Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Wannabemama είπε:

Κορίτσια θα τρελαθώ!!! Θέλω κ η χοριακη να βγει εντάξει.... Κ τότε απλά θα είμαι μια τρελαμενη αγχωμενη μελλοντική μαμά!!!

Συγχαρητήρια κοριτσάκι με το καλό...το πρώτο σου είναι;;;;δεν θυμάμαι καθόλου....πότε θα κάνεις χοριακη;;ςςς

Just now, Wannabemama είπε:

Έχε χάρη που δεν έχω άλλο αλλιώς όλη μέρα αυτό θα έκανα!! Χαχα

Ένα και μόνο σου χρειαζόταν....να σου πω....είχες κάνει κάποιες μέρες πριν την καθυστέρηση κ είχε βγει αρνητικό;;;;;τι τεστ ήταν;;;;;;;γιατί είμαστε πολλές τώρα κ δεν θυμάμαι κ πολλά...εσύ ήσουν που σου είπα ότι το έκανες νωρίς;;;;;;;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Emilly είπε:

Συγχαρητήρια κοριτσάκι με το καλό...το πρώτο σου είναι;;;;δεν θυμάμαι καθόλου....πότε θα κάνεις χοριακη;;ςςς

Ένα και μόνο σου χρειαζόταν....να σου πω....είχες κάνει κάποιες μέρες πριν την καθυστέρηση κ είχε βγει αρνητικό;;;;;τι τεστ ήταν;;;;;;;γιατί είμαστε πολλές τώρα κ δεν θυμάμαι κ πολλά...εσύ ήσουν που σου είπα ότι το έκανες νωρίς;;;;;;;

Νομίζω πριν την καθυστέρηση δεν το έκανες το τεστ @Wannabemama; Ειχες κανένα σύμπτωμα ; Και πάλι με το καλο!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Flolipop είπε:

Νομίζω πριν την καθυστέρηση δεν το έκανες το τεστ @Wannabemama; Ειχες κανένα σύμπτωμα ; Και πάλι με το καλο!

Έχω μπερδέψει τα κορίτσια..η marmelady νομίζω έκανε νωρίς τεστ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Έχω μπερδέψει τα κορίτσια..η marmelady νομίζω έκανε νωρίς τεστ.

Η wannabemama περιμενε Παρασκευη- Σαββατο αν θυμαμαι καλα και κρατιοτανε με νυχια και με δοντια η γλυκουλα γι αυτο σημερα ηρθε το θετικο της να την απογειωσει

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Πωπω κορίτσια θα σκάσω τώρα εεε , θέλω και εγώ να κάνω τώρα τεστ και η αδερφή μου μου λέει να περιμένω!!! Το Σάββατο δεν περιμένω!!! 

@Wannabemama που είσαι girl ??? Τό πήραμε το χαρτί,  τι έγινε???? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Tina90 είπε:

Πωπω κορίτσια θα σκάσω τώρα εεε , θέλω και εγώ να κάνω τώρα τεστ και η αδερφή μου μου λέει να περιμένω!!! Το Σάββατο δεν περιμένω!!! 

@Wannabemama που είσαι girl ??? Τό πήραμε το χαρτί,  τι έγινε???? 

Πάρε πρώιμης ανίχνευσης και κάνε! Καλή τύχη εύχομαι!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Tina90 είπε:

Χωρίς να είναι πρωινά θα δείξει λες ???

Θα δείξει δύο μέρες πριν...πάρε clear blue που λένε τα κορίτσια είναι το καλύτερο κ μην πας τουαλέτα για δύο ωρίτσες.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Emilly είπε:

Θα δείξει δύο μέρες πριν...πάρε clear blue που λένε τα κορίτσια είναι το καλύτερο κ μην πας τουαλέτα για δύο ωρίτσες.

Ναι αυτό ήθελα να ρωτήσω,  ποιο να πάρω... Και τώρα κατουργιεμαι πάλι αλλά κρατιέμαι...

 @Wannabemama εσύ ποιο έκανες??

Just now, Flolipop είπε:

Πάρε ένα και καντο αύριο πρωί να είσαι σιγουρη . Μια μέρα κάνε υπομονή και εύχομαι να ανταμειφθεις!

Μμμμ εγώ λέω να πάω τώρα να πάρω ένα χαχαχχαχαχα,  θα σκάσω!!! Μακάρι μακάρι κορίτσι μου, ευχαριστώ πολύ πολύ!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Tina90 είπε:

Πωπω κορίτσια θα σκάσω τώρα εεε , θέλω και εγώ να κάνω τώρα τεστ και η αδερφή μου μου λέει να περιμένω!!! Το Σάββατο δεν περιμένω!!! 

@Wannabemama που είσαι girl ??? Τό πήραμε το χαρτί,  τι έγινε???? 

Περιμενε ειναι νωρις και μπορει να βγει ψευδως αρνητικο και να εισαι.φαντασου στην κολλητη μου με μια μερα καθυστερησης βγηκε αρνητικο και ηταν.Βρε κοριτσια απο υγρα πως πατε;;εγω οχι ιδιαιτερα ουτε και πονακια μονο μπουκωμα καπως

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Έχω μπερδέψει τα κορίτσια..η marmelady νομίζω έκανε νωρίς τεστ.

Ναι εγω ημουν!Εχω ολα τα συμπτωματα περιοδου και σημερα νομιζω ειδα λιγο καφε στο εσωρουχο. Οποτε αναμενεται η ελευση της κιουριας.Εχω αλλο ενα τεστ, αν δεν ερθει κανονικα σημερα, θα το κανω αυριο το πρωι που θα ειναι και επισημα καθυστερηση να μου φυγει η εννοια οχι τιποτα αλλο αλλα θελω να αρχισω γενικη καθαριοτητα το σκ!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jamie είπε:

Περιμενε ειναι νωρις και μπορει να βγει ψευδως αρνητικο και να εισαι.φαντασου στην κολλητη μου με μια μερα καθυστερησης βγηκε αρνητικο και ηταν.Βρε κοριτσια απο υγρα πως πατε;;εγω οχι ιδιαιτερα ουτε και πονακια μονο μπουκωμα καπως

Είμαι μπερδεμένη... Δεν θα πάρω,  θα κρατηθώ!! Θα περιμένω μέχρι το Σάββατο και αν δεν , θα το κάνω Κυριακή πρωί!! Θα δείξει βέβαια,  αν τα καταφέρω!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...