Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

7 ώρες πρίν, TATAKI είπε:

Εμενα ειχε: 1η ωρα ζωηρα 60%, μετρια 5% νωθρα 7% συνολο 72%, την 2η ζωηρα 59%, μετρια 4 και νωθρα 6, συνολο 2ης ωρας 69%. Στις 24 ωρες ηταν 20% ζωηρα . Απο μορφολογια φυσιολογικα ηταν 29% και ποσοτητα ηταν 20.550.000 και το συνολο ηταν 63.705.000. Κινητικοτητα και μορφολογια μας ειπαν καλα, η ποσοτητα οριακα καλη γι αυτο ξεκινησε τις profertil.

ειναι πολυ καλα,με τις βιταμίνες θα ειναι καλυτερα.παντως πρέπει να επαναλάβετε για να έχετε να συγκρίνετε.εμενα δεν πήρε βιταμινες τοτε πιτε μονο κατι χάπια που βοήθησαν στο να αυξηθούν. 

5 ώρες πρίν, Jamie είπε:

Καλε αυτα ειναι τελεια αποτελεσματα εδω εμας λεγανε οτι εχουμε ελπιδα με τα μισα νουμερα απο τα δικα σας!!πωπω μαλλον θα πρεπει να σκεφτουμε πιο εντονα την εξωσωματικη δυστυχως...

εμάς τοτε ο ουρολόγος σ λεω μας ειχε πει ότι με 17,000.000 δεν πρόκειται να μείνω έγκυος.η γυναικολόγος μου έλεγε ότι οκ δεν είναι χάλια κ να προσπαθούμε κανονικα κ μετα ηταν όπως σ είπα.νομιζω ειχες κοντα με τα δικα μας ετσι θυμάμαι. επίσης το 2ο σπερμοδιαγραμμα το ειχε κανει στο μητερα να πω .πάντως μετα το 2ο μας είπε ότι όλα είναι πολύ καλά.

τωρα ομως που ειχε θεμα με τον θυροειδη του ξαφνικα τον ειχε ρυθμίσει κ του εδινα κ βιταμίνη c.παντως τωραστο 4ο  εμεινα με την 2η φορα.στο 3ο εμεινα με την 3η φορα.στο 2ο ηρθε μετα απο 1,5 χρονο κ ειχα κανει κ εγω σαλπιγγογραφια κ εμένα σε αυτον τον μηνα που την έκανα.επισης απο εκει κ πέρα ειπα όσα θέλει ο Θεός ας μου δώσει...κ μου έφυγε ένα άγχος...πολυ μεγαλο αφου πλεον ειμαστε οκ.

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 39 λεπτά , Sofiamar93 είπε:

Μηπως είναι ωορρηξία σου? Τι μερα εισαι τωρα? 

Συμφωμω απολυτα οτι δεν θελει αγχος.. Και εμεις ετσι ξεκινησαμε. Ακυρωθηκε ο γαμος μας τον ιουλιο και τον βαλαμε για του χρονου τον Ιούνιο αλλα επειδη τα πράγματα ειναι δυσκολα ξεκινήσαμε τις προσπάθειες και οτι γινει.. Τους πρωτους 2 μηνες το πηγαμε πολυ χαλαρα.. Εγω ομως ειχα αγχος αν εγινε το θαυμα η όχι.. Το αγχος δεν το εχω ολο τον μηνα.. Μονο οταν ερχεται η αναμονη.. Και μετα ειπαμε να παμε με πιο σταθερο προγραμμα αλλα ειχαμε καποιες αναποδιες κηδειες και αλλα τον προηγουμενο μηνα οποτε ο προηγουμενος μηδεν προσπαθειες οποτε σε αυτον ειπαμε να τα δωσουμε ολα.. Και δεν ειναι αγχος ακριβως οσο πιο πολυ προσμονη.. Κατεμε τουλαχιστον..εξαλλου έχουμε θεσει ορια με τον αντρουλη μου οτι ως του χρονου αν δεν κατσει θα παμε να ψαχτουμε.. Και ετσι εζω στο μυαλο μου οτι εχω περιθωριο να πηγαινω χαλαρα ως του χρονου.. Υστερα ας αγχωθω

Καλημέρα. Είμαι 19η και ακομα το στήθος μου με πονάει έχει αρχίσει να μεγαλώνει από 13η και να πονάει από 14η με αυξημένο πόνο από 15η δεν ξέρω τι να πω... Σε 10 μέρες θα ξέρουμε!!! 

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Agatte είπε:

Ρε συ νομίζω πως παραπερασαν οι μέρες... Ο κύκλος μου είναι 27-28 ημερών και είμαι ήδη στην 15η μέρα. 

Ε ναι, έχουμε και το σπέρμα το αυτοκτονικο, σε 12 ώρες δε μένει τίποτα όρθιο, ψοφάνε όλα και μενει6το κλουβιο μου το αυγό σαν την σεξοβομβα, να περιμένει... Και περιμένει... Και περιμένει και στο τέλος πεθαίνει από βαρεμάρα κι αυτό. 

Σταματά με πέθανες χαχαχαχαχαζαχα.και εγώ τον έβαλα τιμωρία τον σεξ,,,υλιαρη κ του είπα θα μείνεις αρκετά χωρίς σ,,,ξ αυτό τον μήνα κ έχει πάθει είναι με τα μούτρα μέχρι κάτω..και νεύρα.αλλα δεν γίνεται φίλε μου.καθε μέρα 45 χρονών άνθρωπος νερό με τάιζε.κ να δω πως να τον πείσω να πάει να κάνει σπερμοδιαγραμμα γιατί μετά τις γιορτές εγώ η καημένη θα πάω σαλπιγγογραφια.αι σιχτιρ.ας κάνει κ αυτός τίποτα.τι στο καλό όλα εγώ τα έχω;;;;

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Emilly είπε:

Σταματά με πέθανες χαχαχαχαχαζαχα.και εγώ τον έβαλα τιμωρία τον σεξ,,,υλιαρη κ του είπα θα μείνεις αρκετά χωρίς σ,,,ξ αυτό τον μήνα κ έχει πάθει είναι με τα μούτρα μέχρι κάτω..και νεύρα.αλλα δεν γίνεται φίλε μου.καθε μέρα 45 χρονών άνθρωπος νερό με τάιζε.κ να δω πως να τον πείσω να πάει να κάνει σπερμοδιαγραμμα γιατί μετά τις γιορτές εγώ η καημένη θα πάω σαλπιγγογραφια.αι σιχτιρ.ας κάνει κ αυτός τίποτα.τι στο καλό όλα εγώ τα έχω;;;;

Στο ειχαμε πει καλε!!Με ρεγουλο λιγο και ειχες πει οτι νεες ερευνες ελεγαν οτι θελει καθε μερα!Εμενα ο δικος μου που του το ειχα πει μονο για λιγο δεχτηκε το καθημερινο, μετα γινοταν μονο με απειρο κυνηγητο-βιασμο απο εμενα, ωσπου ασκησε βετο τον επομενο μηνα και γυρισαμε στα κανονικα μας!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Emilly είπε:

Σταματά με πέθανες χαχαχαχαχαζαχα.και εγώ τον έβαλα τιμωρία τον σεξ,,,υλιαρη κ του είπα θα μείνεις αρκετά χωρίς σ,,,ξ αυτό τον μήνα κ έχει πάθει είναι με τα μούτρα μέχρι κάτω..και νεύρα.αλλα δεν γίνεται φίλε μου.καθε μέρα 45 χρονών άνθρωπος νερό με τάιζε.κ να δω πως να τον πείσω να πάει να κάνει σπερμοδιαγραμμα γιατί μετά τις γιορτές εγώ η καημένη θα πάω σαλπιγγογραφια.αι σιχτιρ.ας κάνει κ αυτός τίποτα.τι στο καλό όλα εγώ τα έχω;;;;

Κοίταξε να δεις, αποφάσισα στο εξής να γελάω με τα χάλια μας. Για όσο αντέξω. Και θα πω και ενα ανεκδοτο τώρα: 16η μέρα του κύκλου και έχω θετικό τεστ αυγόπτωσης! Ε ναι! Αν υποψιαστώ πως κάνω πάντα αργά ωορρηξία κι εγώ τόσο καιρό με το κλουβιο μου αυγό και το σπερμα το ζαβο, στην 15η μέρα κόβω το σεχ... Θα πεθάνω!!! Χθες αρνητικό, σήμερα θετικό και σήμερα βασικά είχα και πολλά υγρά διαφανα. Μαντέψτε ποιος χε@#η%ε!!! Μάλλον τον τρόμαξα... 

Όσο για την σαλπιγγογραφια... Αχ κι εγώ την σκέφτομαι με το νέο χρόνο. Και το αγόρι το έπεισα να πάρουμε το οικιακό σπερμοδιαγραμμα. Από το τίποτα, κάτι ειναι κι αυτό. 

Ρεεεε, έχω αυγοοο!!! Εγώ κι ο Κολόμβος! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Agatte είπε:

Κοίταξε να δεις, αποφάσισα στο εξής να γελάω με τα χάλια μας. Για όσο αντέξω. Και θα πω και ενα ανεκδοτο τώρα: 16η μέρα του κύκλου και έχω θετικό τεστ αυγόπτωσης! Ε ναι! Αν υποψιαστώ πως κάνω πάντα αργά ωορρηξία κι εγώ τόσο καιρό με το κλουβιο μου αυγό και το σπερμα το ζαβο, στην 15η μέρα κόβω το σεχ... Θα πεθάνω!!! Χθες αρνητικό, σήμερα θετικό και σήμερα βασικά είχα και πολλά υγρά διαφανα. Μαντέψτε ποιος χε@#η%ε!!! Μάλλον τον τρόμαξα... 

Όσο για την σαλπιγγογραφια... Αχ κι εγώ την σκέφτομαι με το νέο χρόνο. Και το αγόρι το έπεισα να πάρουμε το οικιακό σπερμοδιαγραμμα. Από το τίποτα, κάτι ειναι κι αυτό. 

Ρεεεε, έχω αυγοοο!!! Εγώ κι ο Κολόμβος! 

Άσε με γιατί είμαι έτοιμη να πω το ως εδώ ...πολύ κουράστηκα ρε συ.εχω τρία χρόνια τώρα κ τρεις αποτυχίες κ θα αρχίσει να με πειράζει στον εγκέφαλο.αρχιζω να το βλέπω απιαστο.πωπω....κσλα εσύ εννοείται εχεις αβγό κ μια χαρά..απλά τώρα όσο πάει μάλλον πιάνουμε λίγο πιο δύσκολα αποτι πριν δύο τρία χρόνια.τωρα εγώ 40 κ όλα τέλεια να είναι έχω μικρές πιθανότητες να κάτσει ...θέμα τύχης κ η δική μου τύχη είναι από τις λίγες...γκαντεμοσκυλο από τα λίγα.

Just now, marmelady είπε:

Στο ειχαμε πει καλε!!Με ρεγουλο λιγο και ειχες πει οτι νεες ερευνες ελεγαν οτι θελει καθε μερα!Εμενα ο δικος μου που του το ειχα πει μονο για λιγο δεχτηκε το καθημερινο, μετα γινοταν μονο με απειρο κυνηγητο-βιασμο απο εμενα, ωσπου ασκησε βετο τον επομενο μηνα και γυρισαμε στα κανονικα μας!

Ναι έρευνες λένε ότι το καθημερινό καθαρίζει το κακό dna.αλλα μάλλον αν έχει ο άλλος λίγα σπερματοζωάρια καθαρίζει κ τα σπερματοζωάρια κ μετά μένει μια πεντακάθαρη βλενα χαχαχαχαχαχαχα.

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα, έχω καιρό να γράψω αλλά σταθερά σας παρακολουθώ. 

Η βιοχημικη του Οκτώβρη εξελίχθηκε σε παλινδρομη. Έφτασε 7η εβδομάδα και είδαμε έμβρυο και καρδούλα. Αλλά τελικά μας άφησε.. 

Τώρα σας γράφω για άλλο λόγο όμως. Θέλω τα φώτα σας. Την Κυριακή είχα θετικό τεστ ωορρηξιας και τα γνωστά υγρά. Επαφή είχαμε την Κυριακή και σήμερα. Χτες όχι. Παίζει να έσκασε το αυγό χτες και να το χάσαμε;; μετά το θετικό τεστ ωορρηξιας ποτέ βγαίνει το αυγό; την ίδια μέρα ή την επόμενη; 

Είναι οκ οι επαφές μας και μήπως αγχώνομαι τσάμπα; 

Ευχαριστώ και καλή συνέχεια στον αγώνα! 

  • Λυπημένη/-ος 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamanino είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, έχω καιρό να γράψω αλλά σταθερά σας παρακολουθώ. 

Η βιοχημικη του Οκτώβρη εξελίχθηκε σε παλινδρομη. Έφτασε 7η εβδομάδα και είδαμε έμβρυο και καρδούλα. Αλλά τελικά μας άφησε.. 

Τώρα σας γράφω για άλλο λόγο όμως. Θέλω τα φώτα σας. Την Κυριακή είχα θετικό τεστ ωορρηξιας και τα γνωστά υγρά. Επαφή είχαμε την Κυριακή και σήμερα. Χτες όχι. Παίζει να έσκασε το αυγό χτες και να το χάσαμε;; μετά το θετικό τεστ ωορρηξιας ποτέ βγαίνει το αυγό; την ίδια μέρα ή την επόμενη; 

Είναι οκ οι επαφές μας και μήπως αγχώνομαι τσάμπα; 

Ευχαριστώ και καλή συνέχεια στον αγώνα! 

Λυπάμαι κορίτσι μου πολύ...δεν κατάλαβα έκανες αποξεση αυτό τον μήνα;;;;;;δηλαδή είναι η πρώτη σου ωορηξια μετά την περίοδο;;;και ξεκινάς αμέσως για εγκυμοσύνη;;;αν σου έβγαλε θετικό κ έκανες δύο μέρες μια χαρά σπέρμα υπάρχει κ δεν πειράζει που δεν έκανες χθες.

14 ώρες πρίν, Jamie είπε:

Η αληθεια ειναι οτι ειμαι 33 ισως 1 χρονακι ακομα να με περνει η εστω μεχρι το καλοκαιρι...ευχαριστω πολυ παντως!!

Αααα μικρή είσαι που θα πάς για εξωσωματική....όλα τα άλλα πως είναι;;;;;έχεις μειωμένα αποθέματα ωοθηκών;;κακό σπέρμα;;;;κάτι στις σάλπιγγες;;;πάνω από ένα δύο χρόνια προσπάθειας;;;;δεν νομίζω μια χαρά θα το πιάσετε όπου να ναι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamanino είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, έχω καιρό να γράψω αλλά σταθερά σας παρακολουθώ. 

Η βιοχημικη του Οκτώβρη εξελίχθηκε σε παλινδρομη. Έφτασε 7η εβδομάδα και είδαμε έμβρυο και καρδούλα. Αλλά τελικά μας άφησε.. 

Τώρα σας γράφω για άλλο λόγο όμως. Θέλω τα φώτα σας. Την Κυριακή είχα θετικό τεστ ωορρηξιας και τα γνωστά υγρά. Επαφή είχαμε την Κυριακή και σήμερα. Χτες όχι. Παίζει να έσκασε το αυγό χτες και να το χάσαμε;; μετά το θετικό τεστ ωορρηξιας ποτέ βγαίνει το αυγό; την ίδια μέρα ή την επόμενη; 

Είναι οκ οι επαφές μας και μήπως αγχώνομαι τσάμπα; 

Ευχαριστώ και καλή συνέχεια στον αγώνα! 

καλησπερα! λυπάμαι πολύ για την παλλινδρομη που ειχες!

τωρα κανονικα οταν εχουμε 1ο θετικο τεστ κανουμε σερι 3 μερες αντε εγω λεω 4 για σιγουρια.δεν ξέρουμε πότε θα σκάσει. μπορει την επόμενη του τεστ μπορει ομως κ την μεθεπόμενη γιαυτο κ λεμε επαφη 3 μερες σερί ( εγω επιμένω στις 4)σαν μερες εισαι μεσα απλα εγω θα έκανε κ εχθες στην θέση σου.

  • Μου αρέσει 2

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, vasiliki2020 είπε:

Κοριτσια τι κανετε;;;πολυ ηρεμία έχει πέσει που είσαστε ολες;;;

Ηρεμία τάξη κ ασφάλεια γλυκειά μου..προσπαθώ να το κατάπιω κ αυτό τον μήνα κ έχω κ άπειρα νεύρα...είναι κ η Κλεισούρα που νιώθω σαν τρελή στο κλουβί της.ολη μέρα ο μικρός τηλεδιασκέψεις κ εγώ να φαίνομαι με την σφουγγαρίστρα να περνάει από δω κ από κει.ζωη είναι αυτή;;;;εσύ σε τι φάση είσαι;;;σας έχασα όλες τις παλιές.

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Agatte είπε:

Κοίταξε να δεις, αποφάσισα στο εξής να γελάω με τα χάλια μας. Για όσο αντέξω. Και θα πω και ενα ανεκδοτο τώρα: 16η μέρα του κύκλου και έχω θετικό τεστ αυγόπτωσης! Ε ναι! Αν υποψιαστώ πως κάνω πάντα αργά ωορρηξία κι εγώ τόσο καιρό με το κλουβιο μου αυγό και το σπερμα το ζαβο, στην 15η μέρα κόβω το σεχ... Θα πεθάνω!!! Χθες αρνητικό, σήμερα θετικό και σήμερα βασικά είχα και πολλά υγρά διαφανα. Μαντέψτε ποιος χε@#η%ε!!! Μάλλον τον τρόμαξα... 

Όσο για την σαλπιγγογραφια... Αχ κι εγώ την σκέφτομαι με το νέο χρόνο. Και το αγόρι το έπεισα να πάρουμε το οικιακό σπερμοδιαγραμμα. Από το τίποτα, κάτι ειναι κι αυτό. 

Ρεεεε, έχω αυγοοο!!! Εγώ κι ο Κολόμβος! 

αχ δεν με προσέχετε οταν γραφω....Χαχαχαχα...καλά δεν είπαμε ότι κανονικα κανουνε ολο τον μηνα μερα παρα μερα κ στις πολυ γονιμες 4 μερες σερι? που είστε οταν τα λεω??? αν εχεις  16η θετικο τεστ πρεπει επαφες να εχεις σερι 16η ,17, 18η 19η.με 1 24ωρο διαφορα να εχει μαζέψει κατι...κ μια φορα την ημερα.μην τον ξεζουμισεις χαχαχαχα 

  • Χαχα 4

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Λυπάμαι κορίτσι μου πολύ...δεν κατάλαβα έκανες αποξεση αυτό τον μήνα;;;;;;δηλαδή είναι η πρώτη σου ωορηξια μετά την περίοδο;;;και ξεκινάς αμέσως για εγκυμοσύνη;;;αν σου έβγαλε θετικό κ έκανες δύο μέρες μια χαρά σπέρμα υπάρχει κ δεν πειράζει που δεν έκανες χθες.

Αααα μικρή είσαι που θα πάς για εξωσωματική....όλα τα άλλα πως είναι;;;;;έχεις μειωμένα αποθέματα ωοθηκών;;κακό σπέρμα;;;;κάτι στις σάλπιγγες;;;πάνω από ένα δύο χρόνια προσπάθειας;;;;δεν νομίζω μια χαρά θα το πιάσετε όπου να ναι

Ευχαριστώ για την απάντηση. Δεν έγινε αποξεση, ήταν φυσική η αποβολή. Ξεκίνησε με καφέ και μετά από 2 μέρες κατέβηκε αίμα και απεβαλα. Δεν χρειάστηκε κάτι άλλο να κάνουμε γιατί καθάρισε η μήτρα μόνη της. 

Είναι ο πρώτος κύκλος και έχω πεισμωσει να ξαναπροσπαθησουμε 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

αχ δεν με προσέχετε οταν γραφω....Χαχαχαχα...καλά δεν είπαμε ότι κανονικα κανουνε ολο τον μηνα μερα παρα μερα κ στις πολυ γονιμες 4 μερες σερι? που είστε οταν τα λεω??? αν εχεις  16η θετικο τεστ πρεπει επαφες να εχεις σερι 16η ,17, 18η 19η.με 1 24ωρο διαφορα να εχει μαζέψει κατι...κ μια φορα την ημερα.μην τον ξεζουμισεις χαχαχαχα 

Τι να το κάνω ρε συ ζουζούνα που τον έλουσε κρύος ιδρώτας και δεν μπόρεσε να ανταπεξέλθει; είπαμε τώρα, θα το αφήσουμε για το βράδυ. Πιο χαλαρά... Τώρα λοιπόν, δεν ξανακάνω τεστ ωορρηξίας; το ότι βγήκε θετικό σημαίνει πως το αυγό μπορεί να σκάσει αύριο ή μεθαύριο; γιατί ήδη ανέβηκε λίγο η θερμοκρασία μου. Φαντάζομαι πως έχω μπει σε φάση κλωσσας; κάθομαι στο αυγουλακι μου και το ζεσταίνω; ουφ... Πολύ μπερδεύομαι! Στην ηλικία μου, αυτά είναι πολύ ακαταλαβιστικα πράγματα! 

Just now, Mamanino είπε:

Ευχαριστώ για την απάντηση. Δεν έγινε αποξεση, ήταν φυσική η αποβολή. Ξεκίνησε με καφέ και μετά από 2 μέρες κατέβηκε αίμα και απεβαλα. Δεν χρειάστηκε κάτι άλλο να κάνουμε γιατί καθάρισε η μήτρα μόνη της. 

Είναι ο πρώτος κύκλος και έχω πεισμωσει να ξαναπροσπαθησουμε 

Λυπάμαι για την απώλεια σου... Είμαστε πολλές εδώ μέσα που την έχουμε ζήσει αυτή την εμπειρία και καταλαβαίνουμε πολύ καλά πως νιώθεις. Εφόσον νιώθεις έτοιμη, βάλε μπρος! Λένε πως το σώμα μετά από μια αποβολή είναι πιο γόνιμο. Καλή επιτυχία και σύντομα να ακούσουμε τα ευχάριστα! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Agatte είπε:

Τι να το κάνω ρε συ ζουζούνα που τον έλουσε κρύος ιδρώτας και δεν μπόρεσε να ανταπεξέλθει; είπαμε τώρα, θα το αφήσουμε για το βράδυ. Πιο χαλαρά... Τώρα λοιπόν, δεν ξανακάνω τεστ ωορρηξίας; το ότι βγήκε θετικό σημαίνει πως το αυγό μπορεί να σκάσει αύριο ή μεθαύριο; γιατί ήδη ανέβηκε λίγο η θερμοκρασία μου. Φαντάζομαι πως έχω μπει σε φάση κλωσσας; κάθομαι στο αυγουλακι μου και το ζεσταίνω; ουφ... Πολύ μπερδεύομαι! Στην ηλικία μου, αυτά είναι πολύ ακαταλαβιστικα πράγματα! 

Λυπάμαι για την απώλεια σου... Είμαστε πολλές εδώ μέσα που την έχουμε ζήσει αυτή την εμπειρία και καταλαβαίνουμε πολύ καλά πως νιώθεις. Εφόσον νιώθεις έτοιμη, βάλε μπρος! Λένε πως το σώμα μετά από μια αποβολή είναι πιο γόνιμο. Καλή επιτυχία και σύντομα να ακούσουμε τα ευχάριστα! 

Μακάρι σε 14 μέρες να έχω ευχάριστα νέα! Από ότι βλέπω είσαι και εσύ στην γόνιμη φάση του κύκλου τώρα οπότε είμαστε μαζί! Ελπίζω λοιπόν να έχουμε θετικό τεστ εγκυμοσύνης σε 14 μέρες από σήμερα! 

Το ξέρω ότι όλες εδώ μέσα λίγο πολύ έχουμε την ιστορία μας. Εμάς ήταν η δεύτερη φορά που συνέβη αυτό και ελπίζω και η τελευταία! 

Το ξέρω ότι εσείς μπορείτε να καταλάβετε απόλυτα πως αισθάνομαι. 

Για αυτό και τα μοιράζομαι μαζί σας 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...