Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, sofiadu είπε:

Καλημερα!!!! Ολα φαινονται πολυ θετικά κοριτσι μου!!!!! Ευχομαι να εχεις τα νεα που περιμενεις να μας τα πεις και εμας να χαρουμε!!!!!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια, είστε παρηγοριά..αύριο περιμένω κανονικά αλλά δεν κρατιέμαι.απο την άλλη φοβάμαι..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ritapog said:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια, είστε παρηγοριά..αύριο περιμένω κανονικά αλλά δεν κρατιέμαι.απο την άλλη φοβάμαι..

Αχ αυτα τα αναμεικτα συναισθηματα ειναι το κατι άλλο!  Η στιγμη που κανεις το τεστ ειναι λιγο τρεμουλο. Εμενα παντα τα χερια μου τρεμουν λιγακι. Η χαρα κ η λύπη ειναι ενα δευτερολεπτο αποσταση (κ μια γραμμη επισης). 

Εγω σημερα εχω ανυπομονησια. το δεματακι μου με τα τεστ θα ερθει οπου να ναι (μιλησα με τον κουριερ που ειναι κ ο γαμπρος μου χαχαχα). ΕΙμαι στην δουλεια και θα το κανω στις τουαλετες εδω, δεν αντεχω να παω σπιτι. Για να λεμε την αληθειςα δεν εχω πολλες πιθανοτητες και ειμαι προετοιμασμενη για το αρνητικο. Ειναι σιγουρα απογοητευση γιατι δεν ειναι το επιθυμητο αποτέλεσμα αλλα οκ δεν πτοουμαι, ελπιζω και ευχομαι! 

Να μας κρατας ενήμερες, λίγες ώρες μείνανε!!!

Link to comment
Share on other sites

test αρνητικο για μενα! Οκ δεν πειράζει το περίμενα εξάλλου. Το μονο που θελω τωρα ειναι να ερθει η περιοδος που ποτε δεν εχει αργησει τοσο πολυ να μην ειμαι φουλ αδιαθετη στις διακοπες μου! 

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γεια σας...εγω εχω κατι αλλο νας ρωτήσω η αν εχει συμβεί και καποια αυτο που θα σας περιγράψω...ειχα περίοδο 25 Ιουλίου και ειχα μια μοναδικη επαφή την δωδέκατη μερα με βαση 28μερες ο κύκλος ...σημερα ειναι η 7 μερα μετα την επαφή...και μου εχει συμβεί κατι πολυ παράξενο...απο την Κυριακή το βράδυ εχω δεκατα 37.4 που μια πέφτουν μια έρχονται...με ιδρωτα κανονικά σαν να εχω μόνιμη ίωση..εγω δε νιωθω κρυωμενη...το πρωι πριν ξυπνήσω  ήμουνπολύ ζεστη και βαζω θερμόμετρο και εδειξε 37.6...τι γίνεται 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, *Vasoula said:

Φυσικά και να ελπίζετε κοριτσακια μου και απο Τετάρτη περιμενω τα νέα σας!!!!που ελπίζω να είναι θετικά!!!

 

 

Just now, *ζουζουνα*!!! said:

σοφία μου καλη επιτυχια!!!εύχομαι να ειναι θετικο!!!

test αρνητικο για μενα! Οκ δεν πειράζει το περίμενα εξάλλου. Το μονο που θελω τωρα ειναι να ερθει η περιοδος που ποτε δεν εχει αργησει τοσο πολυ να μην ειμαι φουλ αδιαθετη στις διακοπες μου! 

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, sofiadu είπε:

 

 

test αρνητικο για μενα! Οκ δεν πειράζει το περίμενα εξάλλου. Το μονο που θελω τωρα ειναι να ερθει η περιοδος που ποτε δεν εχει αργησει τοσο πολυ να μην ειμαι φουλ αδιαθετη στις διακοπες μου! 

Έκανα και εγώ χωρίς καθυστέρηση ακόμα αλλά βγήκε αρνητικό...μια από τα ίδια:(

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ritapog said:

Έκανα και εγώ χωρίς καθυστέρηση ακόμα αλλά βγήκε αρνητικό...μια από τα ίδια:(

Μην απογοητευεσαι καθως δεν εχεις ακομα καθυστερηση κ η ορμονη δεν ειναι ακομα αρκετη να ανιχνευτει.  Κυριως αν το τεστ που εκανες λεει απο τη πρωτη μερα καθυστερησης.

Εγω ουσιαστηκα θα εχω καθυστερηση αυριο αν θεωρητικα ηταν να ερθει σημερα (14η μερα απο ωορηξια). Ομως τα τεστ που εκανα ειναι τα HOmetest που λενε 4-6 μερες απο την γονιμοποιηση και βγηκε μουτζα...εεε αρνητικο εννοω! χαχα κανω λιγο χιουμορ γιατι οσο να ναι δεν χαρηκα κ με το αποτελεσμα....

Κανε παλι ενα αυριο κοριτσι μου!!! απο φαρμακειο πηρες εσυ; εχεις δευτερο;

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Μην απογοητευεσαι καθως δεν εχεις ακομα καθυστερηση κ η ορμονη δεν ειναι ακομα αρκετη να ανιχνευτει.  Κυριως αν το τεστ που εκανες λεει απο τη πρωτη μερα καθυστερησης.

Εγω ουσιαστηκα θα εχω καθυστερηση αυριο αν θεωρητικα ηταν να ερθει σημερα (14η μερα απο ωορηξια). Ομως τα τεστ που εκανα ειναι τα HOmetest που λενε 4-6 μερες απο την γονιμοποιηση και βγηκε μουτζα...εεε αρνητικο εννοω! χαχα κανω λιγο χιουμορ γιατι οσο να ναι δεν χαρηκα κ με το αποτελεσμα....

Κανε παλι ενα αυριο κοριτσι μου!!! απο φαρμακειο πηρες εσυ; εχεις δευτερο;

Σοφακι μου λυπάμαι πολύ....κρίμα ρε γαμωτο!!!!!

Just now, Ritapog είπε:

Έκανα και εγώ χωρίς καθυστέρηση ακόμα αλλά βγήκε αρνητικό...μια από τα ίδια:(

Κοτιτσι μου αφου εισαι πριν τη καθυστετηση μην απογοητευεσαι...ισως απλα ειναι νωρίς...

Just now, xrusa1 είπε:

Κορίτσια γεια σας...εγω εχω κατι αλλο νας ρωτήσω η αν εχει συμβεί και καποια αυτο που θα σας περιγράψω...ειχα περίοδο 25 Ιουλίου και ειχα μια μοναδικη επαφή την δωδέκατη μερα με βαση 28μερες ο κύκλος ...σημερα ειναι η 7 μερα μετα την επαφή...και μου εχει συμβεί κατι πολυ παράξενο...απο την Κυριακή το βράδυ εχω δεκατα 37.4 που μια πέφτουν μια έρχονται...με ιδρωτα κανονικά σαν να εχω μόνιμη ίωση..εγω δε νιωθω κρυωμενη...το πρωι πριν ξυπνήσω  ήμουνπολύ ζεστη και βαζω θερμόμετρο και εδειξε 37.6...τι γίνεται 

Χρυσα μου ειναι  οντως περίεργο...ποτε περιμένεις περίοδο??

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, *Vasoula said:

Μην μου στεναχωριέσαι σοφακι μου...ξερω ποσο δύσκολο και πόσο ψυχοφθορο ειναι....τωρα δεν ετοιμάζεσαι για διακοπές????

Ναι το Σαββατο φευγουμε! Ελπιζω να ερθει γρηγορα η περιοδος δεν θελω να ειμαι αδιαθετη οπως περυσι, τουλαχιστον να χαρω αυτο. 

Πολυ ψυχοφθόρο ακομα κ όταν ξέρεις οτι δεν ειχες πιθανότητες να είσαι εγκυος.

Νταξει θα μου περάσει, ειναι η πρώτη ώρα και ειναι έντονη....

Σε ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

test αρνητικο για μενα! Οκ δεν πειράζει το περίμενα εξάλλου. Το μονο που θελω τωρα ειναι να ερθει η περιοδος που ποτε δεν εχει αργησει τοσο πολυ να μην ειμαι φουλ αδιαθετη στις διακοπες μου! 

Κορίτσι μου κολησε το κινητό κ έστειλα καρδούλα.μην στενοχωριέσαι τον επόμενο μήνα.το καλοκαίρι έουμε ορμονικά θέματα.

Just now, Ritapog είπε:

Έκανα και εγώ χωρίς καθυστέρηση ακόμα αλλά βγήκε αρνητικό...μια από τα ίδια

Κανονικά το μόνο που πρέπει να κάνουμε τελικά είναι να αδειάζουμε εντελώς το μυαλό μας και να παίρνουμε υπ οψην μονο αυτό το παλιοτεστακι.την έχω πάθει γύρω στις δεκαπέντε φορές νομίζω στην ζωή μου να είμαι και σίγουρη και να λέω μα γιατί δεν βγαίνει η δευτερη γραμμή.τι να πω.γι αυτό έχω απομυθοποιήσει εντελώς τα συμπτώματα.την έχω πάθει επανηλειμενα.εσυ είχες πολύ εικόνα βρε κορίτσι μου...καλά υπάρχει ακόμα ενδεχόμενο.εχει συμβεί.και πρόσφατα κιόλας κοπέλα εδώ.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Κορίτσι μου κολησε το κινητό κ έστειλα καρδούλα.μην στενοχωριέσαι τον επόμενο μήνα.το καλοκαίρι έουμε ορμονικά θέματα.

Κανονικά το μόνο που πρέπει να κάνουμε τελικά είναι να αδειάζουμε εντελώς το μυαλό μας και να παίρνουμε υπ οψην μονο αυτό το παλιοτεστακι.την έχω πάθει γύρω στις δεκαπέντε φορές νομίζω στην ζωή μου να είμαι και σίγουρη και να λέω μα γιατί δεν βγαίνει η δευτερη γραμμή.τι να πω.γι αυτό έχω απομυθοποιήσει εντελώς τα συμπτώματα.την έχω πάθει επανηλειμενα.εσυ είχες πολύ εικόνα βρε κορίτσι μου...καλά υπάρχει ακόμα ενδεχόμενο.εχει συμβεί.και πρόσφατα κιόλας κοπέλα εδώ.

Δεν ξέρω έχω απογοητευτεί.. αυτή την φορά είναι διαφορετικά και ήλπιζα πολύ... δεν μπορώ να συγκεντρωθω .. δεν ξέρω περιμένω και βλέπουμε

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια μου. Ελπιζω να ειστε ολες καλα.. Μου εφερε η πεθερουλα μου την Ζωνη της Παναγίας που ειχε παρει πριν χρονια.. Θελω να σας ρωτήσω εσας που πιστεύετε και οσες ξερετε.. Το φοραμε συνεχως? Ακομη και οταν κανουμε μπανιο? Γιατι ειναι διαβασμενη ζωνη οποτε φανταζομαι πως δεν κανει να βραχει.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ritapog said:

Δεν ξέρω έχω απογοητευτεί.. αυτή την φορά είναι διαφορετικά και ήλπιζα πολύ... δεν μπορώ να συγκεντρωθω .. δεν ξέρω περιμένω και βλέπουμε

Το ξέρω κορίτσι μου... Είναι κρίμα ρε γαμωτο.. Αν είναι να αδιάθετησεις αύριο τότε σημαίνει ότι τεστ πρέπει να κάνεις τη Πέμπτη. Σήμερα είναι πραγματικά πολύ νωρίς. Κράτα τις ελπίδες σου κ κανε υπομονή ως τη Πέμπτη. Είναι δύσκολο το αρνητικό το ξέρω και πολύ άδικο, τίποτα δεν τελειώσε για σένα ακόμη. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...