Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Flolipop said:

Καλημερα! Κι εγώ στη 19 η μέρα του κυκλου κ από χθες έχω ήπιους πονους σαν περιόδου χαμηλά στην κοιλιά και στην μέση ... Σαν νωρίς δεν ειναι? Σας συμβαίνει κι εσας? @sofiadu τέτοιους πονους εννοείς κι εσυ;

ναι ναι κ εγω καπως ετσι...ειναι μια μιξη πονου περιοδου (ηπιοι πολυ) και σα να κρυωσε η κοιλια μου..καπως ετσι..και ναυτια εντονη αλλα ειπαμε ισως ειναι απο τη ταλαιπωρια που περασα κ εγω γενικα για να συνελθω απο τετοια ταξιδια μου παιρνει πολλες μερες.....

εσυ ποτε περιμενεις;;; εγω υπολογιζω 8/11-11/11 δλδ 29μερες κυκλος μαξ 32 μερες. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, sofiadu είπε:

Μπορεις να μου πεις πως γινεται να εχω τη χαμηλοτερη προλακτινη απο ολες σας;; αφου θηλαζω...μηπως οντως δεν παιζει ρολο ο θηλασμος;;; εγω σημερα 20η μερα του κυκλου. Με βαση τα τεστ ωορρηξιας αναμενω 29η μερα εως 31η. Υγρα δεν εχω, ενοχλησεις οι κλασσικες εικονογραφημενες που εχουμε παντα. τιποτα αξιοσημειωτο δηλαδη. Αυτα τα νεα μου!

Λένε πως προλακτίνη πρέπει να την κάνεις σε φάση ηρεμιας..είναι ευαίσθητη.εγω περπατούσα με φίλη βαδιν μέχρι το μικροβιολογικό κ μπήκα αμέσως στην αιμοληψια.μπορει κ αυτό να παίζει.τωρα εσύ που είσαι τέρμα κάτω προφανώς αυτό που είπες ότι το παιδί απλά πιπιλαει κάτι δευτερόλεπτα χωρίς να προκαλεί παραγωγή γάλακτος.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Αυριο κιολας;;; αντε βρε κοριτσι μακαρι στο ευχομαι μεσα απο τη καρδια μου!! να αδειασει αυτη η ομαδα! Με βαση τα τεστ ωορρηξιας περιμενω την επομενη κυριακη στις 8/11 (δλδ 29η μερα). Αλλα βαζω και 2-3 ακομα μερες μεσα! Απο τοτε που ξεκινησαμε προσπαθειες , τον Ιουνιο, εχω προσεξει οτι μεγαλωσε ο κυκλος μου απο 27-28 μερες μεγαλωσε σε 29-32 μερες. Ισως δεν ειχε συνηθισει το σπερμα το σωμα μου κ εγιναν αλλαγες μεσα μου , δεν μπορω πως αλλιως να το εξηγησω...Εμεις εχουμε χαλια ωραρια , λειπει ο αντρας μου απο το σπιτι τα βραδια κ οι επαφες καθε μηνα ειναι απειροελαχιστες! Αυτη τη φορα πεσαμε σε αδεια κ καναμε περισσοτερες μερα παρα μερα, ειλικρινα δεν αντεχα καθε μερα, θαυμαζω οσε αντεχετε καθε μερα πραγματικα!!! Εκανα ο,τι καλυτερο μπορουσα κ απλα τωρα περιμενω κ ελπιζω. Εχω μια ναυτια 5 μερες τωρα αλλα ξεκινησε απο ενα ταξιδι που καναμε κ γενικα εγω ζαλιζομαι στα αμαξια και κουραζομαι πολυ. Ισως ειναι εξαντληση η ναυτια, νομιζω ειναι πολυ νωρις για τετοια συμπτωματα. Θα δειξει!!! ευχομαι αυριο να μας ποσταρεις θετικο τεστακι!! θα κανεις τεστακι αυριο; πως το εχεις σκεφτει;;;  

Ναι ναι αύριο!! Άστα σε καταλαβαίνω μιας και εμένα δούλευε πάντα βραδυ και ερχόταν 12.30 και μέχρι να κάνει μπάνιο να ηρεμήσει λίγο πήγαινε πολύ αργά και έτσι δεν μπορούσαμε και εμείς να το βρούμε... φέτος λογο κορωνοιου μπορούμε να βρισκόμαστε!! Εύχομαι να είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης κορίτσι μου!! Καμία φορά ξεκινάνε και πολύ νωρίς,  κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός!! Δεν ξέρω τι Να κάνω... από τι μια λέω κατευθείαν χοριακη,  από την άλλη λέω να περιμένω,  δεν ξέρω... Μπορεί και να έρθει κανονικά αύριο και να μην κάνω τίποτα τελικά.. Φοβάμαι λίγο γιατί είναι και πολύς καιρός που προσπαθούμε και σκέφτομαι ότι για ακόμη μια φορά θα έρθει.. από την άλλη λέω μπορεί να έχει συμβεί αλλά δεν ξέρω τι Να νιώσω  , φοβάμαι ...

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Λένε πως προλακτίνη πρέπει να την κάνεις σε φάση ηρεμιας..είναι ευαίσθητη.εγω περπατούσα με φίλη βαδιν μέχρι το μικροβιολογικό κ μπήκα αμέσως στην αιμοληψια.μπορει κ αυτό να παίζει.τωρα εσύ που είσαι τέρμα κάτω προφανώς αυτό που είπες ότι το παιδί απλά πιπιλαει κάτι δευτερόλεπτα χωρίς να προκαλεί παραγωγή γάλακτος.

Σωστο, ναι δεν το ειχα σκεφτει αυτο!!!!!!

παντως στην εξεταση ημουν σε απολυτη ηρεμια , 40 λεπτα αναμονη φιλε να μπω να παρουν αιμα! κοντεψε να με παρει ο υπνος!!! χαχαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

ναι ναι κ εγω καπως ετσι...ειναι μια μιξη πονου περιοδου (ηπιοι πολυ) και σα να κρυωσε η κοιλια μου..καπως ετσι..και ναυτια εντονη αλλα ειπαμε ισως ειναι απο τη ταλαιπωρια που περασα κ εγω γενικα για να συνελθω απο τετοια ταξιδια μου παιρνει πολλες μερες.....

εσυ ποτε περιμενεις;;; εγω υπολογιζω 8/11-11/11 δλδ 29μερες κυκλος μαξ 32 μερες. 

Με πρώτο θετικό τεστ ωορρηξίας την Παρασκευή  23/10 πιστεύω η ωορρηξία έγινε 24 η το πολύ 25/10, όποτε έχοντας σταθερό κυκλο 28-29 ημερών πιστεύω ότι θα αδιαθετήσω (ελπίζω όχι) την Κυριακή  8 η τη Δευτέρα 9/11. Μαζί πάμε περίπου, ε?

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Τονιαα είπε:

Το έψαχνε ο άντρας μου αλλά δεν το βρήκε....Δεν ξέρω τι απέγινε χαχαχαχα 

Κάπως έτσι και εγώ με τα βρακιά.....Και όταν επανήλθα και τα ξαναφορεσα έλεγα ουφφ παραλιγο να ξεχάσω ότι είμαι γυναίκα 

Σου λέω με την βράκα με έπιανε φαγούρα.το στριγκακι με το βαμβάκι του κ δαντελιτσα να έχει ( καλό βρακάκι όμως)είναι σούπερ.αερισμος σωστός το φοράς κ πετάς.επειδη είμαι αισθητικός μου ήρθε ένα κορίτσι perfectionist με τα θέματα υγείας κλπ και στην ηλικία μου 40 φορούσε σλογκι που έπιανε από το κωλομερι μέχρι πάνω από τον ομφαλό.και μου το παινευτει κιόλας ότι ετδι πρέπει.την κοιτάω της λέω κορίτσι μου έχουμε χρόνια για αυτά( έχουμε οικειότητα) βγαλτο αυτό το πράγμα.

 

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, SerafinaPekala είπε:

Καλώς ήρθες στην παρέα μας!!! Είσαι και συμπατριωτισα!! Έμεινα λίγο με την ιστορία σου!! Να σε στηλει ο γιατρός τόσο γρήγορα, για εξωσωματική, ούτε το σεπερματοδιaγραμμα μου λέει κάτι όλα φτιάχνοντε!! Πάντως σύντομα θα ξαναπιάσεις είμαι σίγουρη!!! Θα είμαστε εδώ κ θα τα λέμε!!! 

Καλώς ήρθες!!! Τι καλάαα δύο καινούργια κορίτσια μεγαλώνει η παρέα μας!! Όλες εδώ μέσα θα μείνουμε εγγυουλες να είσαι σίγουρη!! Βάζουμε και στοιχήματα χεχε αυτό το μήνα το χάσαμε πανηγυρικά!! Είχαμε πει 4 θετικά και πλέον έχω χάσει το μέτρημα πόσα βγήκαν παραπάνω χεχεχ!! 

Τίποτα δεν είναι ακατόρθωτο!! Μότο μας πίστη και προσήλωση στον στοχο χεχε!!! Εμένα αυτά τα σπερμοδιαγραμματα τπτ δεν μου λένε ανεβοκατεβαινουν κ αυτά!! 

Αχχχχ τέλειαααα!!!! Υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις με ένα υγιές και τυχερό μωράκι σύντομα στην αγκαλια σου!! Όσο θυμάμαι πόσο είχες αγχωθεί με την κυρσοκηλη γελάω μπραβοοο

Αντε με το καλό όλες μας σιγά σιγά το 21 να κρατήσουμε τα μωράκια μας αγκαλιά!! 

Ωπ λεγε μας τέτοια να τα παραγγελνουμε εκατοστάδες μετά αχ αχαχ

Δεν έχω λόγια να σου πω! Εύχομαι να μην τα ξαναπεράσεις αυτά ποτέ ξανά εδώ να είσαι να τα λέμε, είναι η ψυχοθεραπεία μας, κ η κολλητή μου έχασε τρία μωράκια το ένα προχωρημένη εγκυμοσύνη και τώρα περιμένει το δεύτερο, θα δεις ότι κ εσύ θα μπεις στις μαμάδες του 21 είναι γουρλίδικο το θέματακι!! 

 

Καλώς σας βρήκα κορίτσι μου. Άσε για τον συγκεκριμένο γιατρο δν θέλω ούτε να τον θυμάμαι. Αυτό με παρηγορεί κ μένα , πως αφού έχω μείνει δυο φορές έγκυος θα ρθει πάλι η στιγμή που θα μεινω κ θα κρατήσω το μωράκι μου αγκαλιά! Κ όλες μας να το κρατήσουμε μέσα στο 21. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Σωστο, ναι δεν το ειχα σκεφτει αυτο!!!!!!

παντως στην εξεταση ημουν σε απολυτη ηρεμια , 40 λεπτα αναμονη φιλε να μπω να παρουν αιμα! κοντεψε να με παρει ο υπνος!!! χαχαχαχαχαχαχαχα

Εγώ σου λέω περπάτησα μισό χιλιόμετρο πρωί με φίλη μπήκα μου πήραν αίμα κ συνέχισα βολτουλα.αλλα δεν είχα το άγχος για την συγκεκριμένη εξέταση.δηλαδη δεν θα σου δείξει όσο κ αν τρέχεις απαγορευτικές τιμές απλά αν ήμουν σε ηρεμία μπορεί να ήταν πάτος.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Tina90 said:

Ναι ναι αύριο!! Άστα σε καταλαβαίνω μιας και εμένα δούλευε πάντα βραδυ και ερχόταν 12.30 και μέχρι να κάνει μπάνιο να ηρεμήσει λίγο πήγαινε πολύ αργά και έτσι δεν μπορούσαμε και εμείς να το βρούμε... φέτος λογο κορωνοιου μπορούμε να βρισκόμαστε!! Εύχομαι να είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης κορίτσι μου!! Καμία φορά ξεκινάνε και πολύ νωρίς,  κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός!! Δεν ξέρω τι Να κάνω... από τι μια λέω κατευθείαν χοριακη,  από την άλλη λέω να περιμένω,  δεν ξέρω... Μπορεί και να έρθει κανονικά αύριο και να μην κάνω τίποτα τελικά.. Φοβάμαι λίγο γιατί είναι και πολύς καιρός που προσπαθούμε και σκέφτομαι ότι για ακόμη μια φορά θα έρθει.. από την άλλη λέω μπορεί να έχει συμβεί αλλά δεν ξέρω τι Να νιώσω  , φοβάμαι ...

 

αυτα τα αναμεικτα συναισθηματα...ποσο σε καταλαβαινω κ εγω κ ολες εδω μεσα...

Εμενα γυρναει στις 7-8 το πρωι (φευγει 8 το απογευμα το πιο αργα μπορει κ λιγο νωριτερα-κυριολεκτικα βραδυνη βαρδια), την ωρα δλδ που φευγω εγω για δουλεια και τα απογευματα ειμαστε με το παιδι αρα επαφη γιοκ! τωρα ευτυχως πηραμε αδεια να παμε επαρχια σε βαφτιση κ κατι καναμε...θα δειξει...

εχεις τεστακι σπιτι σου; αν ναι κανε αυριο ενα τεστακι μια που το εχεις! εγω ετσι θα εκανα!

Just now, Flolipop said:

Με πρώτο θετικό τεστ ωορρηξίας την Παρασκευή  23/10 πιστεύω η ωορρηξία έγινε 24 η το πολύ 25/10, όποτε έχοντας σταθερό κυκλο 28-29 ημερών πιστεύω ότι θα αδιαθετήσω (ελπίζω όχι) την Κυριακή  8 η τη Δευτέρα 9/11. Μαζί πάμε περίπου, ε?

ναι μαζι ειμαστε! 1-2 μερες μετα ειμαι!! χιχιχιχι

αντε μακαρι να ειμαστε παρεουλα εγκυες κοριτσι μου!!! :wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

αυτα τα αναμεικτα συναισθηματα...ποσο σε καταλαβαινω κ εγω κ ολες εδω μεσα...

Εμενα γυρναει στις 7-8 το πρωι (φευγει 8 το απογευμα το πιο αργα μπορει κ λιγο νωριτερα-κυριολεκτικα βραδυνη βαρδια), την ωρα δλδ που φευγω εγω για δουλεια και τα απογευματα ειμαστε με το παιδι αρα επαφη γιοκ! τωρα ευτυχως πηραμε αδεια να παμε επαρχια σε βαφτιση κ κατι καναμε...θα δειξει...

εχεις τεστακι σπιτι σου; αν ναι κανε αυριο ενα τεστακι μια που το εχεις! εγω ετσι θα εκανα!

Α εσένα είναι δύσκολη περίπτωση,  πωπω άντε να βρεθεί χρόνος.. Εύχομαι να έχει συμβεί το θαυματάκι σας τώρα που είχατε περισσότερο χρόνο!!! Ναι δυστυχώς όλες το ίδιο.περναμε !! Όχι δεν έχω τεστ , έχω να πάρω τεστ πάνω από 1 χρόνο.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Tina90 said:

Α εσένα είναι δύσκολη περίπτωση,  πωπω άντε να βρεθεί χρόνος.. Εύχομαι να έχει συμβεί το θαυματάκι σας τώρα που είχατε περισσότερο χρόνο!!! Ναι δυστυχώς όλες το ίδιο.περναμε !! Όχι δεν έχω τεστ , έχω να πάρω τεστ πάνω από 1 χρόνο.. 

ναι καλε εμεις κυνηγαμε κυριολεκτικα τις επαφες κ οσο να ναι μας εχει κουρασει παρα πολυ αυτο. Αν δεν κατσει κ τωρα που καναμε περισσοτερες ισως τα χριστουγεννα παλι! Βεβαια φοβομουν οτι κ τωρα δεν θα καναμε επαφες αλλα επεσε η ωορρηξια στην αδεια κ δοξα το Θεο καναμε τις περισσοτερες επαφες που εχουμε κανει ως τωρα (αφου ποναω πλεον απο το πολυ φικι φικι χαχααχα). Δεν αντεχα καθημερινα, εκανα μερα παρα μερα. Σταματησα επαφες 2 μερες μετα την ωορρηξια γιατι γυρισαμε δουλεια κ δεν ηταν εφικτο. Τωρα παλι Σαββατο επαφη αν κ νομιζω ειναι αργα. Παντως ειμαι ησυχη κ ηρεμη απο πλευρας μου, οτι δλδ εκανα ο,τι καλυτερο μπορουσα. Τις προηγουμενες φορες ημουν απογοητευμενη γιατι δεν καναμε καλες επαφες κ ειναι λιγο ψυχοφθορο να φευγουν οι μερες κ να μη μπορεις να κανεις κατι. Τωρα ειναι στο σωμα μου να συνεργαστει κ να κανει τη συλληψη . εγω εβαλα τα δυνατα μου κ για ολως περιεργως ειμαι πολυ ηρεμη. Ισως εχω πολλα αυτο το καιρο τρεχαματα κ δεν προλαβαινω να το σκεφτω. καλο κ αυτο χαχαχαχα!!!

Αυριο ειναι Σαββατο, αν δεν κανεις χοριακη, αντεχεις να πας Δευτερα;;;; Επαφες ειχες καλες; σε ωορρηξια;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Queen10 είπε:

Καλώς σας βρήκα κορίτσι μου. Άσε για τον συγκεκριμένο γιατρο δν θέλω ούτε να τον θυμάμαι. Αυτό με παρηγορεί κ μένα , πως αφού έχω μείνει δυο φορές έγκυος θα ρθει πάλι η στιγμή που θα μεινω κ θα κρατήσω το μωράκι μου αγκαλιά! Κ όλες μας να το κρατήσουμε μέσα στο 21. 

Αχ πως σε καταλαβαινω εμενα ο γυναικολογος μου ειπε να το προσπαθησω λιγο ακομα και εμεις προβλημα με το σπερμα και αν δεν βγει τοτε βα προχωρησω σε εξωσωματικη.Μου δινεις κουραγιο οτι εμεινες φυσιολογικα εγκυος ασχετα με την καταληξη.Δεν εισαι μονη ειμαστε πολλες!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

ναι καλε εμεις κυνηγαμε κυριολεκτικα τις επαφες κ οσο να ναι μας εχει κουρασει παρα πολυ αυτο. Αν δεν κατσει κ τωρα που καναμε περισσοτερες ισως τα χριστουγεννα παλι! Βεβαια φοβομουν οτι κ τωρα δεν θα καναμε επαφες αλλα επεσε η ωορρηξια στην αδεια κ δοξα το Θεο καναμε τις περισσοτερες επαφες που εχουμε κανει ως τωρα (αφου ποναω πλεον απο το πολυ φικι φικι χαχααχα). Δεν αντεχα καθημερινα, εκανα μερα παρα μερα. Σταματησα επαφες 2 μερες μετα την ωορρηξια γιατι γυρισαμε δουλεια κ δεν ηταν εφικτο. Τωρα παλι Σαββατο επαφη αν κ νομιζω ειναι αργα. Παντως ειμαι ησυχη κ ηρεμη απο πλευρας μου, οτι δλδ εκανα ο,τι καλυτερο μπορουσα. Τις προηγουμενες φορες ημουν απογοητευμενη γιατι δεν καναμε καλες επαφες κ ειναι λιγο ψυχοφθορο να φευγουν οι μερες κ να μη μπορεις να κανεις κατι. Τωρα ειναι στο σωμα μου να συνεργαστει κ να κανει τη συλληψη . εγω εβαλα τα δυνατα μου κ για ολως περιεργως ειμαι πολυ ηρεμη. Ισως εχω πολλα αυτο το καιρο τρεχαματα κ δεν προλαβαινω να το σκεφτω. καλο κ αυτο χαχαχαχα!!!

Αυριο ειναι Σαββατο, αν δεν κανεις χοριακη, αντεχεις να πας Δευτερα;;;; Επαφες ειχες καλες; σε ωορρηξια;;

Έχεις απόλυτο δίκιο και είναι ακριβώς όπως τα λες !! Εύχομαι να σταθείτε τυχεροί και το πιο σημαντικό είναι ότι είσαι ήρεμη!! Είχα επαφές αλλά δυστυχώς είχαμε τελευταία επαφή την 14η η μέρα γτ έπαθα και Ουρολοίμωξη προφανώς από τις επαφές... Και έπρεπε να σταματήσουμε γρ πονούσα.. Εύχομαι να προλάβαμε...επειδή μένει και κάποιες μέρες μέσα το.σπερμα ... Αν δεν κάνω αναγκάστηκα πάει από Δευτέρα,  αλλά αν ειναι να έρθει έρχεται ρολόι...

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Flolipop είπε:

Με πρώτο θετικό τεστ ωορρηξίας την Παρασκευή  23/10 πιστεύω η ωορρηξία έγινε 24 η το πολύ 25/10, όποτε έχοντας σταθερό κυκλο 28-29 ημερών πιστεύω ότι θα αδιαθετήσω (ελπίζω όχι) την Κυριακή  8 η τη Δευτέρα 9/11. Μαζί πάμε περίπου, ε?

τέλεια κοντα ειμαστε ολες κοριτσια!!εγω παντως περιμενω γυρω στις 10 με 12 του μήνα γιατι εκανα σιγουρη διπλη οποτε παει λιγο πιο μετα κ ας είχα θετικό την Παρασκευή δλδ ειναι ειδη 1 εβδομάδα από τότε.

να κανω μια ερώτηση σε περίπτωση που δεν κανεις ωορρηξια κ γινει κύστη το τεστ παλι δειχνει θετικο?υγρα έχουμε τοτε?...ειχα παλια κύστη απλα ειχα μεγαλη καθυστέρηση δλδ ειχε ερθει 60 μερες και τοτε...δεν θυμάμαι συμπτώματα κ απλα οτι ειχα ενόχληση χαμηλα

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tina90 said:

Έχεις απόλυτο δίκιο και είναι ακριβώς όπως τα λες !! Εύχομαι να σταθείτε τυχεροί και το πιο σημαντικό είναι ότι είσαι ήρεμη!! Είχα επαφές αλλά δυστυχώς είχαμε τελευταία επαφή την 14η η μέρα γτ έπαθα και Ουρολοίμωξη προφανώς από τις επαφές... Και έπρεπε να σταματήσουμε γρ πονούσα.. Εύχομαι να προλάβαμε...επειδή μένει και κάποιες μέρες μέσα το.σπερμα ... Αν δεν κάνω αναγκάστηκα πάει από Δευτέρα,  αλλά αν ειναι να έρθει έρχεται ρολόι...

Σε ευχαριστω πολύ Τινα μου, ευχομαι κ εγω να ειναι ο μηνας σας κ να μας βρει η καινουργια βδομαδα με τα ευχαριστα σου νεα!!!!

Εισαι κ εσυ ηρεμη απο οτι βλεπω αλλιως θα ειχες παει ηδη για τεστ πρωιμης χαχαχαχα! Αφου αντεχεις κιολας να περιμενεις να δεις τι θα γινει το σκ , τοτε εισαι σε καλο δρομο! Το σπερμα ναι μενει μερες μεσα μας, μπορει να κανεις κ επαφη 3 μερες πριν την ωορρηξια κ να μεινεις . Εγω εκανα την ημερα της ωορρηξιας , μετα αφησα μια κενη (δεν αντεχα την υπαρξη μου οχι να κανω σεξ!) κ εκανα την επομενη. Τωρα ο,τι γινει! Ειχα κανει κ πριν την ωορρξια αρα το σπερμα ηταν καλο δεν ηταν σε απραξια μερες. Δλδ απο τη στιγμη που ειδα θετικο εκανα μονο 2 επαφες. Αν εχω γονιμο αυγο , εχω ελπιδες! Αλλιως οκ δεν πειραζει, συνηθισα να τη βλεπω τη κυρια να με επισκεπτεται τον τελευταιο καιρο! χαχαχαχα γιναμε φιλες, την αποδεχτηκα!!! 

 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...