Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Wannabemama είπε:

Το έβαλα κορίτσια για δείτε..

10 με 10 και κάτι ... Ευτυχώς είναι γρήγοροι. Μακάρι να φέρουν κ το θετικό αποτέλεσμα!!! 

τελειο ,φαίνεται καθαρά τωρα!!!θετικότατο!!!

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

τελειο ,φαίνεται καθαρά τωρα!!!θετικότατο!!!

Κορίτσια θα τρελαθώ!!! Θέλω κ η χοριακη να βγει εντάξει.... Κ τότε απλά θα είμαι μια τρελαμενη αγχωμενη μελλοντική μαμά!!!

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

Just now, Wannabemama είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου. Έκανα το τεστ το παράτησα στην μοίρα του κ γυρνάω κ είναι αχνό θετικό. Σοκ... Πήρα απλά την τσάντα μου κ πήγα για χοριακη μην παίρνω τσάμπα την χαρά. Θεέ μου κάνε να είναι αλήθεια!!!

Με το καλό και με μια τεράστια χοριακη... Συγχαρητήρια

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Wannabemama είπε:

Κορίτσια θα τρελαθώ!!! Θέλω κ η χοριακη να βγει εντάξει.... Κ τότε απλά θα είμαι μια τρελαμενη αγχωμενη μελλοντική μαμά!!!

ενα θα σ πω και στα 3 τεστ χοροπηδουσα απο την χαρά μου,ειδικά στο 1ο παιδί ,στο 2ο κ στο 3ο απλα δεν το πίστευα κ γιαυτο ειχα κανει απο 2 τεστ την καθε φορα!!!

  • Ευχαριστώ 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

ενα θα σ πω και στα 3 τεστ χοροπηδουσα απο την χαρά μου,ειδικά στο 1ο παιδί ,στο 2ο κ στο 3ο απλα δεν το πίστευα κ γιαυτο ειχα κανει απο 2 τεστ την καθε φορα!!!

Έχε χάρη που δεν έχω άλλο αλλιώς όλη μέρα αυτό θα έκανα!! Χαχα

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitra94 είπε:

Καλημέρα και από εμένα!

@Jamie και @TATAKI είμαστε μαζί, κι εγώ σε κανα 10ημερο (δεν) περιμένω. Άντε να έχουμε καλά νέα όλες από βδομάδα!

@Wannabemama  να έχεις μια μεγάλη χοριακή εύχομαι! Περιμένουμε νέα

Καλημερα κοριτσια οπλιστειτε με υπομονη εχουμε καιρο μπροστα μας!!

Just now, Wannabemama είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου. Έκανα το τεστ το παράτησα στην μοίρα του κ γυρνάω κ είναι αχνό θετικό. Σοκ... Πήρα απλά την τσάντα μου κ πήγα για χοριακη μην παίρνω τσάμπα την χαρά. Θεέ μου κάνε να είναι αλήθεια!!!

Πωπω κοριτσι μου συγχαρητηρια τρεχα για χοριακη ελπιζω να μας πεις τα καλα επιβεβαιωμενα νεα!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Wannabemama said:

Νομίζω μετά από 1000 προσπάθειες το εβαλα

Θετικοτατο συγχαρητήρια κορίτσι μου....εύχομαι όλα να πάνε καλά και με το καλο να έρθει το μωράκι σου 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Wannabemama said:

Έχε χάρη που δεν έχω άλλο αλλιώς όλη μέρα αυτό θα έκανα!! Χαχα

Ηηηηη τι τελεια που ξεκινησε η μερα....Μπραβο κοπελαρα μου, θετικοτατο..αντε και μια τελεια χοριακη σου ευχομαι. Συγχαρητηρια πολλα πολλα. 

Just now, Dimitra94 said:

Καλημέρα και από εμένα!

@Jamie και @TATAKI είμαστε μαζί, κι εγώ σε κανα 10ημερο (δεν) περιμένω. Άντε να έχουμε καλά νέα όλες από βδομάδα!

@Wannabemama  να έχεις μια μεγάλη χοριακή εύχομαι! Περιμένουμε νέα

Κοριτσια και στα δικα μας απο βδομαδα...φυσικα η αγωνια ειναι στο κοκκινο και τα μυαλα στα καγκελα που λενε αλλα θα περασουν οι μερες που θα παει...

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI said:

Ηηηηη τι τελεια που ξεκινησε η μερα....Μπραβο κοπελαρα μου, θετικοτατο..αντε και μια τελεια χοριακη σου ευχομαι. Συγχαρητηρια πολλα πολλα. 

Κοριτσια και στα δικα μας απο βδομαδα...φυσικα η αγωνια ειναι στο κοκκινο και τα μυαλα στα καγκελα που λενε αλλα θα περασουν οι μερες που θα παει...

αα καλε  μολις συνειδητοποιησα  κ εγω το αλλο σκ θα ξερω!!! καλε πως περασαν οι μερες;;;

Αντε με το καλο να βαλουμε κ εμεις τα θετικα τεστακια στο προφιλ μας!! :wub:

  • Μου αρέσει 5
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Wannabemama είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου. Έκανα το τεστ το παράτησα στην μοίρα του κ γυρνάω κ είναι αχνό θετικό. Σοκ... Πήρα απλά την τσάντα μου κ πήγα για χοριακη μην παίρνω τσάμπα την χαρά. Θεέ μου κάνε να είναι αλήθεια!!!

Μπραβο!!!Συγχαρητηρια!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

αα καλε  μολις συνειδητοποιησα  κ εγω το αλλο σκ θα ξερω!!! καλε πως περασαν οι μερες;;;

Αντε με το καλο να βαλουμε κ εμεις τα θετικα τεστακια στο προφιλ μας!! :wub:

Μωρέ ας βγει θετικό και θα το κάνω και αφίσα στο δρόμο:P

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Wannabemama είπε:

Έχε χάρη που δεν έχω άλλο αλλιώς όλη μέρα αυτό θα έκανα!! Χαχα

Καλημέρα!! Θετικότατο!! Συγχαρητήρια κορίτσι!! Εύχομαι και μια μεγάαααλη χοριακή!! Να σου πάνε όλα τέλεια!!:wub:

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

TZSkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...