Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα. Πριν 1 βδομάδα ειχα παλλινδρομη κυηση απο δωρεά ωάριων η πρώτη μου. Πριν ειχα αλλες 2 με δικά μου ωαρια. Όλες οι παλλινδρομες την ίδια βδομάδα μεταξύ 6-7 βδομάδα. Στείλαμε το έμβρυο για έλεγχο και περιμένω τα αποτελέσματα. Ο γιατρός θεωρεί τυχαίο γεγονός γιατί απο όλα ήμουν καλυμμένη. Εμένα παρόλα αυτά δεν με καλύπτει η απάντηση του. Τι εξετάσεις μου προτείνετε να κάνω;  Πήγα σε αιματολόγο, σε ενδοκρινολόγο.

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Τονιαα είπε:

48 είναι οχιδεν έχει συζουσε και η άλλη είχε κάνει 2 εκτρωσεις ενω αυτός την παρακαλούσε να μην το κάνει...θέλει πολύ θέλει άλλα φοβάται τα φάρμακα και "φοβάται" και τα λεφτά...Επειδή επικρατεί ένα περίεργο κλίμα με τους δικούς του λογο τής περιουσίας του μόνο εάν κάνουμε ένα παιδί θα βρούμε ησυχία...ελπίζω να καταλαβαίνεις η χωρισμένη που θέλει να του τα φάει...όταν εγώ είχα τα πάντα όλα στην Αθήνα...και τα παράτησα όλα για να είμαστε μαζί...

Οπότε τώρα δεν ακούω καμμία κουβέντα ΤΕΛΟΣ

Άκου Τινα κανένας άντρας δεν θα σου πει πάρε τώρα τηλέφωνο....κοιμούνται όρθιοι...κακος δεν έχεις πάει σε γιατρούς.... Να μην φοβάσαι....Να φοβάσαι της τύψεις που θα νοιώσεις σε 10 χρόνια εάν δεν κάνεις κάτι τώρα   έφοδο υπάρχουν τα λεφτά....ΞΕΚΙΝΑ ΤΩΡΑ καντω για σενα 

Αφού έχει περιουσία μην το αφήσεις έτσι τι θα πει σκέφτεται τα λεφτά...Βαλτον εκεί να πληρώσει καλούς γιατρούς να το φέρουν εις πέρας.σε αυτό το κομμάτι σε νιώθω γιατί κ εμένα αν κ έχουμε οικονομική άνεση είναι πολύ σφιχτός κ μετά από είκοσι ένα χρόνια τώρα ξύπνησα κ σιγά σιγά άρχισα να απαιτώ...πωπω...από τα δύσκολα του άντρα ....αλλιώς το αγόρι μου ονειρεμενος συζηγος όταν όμως αρχίζει η ματζιρια.....

Just now, tina79 είπε:

Παλευω δυο χρονια τωρα..ναι το ξερω κακως επρεπε να ειχα ξεκινησει ηδη, το ειχαν πει κ ο γυναικολογος κ ο ουρολογος, τα ξερω ολα αυτα, ειμαι ρεαλιστρια το εχω ξαναπει.. απο κει κ περα δεν το παιρνω αποφαση να ξεκινησω, οχι για το οικονομικο κομματι. Χεστηκα, ουτε επιτροπες θα περασω ουτε τπτ, οι γονεις μου θα τα πληρωσουν ολα. Ειναι καθαρα ψυχολογικο το κομματι κ οχι οικονομικο. Φοβος?αναποφασιστηκοτητα?ανασφαλεια?αγχος?ειμαι που ειμια αγχωδης..λεω τον επομενο μηνα θα ερθει? Κανε υπομονη? Φοβαμαι τι θα ακουσω?οτι δεν μπορω καν με δικα μου?πολλα πολλα συναισθηματα κ σκεψεις..

Απο την αλλη κ αυτος δεν με παρακινει, να μου πει τελος, σηκω να παμε να κανουμε μια προσπαθεια, παρε τηλ τωρα μπροστα μου!! Τπτ.. αυτος με βλεπει τζοβενο, μεσα στην ενεργεια, κορμαρα, περιποιημενη κ σου λεει..σωπα μωρε, θα ερθει, δεν εισαι μεγαλη!! Ελα που ομως το εξωτερικο δεν εχει καμια σχεση με γα γερασμενα μου γυναικολογικα.. μακαρι να φαινομουν ταλαιπωρημενη εξωτερικα κ να εσφυζαν απο υγεια τα γυναικολογικα μου! Καταλαβες???

Άντε καλέ γιατί γερασμένα;;;;εντάξει είπαμε...έκανες ορμονικές κ σου είπαν έμεινε ένα αβγό μόνο του να περιμένει;;κάτσε ακόμα έχουμε.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Emilly said:

Αφού έχει περιουσία μην το αφήσεις έτσι τι θα πει σκέφτεται τα λεφτά...Βαλτον εκεί να πληρώσει καλούς γιατρούς να το φέρουν εις πέρας.σε αυτό το κομμάτι σε νιώθω γιατί κ εμένα αν κ έχουμε οικονομική άνεση είναι πολύ σφιχτός κ μετά από είκοσι ένα χρόνια τώρα ξύπνησα κ σιγά σιγά άρχισα να απαιτώ...πωπω...από τα δύσκολα του άντρα ....αλλιώς το αγόρι μου ονειρεμενος συζηγος όταν όμως αρχίζει η ματζιρια.....

Άντε καλέ γιατί γερασμένα;;;;εντάξει είπαμε...έκανες ορμονικές κ σου είπαν έμεινε ένα αβγό μόνο του να περιμένει;;κάτσε ακόμα έχουμε.

Ε ναι Εμιλη μού αυτό κάνω...όλα μόνη μού τα κάνω...όπως και όλες μας....εεε δεν θα τον παρακαλέσω και να τον καλοπιασω και άλλο κουραστικε η γλώσσα μου να γλύφει από σήμερα έχει παντόφλα 42 νούμερα φοράω...Να δεις όταν βλέπει το μάτι μου το γυρισμένο πως στρώνει αμέσως....αλοιφή γίνεται χαχαχαχαχαχαχα 

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονιαα είπε:

Ε ναι Εμιλη μού αυτό κάνω...όλα μόνη μού τα κάνω...όπως και όλες μας....εεε δεν θα τον παρακαλέσω και να τον καλοπιασω και άλλο κουραστικε η γλώσσα μου να γλύφει από σήμερα έχει παντόφλα 42 νούμερα φοράω...Να δεις όταν βλέπει το μάτι μου το γυρισμένο πως στρώνει αμέσως....αλοιφή γίνεται χαχαχαχαχαχαχα 

42;;;;;;χαχαζαχαχαχαχαχα...ρε θηρίο τι ύψος είσαι δηλαδή;;αχαχαχαχ.εννοειται τον έχεις.εγω που να του κουνηθώ η μισομεριδα.ειμσι 50 κιλά κ αυτός 100 χαχαζαχαχαχαχαχα.

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι τον τρελαινω....Του λέω θα κάνουμε εξωσωματική και θα βάλουμε 2 με 3 εμβιακια του λέω το φαντάζεσαι να έχουμε δίδυμα η τριδυμα; Και εκεί πέφτει ξερός 

Just now, Emilly said:

42;;;;;;χαχαζαχαχαχαχαχα...ρε θηρίο τι ύψος είσαι δηλαδή;;αχαχαχαχ.εννοειται τον έχεις.εγω που να του κουνηθώ η μισομεριδα.ειμσι 50 κιλά κ αυτός 100 χαχαζαχαχαχαχαχα.

1.72...Δεν χρειάζεσαι δύναμη άλλα τεχνική για να τον ρίξεις χαχαχαχα 

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονιαα είπε:

Ε ναι Εμιλη μού αυτό κάνω...όλα μόνη μού τα κάνω...όπως και όλες μας....εεε δεν θα τον παρακαλέσω και να τον καλοπιασω και άλλο κουραστικε η γλώσσα μου να γλύφει από σήμερα έχει παντόφλα 42 νούμερα φοράω...Να δεις όταν βλέπει το μάτι μου το γυρισμένο πως στρώνει αμέσως....αλοιφή γίνεται χαχαχαχαχαχαχα 

Κλαιωωωωωω....χαχαχαχχαχαχααχαχαχαχαχαχ!!! Ρε εσυ εισαι μοντελο!!!!

το εχω πει κ θα το ξαναπω..ελατε να κανουμε οσες θελουν ενα γκρουπακι στο μεσετζερ..τα αστερια της φασκομηλιας!!! Εσυ @Emilly δεν ειναι αναγκη να εχεις fb για να κατεβασεις το μεσετζερ.. email εχεις..ενα app ειναι το μεσετζερ..

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Τονιαα είπε:

Η αλήθεια είναι ότι τον τρελαινω....Του λέω θα κάνουμε εξωσωματική και θα βάλουμε 2 με 3 εμβιακια του λέω το φαντάζεσαι να έχουμε δίδυμα η τριδυμα; Και εκεί πέφτει ξερός 

Τα δικά σου είναι 14 κ 16;;; Πώς το βλέπουν τον ερχομό μωρού;;;είναι κ σε φάση αυτά διαβάσματα κλπ...αφού εγώ ονειρεύομαι ότι αν έρθει το ζουζουνι ο γιος μου θα είναι ας πούμε 14 κ το άλλο 3 με 4 κ θα κλείνει την πόρτα να διαβάσει να χαλαρώσει κ το άλλο θα είναι σε αλλη φάση κ θα τον ενοχλεί...αχ Παναγία μου δεν ξέρω....πραγματικά ο γιος μου χέστηκε για το θέμα είναι ήδη μεγάλο παιδί..μη σου πω θα τον ξεβολεψει κ τρελα η κατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονιαα είπε:

Η αλήθεια είναι ότι τον τρελαινω....Του λέω θα κάνουμε εξωσωματική και θα βάλουμε 2 με 3 εμβιακια του λέω το φαντάζεσαι να έχουμε δίδυμα η τριδυμα; Και εκεί πέφτει ξερός 

1.72...Δεν χρειάζεσαι δύναμη άλλα τεχνική για να τον ρίξεις χαχαχαχα 

Σταματά ααα χαχαζαχαχαχαχαχα.τι τεχνική τον δικό μου τον γορίλα.και να τον χτυπήσω εγώ θα πονέσω.μονο σε έναν καυγά θυμάμαι που είχα ξεφύγει με κάτι που είπε είχα κάνει μια ψαλίδια στον αέρα χαχαζαχαχαχαχαχα.και αυτός να κοιτάει που έκανα σαν τον Τσάκι Τσαν..στιγμές...εεε όταν είσαι νέος κ ο άλλος σε σκάσει...ξεφεύγεις κ εσύ...καλέ....είχα ξεφύγει...τι με είχε πει κ τόσο ξέφυγα;;;;χαχαζαχα.

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Τα δικά σου είναι 14 κ 16;;; Πώς το βλέπουν τον ερχομό μωρού;;;είναι κ σε φάση αυτά διαβάσματα κλπ...αφού εγώ ονειρεύομαι ότι αν έρθει το ζουζουνι ο γιος μου θα είναι ας πούμε 14 κ το άλλο 3 με 4 κ θα κλείνει την πόρτα να διαβάσει να χαλαρώσει κ το άλλο θα είναι σε αλλη φάση κ θα τον ενοχλεί...αχ Παναγία μου δεν ξέρω....πραγματικά ο γιος μου χέστηκε για το θέμα είναι ήδη μεγάλο παιδί..μη σου πω θα τον ξεβολεψει κ τρελα η κατάσταση.

12 και 16 είναι η μικρή μου το θέλει πάρα πολύ....Η μεγάλη έχει 2 σκυλιά δεν εκφράζει άποψη...

Ωραία θα το θέλει και ο μικρος σου...ο αδερφός μου έχει 2 με διαφορά ηλικίας και ο γιος του υπεραγαπαει την αδερφή του....

Ας έρθουν και όλα καλά θα πανε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Κλαιωωωωωω....χαχαχαχχαχαχααχαχαχαχαχαχ!!! Ρε εσυ εισαι μοντελο!!!!

το εχω πει κ θα το ξαναπω..ελατε να κανουμε οσες θελουν ενα γκρουπακι στο μεσετζερ..τα αστερια της φασκομηλιας!!! Εσυ @Emilly δεν ειναι αναγκη να εχεις fb για να κατεβασεις το μεσετζερ.. email εχεις..ενα app ειναι το μεσετζερ..

Θα πω του δικού μου να το κάνει.μετα θα λέει δεν φτάνει που είσαι όλο Τσικ Τσικ τα μυνήματα.πλεον λέει τον παραμελώ χααχαζα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Emilly είπε:

Σταματά ααα χαχαζαχαχαχαχαχα.τι τεχνική τον δικό μου τον γορίλα.και να τον χτυπήσω εγώ θα πονέσω.μονο σε έναν καυγά θυμάμαι που είχα ξεφύγει με κάτι που είπε είχα κάνει μια ψαλίδια στον αέρα χαχαζαχαχαχαχαχα.και αυτός να κοιτάει που έκανα σαν τον Τσάκι Τσαν..στιγμές...εεε όταν είσαι νέος κ ο άλλος σε σκάσει...ξεφεύγεις κ εσύ...καλέ....είχα ξεφύγει...τι με είχε πει κ τόσο ξέφυγα;;;;χαχαζαχα.

Εσενα επρεπε να βαλουνε στο εργο τον ψαλιδοχερη!!! Οχι τον Τζονι Ντεπ!!!! Κλαιω σου λεωωωω....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Εσενα επρεπε να βαλουνε στο εργο τον ψαλιδοχερη!!! Οχι τον Τζονι Ντεπ!!!! Κλαιω σου λεωωωω....

Η λαβή ήταν με το πόδι χαχαζαχα.πλαινη κλοτσιά στον αέρα ....που το είδα;;;;;ο ψαλιδιποδης..με είχε εξαγριώσει κ απλά ορμηξα.νομιζω ήθελε να ουρλιάξει από το γέλιο.το μυρμήγκι μα τον ελέφαντα...αφού καμιά φορά λέω δεν κάθεται σωστή εγκυμοσύνη μήπως επειδή είμαστε διαφορετικό είδος.

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Τα δικά σου είναι 14 κ 16;;; Πώς το βλέπουν τον ερχομό μωρού;;;είναι κ σε φάση αυτά διαβάσματα κλπ...αφού εγώ ονειρεύομαι ότι αν έρθει το ζουζουνι ο γιος μου θα είναι ας πούμε 14 κ το άλλο 3 με 4 κ θα κλείνει την πόρτα να διαβάσει να χαλαρώσει κ το άλλο θα είναι σε αλλη φάση κ θα τον ενοχλεί...αχ Παναγία μου δεν ξέρω....πραγματικά ο γιος μου χέστηκε για το θέμα είναι ήδη μεγάλο παιδί..μη σου πω θα τον ξεβολεψει κ τρελα η κατάσταση.

εμενα παντως ο ανηψιος μου που ειναι 9 κ παμε ολοι μαζι στους παππουδες ζηλευει ο μεγαλος λεει οτι τον ενοχλει ο δικος μου χα χα χα κ ολο τον αποφευγει χα χαχα. παει κ το μικρο συνεχεια απο πισω κ δεν την παλευει ο μεγαλος. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Τα δικά σου είναι 14 κ 16;;; Πώς το βλέπουν τον ερχομό μωρού;;;είναι κ σε φάση αυτά διαβάσματα κλπ...αφού εγώ ονειρεύομαι ότι αν έρθει το ζουζουνι ο γιος μου θα είναι ας πούμε 14 κ το άλλο 3 με 4 κ θα κλείνει την πόρτα να διαβάσει να χαλαρώσει κ το άλλο θα είναι σε αλλη φάση κ θα τον ενοχλεί...αχ Παναγία μου δεν ξέρω....πραγματικά ο γιος μου χέστηκε για το θέμα είναι ήδη μεγάλο παιδί..μη σου πω θα τον ξεβολεψει κ τρελα η κατάσταση.

Εγώ δεν μπορώ να σου απαντήσω από τη μεριά της μητέρας γιατί δεν έχω ακόμα παιδάκι, όμως θα σου απαντήσω από τη μεριά της μεγάλης αδελφής. Η αδελφή μου ήταν μωρό όταν έδινα πανελλήνιες και πραγματικά στο λέω δεν ξέρω αν θα κατάφερνα να αντέξω όλη αυτή την ψυχολογική πίεση χωρίς αυτό το μικρό ζουζούνι στο σπίτι. Βέβαια όταν ήθελα να διαβάσω και έκλαιγε έξω από την πόρτα του δωματίου γιατί ήθελε να παίξουμε, ράγιζε η καρδιά μου.. 

Ήταν όμως η αποφόρτισή μου, δεν ένοιωσα ότι μ' ενοχλεί ούτε μια στιγμή. Είναι και αναλόγως το παιδί εννοείται, αλλά ελπίζω να βοήθησα:)

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολες!Παρουσα και η αφεντια μου!Σας διαβαζω οσο μπορω. Συγχαρητηρια στις κοπελες που τα καταφεραν, δεν σας αναφερω ξεχωριστα γιατι φοβαμαι οτι θα ξεχασω καποια!Ευχομαι μια ομαλη εγκυμοσυνη και ενα υγιες μωρακι!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...