Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 28 minutes ago, Blue Velvet said:

      Μακάρι ❤️

      Πως είσαι σήμερα ;;;; Έχεις κανενα σύμπτωμα ; Πόσες μέρες είσαι μετά την εμβρυομεταφορα … εγώ πέρα από το στήθος που το είχα πριν την εμβρυομεταφορα κ τώρα δεν πονάει πλέον δ έχω τίποτα άλλο … το συζήτηση ανοίγω θα μου πεις μέσα… στο άγχος είμαι 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Τονιαα said:

Μπορεί να μην έχουμε σποράκια άμα σίγουρα σ αυτή την δύσκολη φάση που περνάμε όλες με τις καθημερινές προσπάθειες έχουμε η μια την άλλη....είμαι πολύ χαρούμενη για αυτο...Σας αγαπάω όλες....χεχεχε....:x

Τονια μου πολυ ομορφα τα ειπες! Και εγω παιρνω δυναμη απο ολες! Μπραβο για τη σταση σου, η θετικη ενεργεια σου ειναι αξιεπαινη ! :wub:

Just now, vasiliki2020 said:

Θα πιάσουμε ολες κοριτσια γιορτινά σπορακια:x

Βασιλικη μου απο το στομα σου και στου Θεου τ’αυτι! :)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

4 hours ago, Emilly said:

Γιατί κατ ευθείαν για εξωσωματική;;;;ο γιατρός στο πρότεινε;;;;υπάρχει κ σπερματεγχυση με μια μικρή διέγερση με χαμηλές δόσεις φαρμακων.γενικα όμως πόσο καιρό προσπαθείτε χωρίς αποτέλεσμα;;;;;δηλαδή μην μου πεις τώρα κάνα τρίμηνο τετράμηνο κ σκέφτεσαι για εξωσωματική.

Κ εγώ είμαι 40 κ ο δικός μου 45 ...καλά το πάμε χαχαχαχαχαχα.αρε εμείς θα βάλουμε γυαλιά στις νιες που αγχώνονται..εδώ στον αγώνα..

Καλημέρα 13 μήνες προσπαθούμε είχαμε τα θέματα μας κάναμε τής θεραπείες μας και είμαστε εντάξει...Εγώ σκέφτομαι να το προτινω στον γιατρό και θα δω τι θα μου πει...στην σπερμαεγχυση δεν έχω πολύ εμπιστοσύνη γιατί ξέρω πολλά κορίτσια που έχουν αποτύχει...εμείς είμαστε 41 και ο άντρας μου 48 οπότε δεν μπορώ να το αφήσω στην τύχη...θέλω να το καταφέρω το συντομότερο...

4 hours ago, Sofi_ABC said:

Τονια μου πολυ ομορφα τα ειπες! Και εγω παιρνω δυναμη απο ολες! Μπραβο για τη σταση σου, η θετικη ενεργεια σου ειναι αξιεπαινη ! :wub:

Βασιλικη μου απο το στομα σου και στου Θεου τ’αυτι! :)

Σ ευχαριστώ κοριτσάκι μου...έχω περάσει πολλές δυσκολίες στην ζωή μού και έτσι έμαθα να επιβιωνω μέσα από τις στάχτες μου...εάν "εγω" η "εσυ" τα παρατήσουμε δεν θα υπάρχει κάνεις για να νοιαστεί για τα δικά σου θέλω...μόνες μας αποφασίζουμε την μοίρα μας....πες ότι βάλω τα κλάματα τι θα κερδίσω...την λύπη όσον με βλεπουμε; δεν την θέλω δεν είμαι για λύπηση...η ζωή μού δεν ήταν εύκολη άλλα ταυτόχρονα είναι και πολύ όμορφη...

ΟΠΟΤΕ ΞΥΠΝΉΣΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΤΕ ΤΑ ΌΝΕΙΡΑ ΣΑΣ ΟΡΆΜΑΤΑ ΕΤΣΙ να ξέρετε ότι σίγουρα θα καταφέρετε το στόχο σας!!!!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα τσουπιτσες!! Παρουσα κ γω με το καφεδακι μου..

Να σας πω τα δικα μου, καθως ειμαι λιγο θυμωμενη κ απογοητευμενη.. Επειδη εγινε γρηγορα η ωορηξια, μολις την 7η μερα, ειχαμε 2 επαφες ολες κ ολες! Μια την 6η μερα κ αλλη μια την 7η. Την 7η ητανε καλη..την 6η ητανε στοκος καθοτι ημουν εγω με περιοδο κ το αγορι δεν ειχε αδειασει το σαπιο..χαχαχχαχαχχαχα..οποτε μια επαφη ουσιαστικα!!!

Αν δεν του πω εγω ελα, τωαρ ειναι οι μερες ο αλλος ειναι στο κοσμο του..νομιζει οτι τα παιδια τα φερνει ο πελαργος, οτι οποτε κ να κανουμε μπορουμε να το πιασουμε..δεν καταλαβαινει..εχει κ αγχος με διαφορα θεματα κ δεν το εχει στο μυαλο του. Στενοχωριεμαι γτ δεν μπορουμε που δεν μπορουμε, δεν προσπαθουμε κιολας!! Αυτο με θλιβει..οτι αντι να εξαντλησουμε ολες τις μερες, που ποσες ειναι? 5-6 μερες? Ειχαμε μονο 1 επαφη..γ αυτο κ τσακωνομαστε..δεν προσπαθουμε,δεν εξαντλουμε ολες τις πιθανες μερες..αρα ειμεις 0 προσπαθεια γ αυτο τον μηνα..κ αν ηταν καλο το αυγο? Κ αν ηταν καλο το σπερμα? Μην με περιμενετε εμενα αυτον τον μηνα..

  • Λυπημένη/-ος 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Καλημερα τσουπιτσες!! Παρουσα κ γω με το καφεδακι μου..

Να σας πω τα δικα μου, καθως ειμαι λιγο θυμωμενη κ απογοητευμενη.. Επειδη εγινε γρηγορα η ωορηξια, μολις την 7η μερα, ειχαμε 2 επαφες ολες κ ολες! Μια την 6η μερα κ αλλη μια την 7η. Την 7η ητανε καλη..την 6η ητανε στοκος καθοτι ημουν εγω με περιοδο κ το αγορι δεν ειχε αδειασει το σαπιο..χαχαχχαχαχχαχα..οποτε μια επαφη ουσιαστικα!!!

Αν δεν του πω εγω ελα, τωαρ ειναι οι μερες ο αλλος ειναι στο κοσμο του..νομιζει οτι τα παιδια τα φερνει ο πελαργος, οτι οποτε κ να κανουμε μπορουμε να το πιασουμε..δεν καταλαβαινει..εχει κ αγχος με διαφορα θεματα κ δεν το εχει στο μυαλο του. Στενοχωριεμαι γτ δεν μπορουμε που δεν μπορουμε, δεν προσπαθουμε κιολας!! Αυτο με θλιβει..οτι αντι να εξαντλησουμε ολες τις μερες, που ποσες ειναι? 5-6 μερες? Ειχαμε μονο 1 επαφη..γ αυτο κ τσακωνομαστε..δεν προσπαθουμε,δεν εξαντλουμε ολες τις πιθανες μερες..αρα ειμεις 0 προσπαθεια γ αυτο τον μηνα..κ αν ηταν καλο το αυγο? Κ αν ηταν καλο το σπερμα? Μην με περιμενετε εμενα αυτον τον μηνα..

Καλημερα κοριτσι μου.κατανοω απολυτα να είσαι θυμωμένη και αποηοητευμενη. Το κακό είναι ότι η εντάσεις και οι τσακωμός δεν κάνουν καλό ουτε στην ψυχολογία σου ουτε στις επαφές σας.πρεπει να το ευχαριστιεσαι.προφανως δεν τον έχει πάρει στην πλάκα αλλά ξερεις πολλοί άντρες οταν κάνουν σεξ με πρόγραμμα δεν είναι και ότι καλύτερο  εγω λεω οσο μπορείτε να ηρεμήσετε για να βρείτε τους ρυθμούς σας και όλα θα γινουν:x

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 said:

Καλημερα τσουπιτσες!! Παρουσα κ γω με το καφεδακι μου..

Να σας πω τα δικα μου, καθως ειμαι λιγο θυμωμενη κ απογοητευμενη.. Επειδη εγινε γρηγορα η ωορηξια, μολις την 7η μερα, ειχαμε 2 επαφες ολες κ ολες! Μια την 6η μερα κ αλλη μια την 7η. Την 7η ητανε καλη..την 6η ητανε στοκος καθοτι ημουν εγω με περιοδο κ το αγορι δεν ειχε αδειασει το σαπιο..χαχαχχαχαχχαχα..οποτε μια επαφη ουσιαστικα!!!

Αν δεν του πω εγω ελα, τωαρ ειναι οι μερες ο αλλος ειναι στο κοσμο του..νομιζει οτι τα παιδια τα φερνει ο πελαργος, οτι οποτε κ να κανουμε μπορουμε να το πιασουμε..δεν καταλαβαινει..εχει κ αγχος με διαφορα θεματα κ δεν το εχει στο μυαλο του. Στενοχωριεμαι γτ δεν μπορουμε που δεν μπορουμε, δεν προσπαθουμε κιολας!! Αυτο με θλιβει..οτι αντι να εξαντλησουμε ολες τις μερες, που ποσες ειναι? 5-6 μερες? Ειχαμε μονο 1 επαφη..γ αυτο κ τσακωνομαστε..δεν προσπαθουμε,δεν εξαντλουμε ολες τις πιθανες μερες..αρα ειμεις 0 προσπαθεια γ αυτο τον μηνα..κ αν ηταν καλο το αυγο? Κ αν ηταν καλο το σπερμα? Μην με περιμενετε εμενα αυτον τον μηνα..

Τίνα μου εδώ είμαι και εγώ με τα νεύρα μου....έχεις απόλυτο δίκιο...και εγώ έτσι νοιώθω ότι όλα τα κάνουμε ΜΟΝΕΣ μας....και πραγματικά με τσαντίζει όλο αυτό....Θα πρέπει να τους πάρουμε με το καλο...να τους ριχτουμε...Να τους το φέρουμε με το μαλακό.. Λες και τι ειναι.....και εγώ πριν λίγο τα πήρα γιατί μου το γύρισε πάλι να προσπαθήσουμε και εάν μου είπε....Του λέω για μένα είναι ψυχοφθόρο να περιμένω...σταματαμε τις προσπάθειες και τελείωσε...ξέρεις την θέλουν την αδιαφορία μας σε όλα τα επίπεδα το φτύσιμο μας και μετά θα σου πω εγώ πόσο γαματοι είναι...εμείς φταίμε ΞΥΠΝΉΣΤΕ μετα το φτύσιμο θα παρακαλάνε για σημασία...

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Τονιαα είπε:

Τίνα μου εδώ είμαι και εγώ με τα νεύρα μου....έχεις απόλυτο δίκιο...και εγώ έτσι νοιώθω ότι όλα τα κάνουμε ΜΟΝΕΣ μας....και πραγματικά με τσαντίζει όλο αυτό....Θα πρέπει να τους πάρουμε με το καλο...να τους ριχτουμε...Να τους το φέρουμε με το μαλακό.. Λες και τι ειναι.....και εγώ πριν λίγο τα πήρα γιατί μου το γύρισε πάλι να προσπαθήσουμε και εάν μου είπε....Του λέω για μένα είναι ψυχοφθόρο να περιμένω...σταματαμε τις προσπάθειες και τελείωσε...ξέρεις την θέλουν την αδιαφορία μας σε όλα τα επίπεδα το φτύσιμο μας και μετά θα σου πω εγώ πόσο γαματοι είναι...εμείς φταίμε ΞΥΠΝΉΣΤΕ μετα το φτύσιμο θα παρακαλάνε για σημασία...

Αι γεια σου ρε συμμαθητρια!!! Ετσι ακριβως..δλδ ελεος..κ γ αυτο του λεω, σταματαμε γτ ετσι δεν κανουμε τπτ, just for fun αλλα μην μου ζητησεις παιδι σε κανα χρονο γτ τοτε θα ειναι αργα!! Τα εχω πει πολλακις.. Αφου του λεω δεν συνεργαζεσαι, δως μου 5000 να παω να κανω εξωσωματικη να τελειωνουμε..ουτε επαφες, ουτε μουρμουρα, ουτε τπτ.. ε μαααα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 said:

Αι γεια σου ρε συμμαθητρια!!! Ετσι ακριβως..δλδ ελεος..κ γ αυτο του λεω, σταματαμε γτ ετσι δεν κανουμε τπτ, just for fun αλλα μην μου ζητησεις παιδι σε κανα χρονο γτ τοτε θα ειναι αργα!! Τα εχω πει πολλακις.. Αφου του λεω δεν συνεργαζεσαι, δως μου 5000 να παω να κανω εξωσωματικη να τελειωνουμε..ουτε επαφες, ουτε μουρμουρα, ουτε τπτ.. ε μαααα

Λοιπόν μόλις του είπα ότι οκ τέλος δεν το ξανα συζητάμε το θέμα έληξε χωρίς στήριξη δεν συνεχίζω...λέει δεν είπα κάτι κακό ότι πει ο γιατρός θα κάνουμε κτλ...δεν του απαντάω...αστον να ψήνεται....

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Τονιαα είπε:

Κάθε τέλος είναι και μια νέα αρχή......Δεν πέφτουμε...Δεν κλαιγωμαστε...Θα τα καταφέρουμε όλες....το είπα και χθες ότι θα  προχωρήσω σε εξωσωματική...την άλλη εβδομάδα έχω ραντεβού με τον γιατρό και θα το συζητήσουμε...

Ποσό καιρό προσπαθείς Τονια? Έχεις παιδάκια έτσι δεν είναι?

Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Καλημερα τσουπιτσες!! Παρουσα κ γω με το καφεδακι μου..

Να σας πω τα δικα μου, καθως ειμαι λιγο θυμωμενη κ απογοητευμενη.. Επειδη εγινε γρηγορα η ωορηξια, μολις την 7η μερα, ειχαμε 2 επαφες ολες κ ολες! Μια την 6η μερα κ αλλη μια την 7η. Την 7η ητανε καλη..την 6η ητανε στοκος καθοτι ημουν εγω με περιοδο κ το αγορι δεν ειχε αδειασει το σαπιο..χαχαχχαχαχχαχα..οποτε μια επαφη ουσιαστικα!!!

Αν δεν του πω εγω ελα, τωαρ ειναι οι μερες ο αλλος ειναι στο κοσμο του..νομιζει οτι τα παιδια τα φερνει ο πελαργος, οτι οποτε κ να κανουμε μπορουμε να το πιασουμε..δεν καταλαβαινει..εχει κ αγχος με διαφορα θεματα κ δεν το εχει στο μυαλο του. Στενοχωριεμαι γτ δεν μπορουμε που δεν μπορουμε, δεν προσπαθουμε κιολας!! Αυτο με θλιβει..οτι αντι να εξαντλησουμε ολες τις μερες, που ποσες ειναι? 5-6 μερες? Ειχαμε μονο 1 επαφη..γ αυτο κ τσακωνομαστε..δεν προσπαθουμε,δεν εξαντλουμε ολες τις πιθανες μερες..αρα ειμεις 0 προσπαθεια γ αυτο τον μηνα..κ αν ηταν καλο το αυγο? Κ αν ηταν καλο το σπερμα? Μην με περιμενετε εμενα αυτον τον μηνα..

Συμμαθήτριά μη μασάς.λεμε το σάπιο σπέρμα το στόκος αλλά εγώ το δεύτερο που έπιασα με μια επαφή με στόκο  το έπιασα γιατί δεν είχαμε κάνει δύο εβδομάδες λόγω πένθους κ καπάκι ίωσης κ με μια επαφή με το τσιμέντο σπέρμα έπιασα.τωρα για το θέμα που είναι στην κοσμαρα τους είναι κοινό πρόβλημα.κ εμένα καμιά φορά με εκπλήσσει με την ασχετοσυνη του ..κάτι ερωτήσεις να λέω καλέ πως εγώ τον είχα για έξυπνο αυτόν...( Τι θα κάνεις ενέσεις στην εγκυμοσύνη;;μα έχουμε πάει αιματολογο αγάπη μου τότε που έδωσες 300 ευρώ κ μας μιλούσε κ κάναμε ένα ντοσιέ εξετάσεις) ( τι πρέπει να κάνεις τεστ;;;θα φανεί) ( τι πρέπει να πας στον γιατρό κάτσε ακόμα πριν δύο εβδομάδες μάθαμε πως είσαι έγκυος κάτσε να φτάσουμε στην γέννα) ααα γίδια.

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Τονιαα είπε:

13 μήνες άλλα είχαμε μικροβιο κάναμε θεραπεία...Ναι εχω

Και θα πας για εξωσωματική βρε θηρίο ? Να σου πω εγώ μόνο αν δεν είχα παιδιά θα έμπαινα στη διαδικασία αυτή με φάρμακα κλπ. Αλλά αυτά είναι ξεκάθαρα προσωπικό θέμα... μην νομίζεις οι 13 μήνες δεν είναι κ πολύ, ποσό μάλλον που είχατε κ μικρόβιο. Εμείς προσπαθούμε δυο χρόνια κ είχαμε τρεις ατυχίες... αστα! Πιστεύω ότι θα καρποφορήσουν οι προσπάθειες σας, μην απογοητεύεστε... μεγάλοι πάντως δεν είστε.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Flolipop said:

Και θα πας για εξωσωματική βρε θηρίο ? Να σου πω εγώ μόνο αν δεν είχα παιδιά θα έμπαινα στη διαδικασία αυτή με φάρμακα κλπ. Αλλά αυτά είναι ξεκάθαρα προσωπικό θέμα... μην νομίζεις οι 13 μήνες δεν είναι κ πολύ, ποσό μάλλον που είχατε κ μικρόβιο. Εμείς προσπαθούμε δυο χρόνια κ είχαμε τρεις ατυχίες... αστα! Πιστεύω ότι θα καρποφορήσουν οι προσπάθειες σας, μην απογοητεύεστε... μεγάλοι πάντως δεν είστε.

Τα παιδιά μου είναι από το πρώτο μου γάμο 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ κορίτσια σήμερα είδα στον ύπνο μου ότι έκανα τρία τεστ κ ήταν θετικα.ο πεινασμένος καρβέλια ονειρευεται.τι να πω τώρα επειδή είμαστε πολλά κορίτσια στην ίδια φάση...δηλαδή γύρω από τα 40 κ ίσως με παιδί ηη με παιδιά ηη χωρίς...έχω ξαναπεί ότι αν δεν είχα θα πήγαινα σίγουρα για εξωσωματική..το θέμα με τα φάρμακα γενικά με φρενάρει τα φοβάμαι έχω πάρει φθηνό φάρμακο πρόκλησης ωορηξιας σε δύο εγκυμοσύνες κ έπιασα αμέσως...όμως καλό δεν κάνουν στην υγεία μας κ επειδή δεν είναι κ σίγουρο ότι θα πετύχεις κάτι...θα πήγαινα με φυσικούς κυκλους κ θα μάζευα ότι αβγό κατέβαζα κ θα το προσπαθούσα.

Just now, Τονιαα είπε:

Τα παιδιά μου είναι από το πρώτο μου γάμο 

Ο άντρας σου έχει;;;να σου πω την αλήθεια οι άντρες κ να μην έχουν οι περισσότεροι δεν έχουν και τόσο θέμα δεν έχουν το μητρικό να χτυπάει το καμπανάκι..πόσο χρονών είναι ο σύζυγος;;;δηλαδή καταλαβαίνω πλήρως την ανάγκη σου να ολοκληρώσετε την αγάπη σας με ένα μωρουλι αλλά η εξωσωματική είναι διαδικασία για την γυναίκα.αν δηλαδή ο άντρας είναι στο στυλ αν είναι να έρθει ας έρθει μήπως είναι οκ και με το σενάριο να μην γίνει;;;

Just now, tina79 είπε:

Αι γεια σου ρε συμμαθητρια!!! Ετσι ακριβως..δλδ ελεος..κ γ αυτο του λεω, σταματαμε γτ ετσι δεν κανουμε τπτ, just for fun αλλα μην μου ζητησεις παιδι σε κανα χρονο γτ τοτε θα ειναι αργα!! Τα εχω πει πολλακις.. Αφου του λεω δεν συνεργαζεσαι, δως μου 5000 να παω να κανω εξωσωματικη να τελειωνουμε..ουτε επαφες, ουτε μουρμουρα, ουτε τπτ.. ε μαααα

Τακουςςς εσύ;;;;;Βαλτον να ξυλωθει ξεκινά πάνε σε έναν καλό να σου μαζεύει τα αβγουλακια φόρτωσε τον άλλο στις βιταμίνες κ χτύπα ετ.ξερω είναι πολλά τα χρήματα αλλά έτσι το τελειώνεις...πόσο καιρό προσπαθείς συμμαθήτριά;;;;για να μην παρεξηγηθουμε με τα χρονικά όρια,,,όχι ότι δεν υπάρχουν γνωστές μου στον περίγυρο που προσπαθούσαν για Δευτέρα μωρά ας πούμε από ένα δύο ηηη τρισημιση χρόνια η άλλη.αλλα δεν είναι όλος ο κόσμος σαν εμάς μην με τον μήνα μαυρίλα...έχει κ κόσμο αναίσθητο.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Εγώ κορίτσια σήμερα είδα στον ύπνο μου ότι έκανα τρία τεστ κ ήταν θετικα.ο πεινασμένος καρβέλια ονειρευεται.τι να πω τώρα επειδή είμαστε πολλά κορίτσια στην ίδια φάση...δηλαδή γύρω από τα 40 κ ίσως με παιδί ηη με παιδιά ηη χωρίς...έχω ξαναπεί ότι αν δεν είχα θα πήγαινα σίγουρα για εξωσωματική..το θέμα με τα φάρμακα γενικά με φρενάρει τα φοβάμαι έχω πάρει φθηνό φάρμακο πρόκλησης ωορηξιας σε δύο εγκυμοσύνες κ έπιασα αμέσως...όμως καλό δεν κάνουν στην υγεία μας κ επειδή δεν είναι κ σίγουρο ότι θα πετύχεις κάτι...θα πήγαινα με φυσικούς κυκλους κ θα μάζευα ότι αβγό κατέβαζα κ θα το προσπαθούσα.

Ο άντρας σου έχει;;;να σου πω την αλήθεια οι άντρες κ να μην έχουν οι περισσότεροι δεν έχουν και τόσο θέμα δεν έχουν το μητρικό να χτυπάει το καμπανάκι..πόσο χρονών είναι ο σύζυγος;;;δηλαδή καταλαβαίνω πλήρως την ανάγκη σου να ολοκληρώσετε την αγάπη σας με ένα μωρουλι αλλά η εξωσωματική είναι διαδικασία για την γυναίκα.αν δηλαδή ο άντρας είναι στο στυλ αν είναι να έρθει ας έρθει μήπως είναι οκ και με το σενάριο να μην γίνει;;;

Τακουςςς εσύ;;;;;Βαλτον να ξυλωθει ξεκινά πάνε σε έναν καλό να σου μαζεύει τα αβγουλακια φόρτωσε τον άλλο στις βιταμίνες κ χτύπα ετ.ξερω είναι πολλά τα χρήματα αλλά έτσι το τελειώνεις...πόσο καιρό προσπαθείς συμμαθήτριά;;;;για να μην παρεξηγηθουμε με τα χρονικά όρια,,,όχι ότι δεν υπάρχουν γνωστές μου στον περίγυρο που προσπαθούσαν για Δευτέρα μωρά ας πούμε από ένα δύο ηηη τρισημιση χρόνια η άλλη.αλλα δεν είναι όλος ο κόσμος σαν εμάς μην με τον μήνα μαυρίλα...έχει κ κόσμο αναίσθητο.

 

 

Παλευω δυο χρονια τωρα..ναι το ξερω κακως επρεπε να ειχα ξεκινησει ηδη, το ειχαν πει κ ο γυναικολογος κ ο ουρολογος, τα ξερω ολα αυτα, ειμαι ρεαλιστρια το εχω ξαναπει.. απο κει κ περα δεν το παιρνω αποφαση να ξεκινησω, οχι για το οικονομικο κομματι. Χεστηκα, ουτε επιτροπες θα περασω ουτε τπτ, οι γονεις μου θα τα πληρωσουν ολα. Ειναι καθαρα ψυχολογικο το κομματι κ οχι οικονομικο. Φοβος?αναποφασιστηκοτητα?ανασφαλεια?αγχος?ειμαι που ειμια αγχωδης..λεω τον επομενο μηνα θα ερθει? Κανε υπομονη? Φοβαμαι τι θα ακουσω?οτι δεν μπορω καν με δικα μου?πολλα πολλα συναισθηματα κ σκεψεις..

Απο την αλλη κ αυτος δεν με παρακινει, να μου πει τελος, σηκω να παμε να κανουμε μια προσπαθεια, παρε τηλ τωρα μπροστα μου!! Τπτ.. αυτος με βλεπει τζοβενο, μεσα στην ενεργεια, κορμαρα, περιποιημενη κ σου λεει..σωπα μωρε, θα ερθει, δεν εισαι μεγαλη!! Ελα που ομως το εξωτερικο δεν εχει καμια σχεση με γα γερασμενα μου γυναικολογικα.. μακαρι να φαινομουν ταλαιπωρημενη εξωτερικα κ να εσφυζαν απο υγεια τα γυναικολογικα μου! Καταλαβες???

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Εγώ κορίτσια σήμερα είδα στον ύπνο μου ότι έκανα τρία τεστ κ ήταν θετικα.ο πεινασμένος καρβέλια ονειρευεται.τι να πω τώρα επειδή είμαστε πολλά κορίτσια στην ίδια φάση...δηλαδή γύρω από τα 40 κ ίσως με παιδί ηη με παιδιά ηη χωρίς...έχω ξαναπεί ότι αν δεν είχα θα πήγαινα σίγουρα για εξωσωματική..το θέμα με τα φάρμακα γενικά με φρενάρει τα φοβάμαι έχω πάρει φθηνό φάρμακο πρόκλησης ωορηξιας σε δύο εγκυμοσύνες κ έπιασα αμέσως...όμως καλό δεν κάνουν στην υγεία μας κ επειδή δεν είναι κ σίγουρο ότι θα πετύχεις κάτι...θα πήγαινα με φυσικούς κυκλους κ θα μάζευα ότι αβγό κατέβαζα κ θα το προσπαθούσα.

Ο άντρας σου έχει;;;να σου πω την αλήθεια οι άντρες κ να μην έχουν οι περισσότεροι δεν έχουν και τόσο θέμα δεν έχουν το μητρικό να χτυπάει το καμπανάκι..πόσο χρονών είναι ο σύζυγος;;;δηλαδή καταλαβαίνω πλήρως την ανάγκη σου να ολοκληρώσετε την αγάπη σας με ένα μωρουλι αλλά η εξωσωματική είναι διαδικασία για την γυναίκα.αν δηλαδή ο άντρας είναι στο στυλ αν είναι να έρθει ας έρθει μήπως είναι οκ και με το σενάριο να μην γίνει;;;

Τακουςςς εσύ;;;;;Βαλτον να ξυλωθει ξεκινά πάνε σε έναν καλό να σου μαζεύει τα αβγουλακια φόρτωσε τον άλλο στις βιταμίνες κ χτύπα ετ.ξερω είναι πολλά τα χρήματα αλλά έτσι το τελειώνεις...πόσο καιρό προσπαθείς συμμαθήτριά;;;;για να μην παρεξηγηθουμε με τα χρονικά όρια,,,όχι ότι δεν υπάρχουν γνωστές μου στον περίγυρο που προσπαθούσαν για Δευτέρα μωρά ας πούμε από ένα δύο ηηη τρισημιση χρόνια η άλλη.αλλα δεν είναι όλος ο κόσμος σαν εμάς μην με τον μήνα μαυρίλα...έχει κ κόσμο αναίσθητο.

 

 

48 είναι οχιδεν έχει συζουσε και η άλλη είχε κάνει 2 εκτρωσεις ενω αυτός την παρακαλούσε να μην το κάνει...θέλει πολύ θέλει άλλα φοβάται τα φάρμακα και "φοβάται" και τα λεφτά...Επειδή επικρατεί ένα περίεργο κλίμα με τους δικούς του λογο τής περιουσίας του μόνο εάν κάνουμε ένα παιδί θα βρούμε ησυχία...ελπίζω να καταλαβαίνεις η χωρισμένη που θέλει να του τα φάει...όταν εγώ είχα τα πάντα όλα στην Αθήνα...και τα παράτησα όλα για να είμαστε μαζί...

Οπότε τώρα δεν ακούω καμμία κουβέντα ΤΕΛΟΣ

Just now, tina79 said:

Παλευω δυο χρονια τωρα..ναι το ξερω κακως επρεπε να ειχα ξεκινησει ηδη, το ειχαν πει κ ο γυναικολογος κ ο ουρολογος, τα ξερω ολα αυτα, ειμαι ρεαλιστρια το εχω ξαναπει.. απο κει κ περα δεν το παιρνω αποφαση να ξεκινησω, οχι για το οικονομικο κομματι. Χεστηκα, ουτε επιτροπες θα περασω ουτε τπτ, οι γονεις μου θα τα πληρωσουν ολα. Ειναι καθαρα ψυχολογικο το κομματι κ οχι οικονομικο. Φοβος?αναποφασιστηκοτητα?ανασφαλεια?αγχος?ειμαι που ειμια αγχωδης..λεω τον επομενο μηνα θα ερθει? Κανε υπομονη? Φοβαμαι τι θα ακουσω?οτι δεν μπορω καν με δικα μου?πολλα πολλα συναισθηματα κ σκεψεις..

Απο την αλλη κ αυτος δεν με παρακινει, να μου πει τελος, σηκω να παμε να κανουμε μια προσπαθεια, παρε τηλ τωρα μπροστα μου!! Τπτ.. αυτος με βλεπει τζοβενο, μεσα στην ενεργεια, κορμαρα, περιποιημενη κ σου λεει..σωπα μωρε, θα ερθει, δεν εισαι μεγαλη!! Ελα που ομως το εξωτερικο δεν εχει καμια σχεση με γα γερασμενα μου γυναικολογικα.. μακαρι να φαινομουν ταλαιπωρημενη εξωτερικα κ να εσφυζαν απο υγεια τα γυναικολογικα μου! Καταλαβες???

Άκου Τινα κανένας άντρας δεν θα σου πει πάρε τώρα τηλέφωνο....κοιμούνται όρθιοι...κακος δεν έχεις πάει σε γιατρούς.... Να μην φοβάσαι....Να φοβάσαι της τύψεις που θα νοιώσεις σε 10 χρόνια εάν δεν κάνεις κάτι τώρα   έφοδο υπάρχουν τα λεφτά....ΞΕΚΙΝΑ ΤΩΡΑ καντω για σενα 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...