Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, tina79 said:

Κλαιωωωωωω....χαχαχαχχαχαχααχαχαχαχαχαχ!!! Ρε εσυ εισαι μοντελο!!!!

το εχω πει κ θα το ξαναπω..ελατε να κανουμε οσες θελουν ενα γκρουπακι στο μεσετζερ..τα αστερια της φασκομηλιας!!! Εσυ @Emilly δεν ειναι αναγκη να εχεις fb για να κατεβασεις το μεσετζερ.. email εχεις..ενα app ειναι το μεσετζερ..

Μέσα Τινα 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Τονιαα είπε:

12 και 16 είναι η μικρή μου το θέλει πάρα πολύ....Η μεγάλη έχει 2 σκυλιά δεν εκφράζει άποψη...

Ωραία θα το θέλει και ο μικρος σου...ο αδερφός μου έχει 2 με διαφορά ηλικίας και ο γιος του υπεραγαπαει την αδερφή του....

Ας έρθουν και όλα καλά θα πανε

πολυ καλη διαφορα! εχω μια φιλη που ειναι η μεγαλη 19 κ η μικρη 16  οταν γεννησε το μικρο της κ την βοηθησαν πολυ κραταγαν το μικρο κ προλαβαινε να κανει καμια δουλεια. 

ο αντρας σου θελει πολυ σπρωξιμο οπως οι περισσοτεροι . 13 μηνες εγω θα σου πω κ πολυ το προσπαθησατε μονοι σας . κ πολυ χαλαρο τον αφησες τι να ρωτησεις το γιατρο σε αυτα εσυ περνεις τις αποφασεις κακα τα ψεματα αμα θες παιδακι οπωσδηποτε στα 41 δεν εχει νοημα να περιμενεις αλλο. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , tina79 είπε:

Καλημερα τσουπιτσες!! Παρουσα κ γω με το καφεδακι μου..

Να σας πω τα δικα μου, καθως ειμαι λιγο θυμωμενη κ απογοητευμενη.. Επειδη εγινε γρηγορα η ωορηξια, μολις την 7η μερα, ειχαμε 2 επαφες ολες κ ολες! Μια την 6η μερα κ αλλη μια την 7η. Την 7η ητανε καλη..την 6η ητανε στοκος καθοτι ημουν εγω με περιοδο κ το αγορι δεν ειχε αδειασει το σαπιο..χαχαχχαχαχχαχα..οποτε μια επαφη ουσιαστικα!!!

Αν δεν του πω εγω ελα, τωαρ ειναι οι μερες ο αλλος ειναι στο κοσμο του..νομιζει οτι τα παιδια τα φερνει ο πελαργος, οτι οποτε κ να κανουμε μπορουμε να το πιασουμε..δεν καταλαβαινει..εχει κ αγχος με διαφορα θεματα κ δεν το εχει στο μυαλο του. Στενοχωριεμαι γτ δεν μπορουμε που δεν μπορουμε, δεν προσπαθουμε κιολας!! Αυτο με θλιβει..οτι αντι να εξαντλησουμε ολες τις μερες, που ποσες ειναι? 5-6 μερες? Ειχαμε μονο 1 επαφη..γ αυτο κ τσακωνομαστε..δεν προσπαθουμε,δεν εξαντλουμε ολες τις πιθανες μερες..αρα ειμεις 0 προσπαθεια γ αυτο τον μηνα..κ αν ηταν καλο το αυγο? Κ αν ηταν καλο το σπερμα? Μην με περιμενετε εμενα αυτον τον μηνα..

Κοιτα, μια απο τα ιδια αυτον τον μηνα. Απορω με τις κοπελες που τα καταφερνουν εστω και μερα παρα μερα. Κι εγω 2 επαφες ολες κι ολες, μια την προηγουμενη του θετικου τεστ και μια την επομενη οταν το τεστ ωορηξιας βγηκε αρνητικο. Μαλλον κατοπιν εορτης δηλαδη. Την ημερα του θετικου τεστ του λεω μην κοιμηθεις εχουμε δουλιτσα. Μου λεει χθες δεν εγινε δουλεια; Του λεω πρεπει βασικα σημερα που το τεστ βγηκε θετικο...τον ειδα χαλαστηκε, τις καθημερινες δεν μπορει με τιποτα. Μην τα πολυλογω, απο τις 22:00 ειχε πεσει για υπνο...ουτε δοντια δεν επλυνε!Και ειναι 38, δεν ειναι κ τοσο μεγαλος να μην αντεχει. Χθες τον βιασα σχεδον αλλα οπως ειπα το τεστ ειχε βγει αρνητικο. Αμα περιμενουμε απο τα σ/κ χαιρετα μου τον πλατανο!!

Τί εννοεις...σαπιο; 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, marmelady said:

Κοιτα, μια απο τα ιδια αυτον τον μηνα. Απορω με τις κοπελες που τα καταφερνουν εστω και μερα παρα μερα. Κι εγω 2 επαφες ολες κι ολες, μια την προηγουμενη του θετικου τεστ και μια την επομενη οταν το τεστ ωορηξιας βγηκε αρνητικο. Μαλλον κατοπιν εορτης δηλαδη. Την ημερα του θετικου τεστ του λεω μην κοιμηθεις εχουμε δουλιτσα. Μου λεει χθες δεν εγινε δουλεια; Του λεω πρεπει βασικα σημερα που το τεστ βγηκε θετικο...τον ειδα χαλαστηκε, τις καθημερινες δεν μπορει με τιποτα. Μην τα πολυλογω, απο τις 22:00 ειχε πεσει για υπνο...ουτε δοντια δεν επλυνε!Και ειναι 38, δεν ειναι κ τοσο μεγαλος να μην αντεχει. Χθες τον βιασα σχεδον αλλα οπως ειπα το τεστ ειχε βγει αρνητικο. Αμα περιμενουμε απο τα σ/κ χαιρετα μου τον πλατανο!!

Τί εννοεις...σαπιο; 

Μα βρε κοριτσια δεν καταλαβαινω, γιατι τρελαινονται ετσι οταν τους λεμε πως πρεπει να γινει δουλιτσα μια συγκεκριμενη μερα; Τοσο πια εντονο ειναι το ενστικτο του κυνηγου που δε δεχονται να μην εχουν το πανω χερι μια φορα; Και το χειροτερο ειναι πως δεν τα βγαζουμε απο το μυαλο μας, τεστ, υπολογισμοι, θερμομετρησεις, πονακια, υγρα κτλ κτλ.. 

Εμεις εχουμε χασει δυο φορες την ακριβη ημερα ωορρηξιας γιατι δεν ηθελε ο καλος μου εκεινη τη μερα επειδη δεν τον ειχα ενημερωσει, αλλιως τα ειχαμε υπολογισει στην αρχη και ενα σωρο αλλες δικαιολογιες.. πραγματικα δεν ξερω τι να πω...

Ααα και ξεχασα να πω, πως παρ’ολα αυτα οταν ερχεται η περιοδος, τοτε απορει μα γιατι και πως δεν εγινε συλληψη.... :-|

  • Χαχα 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονιαα είπε:

Μέσα Τινα 

Ωραια..οσες θελετε στειλτε μου inbox το ονομα σας που ειστε στο fb η οσες δεν εχετε fb το ονομα με το οποιο ειστε γραμμενες στο μεσετζερ..ελα να μαζευομαστε σιγα σιγα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Sofi_ABC είπε:

Μα βρε κοριτσια δεν καταλαβαινω, γιατι τρελαινονται ετσι οταν τους λεμε πως πρεπει να γινει δουλιτσα μια συγκεκριμενη μερα; Τοσο πια εντονο ειναι το ενστικτο του κυνηγου που δε δεχονται να μην εχουν το πανω χερι μια φορα; Και το χειροτερο ειναι πως δεν τα βγαζουμε απο το μυαλο μας, τεστ, υπολογισμοι, θερμομετρησεις, πονακια, υγρα κτλ κτλ.. 

Εμεις εχουμε χασει δυο φορες την ακριβη ημερα ωορρηξιας γιατι δεν ηθελε ο καλος μου εκεινη τη μερα επειδη δεν τον ειχα ενημερωσει, αλλιως τα ειχαμε υπολογισει στην αρχη και ενα σωρο αλλες δικαιολογιες.. πραγματικα δεν ξερω τι να πω...

Αστα, εγω τον προηγουμενο μηνα ημουν που ελεγα θελουν τσαχπινιες, οχι πιεση κτλ. Βαρεθηκα, απο δω και περα θα λεω εχω θετικο τεστ, θελεις; μπορεις; Αν λεει οχι θα απαντω αν θελεις κι αλλο παιδι, μονο σημερα αλλιως γιοκ  Ε μα πια!

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, marmelady είπε:

Κοιτα, μια απο τα ιδια αυτον τον μηνα. Απορω με τις κοπελες που τα καταφερνουν εστω και μερα παρα μερα. Κι εγω 2 επαφες ολες κι ολες, μια την προηγουμενη του θετικου τεστ και μια την επομενη οταν το τεστ ωορηξιας βγηκε αρνητικο. Μαλλον κατοπιν εορτης δηλαδη. Την ημερα του θετικου τεστ του λεω μην κοιμηθεις εχουμε δουλιτσα. Μου λεει χθες δεν εγινε δουλεια; Του λεω πρεπει βασικα σημερα που το τεστ βγηκε θετικο...τον ειδα χαλαστηκε, τις καθημερινες δεν μπορει με τιποτα. Μην τα πολυλογω, απο τις 22:00 ειχε πεσει για υπνο...ουτε δοντια δεν επλυνε!Και ειναι 38, δεν ειναι κ τοσο μεγαλος να μην αντεχει. Χθες τον βιασα σχεδον αλλα οπως ειπα το τεστ ειχε βγει αρνητικο. Αμα περιμενουμε απο τα σ/κ χαιρετα μου τον πλατανο!!

Τί εννοεις...σαπιο; 

Τι να πω ρε αγαπη???..... αστα..ειναι τελειως στο κοσμο τους!! Θελει ενα προγραμμα..κακα τα ψεμματα! Σαπιο εννοω οτι ειχε να εκσπερματισει 5-6 μερες..στοκος δλδ..χαχχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa said:

πολυ καλη διαφορα! εχω μια φιλη που ειναι η μεγαλη 19 κ η μικρη 16  οταν γεννησε το μικρο της κ την βοηθησαν πολυ κραταγαν το μικρο κ προλαβαινε να κανει καμια δουλεια. 

ο αντρας σου θελει πολυ σπρωξιμο οπως οι περισσοτεροι . 13 μηνες εγω θα σου πω κ πολυ το προσπαθησατε μονοι σας . κ πολυ χαλαρο τον αφησες τι να ρωτησεις το γιατρο σε αυτα εσυ περνεις τις αποφασεις κακα τα ψεματα αμα θες παιδακι οπωσδηποτε στα 41 δεν εχει νοημα να περιμενεις αλλο. 

Λίνα μου μέσα στο 6 μηνο πήγαμε στο γιατρό κάναμε εξετάσεις και θεραπεία είχε ουρεοπλασμα στο σπερμα...

Εγώ το ξέρω ότι δεν έχει νόημα πια και μέχρι να γίνει η εξωσωματική θα περάσουν 3 4 μήνες ακόμα φαντάζομαι...δεν τον αφήνω γλυκιά μου.... θα ακολουθήσει...απλά θέλει σπρώξιμο 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Τι να πω ρε αγαπη???..... αστα..ειναι τελειως στο κοσμο τους!! Θελει ενα προγραμμα..κακα τα ψεμματα! Σαπιο εννοω οτι ειχε να εκσπερματισει 5-6 μερες..στοκος δλδ..χαχχαχαχαχα

Χαχαχ, δεν την γνωριζα την ορολογια αλλα πολυ μου αρεσε!Παντως για την ιστορια εγω εχω μεινει εγκυος δυο φορες με....σαπιο 15 ημερων και βαλε. Βεβαια δεν εξελιχθηκε το πραγμα, μπορει να φταιει η μπαγιατιλα τωρα με εβαλες σε σκεψεις!!Αλλη φορα αν εχει περασει καιρος και πλησιαζουν οι γονιμες θα του λεω πηγαινε αδειασε πρωτα καπου αλλου και ελα αυριο!Χαχα.

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 said:

Ωραια..οσες θελετε στειλτε μου inbox το ονομα σας που ειστε στο fb η οσες δεν εχετε fb το ονομα με το οποιο ειστε γραμμενες στο μεσετζερ..ελα να μαζευομαστε σιγα σιγα!!!

Έστειλα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Τονιαα είπε:

Η αλήθεια είναι ότι τον τρελαινω....Του λέω θα κάνουμε εξωσωματική και θα βάλουμε 2 με 3 εμβιακια του λέω το φαντάζεσαι να έχουμε δίδυμα η τριδυμα; Και εκεί πέφτει ξερός 

1.72...Δεν χρειάζεσαι δύναμη άλλα τεχνική για να τον ρίξεις χαχαχαχα 

Εγω ειμαι 1.76 και το αγορι 1.72 σκαρτα. Καταλαβαινετε ποια εχει το πανω χερι!

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, marmelady said:

Χαχαχ, δεν την γνωριζα την ορολογια αλλα πολυ μου αρεσε!Παντως για την ιστορια εγω εχω μεινει εγκυος δυο φορες με....σαπιο 15 ημερων και βαλε. Βεβαια δεν εξελιχθηκε το πραγμα, μπορει να φταιει η μπαγιατιλα τωρα με εβαλες σε σκεψεις!!Αλλη φορα αν εχει περασει καιρος και πλησιαζουν οι γονιμες θα του λεω πηγαινε αδειασε πρωτα καπου αλλου και ελα αυριο!Χαχα.

Έτσι για να σε τρελαινω τώρα.....πως είσαι σίγουρη ότι ήταν σάπιο μήπως είχε αδειάσει αλλού....χαχαχαχα 

Just now, marmelady said:

Εγω ειμαι 1.76 και το αγορι 1.72 σκαρτα. Καταλαβαινετε ποια εχει το πανω χερι!

Ναι αλλά άμα βάλει τακούνι; χαχαχαχα αλλάζουν τότε τα πράγματα χαχαχαχα 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

εμενα παντως ο ανηψιος μου που ειναι 9 κ παμε ολοι μαζι στους παππουδες ζηλευει ο μεγαλος λεει οτι τον ενοχλει ο δικος μου χα χα χα κ ολο τον αποφευγει χα χαχα. παει κ το μικρο συνεχεια απο πισω κ δεν την παλευει ο μεγαλος. 

Ναι έτσι είναι τους φαίνονται ενοχλητικά τα μωρά...σου λέει ήρθε τώρα αυτός ο μικρός κ θα μου πάρει την δόξα;;;χαχαζαχα.εχουν πολυ πλάκα.εμενα ζηλεύει τον εαυτό του σου λέω.βλεπω βίντεο που ήταν μωράκι κ λιώνω κ μου λέει εει εδώ είμαι μπορεί να μεγάλωσα αλλά είμαι ο ίδιος..και δεν είναι σωστό να λυμπιζεσαι μωρό όταν το παιδί σου μεγαλωνει κλπκλπ.πωπω.μετα τι άλλο να πω.

Just now, Dimitra94 είπε:

Εγώ δεν μπορώ να σου απαντήσω από τη μεριά της μητέρας γιατί δεν έχω ακόμα παιδάκι, όμως θα σου απαντήσω από τη μεριά της μεγάλης αδελφής. Η αδελφή μου ήταν μωρό όταν έδινα πανελλήνιες και πραγματικά στο λέω δεν ξέρω αν θα κατάφερνα να αντέξω όλη αυτή την ψυχολογική πίεση χωρίς αυτό το μικρό ζουζούνι στο σπίτι. Βέβαια όταν ήθελα να διαβάσω και έκλαιγε έξω από την πόρτα του δωματίου γιατί ήθελε να παίξουμε, ράγιζε η καρδιά μου.. 

Ήταν όμως η αποφόρτισή μου, δεν ένοιωσα ότι μ' ενοχλεί ούτε μια στιγμή. Είναι και αναλόγως το παιδί εννοείται, αλλά ελπίζω να βοήθησα:)

Ναι βοήθησες πολύ...θα δω άπαξ κ πιάσω πως θα πάει...θα δούμε κ τα θέματα της ζήλιας κ της εφηβείας κλπ.ας έρθει κ πιστεύω θα το βρω.ας κάνω εγώ όνειρα κ αν έρθει η στιγμή θα τα βολεψω όλα.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονιαα είπε:

Έτσι για να σε τρελαινω τώρα.....πως είσαι σίγουρη ότι ήταν σάπιο μήπως είχε αδειάσει αλλού....χαχαχαχα 

Ναι αλλά άμα βάλει τακούνι; χαχαχαχα αλλάζουν τότε τα πράγματα χαχαχαχα 

Χαχα!!Μονο στην Καλλιοπη δεχομαι, σε καμια αλλη!!Τακουνι δεν φορεσε ουτε στον γαμο μας, αρα δεν τον φοβαμαι!!! 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, tina79 είπε:

Καλημερα τσουπιτσες!! Παρουσα κ γω με το καφεδακι μου..

Να σας πω τα δικα μου, καθως ειμαι λιγο θυμωμενη κ απογοητευμενη.. Επειδη εγινε γρηγορα η ωορηξια, μολις την 7η μερα, ειχαμε 2 επαφες ολες κ ολες! Μια την 6η μερα κ αλλη μια την 7η. Την 7η ητανε καλη..την 6η ητανε στοκος καθοτι ημουν εγω με περιοδο κ το αγορι δεν ειχε αδειασει το σαπιο..χαχαχχαχαχχαχα..οποτε μια επαφη ουσιαστικα!!!

Αν δεν του πω εγω ελα, τωαρ ειναι οι μερες ο αλλος ειναι στο κοσμο του..νομιζει οτι τα παιδια τα φερνει ο πελαργος, οτι οποτε κ να κανουμε μπορουμε να το πιασουμε..δεν καταλαβαινει..εχει κ αγχος με διαφορα θεματα κ δεν το εχει στο μυαλο του. Στενοχωριεμαι γτ δεν μπορουμε που δεν μπορουμε, δεν προσπαθουμε κιολας!! Αυτο με θλιβει..οτι αντι να εξαντλησουμε ολες τις μερες, που ποσες ειναι? 5-6 μερες? Ειχαμε μονο 1 επαφη..γ αυτο κ τσακωνομαστε..δεν προσπαθουμε,δεν εξαντλουμε ολες τις πιθανες μερες..αρα ειμεις 0 προσπαθεια γ αυτο τον μηνα..κ αν ηταν καλο το αυγο? Κ αν ηταν καλο το σπερμα? Μην με περιμενετε εμενα αυτον τον μηνα..

Κορίτσι μου δν είσαι η μόνη.Όλες μας το αντιμετωπίζουμε αυτό με τους καλούς μας! Κ γω έχω τσακωθεί πολλές φορές γτ πιο παλιά στις γόνιμες λες κ κάτι πάθαινε  κ είχε μπλοκάρει  το σύστημα του.Όχι ότι δν ήθελε να το κάνουμε  αλλά δν μπορούσε να τελειώσει γτ αγχώνοταν προφανώς που του έλεγα ότι τώρα είναι οι γόνιμες κ παιδευόμασταν μια ώρα στην κυριολεξία μέχρι να ολοκληρώσουμε κ καταντούσε  κουραστικό όλο αυτό κ δν το απολαμβάναμε ουσιαστικά.Ενώ τις αλλες μερες με έπρηζα  να το κάνουμε κ γω από τα νεύρα μου δν ηθελα.Αν χαλαρώσεις κ τον αφήσεις ίσως να συντονιστείτε.Εγώ έτσι κάνω πλέον. Δν του λέω τπτ κ πάω απλά κ τον προκαλώ ,αν δω ότι δν παίρνει μπρος τον αφήνω κ μετά έρχεται μόνος του.Νομίζω ότι το καλύτερο είναι να το απολαμβάνουμε κ μεις οι ίδιες αλλά κ αυτοί.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...