Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Ritapog είπε:

Την Τετάρτη..και εγώ έτσι λέω.οτι ίσως από την λαχτάρα μου αλλά το στομάχι και το χασμουρητό είναι συνεχώς ..αλλά λέω μήπως αυτή την φορά .και η μέση μου ..και πονοκέφαλο...θα περιμένω σίγουρα .. αλλά ελπίζω πάντα

Ααα έχεις πολύ συμπτωματολογία κορίτσι.ειπαμε ένα δύο συμπτώματα περίοδος με εγκυμοσύνη είναι ίδια αλλά εσύ έχεις πολύ πράμα..ενημέρωσε μας για το τεστακι σου γιατί αν εσύ δεν είσαι εγκυος( το απευχομαι ολόψυχα) θα είναι ένα ακόμη παράδειγμα να μην ξαναπιασουμε το θέμα συμπτώματα.αλλα το ξαναειπα ότι ας πούμε τα τσιμπήματα μια που τα είχα κ σε περίοδο κ σε εγκυμοσύνη,στην εγκυμοσύνη βέβαια ήταν πολύ διαφορετικά.πεταγομουν επάνω.εννιωθα πως κάποιος μου έστριβε την μήτρα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ritapog said:

Την Τετάρτη..και εγώ έτσι λέω.οτι ίσως από την λαχτάρα μου αλλά το στομάχι και το χασμουρητό είναι συνεχώς ..αλλά λέω μήπως αυτή την φορά .και η μέση μου ..και πονοκέφαλο...θα περιμένω σίγουρα .. αλλά ελπίζω πάντα! 

Και βεβαια να ελπιζεις!!!! Δεν σταματαμε ποτε να ελπιζουμε!!!! 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Ααα έχεις πολύ συμπτωματολογία κορίτσι.ειπαμε ένα δύο συμπτώματα περίοδος με εγκυμοσύνη είναι ίδια αλλά εσύ έχεις πολύ πράμα..ενημέρωσε μας για το τεστακι σου γιατί αν εσύ δεν είσαι εγκυος( το απευχομαι ολόψυχα) θα είναι ένα ακόμη παράδειγμα να μην ξαναπιασουμε το θέμα συμπτώματα.αλλα το ξαναειπα ότι ας πούμε τα τσιμπήματα μια που τα είχα κ σε περίοδο κ σε εγκυμοσύνη,στην εγκυμοσύνη βέβαια ήταν πολύ διαφορετικά.πεταγομουν επάνω.εννιωθα πως κάποιος μου έστριβε την μήτρα.

Ιπηρα έναν υπνακο και πάλι δεν φτάνει. Θα φανεί.. ελπίζω, εύχομαι και προσεύχομαι για όλες!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Emilly είπε:

Ααα έχεις πολύ συμπτωματολογία κορίτσι.ειπαμε ένα δύο συμπτώματα περίοδος με εγκυμοσύνη είναι ίδια αλλά εσύ έχεις πολύ πράμα..ενημέρωσε μας για το τεστακι σου γιατί αν εσύ δεν είσαι εγκυος( το απευχομαι ολόψυχα) θα είναι ένα ακόμη παράδειγμα να μην ξαναπιασουμε το θέμα συμπτώματα.αλλα το ξαναειπα ότι ας πούμε τα τσιμπήματα μια που τα είχα κ σε περίοδο κ σε εγκυμοσύνη,στην εγκυμοσύνη βέβαια ήταν πολύ διαφορετικά.πεταγομουν επάνω.εννιωθα πως κάποιος μου έστριβε την μήτρα.

Μια μέρα έμεινε και κοντεύω να σκάσω... αναγουλα.. πονοκέφαλο..ελαφριά τσιμπήματα χαμηλά ..πόνος στη μέση .. ατονία... αχ λέτε βρε κορίτσια??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Emilly ερχονται σημερα τα τεστακια που παρηγγειλα. Λενε 10 δευτερολεπτα να μεινει το στικ στα ουρα. Το τεστ γίνεται με συλλογη ουρων στο ποτηράκι ή μπορεί να γίνει κ με απευθειας ούρηση;

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

@Emilly ερχονται σημερα τα τεστακια που παρηγγειλα. Λενε 10 δευτερολεπτα να μεινει το στικ στα ουρα. Το τεστ γίνεται με συλλογη ουρων στο ποτηράκι ή μπορεί να γίνει κ με απευθειας ούρηση;

Αυτά θέλουν οπωσδήποτε ποτηράκι 

Γιατί είναι πολύ μικρά

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr said:

Αυτά θέλουν οπωσδήποτε ποτηράκι 

Γιατί είναι πολύ μικρά

Φανταζομαι απλο πλαστικο μιας χρησης ποτηρακι, οχι ουροσυλλεκτη (δεν παω κ για καλλιεργεια ουρων), σωστα;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/8/2020 at 11:17 ΜΜ, *Vasoula είπε:

Και  γιατί να τα παρατήσεις παρακαλώ????εννοείται δε θα το βάλεις κάτω!!!

Μα είσαι αρκετά πριν την περίοδο ε???καλά δε θυμάμαι?δεν εχεις καμια βδομαδα ακόμα??

Περιμενω γυρω στις 16

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Φανταζομαι απλο πλαστικο μιας χρησης ποτηρακι, οχι ουροσυλλεκτη (δεν παω κ για καλλιεργεια ουρων), σωστα;

Σωστά Σοφία μου...εύχομαι το καλύτερο αποτέλεσμα...

Περιμένω νέα σας κορίτσια μου!!

Ελπίζω να είναι χαρμόσυνα!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, sofiadu είπε:

@Emilly ερχονται σημερα τα τεστακια που παρηγγειλα. Λενε 10 δευτερολεπτα να μεινει το στικ στα ουρα. Το τεστ γίνεται με συλλογη ουρων στο ποτηράκι ή μπορεί να γίνει κ με απευθειας ούρηση;

Όχι ποτηράκι οπωσδήποτε.πανω από δέκα δευτερολεπτα θα το αφήσεις και επειδή δεν έχει πλαστικό,πρόσεχε μην περάσουν τα ούρα την γραμμή μαξ.αντε καλή επιτυχια

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Όχι ποτηράκι οπωσδήποτε.πανω από δέκα δευτερολεπτα θα το αφήσεις και επειδή δεν έχει πλαστικό,πρόσεχε μην περάσουν τα ούρα την γραμμή μαξ.αντε καλή επιτυχια

 

Just now, evaki23 said:

Σωστά Σοφία μου...εύχομαι το καλύτερο αποτέλεσμα...

Περιμένω νέα σας κορίτσια μου!!

Ελπίζω να είναι χαρμόσυνα!

Ευχαριστω κοριτσια!!! Μολις εχω νεότερα θα σας πω....αντε να δουμε...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ritapog είπε:

Μια μέρα έμεινε και κοντεύω να σκάσω... αναγουλα.. πονοκέφαλο..ελαφριά τσιμπήματα χαμηλά ..πόνος στη μέση .. ατονία... αχ λέτε βρε κορίτσια??

Φυσικά υπάρχει σοβαρή υποψία για εγκυμοσύνη.εχεις βαριά εικόνα.πρεπει να είσαι φουλ στις ορμόνες.ποτε θα κάνεις τεστ;;

Just now, sofiadu είπε:

Φανταζομαι απλο πλαστικο μιας χρησης ποτηρακι, οχι ουροσυλλεκτη (δεν παω κ για καλλιεργεια ουρων), σωστα;

Ναι ότι έχεις 

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Φανταζομαι απλο πλαστικο μιας χρησης ποτηρακι, οχι ουροσυλλεκτη (δεν παω κ για καλλιεργεια ουρων), σωστα;

σοφία μου καλη επιτυχια!!!εύχομαι να ειναι θετικο!!!

  • Ευχαριστώ 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ritapog said:

Μια μέρα έμεινε και κοντεύω να σκάσω... αναγουλα.. πονοκέφαλο..ελαφριά τσιμπήματα χαμηλά ..πόνος στη μέση .. ατονία... αχ λέτε βρε κορίτσια??

Καλημερα!!!! Ολα φαινονται πολυ θετικά κοριτσι μου!!!!! Ευχομαι να εχεις τα νεα που περιμενεις να μας τα πεις και εμας να χαρουμε!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...