Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Soho24 είπε:

      Καλημέρα. Θα έλεγα να προσπαθήσεις να ηρεμήσεις, δεν θα συμβεί τίποτα κακό θα δεις 😊 Αυτό που περιγράφεις μοιάζει πολύ με τη δική μου τελευταία διέγερση, έπαιρνα συνολικά 225 μονάδες ημερισίως και κάπου στον 2ο υπέρηχο δεν ενθουσιάστηκα με τις μετρήσεις και πρότεινα μόνη μου να ανεβάσουμε λίγο τη δόση. Είχα κάνει άλλες 2 διεγέρσεις και τα χιλιοστά των ωοθυλακίων όπως και η οιστραδιόλη δεν ήταν στα ίδια επίπεδα και είχα ανησυχήσει. Ο γιατρός μου συμφώνησε. Τελικά πήγαν όλα καλά, πήραμε 12 ωάρια, ανάμεσά τους βρέθηκαν τα πιο πολλά ώριμα σε σχέση με τις προηγούμενες διεγέρσεις, και δεν έπαθα υπερδιέγερση. Όλα θα πάνε καλά 🤗

      Και να προσθέσω ότι το σύνηθες είναι οι 300 μονάδες ημερισίως, τουλάχιστον από αυτά που ακούω και διαβάζω τα τελευταία χρόνια. Μην ανησυχείς με την αύξηση της δόσης, θα δώσετε μια ώθηση στα ωοθυλάκια μέχρι την ωοληψία. Εύχομαι πολύ καλή επιτυχία.

      Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση και την ευχή!!!

      Να φανταστείς στον πρωτο υπερηχο έβλεπε μονο 6-7.. και είχα στεναχωρηθεί.. μόλις μου ειπε 10 και οτι θα αυξήσουμε τις μονάδες για να ωριμάσουν ενώ χάρηκα, αγχωθηκα κιόλας! Ενω δεν εχω σημάδια, ουτε ιστορικό.. απλώς ψαχνω να βρω τη στραβή.. είναι και η πρωτη μου διέγερση και καταλαβαίνεις! Θα χαλαρώσω! 

      Εσύ σε τι στάδιο βρίσκεσαι τώρα;;;  Εκανες εμβρυομεταφορά;;

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα σε όλες ! Λόγω θεματολογίας θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας και την δική μου απορία έχω ένα μπέμπη που σε μια εβδομάδα θα γίνει 7 μηνών έμεινα έγκυος στον μικρό από τον πρώτο μήνα προσπαθειών δεν είχα ιδιαίτερα συμπτώματα πριν την περίοδο τότε μόνο πρησμενο στήθος οπότε κατάλαβα την εγκυμοσύνη επειδή είχα μια εβδομάδα καθυστέρηση και έτσι έκανα τεστ εγκυμοσύνης .

Θηλάζω τον γιο μου ενώ μου έχει έρθει περίοδος κάπου στους 3μιση μήνες όμως δεν είναι σταθερή γιατί η αμέσως επόμενη ήρθε μετά από 45 μέρες ενώ σήμερα έχουν περάσει άλλες 45 μέρες από την αμέσως προηγούμενη (σύνολο είχα περίοδο δύο φορές έως τώρα ) .

Το θέμα μου είναι το εξής αυτόν τον μήνα έχουμε ελεύθερες επαφές με τον άντρα μου για ένα δεύτερο μωράκι όμως λόγω θηλασμού δεν έχω σταθερή περίοδο οπότε δεν μπορώ να ξέρω αν θα έχω καθυστέρηση η απλά θα αργεί η περίοδος λόγω θηλασμού οπότε δεν ξέρω  πότε και αν θα πρέπει να κάνω τεστ εγκυμοσύνης γενικά έχω μπερδευτεί πολύ αν μπορούσατε να μου πείτε τη γνώμη σας η αν έχετε εσείς κάποια παρόμοια εμπειρία γιατί ειλικρινά δεν ξέρω τι να κάνω ...

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Agatte said:

Μας τσάκισες την καρδιά... Ένα τέτοιο όμορφο κοριτσάκι εύχομαι να έρθει σύντομα και να μείνει! 

Όχι βρε σωπα... Εμμηνοπαυση στα 33! Κάποια ανωμαλία του κύκλου σου θα είναι. Με το γιατρό σου μίλησες; 

Για τα τεστακια δεν ξέρω να σου πω, αν δεν έχεις τις οδηγίες για να το διευκρινίσεις, κάνε καλύτερα τη μέρα που περιμένεις. Μακαρινα έχεις θετικά αποτελέσματα!

Κι εγώ αυτό το μήνα αλλά αντ' άλλων. Έχει 3 μέρες που πονάει το στήθος μου. Στην κοιλιά καμία ενόχληση πέρα από αυτό το βάρος που νιώθω χαμηλά. Έχω και μια θολούρα στο μυαλό. Μηδενική διαύγεια πνεύματος. Για τη νύστα που με δέρνει αλύπητα, πιστεύω πως φταίει ο καιρός που είναι μουντος. Πρωινή θερμοκρασία 36.9 και τώρα 37.1.Περιμένω γύρω στις 6 του μήνα κι ο άντρας μου λέει πως φερομαι αλλόκοτα. Εγώ από την άλλη του λέω να μη με ξεσηκώνει. Χαζογουργουριζει η κοιλιά μου τώρα που σας γράφω. Πάντα γουργουριζει πριν μου έρθει. Δεν θέλω να το σκέφτομαι αλλά όλο εκεί κολλάει το μυαλό μου. 

Καλησπέρα κορίτσια 

Η θερμοκρασία σου είναι πολύ καλή...εάν είναι συνεχόμενα υψηλή είναι θετικό συμπτωμα 

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, Valeria7 είπε:

Μα πραγματικά είναι να απορείς καθώς θα έπρεπε η αριστερή σου να κάνει πάρτυ κάθε μήνα μιαςκαι είναι η μόνη που λειτουργεί! Τι να σου πω κοπέλα μου υπομονή μέχρι να γίνει το καλό! Ίσως στο φυλάει για δώρο Χριστουγέννων !! Μην απογοητευεσαι ένας νέος μήνας ξεκινά! Κάνεις τεστακια ωορρηξίας; 

Οχι δεν κάνω τεστ πάντα ξέρω πότε έχω ωορρηξία λόγο πόνου απλά τώρα μπερδεύτηκα γιατί με το που τελείωσε η περίοδος άρχισα να πονάω και λέω αποκλείεται αλλά ήταν αυτό τελικά!!! Όταν έχω δεξιά μπορεί να πονάω και 5 μέρες ακόμα μετά την Λαμπαροσκοπηση δεν έχω κάνει αριστερά για να δω αν υπάρχει διαφορά επίσης ο κύκλος μου έχει πάρει την κάτω βόλτα! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofia89 είπε:

Χαχαχαχαχαχα έλα ντε από τα τόσα εκατομμύρια, ένα θα ήταν ξεκουραστω 

Ελπίζουμε σε ένα θαύμα αλλιώς πάμε για τον επόμενο μήνα... Απλά με νευριάζει η αρνητικοτητα ώρες ώρες χαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Brigitt είπε:

Καλησπέρα σε όλες ! Λόγω θεματολογίας θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας και την δική μου απορία έχω ένα μπέμπη που σε μια εβδομάδα θα γίνει 7 μηνών έμεινα έγκυος στον μικρό από τον πρώτο μήνα προσπαθειών δεν είχα ιδιαίτερα συμπτώματα πριν την περίοδο τότε μόνο πρησμενο στήθος οπότε κατάλαβα την εγκυμοσύνη επειδή είχα μια εβδομάδα καθυστέρηση και έτσι έκανα τεστ εγκυμοσύνης .

Θηλάζω τον γιο μου ενώ μου έχει έρθει περίοδος κάπου στους 3μιση μήνες όμως δεν είναι σταθερή γιατί η αμέσως επόμενη ήρθε μετά από 45 μέρες ενώ σήμερα έχουν περάσει άλλες 45 μέρες από την αμέσως προηγούμενη (σύνολο είχα περίοδο δύο φορές έως τώρα ) .

Το θέμα μου είναι το εξής αυτόν τον μήνα έχουμε ελεύθερες επαφές με τον άντρα μου για ένα δεύτερο μωράκι όμως λόγω θηλασμού δεν έχω σταθερή περίοδο οπότε δεν μπορώ να ξέρω αν θα έχω καθυστέρηση η απλά θα αργεί η περίοδος λόγω θηλασμού οπότε δεν ξέρω  πότε και αν θα πρέπει να κάνω τεστ εγκυμοσύνης γενικά έχω μπερδευτεί πολύ αν μπορούσατε να μου πείτε τη γνώμη σας η αν έχετε εσείς κάποια παρόμοια εμπειρία γιατί ειλικρινά δεν ξέρω τι να κάνω ...

Αχ δεν μπορείς να ξέρεις αν πρόκειται για καθυστέρηση εκτός αν ήξερες ποτέ έκανες ωορηξια...με τεστ ωορηξιας ηηη υπέρηχο.το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι τεστ εγκυμοσύνης αφού είσαι 45 μέρα κ πιστεύω να δείξει...δηλαδή κ 30 μέρα να έριξες αβγό θα δείξει μπαμ αν είναι εγκυμοσύνη.

Just now, Ria_ είπε:

Ελπίζουμε σε ένα θαύμα αλλιώς πάμε για τον επόμενο μήνα... Απλά με νευριάζει η αρνητικοτητα ώρες ώρες χαχαχα

Τι σχέση έχει που ήταν κουρασμένος χαχαχαχα.εδω άλλοι λιώμα σουρωμενοι πιάνουν παιδί.εγω έτσι έπιασα τον γιο μου...απορρω πως βρήκαν δρόμο τα σπερματοζωάρια τόσο τυφλά που ήταν.

Just now, Τονιαα είπε:

Καλησπέρα κορίτσια 

Η θερμοκρασία σου είναι πολύ καλή...εάν είναι συνεχόμενα υψηλή είναι θετικό συμπτωμα 

Εσύ τι κανεις;;;;;τι μέρα είσαι;;;;χάθηκες.εγω όπου να ναι αρχίζουν οι γόνιμες...άντε πάλι τράβηγμα....ευτυχώς μου περισεψαν τεστ εγκυμοσύνης.και το γαμωτο είναι ότι περιμένω περίοδο 22δεκεμβριου κ θα μου μαυρίσουν οι γιορτές....αχ λυπήσου με υψηστε κ απασχόλησε το μυαλό μου μην σαλταρω γιορτινες μέρες.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονιαα είπε:

Καλησπέρα κορίτσια 

Η θερμοκρασία σου είναι πολύ καλή...εάν είναι συνεχόμενα υψηλή είναι θετικό συμπτωμα 

Σ' ευχαριστώ για την απάντηση! Τη θερμοκρασία πιο πολύ την έχω σα δείκτη περιόδου. Ξέρω πως αν πέσει απότομα, σε λίγες ώρες θα έρθει και η ακατονομαστη. Πάντως... Μου ήρθε πριν λίγο ένα στάνταρ σύμπτωμα περιόδου. Έχω ένα χαζό τράβηγμα κοντά στον δεξί προσαγωγο. Κουφό σαν σύμπτωμα αλλά το έχω εδώ και μήνες. Εννοείται απογοητευτηκα. Είναι τόσο μεγάλη η λαχτάρα μου, όμως έχω καεί τόσο πολύ στον χυλό, που προσπαθώ να πείσω τον εαυτό μου να μην περιμένει τίποτα. Νομίζω πως η αισιοδοξία μου αυτό το μήνα πηγάζει πιο πολύ από το γεγονός πως έκανα για πρώτη φορά τεστ ωορρηξίας, οπότε οι επαφές μας ήταν πολύ στοχευμενες. Είχαμε καθημερινές επαφές 3 μέρες πριν το θετικό τεστ, καμία επαφή την ημέρα του θετικού και ξανά τις 2 επόμενες που υποτίθεται πως είναι το διάστημα που γίνεται η ωορρηξια. Συν τις βιταμίνες που παίρνει ο καλός μου από το καλοκαίρι... Ε, πολύ θέλει να γεννηθεί η ελπίδα; 

Just now, Brigitt είπε:

Καλησπέρα σε όλες ! Λόγω θεματολογίας θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας και την δική μου απορία έχω ένα μπέμπη που σε μια εβδομάδα θα γίνει 7 μηνών έμεινα έγκυος στον μικρό από τον πρώτο μήνα προσπαθειών δεν είχα ιδιαίτερα συμπτώματα πριν την περίοδο τότε μόνο πρησμενο στήθος οπότε κατάλαβα την εγκυμοσύνη επειδή είχα μια εβδομάδα καθυστέρηση και έτσι έκανα τεστ εγκυμοσύνης .

Θηλάζω τον γιο μου ενώ μου έχει έρθει περίοδος κάπου στους 3μιση μήνες όμως δεν είναι σταθερή γιατί η αμέσως επόμενη ήρθε μετά από 45 μέρες ενώ σήμερα έχουν περάσει άλλες 45 μέρες από την αμέσως προηγούμενη (σύνολο είχα περίοδο δύο φορές έως τώρα ) .

Το θέμα μου είναι το εξής αυτόν τον μήνα έχουμε ελεύθερες επαφές με τον άντρα μου για ένα δεύτερο μωράκι όμως λόγω θηλασμού δεν έχω σταθερή περίοδο οπότε δεν μπορώ να ξέρω αν θα έχω καθυστέρηση η απλά θα αργεί η περίοδος λόγω θηλασμού οπότε δεν ξέρω  πότε και αν θα πρέπει να κάνω τεστ εγκυμοσύνης γενικά έχω μπερδευτεί πολύ αν μπορούσατε να μου πείτε τη γνώμη σας η αν έχετε εσείς κάποια παρόμοια εμπειρία γιατί ειλικρινά δεν ξέρω τι να κάνω ...

Στη θέση σου θα προμηθευομουν αυτά τα στικακια ωορρηξίας που είναι πιο οικονομικά και λίγες μέρες μετά το τέλος της περιόδου, θα έκανα καθημερινά για να βρω τις γονιμες. Εφόσον είσαι θηλάζουσα είναι λογικό να έχεις αστάθεια στον κύκλο σου. Εμένα μου είχε έρθει στους 10 μήνες και μέχρι να αποθηλασω στους 25, ήταν άστατη. Άλλες φορές αργούσε πολύ, άλλες ερχόταν πολύ πιο νωρίς. Μακάρι να βγάλεις άκρη και να μεγαλώσει σύντομα κι άλλο οικογένειά σας. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Agatte είπε:

Σ' ευχαριστώ για την απάντηση! Τη θερμοκρασία πιο πολύ την έχω σα δείκτη περιόδου. Ξέρω πως αν πέσει απότομα, σε λίγες ώρες θα έρθει και η ακατονομαστη. Πάντως... Μου ήρθε πριν λίγο ένα στάνταρ σύμπτωμα περιόδου. Έχω ένα χαζό τράβηγμα κοντά στον δεξί προσαγωγο. Κουφό σαν σύμπτωμα αλλά το έχω εδώ και μήνες. Εννοείται απογοητευτηκα. Είναι τόσο μεγάλη η λαχτάρα μου, όμως έχω καεί τόσο πολύ στον χυλό, που προσπαθώ να πείσω τον εαυτό μου να μην περιμένει τίποτα. Νομίζω πως η αισιοδοξία μου αυτό το μήνα πηγάζει πιο πολύ από το γεγονός πως έκανα για πρώτη φορά τεστ ωορρηξίας, οπότε οι επαφές μας ήταν πολύ στοχευμενες. Είχαμε καθημερινές επαφές 3 μέρες πριν το θετικό τεστ, καμία επαφή την ημέρα του θετικού και ξανά τις 2 επόμενες που υποτίθεται πως είναι το διάστημα που γίνεται η ωορρηξια. Συν τις βιταμίνες που παίρνει ο καλός μου από το καλοκαίρι... Ε, πολύ θέλει να γεννηθεί η ελπίδα; 

Στη θέση σου θα προμηθευομουν αυτά τα στικακια ωορρηξίας που είναι πιο οικονομικά και λίγες μέρες μετά το τέλος της περιόδου, θα έκανα καθημερινά για να βρω τις γονιμες. Εφόσον είσαι θηλάζουσα είναι λογικό να έχεις αστάθεια στον κύκλο σου. Εμένα μου είχε έρθει στους 10 μήνες και μέχρι να αποθηλασω στους 25, ήταν άστατη. Άλλες φορές αργούσε πολύ, άλλες ερχόταν πολύ πιο νωρίς. Μακαρινα βγάλεις άκρη και να μεγαλώσει σύντομα κι άλλο οικογένειά σας. 

Είναι όντως αξιόπιστα ? Τα έχεις χρησιμοποιήσει? Δεν έχω κάνει ποτέ δεν ξέρω καν πως να τα χρησιμοποιώ και κάθε πότε να τα κάνω ... Θα περιμένω μάλλον - αν αντέξω μερικές μέρες ακόμα αν δεν μου έρθει περίοδος θα κάνω ένα τεστ εγκυμοσύνης . Αλλιώς θα σκεφτώ για τεστ ωορρηξίας 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Αχ δεν μπορείς να ξέρεις αν πρόκειται για καθυστέρηση εκτός αν ήξερες ποτέ έκανες ωορηξια...με τεστ ωορηξιας ηηη υπέρηχο.το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι τεστ εγκυμοσύνης αφού είσαι 45 μέρα κ πιστεύω να δείξει...δηλαδή κ 30 μέρα να έριξες αβγό θα δείξει μπαμ αν είναι εγκυμοσύνη.

Τι σχέση έχει που ήταν κουρασμένος χαχαχαχα.εδω άλλοι λιώμα σουρωμενοι πιάνουν παιδί.εγω έτσι έπιασα τον γιο μου...απορρω πως βρήκαν δρόμο τα σπερματοζωάρια τόσο τυφλά που ήταν.

Εσύ τι κανεις;;;;;τι μέρα είσαι;;;;χάθηκες.εγω όπου να ναι αρχίζουν οι γόνιμες...άντε πάλι τράβηγμα....ευτυχώς μου περισεψαν τεστ εγκυμοσύνης.και το γαμωτο είναι ότι περιμένω περίοδο 22δεκεμβριου κ θα μου μαυρίσουν οι γιορτές....αχ λυπήσου με υψηστε κ απασχόλησε το μυαλό μου μην σαλταρω γιορτινες μέρες.

Χαχαχαχα εμ πες τα ...Ελα μου ντε δε ξέρω πως του ήρθε και εγώ αυτό του λέω και μου λέει ε αφού είμαι κουρασμένος εγώ θα είναι και αυτά... Έλα Παναγία μου χαχχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Brigitt είπε:

Είναι όντως αξιόπιστα ? Τα έχεις χρησιμοποιήσει? Δεν έχω κάνει ποτέ δεν ξέρω καν πως να τα χρησιμοποιώ και κάθε πότε να τα κάνω ... Θα περιμένω μάλλον - αν αντέξω μερικές μέρες ακόμα αν δεν μου έρθει περίοδος θα κάνω ένα τεστ εγκυμοσύνης . Αλλιώς θα σκεφτώ για τεστ ωορρηξίας 

Έχω δοκιμάσει μόνο τα clearblue, τα οποία μου φάνηκαν πολύ αξιόπιστα, συμφωνούσαν με τα συμπτώματα ωορρηξίας που έχω συνήθως αλλά ήταν 3 μέρες μετά την ωορρηξία βάσει ημερολογίου. Ο μόνος λόγος που δε σου πρότεινα αυτά, είναι το κόστος. Τα δέκα τεστακια έχουν γύρω στα 20 με 25 ευρώ, αναλόγως από που θα τα προμηθευτείς. Ενώ τα hometest έχουν πολύ οικονομικα πακέτα με περισσότερα τεστ. Στα clearblue, με τέτοιο εύρος κύκλου, ενδεχομένως να μη σου φτασουν τα 10. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, Emilly είπε:

Στάσου βρε παιδάκι μου να δούμε αν κατέβει περίοδος...τι βιασύνη σε έπιασε;;;εύχομαι να είσαι είσαι από τις περιπτώσεις που έδειξε θετικό μετά...στάσου να δεις πρώτα...βέβαια τα αρνητικά μου πάντα αρνητικά ήταν έχω να το λέω..πρέπει να πέσεις ντιπ έξω στο θέμα ωορηξιας για να είναι τόσο λαθος

Ρε κοριτσια τι επαθα? Εχω ξαφνικα πολλα υγρα.. Πηγα τουαλετα και ειχα υγρα οχι διαφανα.. Συγνωμη κιόλας για τις λεπτομερειες.. Αλλα ετσι λιγο πηχτα.. Ειναι προ περιοδου αυτα? 

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Ρε κοριτσια τι επαθα? Εχω ξαφνικα πολλα υγρα.. Πηγα τουαλετα και ειχα υγρα οχι διαφανα.. Συγνωμη κιόλας για τις λεπτομερειες.. Αλλα ετσι λιγο πηχτα.. Ειναι προ περιοδου αυτα? 

Είχα δει κ εγώ τρεις μέρες πριν την περίοδο πηκτα άσπρα σαν κολπιτιδα.αυτα και σε εγκυμοσύνη παίζουν πολύ...βρε λες;;;να είσαι από τις περιπτώσεις με τα αρνητικά κ εγκυμοσύνη;;;;εσύ σταθερή δεν είσαι στην περίοδο;;;;;και από αύριο καθυστέρηση;;;

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Είχα δει κ εγώ τρεις μέρες πριν την περίοδο πηκτα άσπρα σαν κολπιτιδα.αυτα και σε εγκυμοσύνη παίζουν πολύ...βρε λες;;;να είσαι από τις περιπτώσεις με τα αρνητικά κ εγκυμοσύνη;;;;εσύ σταθερή δεν είσαι στην περίοδο;;;;;και από αύριο καθυστέρηση;;;

Απο τον Ιούλιο ειχα σταθερό κύκλο.. Να αλλάξει λες αυτον τον μηνα..? Τι να πω.. Σκεφτηκα για κυστη.. Αλλα οταμ εχω κυστη ποναω συνηθως ακομη στην επαφη.. Και τωρα δεν ποναω.. Σκεφτηκα γμηπως ο μηνας αυτος ηταν τζουφιος που λεμε.. Να μην ηταν γονιμος.. Ξερω και εγω

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Ρε κοριτσια τι επαθα? Εχω ξαφνικα πολλα υγρα.. Πηγα τουαλετα και ειχα υγρα οχι διαφανα.. Συγνωμη κιόλας για τις λεπτομερειες.. Αλλα ετσι λιγο πηχτα.. Ειναι προ περιοδου αυτα? 

Μηπως να εκανες μια χοριακη;;;τα τεστ δεν ειναι παντα αξιοπιστα θα σου φυγει κιολας το αγχος

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα να ρωτήσω κάτι όσες ξέρετε από θερμοκρασία @*ζουζουνα*!!! εσύ νομίζω. . Ξεκίνησα να μετράω απ' την 6η μέρα κάθε μέρα μέχρι χτες είχα 36.3 ή 36.4 σήμερα 20η μέρα έχω 36.6 .. Αυτό σημαίνει ότι έγινε η ωορρηξία?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...