Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

8 ώρες πρίν, vasiliki2020 είπε:

Εχεις δικιο εμεις οι γυναίκες πολλες φορες γινόμαστε χειρότερα από ζώα.δεν ειναι ωραίο σε μια γυναίκα που προσπαθεί ουτε να κριτικαρεις την ηλικία της ουτες να της την λες για το ποσο καιρό προσπαθεί ουτε τιποτα.σεβασμος πάνω από όλα γιατι ολα τα άλλα κατινιες. Κοιτα εμεις οταν ξεκινήσαμε προσπαθειες τον κυνηγούσα συνέχεια τον πιεζα τσακωνομασταν και θυμωνα πολυ και αυτος ηταν έφτασα νόμιζε ότι το παιδί θα το φέρει ο πελαργός. Όταν σταμάτησα να ασχολούμαι και να τον πιέζω από μόνος του το ζήταγε ξερει πάνω κάτω αφού τελειώσω περιοδο ποτε ξεκινάνε οι γόνιμες και ηρεμήσαμε μεταξύ μας.ειναι λίγο βόδια μέχρι να πάρουν μπρος

Καλημέρα!τι να τους κάνουμε, θέλουν σπρώξιμο! Ο δικός μου τώρα χτυπάει το κεφάλι του στον τοίχο. Τι είπε κιόλας, τι μακακια κάναμε που δεν βάλαμε προς για το 2ο πιο γρήγορα. Και μετά που το χάσαμε που πάλι αργήσαμε να βάλουμε μπροστά. Μου φαίνεται έτσι θα μείνουμε, να λέμε τι πατάτα κάναμε! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Emilly είπε:

Ε ακριβώς αυτό.και εγώ με δύο εβδομάδες αποχή κάνουμε σ,,,ξ κ την επόμενη είχα σταγόνα αίμα( ωορηξια) ετυχε εντελώς...τον υπόλοιπο μήνα όμως το κάναμε κανονικοτατα..δηλαδή δεκαπέντε επαφές κ έπιασα με την μια την συγκεκριμένη...αλλά κ 2545 επαφές πάλι με μια συγκεκριμένη θα πιάσεις χαχαχαζαχαζα.

Δεν πειράζει σου λέω παίζει κ η ηλικία σιγά σιγά..άλλο 24 άλλο 27 άλλο 30.. αλλαζουν οι δείκτες μας.μικρη είσαι να μην παρεξηγήθω αλλά στο πρώτο ήσουν 24 βρέφος.

ναι  ημουν 23 οταν εμεινα εγκυος μετα 27 κ μετα 29 κ τωρα 31,5 

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Κοίτα αν δεν αφήσεις μέρα να πάει χαμένη δεν υπάρχουν δεύτερες σκέψεις.λες όλα σωστά τα έκανα κ περιμένω..άντε μακάρι γιορτινά καλά νεα

Αχχχχ μακαρι......απλα θα περιμενω με ανυπομονησία γιατι ξερβ οτι αυτον τον μηνα εχω ελπιδες.. 

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

ναι  ημουν 23 οταν εμεινα εγκυος μετα 27 κ μετα 29 κ τωρα 31,5 

Μικρουλα εισαι ακομη.. Τι ωραια.. Μπραβο  σου που εχεις την δυναμη καιντο κουραγιο.. Πραγματικα μπραβο.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Αχχχχ μακαρι......απλα θα περιμενω με ανυπομονησία γιατι ξερβ οτι αυτον τον μηνα εχω ελπιδες.. 

Μικρουλα εισαι ακομη.. Τι ωραια.. Μπραβο  σου που εχεις την δυναμη καιντο κουραγιο.. Πραγματικα μπραβο.. 

ήθελα νωρις η αλήθεια να κανω!! με ευλόγησε για ακόμη μια φορά να κανω μωρακι.ευχομσι σε ολες σας να ερθει το πολυπόθητο !

  • Μου αρέσει 3

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, VASIOULA είπε:

Εχω καθυστέρηση και θα πάω να κάνω χοριακή ....δεν θέλω να ενθουσιάζομαι αλλά θεε μου λυπήσου με 

Σου ευχομαι μια μεγαλη χοριακη.... Ολα καλα να πανε

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, *ζουζουνα*!!! είπε:

αν εγινε ετσι εισαι σουπερ!! εμενα ανεβαινε 2η με  3η μερα μετα 36,5 κ μετα 36 7 κ μετα πιο πανω...μέχρι 36,8 με 36,9

βρε κορίτσια να ρωτησω ειχα ζάχαρο 90 σε νηστεία γενικα τωρα εχει ανέβει, πιο μικρή δεν ειχα τοσο κ κάθε εγκυμοσύνη παίρνει κ λιγο...λέτε οι ζαλαδες να ειναι απο εκει?

Ζουζουνα μου καλημέρα! Και εγώ σε όλη την εγκυμοσύνη 90 με 95 νηστείας είχα! Καμπυλη έκανα στη 15η εβδομαδα και ήταν πολύ καλή! Αρχές 7ου άρχισα να το μετράω και με μηχανάκι στο σπίτι και πάλι μόνο το νηστείας ήταν προβληματικό ενώ το μεταγευματικο μια χαρά!! Είναι κάποιοι άνθρωποι που έχουν το νηστείας αυξημένο γενικά. Σκέψου γέννησα (διακοπή) και τώρα έχω 106 και ξεκίνησα glucophage για να ρυθμιστεί για επόμενη εγκυμοσύνη. Οι ζαλάδες δεν μπορεί να είναι από αυτό,μάλλον αιματοκρίτης είναι ή απλά οι ορμόνες της εγκυμοσύνης.. 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε; εύχομαι να έχετε κανένα ευχάριστο! Μπορείτε να μου προτείνετε κάποιο τεστ ωορεξιας, γιατί τα cl...blu... με τρελαναν αυτό το μήνα και μάλλον πήγε τζάμπα ο μήνας, αν δεν επιτρέπεται να δημοσιεύουμε εδώ λόγο διαφήμισης τότε προσωπικό μνμ

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίνο είπε:

Ζουζουνα μου καλημέρα! Και εγώ σε όλη την εγκυμοσύνη 90 με 95 νηστείας είχα! Καμπυλη έκανα στη 15η εβδομαδα και ήταν πολύ καλή! Αρχές 7ου άρχισα να το μετράω και με μηχανάκι στο σπίτι και πάλι μόνο το νηστείας ήταν προβληματικό ενώ το μεταγευματικο μια χαρά!! Είναι κάποιοι άνθρωποι που έχουν το νηστείας αυξημένο γενικά. Σκέψου γέννησα (διακοπή) και τώρα έχω 106 και ξεκίνησα glucophage για να ρυθμιστεί για επόμενη εγκυμοσύνη. Οι ζαλάδες δεν μπορεί να είναι από αυτό,μάλλον αιματοκρίτης είναι ή απλά οι ορμόνες της εγκυμοσύνης.. 

καταλαβα...παντως θελω σοκολάτα,εκτός αν πεφτει ο αιματοκρίτη μου αν κ ει α 39 κ κάτι τωρα πριν 1,5 βδομάδα 

Just now, VASIOULA είπε:

Εχω καθυστέρηση και θα πάω να κάνω χοριακή ....δεν θέλω να ενθουσιάζομαι αλλά θεε μου λυπήσου με 

τέλεια καλα αποτελέσματα!! κανε κ ενα τεστ θα δειξει πιο γρήγορα μεχρι να παρεις την χοριακη. 


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofia89 είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε; εύχομαι να έχετε κανένα ευχάριστο! Μπορείτε να μου προτείνετε κάποιο τεστ ωορεξιας, γιατί τα cl...blu... με τρελαναν αυτό το μήνα και μάλλον πήγε τζάμπα ο μήνας, αν δεν επιτρέπεται να δημοσιεύουμε εδώ λόγο διαφήμισης τότε προσωπικό μνμ

 

 

 τα hometest τις ταινιες ειναι οικονομικα κ αξιοπιστα. παρε πολλα για να βρεις ενα μπουσουλα στην αρχη θα χρησιμοποιεις δυο τρια την μερα. αλλα μην ανησυχεις ειναι οικονομικα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, linaa είπε:

 τα hometest τις ταινιες ειναι οικονομικα κ αξιοπιστα. παρε πολλα για να βρεις ενα μπουσουλα στην αρχη θα χρησιμοποιεις δυο τρια την μερα. αλλα μην ανησυχεις ειναι οικονομικα 

Δεν τα βρίσκω εδώ στην Γερμανία,αλλά βρηξα

 

Just now, linaa είπε:

 τα hometest τις ταινιες ειναι οικονομικα κ αξιοπιστα. παρε πολλα για να βρεις ενα μπουσουλα στην αρχη θα χρησιμοποιεις δυο τρια την μερα. αλλα μην ανησυχεις ειναι οικονομικα 

Δεν τα βρίσκω εδώ στην Γερμανία, αλλά βρήκα κάτι αλλά που ειναι ίδια με τα hometest. 

Επόμενος μόλις με το που τελειώσει η περίοδος μου (που εύχομαι να μην εμφανιστεί) Κανω 2-3 την ημέρα απο την πρωτη μερα που τελειώσει η περίοδος;(για να αποκλισω το ενδεχόμενο προ ωορρηξία) και μετα κάθε μέρα μέχρι να γίνει έντονη η γραμμη;

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofia89 είπε:

Δεν τα βρίσκω εδώ στην Γερμανία,αλλά βρηξα

 

Δεν τα βρίσκω εδώ στην Γερμανία, αλλά βρήκα κάτι αλλά που ειναι ίδια με τα hometest. 

Επόμενος μόλις με το που τελειώσει η περίοδος μου (που εύχομαι να μην εμφανιστεί) Κανω 2-3 την ημέρα απο την πρωτη μερα που τελειώσει η περίοδος;(για να αποκλισω το ενδεχόμενο προ ωορρηξία) και μετα κάθε μέρα μέχρι να γίνει έντονη η γραμμη;

 

μα μεσω ιντερνετ τα παραγγελνεις κ εδω μονο νομιζω η εταιρεια που τα φερνει ειναι απο θεσαλονικη. σιγουρα υπαρχουν τα ιδια με αλλη ονομασια  δεν φτιαχνονται εδω ελλαδα ... ναι μολις τελειωσει η περιοδος θα κανεις δυο την μερα για να εισαι σιγουρη. εννοητε οτι μετα την περιοδο θα εχεις συχνες επαφες . επαφες θα σταματας τρεις τεσσερις μερες μετα το θετικο τεστ. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

καταλαβα...παντως θελω σοκολάτα,εκτός αν πεφτει ο αιματοκρίτη μου αν κ ει α 39 κ κάτι τωρα πριν 1,5 βδομάδα 

τέλεια καλα αποτελέσματα!! κανε κ ενα τεστ θα δειξει πιο γρήγορα μεχρι να παρεις την χοριακη. 

Τότε δεν νομίζω να είναι ο αιματοκρίτης, μια χαρά είναι η τιμή του! Απλά είσαι ολίγον έγκυος!!! :-D

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, VASIOULA είπε:

Εχω καθυστέρηση και θα πάω να κάνω χοριακή ....δεν θέλω να ενθουσιάζομαι αλλά θεε μου λυπήσου με 

Καλη επιτυχία κοριτσι μου!!!!!να εχεις μια τεράστια χοριακη...:wub:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...