμφωνώ σε όσα σου είπαν τα κορίτσια.. Άστον να ηρεμήσει και να το ξεχάσει και ηρέμησε κι εσύ.. αγόρασε και κάνα 2 πονηρά σετακια και αιφνιδίαζέ τον τις γόνιμες μέρες, χωρίς να του αναφέρεις κάτι.. μια χαρά θα πάει, θα δεις:wink:

Τελικά από εχθές το απόγευμα έχω παχύρευστες εκκρίσεις και σήμερα έχω πονάκια.. με επαφές το σκ λέτε να είμαι καλυμμένη ή την έχασα την ωορρηξία;

καλημερα!!εννοείται θα είσαι αλλα και αυτες τις μερες που έχεις τα υγρά. 

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονιαα είπε:

RIA μου καλημέρα!! Στεναχωριέμαι που δεν βρίσκεις ανταπόκριση στον σύντροφό μου....εγω θα ξανασκέφτομουν το θέμα του παιδιού γιατί δεν πιστεύω ότι με την στάση του σου εμπνέει ασφάλεια...

Δε νοιωθω ότι δε θέλει αλλά ούτε και το αντίθετο ,γενικά με πρόβληματιζει δε θα σ το κρύψω αλλά πιστεύω ότι θέλει απλά δε το εκδηλώνει όπως εμείς οι γυναικες

Just now, Dimitra94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

@Ria_ συμφωνώ σε όσα σου είπαν τα κορίτσια.. Άστον να ηρεμήσει και να το ξεχάσει και ηρέμησε κι εσύ.. αγόρασε και κάνα 2 πονηρά σετακια και αιφνιδίαζέ τον τις γόνιμες μέρες, χωρίς να του αναφέρεις κάτι.. μια χαρά θα πάει, θα δεις:wink:

Τελικά από εχθές το απόγευμα έχω παχύρευστες εκκρίσεις και σήμερα έχω πονάκια.. με επαφές το σκ λέτε να είμαι καλυμμένη ή την έχασα την ωορρηξία;

Μακάρι κορίτσι Μ σε ευχαριστώ

7 ώρες πρίν, linaa είπε:

δεν θα σε ανχωσουν ισα ισα το αντιθετο. ακου τι θα κανεις θα ξεκινας επαφες αμεσως μολις τελειωνει η περιοδος κ θα πηγαινεις μερα παρα μερα για να ανανεωνετε το σπερμα η καθε δυο μερες περιπου. μολις δεις το θετικο τεστ καθε μερα για τρεις μερες κ μετα ξεκουραζεστε. αν δεις τον κυκλο σου μια φορα μετα πανω κατω θα ξερεις πως θα κινηθεις ωστε να εχεις κ σωστες επαφες κ το σπερμα να ανανεωνετε κ να μην κουραζεστε κ να μην καταλαβει το αγορι σου οτι χρησιμοποιεις τεστ. 

Το θέμα είναι ότι πιστεύω τον αγχωνει τ μέρα παρά μέρα,αλλά ίσως με τα τεστ να βρεθεί μια μέση λύση 

6 ώρες πρίν, SerafinaPekala είπε:

Αχαχαχ γελάω γιατί εμένα άμα με δει με κόκκινο κραγιόν θα πέσει κάτω από τα γέλια γι αυτό έγραψα αυτά τα ναζακια θα μας φάνε αχαχχα δεν το χω καθόλου μα καθόλου πάντα ήμουν λίγο αγοροκόριτσο, κατά τα 20 μου δεν λέω τα κάνα κ εγώ αλλά τώρα ούτε καν, άμα βαφτω καμία φορά για να πάμε κάπου με κοιτάει περίεργα αχαχ Είμαι τυχερή σας λέω που τον βρήκα αχαχ γιατί κ εκείνου δεν του αρέσουν, άμα δεν βρισκόταν στον δρόμο μου παίζει να μουν μόνη μου 

Άστα και μένα οι δουλειές τον έφαγαν τον χριστιανό, ευτυχώς τώρα είναι πολύ καλύτερη δουλειά από άποψη ωραρίου και πάλι τέζα έρχεται καλά στην προηγούμενη άστα ούτε να το συζητάς... θα το βρούμε που θα πάει 

Θα παραδειγματιστω ΤΕΛΟΣ θα αρχίσω τους βιασμούς!! 

Καλά και εγώ βαφομαι όχι τίποτα σπουδαίο αλλά με εσώρουχα και νάζια δε τ πολύ έχω χαχα αλλά καμιά φορά μου βγενει 

Σας ευχαριστώ όλες πολύ. Τελικά εχτές έγινε αλλά όχι με δική μου προτροπή εγώ τ έπαιζα αδιάφορη χαχα .Καλέ καλημέρα δεν είπα ,καλημέρα 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!! 

Εμένα Μ τελείωσε εχθές.... ξεκινάμε δυναμικά από σήμερα!!! Άρχισα να τρώω κ παντζάρια όπως μας είπε μια εγκυουλα εδώ πέρα!!! Πηγαίνω τουαλέτα κ τρομάζω με τ κόκκινο χρώμα που βλέπω...αχ Παναγία Μ τι άλλο θα κάνουμε.... 

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...