Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, kons27 said:

Καλημέρα κορίτσια!!!!! 

Εμένα Μ τελείωσε εχθές.... ξεκινάμε δυναμικά από σήμερα!!! Άρχισα να τρώω κ παντζάρια όπως μας είπε μια εγκυουλα εδώ πέρα!!! Πηγαίνω τουαλέτα κ τρομάζω με τ κόκκινο χρώμα που βλέπω...αχ Παναγία Μ τι άλλο θα κάνουμε.... 

Καλημέρα και εγώ το ίδιο άρχισα να το τρώω και ας τα σιχαινομε...Και βιταμενες ξεκίνησα σήμερα αλα καλά!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, kons27 είπε:

B12 πόσο πρέπει να είναι η τιμή για να είμαστε εντάξει? ξέρεις?d3 διάβασα πάνω από 30 σωστά?

πανω απο 300....εγω ομως που εχω αυτοανοσο νιωθω καλα στα 900οταν την εχω


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria_ είπε:

Δε νοιωθω ότι δε θέλει αλλά ούτε και το αντίθετο ,γενικά με πρόβληματιζει δε θα σ το κρύψω αλλά πιστεύω ότι θέλει απλά δε το εκδηλώνει όπως εμείς οι γυναικες

Μακάρι κορίτσι Μ σε ευχαριστώ

Το θέμα είναι ότι πιστεύω τον αγχωνει τ μέρα παρά μέρα,αλλά ίσως με τα τεστ να βρεθεί μια μέση λύση 

Καλά και εγώ βαφομαι όχι τίποτα σπουδαίο αλλά με εσώρουχα και νάζια δε τ πολύ έχω χαχα αλλά καμιά φορά μου βγενει 

Σας ευχαριστώ όλες πολύ. Τελικά εχτές έγινε αλλά όχι με δική μου προτροπή εγώ τ έπαιζα αδιάφορη χαχα .Καλέ καλημέρα δεν είπα ,καλημέρα 

κοιτα πριν την ωορηξια πρεπει να εχεις συχνα επαφες γιατι το σπερμα αν δεν ανανεωθει καθε τρεις μερες μετα δεν ειναι καλο αν πας απευθειας για επαφη την μερα που δεις θετικο τεστ. το τεστ βοηθαει να μην εχεις επαφες συχνες ολο τον μηνα κ κυριως μετα την ωορηξια να χαλαρωνεις . καπως ετσι. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονιαα είπε:

Καλημέρα και εγώ το ίδιο άρχισα να το τρώω και ας τα σιχαινομε...Και βιταμενες ξεκίνησα σήμερα αλα καλά!!

Άρχισα κ εγώ το παντζάρι...μου αρέσει νόστιμο είναι κ το δίνω κ στον μικρό που σιχαίνεται τα λαχανικά κ αρχίζω να του το μαθαίνω...μια χαρά.εγω δεν ξέρω τι παίζει με αυτή την περίοδο αλλά έχω τσιμπήματα μια κ χαζή ροή...μάλλον επειδή λυσαξε ο δικός μου κ τον κάναμε σε όλη την περίοδο που άλλες φορές άντε να το κάνουμε τελευταίες μέρες...πρέπει να μου χάλασε την ροή..έχω τραβήγματα στην μήτρα.ας πάω στον γιατρό τώρα να δω τι θα μου πει...κοπέλα μου κόψε λίγο το σ,,,ξ θα μου πει.

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 hours ago, marmelady said:

Καλημερα σε ολες!!Κοιτα, και εμενα δεν μου βγαινει φυσικα το ναζι!Ταυτιστηκα εκει που εγραψες οτι τα εκανες αυτα στα 20 σου και οτι οταν βαφτεις σε κοιταζει περιεργα!Και εμενα μου λεει ή οτι ειμαι πιο ομπρφη χωρις μακιγιαζ ή οτι αν βαφομαι θα χαλασω την επιδερμιδα μου!Ακομα και νυχια να βαψω του κλωτσαει...ακους εκει!Μερικοι μας θελουν αγριες και ακατεργαστες και για οσες δεν το εχουμε με τα...φτιασιδωματα, ειναι μεγαλη τυχη!

Τωρα οσον αφορα τα ναζια, ας εχει χαρη το...μελλοντικο μου βλασταρι, οταν μεγαλωσει θα του λεω το κλασικο ξερεις βρε τί εκανε η μανα σου για σενα; Τί θυσιες; Και θα λεει το παιδι "τί θυσιες;" Και θα απανταει η μανα δλδ εγω "μεχρι και στρινγκ φορεσα βρε για να σε συλλαβω η ερημη!" Και το παιδι θα σιωπα με γουρλωμενα ματια.

Αχουυ τι καλά δικιά μου είσαι και εσύ!! Έτσι όπως τα λες ακριβώς μεγάλη τύχη!!! Τι καλύτερο από το να μπορείς να είσαι ο εαυτός σου με τον αντρα σου τέλειο!! 

Αχαχαχ Στα ναζακια έχεις δίκιο θα κάνω μια προσπάθεια και εγώ χαλάλι!!! 

26 minutes ago, Τονιαα said:

RIA μου καλημέρα!! Στεναχωριέμαι που δεν βρίσκεις ανταπόκριση στον σύντροφό μου....εγω θα ξανασκέφτομουν το θέμα του παιδιού γιατί δεν πιστεύω ότι με την στάση του σου εμπνέει ασφάλεια...

Μπα είμαι σίγουρη ότι δεν συμβαίνει κάτι τέτοιο, βούτυρα είναι οι άντρες απλά δεν εκδηλώνονται κ έχουν ένα άγχος τρομερό το οποίο το πνίγουν. Καλέ αυτόν τον μήνα που χάσαμε επαφές κ ψιλό τσαντίστηκα κάνω μια κουβέντα με την αδερφή μου μπροστά εκείνος κ λέω α δεν θέλω παιδιά πλέον, γουρλωσε τα μάτια του και έπαθε ψυχολογικό πατατράκ μου μουρμουρουσε όλο το βράδυ σαν γυναικούλα μετά αχαχαχα, λίγο να παίξεις με το μυαλό τους θα βγάλεις συμπεράσματα χεχε!! 

Καλημερα κορίτσια μουυυ!!! 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου... Εχετε πει αρκετα κ εχω χασει λιγο την μπαλα χαχαχχα οποτε καλη τυχη σε οσες παλευετε κ οσες πετυχατε :x:x εγω περιμενω το ταιριιι παρασκευη πλησιαζουμε σε ωορρεξια... Η εστω ετσι πιστευω :D  

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, SerafinaPekala είπε:

Αχουυ τι καλά δικιά μου είσαι και εσύ!! Έτσι όπως τα λες ακριβώς μεγάλη τύχη!!! Τι καλύτερο από το να μπορείς να είσαι ο εαυτός σου με τον αντρα σου τέλειο!! 

Αχαχαχ Στα ναζακια έχεις δίκιο θα κάνω μια προσπάθεια και εγώ χαλάλι!!! 

Μπα είμαι σίγουρη ότι δεν συμβαίνει κάτι τέτοιο, βούτυρα είναι οι άντρες απλά δεν εκδηλώνονται κ έχουν ένα άγχος τρομερό το οποίο το πνίγουν. Καλέ αυτόν τον μήνα που χάσαμε επαφές κ ψιλό τσαντίστηκα κάνω μια κουβέντα με την αδερφή μου μπροστά εκείνος κ λέω α δεν θέλω παιδιά πλέον, γουρλωσε τα μάτια του και έπαθε ψυχολογικό πατατράκ μου μουρμουρουσε όλο το βράδυ σαν γυναικούλα μετά αχαχαχα, λίγο να παίξεις με το μυαλό τους θα βγάλεις συμπεράσματα χεχε!! 

Καλημερα κορίτσια μουυυ!!! 

Εγώ σκέφτηκα να σταματήσω λίγο να λέω και εχτές που τελικά κάναμε εγώ δεν έκανα κίνηση δεν έκανα τίποτα σα να μην έγινε κάτι,και μόνος του είπε να κάνουμε βέβαια θα δείξει και τις επόμενες μέρες αλλά ήταν μια καλή αρχή .Κοιτα και εγώ ενοιωσα ότι δε καταλαβαίνω τι θέλει αλλά δε νομίζω να μη δε θέλει αλλιώς δε θα παντρευομασταν ξέρει ότι θέλω οικογένεια και παιδιά και εκείνος έχει πολύ καλές σχέση με τα παιδιά των φίλων μας δεν ειναι ότι δεν θέλει ίσως είναι αγχος

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria_ είπε:

Εγώ σκέφτηκα να σταματήσω λίγο να λέω και εχτές που τελικά κάναμε εγώ δεν έκανα κίνηση δεν έκανα τίποτα σα να μην έγινε κάτι,και μόνος του είπε να κάνουμε βέβαια θα δείξει και τις επόμενες μέρες αλλά ήταν μια καλή αρχή .Κοιτα και εγώ ενοιωσα ότι δε καταλαβαίνω τι θέλει αλλά δε νομίζω να μη δε θέλει αλλιώς δε θα παντρευομασταν ξέρει ότι θέλω οικογένεια και παιδιά και εκείνος έχει πολύ καλές σχέση με τα παιδιά των φίλων μας δεν ειναι ότι δεν θέλει ίσως είναι αγχος

οι αντρες θελουν αλλα νομιζουν οτι τα μωρα ερχονται χωρις προσπαθεια ετσι τυχαια με επαφες οποτε υπαρχει διαθεση.  αλλα δεν ειναι παντα τοσο ευκολα για ολους αυτο οι αντρες δεν το καταλαβαινουν οτι κ εκει θελει συντονισμο προγραμμα κ προσπαθεια θεωρουν οτι επειδη οι περισσοτεροι πιανουν παιδι με ενα μηνα επαφες ετσι γινετε με ολους. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Άρχισα κ εγώ το παντζάρι...μου αρέσει νόστιμο είναι κ το δίνω κ στον μικρό που σιχαίνεται τα λαχανικά κ αρχίζω να του το μαθαίνω...μια χαρά.εγω δεν ξέρω τι παίζει με αυτή την περίοδο αλλά έχω τσιμπήματα μια κ χαζή ροή...μάλλον επειδή λυσαξε ο δικός μου κ τον κάναμε σε όλη την περίοδο που άλλες φορές άντε να το κάνουμε τελευταίες μέρες...πρέπει να μου χάλασε την ροή..έχω τραβήγματα στην μήτρα.ας πάω στον γιατρό τώρα να δω τι θα μου πει...κοπέλα μου κόψε λίγο το σ,,,ξ θα μου πει.

Μάλλον αυτό θα είναι Εμιλη.....Πρέπει να "ξεκουραστεί" για τις γόνιμες πες του...τουλάχιστον μέρα πάρα μέρα τώρα....μέχρι τις γόνιμες....εγώ τον δικό μου τον έχω σε πρόγραμμα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...