Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Wannabemama είπε:

Ο γιατρός προφανώς γεννάει κ θα με πάρει τηλ μόλις μπορέσει... Του τα είπα στο περίπου αλλά θα τα πούμε αναλυτικά κ μετά. Λογικά χοριακη ξανά Δευτέρα... Στον άντρα μου το είπα από το τηλ γιατί ήταν στις ελιές κ μου λεγε οοοοολη την ώρα σαγαπω... Κ τώρα τον περιμένω να έρθει σπίτι μας να με ρωτάει τι κ πως... Χαχα μια τρέλα!!! Στα αδέρφια θα το πούμε από βδομάδα να σιγουρέψουμε ότι όλα πάνε καλά...

Αχ πολύ όμορφο 

Μπράβο 

Προσπαθείτε καιρο; 

Πόσο χρονών είσαι ;;

Να δούμε και τα στατιστικά κατάλαβες;;

Χαχαχαχα

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Wannabemama said:

Ο γιατρός προφανώς γεννάει κ θα με πάρει τηλ μόλις μπορέσει... Του τα είπα στο περίπου αλλά θα τα πούμε αναλυτικά κ μετά. Λογικά χοριακη ξανά Δευτέρα... Στον άντρα μου το είπα από το τηλ γιατί ήταν στις ελιές κ μου λεγε οοοοολη την ώρα σαγαπω... Κ τώρα τον περιμένω να έρθει σπίτι μας να με ρωτάει τι κ πως... Χαχα μια τρέλα!!! Στα αδέρφια θα το πούμε από βδομάδα να σιγουρέψουμε ότι όλα πάνε καλά...

Μπράβο κορίτσι μου...αυτές είναι χαρές....εύχομαι να πάνε όλα καλά....

Και στο δικά μας κορίτσια άντε μια μια μέχρι τις γιορτές!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Αχ πολύ όμορφο 

Μπράβο 

Προσπαθείτε καιρο; 

Πόσο χρονών είσαι ;;

Να δούμε και τα στατιστικά κατάλαβες;;

Χαχαχαχα

Ήταν ο 3ος μήνας προσπαθειών. 30 ετών.. αυτό το μήνα πηγαμε κ σε ανδρολογο γτ είπαμε να κάνουμε ένα τσεκ απ' να ξέρουμε από τώρα αν παίζει κάτι... Μας βρήκε κιρσοκήλη κάναμε σπερμοδιαγραμμα φυσιολογικά όλα απλά εμφάνισε λίγο ιξώδες το οποίο δεν προλάβαμε καν να το δούμε τι είναι... Κ έκανα το τεστ κ είναι θετικό!!!!:wub:

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Wannabemama είπε:

Ήταν ο 3ος μήνας προσπαθειών. 30 ετών.. αυτό το μήνα πηγαμε κ σε ανδρολογο γτ είπαμε να κάνουμε ένα τσεκ απ' να ξέρουμε από τώρα αν παίζει κάτι... Μας βρήκε κιρσοκήλη κάναμε σπερμοδιαγραμμα φυσιολογικά όλα απλά εμφάνισε λίγο ιξώδες το οποίο δεν προλάβαμε καν να το δούμε τι είναι... Κ έκανα το τεστ κ είναι θετικό!!!!:wub:

καλα παιδι μου κ εσυ με ενα μηνα προσπαθειας πηγες να κανεις εξετασεις?? το ανχος στο θεο φανταζομαι για να κανετε τσεκ απο τοσο νωρις να που ομως κ με τοσο ανχος αν ειναι ολα καλα δεν εμποδιζει!! ολα καλα να πανε !!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Wannabemama μπράβο ρε κοριτσακι μου συγχαρητήρια να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη να το χαρείς οσο δεν πάει και τώρα να μην έχεις άγχος απλά να το ζήσεις.ειδες που ανησυχούσε με τις εξετασεις;τελικα πήρες το καλύτερο δωρο:x

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , Wannabemama είπε:

Αυτό το μήνα δεν είχα ξανακανει... Το πρώτο τεστ. Χοριακη 56.15 κάπου εκεί αλλά επειδή είμαι πριν την καθυστέρηση....

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάρα μου.. να είσαι καλά. Δεν έχω αλλά like  να κάνω... Καρδουλεεεεςςςς

Βρε τι υπέροχα νέα!!!συγχαρητήρια κοριτσι μου γλυκο!!!!να εχεις μια ανεφελη τελειομηνη εγκυμοσύνη και ενα γερο μωράκι!!!!αχ είδες π είχες αγχωθεί με τη κιρσοκιλη???τίποτα δεν είναι απόλυτο!!!!!υπέροχα νέα!!!!!:wub:

Just now, Ellidr είπε:

Ειδατεεεε

Αν σας λέω εγώ κάντε τεστ ,δε Μ ακούτε πολυ ευχάριστα νέα σήμερα 

Λοιπόν εκανα εξέταση οιστραδιόλης σήμερα εννατη μέρα 463

Μου είπε ο γιατρός ότι είναι καλά 

Επίσης σήμερα πολλά υγρά βλεννωδη

 

 

Ουυυυυυ καλη η οιστραδιόλη σου.....συμβαδίζει και με τα Ωοθηλακια π είδατε!!!!θα έχεις τώρα και ενα τελειο ενδομήτριο και μπαμ έγινε η δουλειά!αχχαχαχαχα

Είδα και καινούργια κορίτσια!!!καλως ήρθατε και καλή επιτυχία!!!!!σύντομες ολεα εγκυουλες!!!!!!!

Πως είστε??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Βρε τι υπέροχα νέα!!!συγχαρητήρια κοριτσι μου γλυκο!!!!να εχεις μια ανεφελη τελειομηνη εγκυμοσύνη και ενα γερο μωράκι!!!!αχ είδες π είχες αγχωθεί με τη κιρσοκιλη???τίποτα δεν είναι απόλυτο!!!!!υπέροχα νέα!!!!!:wub:

Ουυυυυυ καλη η οιστραδιόλη σου.....συμβαδίζει και με τα Ωοθηλακια π είδατε!!!!θα έχεις τώρα και ενα τελειο ενδομήτριο και μπαμ έγινε η δουλειά!αχχαχαχαχα

Είδα και καινούργια κορίτσια!!!καλως ήρθατε και καλή επιτυχία!!!!!σύντομες ολεα εγκυουλες!!!!!!!

Πως είστε??

Άντε ρε παιδιά μακάρι 

Ελάτε να κάνουμε ένα ντου να φουσκωσουμε όλες

Χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Tina90 είπε:

Ναι αυτό ήθελα να ρωτήσω,  ποιο να πάρω... Και τώρα κατουργιεμαι πάλι αλλά κρατιέμαι...

 @Wannabemama εσύ ποιο έκανες??

Μμμμ εγώ λέω να πάω τώρα να πάρω ένα χαχαχχαχαχα,  θα σκάσω!!! Μακάρι μακάρι κορίτσι μου, ευχαριστώ πολύ πολύ!!!

Πάρε το clearblue

2 ώρες πρίν, sofiadu είπε:

Εμιλυ μου τι κανεις; πως εισαι;

Σοφάκι εγώ 8 μέρα κύκλου...απασχολημένη με διαβάσματα κ καθημερινότητα.εχουμε τώρα κ τον κορονοιο που φούντωσε κ έχει κρούσματα μέχρι κ στο Κατσικοχωρι μας.εχω γιατρό από βδομάδα...να του πω κ να μου πει...χαλαρά κ όλα καλά...έτσι κι αλλιώς μέσα μου αχνοδουλευει το σενάριο ότι δεν πρόκειται να συμβεί..δηλαδή το νορμάλ είναι αυτό που ζω...αν συμβεί το ευχάριστο θα είναι κ έκπληξη μη σου πω κ μετά εκεί είναι που θα αρχίσω να ανεβαίνω τον Γολγοθά του άγχους μη το χάσω κ αυτό κ εκεί να δεις....μαυρίλα μεπιασε.

Just now, Ellidr είπε:

Άντε ρε παιδιά μακάρι 

Ελάτε να κάνουμε ένα ντου να φουσκωσουμε όλες

Χαχαχαχα

Κοίτα φούσκωσε τώρα εσείς που το πάτε τέρμα κ μη στενοχωριέσαι θα με φουσκώσω μετά με τρόμπα χαχαχαχαζα.ετσι για συντονισμό.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια εκτος απο την σελιδα της hometest εμαθα και την σελιδα της mother2be για δειτε.. Εχςι και εκεινη η σελιδα πολλα προιοντα και πολλες προσφορες.. Μου φαινεται πιο οικονομικα.. 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Άντε ρε παιδιά μακάρι 

Ελάτε να κάνουμε ένα ντου να φουσκωσουμε όλες

Χαχαχαχα

Αχ δεν ξέρω από ορμονικές πολλά άλλα για να έχει ενθουσιαστεί η Βασούλα καλό θα είναι...και εγώ πιστεύω με τόσο ωάριο που παράγεις συντονίζεται κ το ενδομήτριο κ θα κάνεις παιδιά όχι παιδί.και μη σου όταν με το καλό κάνεις το πρώτο κ σου φύγει το άγχος για την πλάκα θα πιάσεις κ δεύτερο φυσικά.αυτο είπε στην φίλη μου η τσεβελεκιδου όταν της έκανε καισαρική..την μάλωνε πάνω στην επέμβαση...γιατί λέει εσύ με τέτοια εικόνα να μην μπορουσες τόσα χρόνια να πιάσεις...το επόμενο μόνη σου...της είπε η εξωσωματικος φαντάσου.

Just now, Wannabemama είπε:

Ήταν ο 3ος μήνας προσπαθειών. 30 ετών.. αυτό το μήνα πηγαμε κ σε ανδρολογο γτ είπαμε να κάνουμε ένα τσεκ απ' να ξέρουμε από τώρα αν παίζει κάτι... Μας βρήκε κιρσοκήλη κάναμε σπερμοδιαγραμμα φυσιολογικά όλα απλά εμφάνισε λίγο ιξώδες το οποίο δεν προλάβαμε καν να το δούμε τι είναι... Κ έκανα το τεστ κ είναι θετικό!!!!:wub:

Τρίτο μήνα κ δέχτηκε ο δικός σου να κάνει σπερμοδιαγραμμα;;;;;;;;αμάν....κάτσε να τον περιμένω στην πόρτα τον δικό μου με τον ουροσυλεκτη.που βγαίνει λάδι κ ξεπατωθηκα εγώ.

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 said:

Κοριτσια εκτος απο την σελιδα της hometest εμαθα και την σελιδα της mother2be για δειτε.. Εχςι και εκεινη η σελιδα πολλα προιοντα και πολλες προσφορες.. Μου φαινεται πιο οικονομικα.. 

Εγώ από το mother2be τα πήρα αλλά πρέπει να είναι τα ίδια τα strips one step που γράφουν πάνω. 

Άσε και μη σας πω ότι στο amazon είδα τα one step strips κοστίζουν μέχρι και 5-10 λεπτά το τεστ. 

  • Μπερδεμένη/-ος 1

aynVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Αχ δεν ξέρω από ορμονικές πολλά άλλα για να έχει ενθουσιαστεί η Βασούλα καλό θα είναι...και εγώ πιστεύω με τόσο ωάριο που παράγεις συντονίζεται κ το ενδομήτριο κ θα κάνεις παιδιά όχι παιδί.και μη σου όταν με το καλό κάνεις το πρώτο κ σου φύγει το άγχος για την πλάκα θα πιάσεις κ δεύτερο φυσικά.αυτο είπε στην φίλη μου η τσεβελεκιδου όταν της έκανε καισαρική..την μάλωνε πάνω στην επέμβαση...γιατί λέει εσύ με τέτοια εικόνα να μην μπορουσες τόσα χρόνια να πιάσεις...το επόμενο μόνη σου...της είπε η εξωσωματικος φαντάσου.

Τρίτο μήνα κ δέχτηκε ο δικός σου να κάνει σπερμοδιαγραμμα;;;;;;;;αμάν....κάτσε να τον περιμένω στην πόρτα τον δικό μου με τον ουροσυλεκτη.που βγαίνει λάδι κ ξεπατωθηκα εγώ.

Από το στόμα σου και στου Θεού τ αυτι έμιλλυ μου ... Παναγίτσα μου ,κάνε το θαύμα σου 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kelly_V είπε:

Εγώ από το mother2be τα πήρα αλλά πρέπει να είναι τα ίδια τα strips one step που γράφουν πάνω. 

Άσε και μη σας πω ότι στο amazon είδα τα one step strips κοστίζουν μέχρι και 5-10 λεπτά το τεστ. 

Και αυτη μου ειπαν ερχεται με ανωνυμο πακέτο σωστα? Δεν φαίνεται απεξω οτι ειναι τεστ και τετοια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...