Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

6 ώρες πρίν, Sofiamar93 είπε:

Σε ευχαριστω παρα πολυ ελενα μου.. Πριν την καθυστερηση οχι.. Το απολυτα τιποτα.. Εχω ομως 9 με 10 μερες καθυστέρηση οποτε δεν ξερω ακριβως ποτε εκανα ωορρηξία.. Πρεπει να εκανα παρα πολυ αργα.. Συμπτωματα ειχα την τελευταια εβδομαδα.. 3 μερες πριν το χθεσινο θετικο τεστ ηθελα να κοιμαμαι απτις κοτες.. Απτις 8 το βραδυ και ξυπνουσα πρωι.. (ο αντρας μου απο εκει καταλαβε οτι κατι έπαιζε) και ενιωθα μονιμως κουρασμενη και μηδεν ορεξη.. Επίσης για το φαγητό δεν με τραβουσε το ψωμι πλεον ηθελα εδω και μια εβδομαδα να τρβω μόνο πιπεριες με φιλαδελφια και σαλαμι καθε πρωι μα καθε πρωι και το χαιρομουμ πολυ οταν το ετρωγα.. Και εχθες πριν το θετικο τεστ αυτο που εκανε να ξανα κανω τεστ ηταν οτι πηγα να φαω doritos με γιαουρτι και αηδιασα απο το γιαουρτι ενω γιαουρτι τρωω κουβαδες.. Αυτα ηταν τα τρανταχτα που εκαναν τον αντρα μου να υποψιαστεί και δεν μου ειπε τιποτα και εγω τα καταλαβα τωρα αφου ειδα τεστ θετικο.. Το μονο συμπτωμα που εχω ως τωρα ειναι πρησμενο στηθος με πονο και μικρες βελονιες στην μητρα.. Τιποτα αλλο

Το ειπα το ειπα.. Το εβαλα σε ενα κουτι χριστουγεννιατικο και πηγα να τον βρω στο χωραφι που πηγε να μαζεψει πορτοκαλια και εκλεισε τα ματια του το ανοιξε και εκλαιγε.. Με πηρε αγκαλια σφιχτη και κλαιγαμε και οι δυο και μετα μου ειπε οτι το ηξερε ηδη.. Χαχχαχα.. Οι αντρες μας μας ξερουν πολυ καλα... Ειδε πολλες αλλαγες λεει τις τελευταιες μερες και το υποψιαστηκε αλλα δεν μου ελεγε τιποτα για να μην με στενοχωρεσει

Αλλο παλι και τουτο... Να επαναλαβειε το τεστ σε 2 με 3 μερες να δουμε.. Περιεργα πραγματα

Ειχες και απο πριν πονο στο στηθος και βελονιες στην μητρα δηλαδη πριν την καθηστερηση; Εγω απο την αγωνια μου το ξερω εκανα μ****κια εκανα τεστ σημερα το πρωι αρνητικο βγηκε φυσικα..περιμενω σε 5 μερες..αυτον τον μηνα πηγα με τεστ ωορριξιας και ειχα θετικο 30 Νοεμβριου και 1η δεκεμβριου που ειχα και της επαφες..ειχα και στις 29 επαφη....τι να πω δεν ξερω εχω απογοητευτει πολυ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, elena93 είπε:

Ειχες και απο πριν πονο στο στηθος και βελονιες στην μητρα δηλαδη πριν την καθηστερηση; Εγω απο την αγωνια μου το ξερω εκανα μ****κια εκανα τεστ σημερα το πρωι αρνητικο βγηκε φυσικα..περιμενω σε 5 μερες..αυτον τον μηνα πηγα με τεστ ωορριξιας και ειχα θετικο 30 Νοεμβριου και 1η δεκεμβριου που ειχα και της επαφες..ειχα και στις 29 επαφη....τι να πω δεν ξερω εχω απογοητευτει πολυ

Οχι δεν ειχα.. Μετα την καθυστερηση ειχα σημαδια και επειδη εβγαιναν αρνητικα τα τεστ νομιζα ηταν κυστη... Αλλα πριν το απολυτο τιποτα... 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, elena93 είπε:

Ειχες και απο πριν πονο στο στηθος και βελονιες στην μητρα δηλαδη πριν την καθηστερηση; Εγω απο την αγωνια μου το ξερω εκανα μ****κια εκανα τεστ σημερα το πρωι αρνητικο βγηκε φυσικα..περιμενω σε 5 μερες..αυτον τον μηνα πηγα με τεστ ωορριξιας και ειχα θετικο 30 Νοεμβριου και 1η δεκεμβριου που ειχα και της επαφες..ειχα και στις 29 επαφη....τι να πω δεν ξερω εχω απογοητευτει πολυ

Συγνωμη ημουν του υπνου εχθες και δεν απαντησα σε ολο το μηνυμα σου.. Μην αγχωνεσαι και περιμενε.. Εμενα με καθυστερηση και εδειχνε αρνητικο... Ποτε δεν ξερεις.. Εχε πιστη... Ωσπουνα ερθει η περιοδος θα εχεις ελπιδες εσυ.. Που να μην ερθει σου ευχομαξ και να είναι το χειστουγεννιατικο σου σπορακκ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, elena93 είπε:

Ειχες και απο πριν πονο στο στηθος και βελονιες στην μητρα δηλαδη πριν την καθηστερηση; Εγω απο την αγωνια μου το ξερω εκανα μ****κια εκανα τεστ σημερα το πρωι αρνητικο βγηκε φυσικα..περιμενω σε 5 μερες..αυτον τον μηνα πηγα με τεστ ωορριξιας και ειχα θετικο 30 Νοεμβριου και 1η δεκεμβριου που ειχα και της επαφες..ειχα και στις 29 επαφη....τι να πω δεν ξερω εχω απογοητευτει πολυ

καλημερα μονο αυτες τις μερες ειχες επαφες? θέλουμε απο το θετικο τεστ σιγουρα 3 μερες σερί. ιδανικα πρεπει να εχουμε ολο το μηνα επαφη.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημερα... Ειστε καλα? Εγβ παρα πολυ αγχωμενη για αυριο και δνε ξερω πως να το αποβάλλω. Θα παω πρωι πρωι για εξεταση αιματος μου ζητησε ο γιατρος να παω να κανωεξεταση αιματος κυήσεως με μοναδα μετρησης.. Δηλαδη χοριακη.. Και εχω παρα πολυ αγχος για τα νουμερα...αν δεν ειναι καλα.. Απο το αγχος μου ηθελα να κανω εμετο σημερα.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

καλημερα μονο αυτες τις μερες ειχες επαφες? θέλουμε απο το θετικο τεστ σιγουρα 3 μερες σερί. ιδανικα πρεπει να εχουμε ολο το μηνα επαφη.

Καλημερα ζουζουνα..ειχα αυτες τις μερες μετα στις 2 του μηνος εκανα ξανα τεστ και βγηκε αρνητικο..μετα ξαναειχα στις 5 του μηνος επαφη

Just now, Sofiamar93 είπε:

Κοριτσια καλημερα... Ειστε καλα? Εγβ παρα πολυ αγχωμενη για αυριο και δνε ξερω πως να το αποβάλλω. Θα παω πρωι πρωι για εξεταση αιματος μου ζητησε ο γιατρος να παω να κανωεξεταση αιματος κυήσεως με μοναδα μετρησης.. Δηλαδη χοριακη.. Και εχω παρα πολυ αγχος για τα νουμερα...αν δεν ειναι καλα.. Απο το αγχος μου ηθελα να κανω εμετο σημερα.. 

Καλημερα Σοφια.. μην αγχωνεσε ολα καλα θα πανε..ευχομαι να δεις μια τεραστια χοριακη

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/12/2020 at 6:58 ΜΜ, Sofiamar93 είπε:

Θα παω αυριο πρωι πρωι να παρωω.. Τωρα μάρκες εδω στο χωριο χαχα δεν εχει και πολλες.. 

Μακαρι κοριτσι μου.. Μακαριιι.. Καθομαι και σκεφτομαι διαφορα τυπου να δεν ειναι αληθεια αν κατι εχει παει στραβα  αν αν αννν.. Και ειμαι μςσα στο αγχος. Τρεμω ολοκληρη.. Εσυ πως εισαι? Πως παει η εγκυμοσυνη? 

Θελω παρα πολυ να το πω απο σημερα αλλα θελω κατι πιο τρανταχτο για να πειστώ και εγω η ιδια.. Χαχα.. Φαντάζεσαι για παραδειγμα να ειναι ψευδως θετικο? Λεω εγω τωρα.. Για αυτο θελω να κανω ακομη ενα τεστ κυριακη πρωι με πρωινα ουρα.. Οχι μεσημεριανα για να δω αν φαινεται πιο καθαρη η γραμμή και τοτε θα το πω αμεσως... Χαχ

Εσυ κοριτσι μου θυμισε μου.. Είχες ανχο θετικο και εκανες χοριακη? 

Ναι είχα αχνό θετικό 6 μέρες πριν την αναμενομενη ημέρα( δεν κρατιομουν) και την ημέρα που ήταν να έρθει έκανα χοριακη.

 

Just now, Sofiamar93 είπε:

Κοριτσια καλημερα... Ειστε καλα? Εγβ παρα πολυ αγχωμενη για αυριο και δνε ξερω πως να το αποβάλλω. Θα παω πρωι πρωι για εξεταση αιματος μου ζητησε ο γιατρος να παω να κανωεξεταση αιματος κυήσεως με μοναδα μετρησης.. Δηλαδη χοριακη.. Και εχω παρα πολυ αγχος για τα νουμερα...αν δεν ειναι καλα.. Απο το αγχος μου ηθελα να κανω εμετο σημερα.. 

Καλημέρα 

Σε νιώθω όταν έδωσα αίμα για την πρώτη χοριακη έτρεμα όταν έλαβα τα αποτελέσματα μέχρι να τα δω! 

Αύριο θα πάω να κάνω και τη 2η γιατί τον γιατρό μου τον νοιάζει να δούμε ότι αυξάνεται 

Γενικά λένε ότι σημασία έχει να διπλασιάζεται κάθε 2-3 μέρες οπότε μην σε νοιάζει τόσο ο αριθμός αρκεί να δεις ότι σε δύο τρεις μέρες που θα επαναλάβεις να έχει διπλάσια τιμή.

Όλα καλά θα πάνε μην αγχώνεσαι όσο μπορεις και εγώ τώρα αρχίζω και χαλαρώνω λίγο με το άγχος γιατί δεν μας κάνει καλό!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Κοριτσια καλημερα... Ειστε καλα? Εγβ παρα πολυ αγχωμενη για αυριο και δνε ξερω πως να το αποβάλλω. Θα παω πρωι πρωι για εξεταση αιματος μου ζητησε ο γιατρος να παω να κανωεξεταση αιματος κυήσεως με μοναδα μετρησης.. Δηλαδη χοριακη.. Και εχω παρα πολυ αγχος για τα νουμερα...αν δεν ειναι καλα.. Απο το αγχος μου ηθελα να κανω εμετο σημερα.. 

Καλημερα κοριτσι μου μην αγχώνεσαι σε παρακαλώ να είσαι ηρεμη ολα θα πάνε καλά θα το δεις :x

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Sofiamar93 είπε:

Κοριτσια καλημερα... Ειστε καλα? Εγβ παρα πολυ αγχωμενη για αυριο και δνε ξερω πως να το αποβάλλω. Θα παω πρωι πρωι για εξεταση αιματος μου ζητησε ο γιατρος να παω να κανωεξεταση αιματος κυήσεως με μοναδα μετρησης.. Δηλαδη χοριακη.. Και εχω παρα πολυ αγχος για τα νουμερα...αν δεν ειναι καλα.. Απο το αγχος μου ηθελα να κανω εμετο σημερα.. 

κοριτσι το ανχος δεν θα σταματησει απο εδω κ περα απλα ηρεμησε κ δες μονο τα θετικα στοιχεια κ το τωρα μην σκεφτεσε το μελλον γιατι οι εξετασεις ειναι παρα πολλες οποτε ακρη δεν βγαζεις καθε φορα θα υπαρχει ενα ανχος. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Sofiamar93 είπε:

Κοριτσια καλημερα... Ειστε καλα? Εγβ παρα πολυ αγχωμενη για αυριο και δνε ξερω πως να το αποβάλλω. Θα παω πρωι πρωι για εξεταση αιματος μου ζητησε ο γιατρος να παω να κανωεξεταση αιματος κυήσεως με μοναδα μετρησης.. Δηλαδη χοριακη.. Και εχω παρα πολυ αγχος για τα νουμερα...αν δεν ειναι καλα.. Απο το αγχος μου ηθελα να κανω εμετο σημερα.. 

Σοφάκι....γιατί να μην πάει καλά;;;;;γιατί να μην είναι καλά τα νούμερα;;;;;και γιατι δεν σκέφτεσαι ότι έχεις όλα τα θετικά με το μέρος σου...είσαι 27 χρονών κοριτσάκι είσαι έγκυος κ όσο και αν αγχωθεις τίποτα δεν μπορεί να αλλάξει σε αυτά που είναι γραφτό να γίνουν....υπάρχουν πάντα πιθανότητες κάτι να πάει στραβά αλλά υπάρχει σοβαρά η πιθανότητα στο μεγαλύτερο ποσοστό βάσει την ηλικίας σου κιόλας,,,να πάνε όλα τέλεια...αυτό που θα σκέφτεσαι πάρτο εγωιστικά ...οχι ρε συ θα είναι τέλεια.αυτο θα λες 

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 29 λεπτά , Emilly είπε:

Σοφάκι....γιατί να μην πάει καλά;;;;;γιατί να μην είναι καλά τα νούμερα;;;;;και γιατι δεν σκέφτεσαι ότι έχεις όλα τα θετικά με το μέρος σου...είσαι 27 χρονών κοριτσάκι είσαι έγκυος κ όσο και αν αγχωθεις τίποτα δεν μπορεί να αλλάξει σε αυτά που είναι γραφτό να γίνουν....υπάρχουν πάντα πιθανότητες κάτι να πάει στραβά αλλά υπάρχει σοβαρά η πιθανότητα στο μεγαλύτερο ποσοστό βάσει την ηλικίας σου κιόλας,,,να πάνε όλα τέλεια...αυτό που θα σκέφτεσαι πάρτο εγωιστικά ...οχι ρε συ θα είναι τέλεια.αυτο θα λες 

Ουυφφ. Κοριτσια σας υπερευχαριστω.. Πηγαμε μια βολτα στο δασος και ηρεμησα η αληθεια... Εχεις δικαιο.. Πρεπει να σκεφτομαι θετικα... Εχω και γενεθλια τελος του μηνα.. Κλεινω 31 του Δεκέμβρη τα 27 μου και λεω απο μεσα μου θα πανε ολα καλα.. Φετος αυτο θα ειναι το δωρο μου.. Και χαιρομαι και μετα με πιανει ξανα αγχος....ειμαι γενικα αγχώδης αλλα νομιζω μεχρι να παω γιατρο να δω οτι οντως υπαρχει κατι εκει μεσα δεν θα το πιστευω... Χαχα..

πρίν από 43 λεπτά , linaa είπε:

κοριτσι το ανχος δεν θα σταματησει απο εδω κ περα απλα ηρεμησε κ δες μονο τα θετικα στοιχεια κ το τωρα μην σκεφτεσε το μελλον γιατι οι εξετασεις ειναι παρα πολλες οποτε ακρη δεν βγαζεις καθε φορα θα υπαρχει ενα ανχος. 

Εχεις δικαιο σε ολα.. Σε ευχαριστω πολυ.. Ειναι κατι πρωτόγνωρο... Και με αγχωνει το οτι ειναι κατι καινουριο και δεν μπορεις να το ελεγξεις.. Αυριο αν πανε ολα καλα θα ξεαγχωθω.. Ειμαι σιγουρη..(ετσι λεω τουλαχιστον) χαχαχ

3 ώρες πρίν, Valeria7 είπε:

Ναι είχα αχνό θετικό 6 μέρες πριν την αναμενομενη ημέρα( δεν κρατιομουν) και την ημέρα που ήταν να έρθει έκανα χοριακη.

 

Καλημέρα 

Σε νιώθω όταν έδωσα αίμα για την πρώτη χοριακη έτρεμα όταν έλαβα τα αποτελέσματα μέχρι να τα δω! 

Αύριο θα πάω να κάνω και τη 2η γιατί τον γιατρό μου τον νοιάζει να δούμε ότι αυξάνεται 

Γενικά λένε ότι σημασία έχει να διπλασιάζεται κάθε 2-3 μέρες οπότε μην σε νοιάζει τόσο ο αριθμός αρκεί να δεις ότι σε δύο τρεις μέρες που θα επαναλάβεις να έχει διπλάσια τιμή.

Όλα καλά θα πάνε μην αγχώνεσαι όσο μπορεις και εγώ τώρα αρχίζω και χαλαρώνω λίγο με το άγχος γιατί δεν μας κάνει καλό!

Να σου πανε ολα καλα ευχομαι.. Σε ολες μας...δεν ειναι καλο το αγχος το ξερω.. Θα το αποβάλλω σιγα σιγα αν δω οτι ολα πανε καλα... Μεχρι τοτε δεν νομιζω να φυγει

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου ,αδιαθετησα και εγώ τελικά σήμερα μια μέρα νωρίτερα πάλι... Άρχισε να μικραίνει ο κύκλος μου δε ξέρω τι γίνεται .. Ουφ άντε πάμε για τον επόμενο μήνα αν και ήδη με τσατισε ο άντρας μου ,μου έλεγε το περίμενα ότι δεν αφού ήμουν κουρασμένος και επίσης δε θέλει να κάνουμε πολλές φορές μες στο μήνα γιατί είναι κουρασμένος να κάνουμε 6-7 φορές εκείνες της μέρες και αν είναι αν έρθει θα έρθει... 2 μήνες προσπαθούμε και ήδη κουράστηκα απ' τη συμπεριφορά του βασικά..

  • Λυπημένη/-ος 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Ουυφφ. Κοριτσια σας υπερευχαριστω.. Πηγαμε μια βολτα στο δασος και ηρεμησα η αληθεια... Εχεις δικαιο.. Πρεπει να σκεφτομαι θετικα... Εχω και γενεθλια τελος του μηνα.. Κλεινω 31 του Δεκέμβρη τα 27 μου και λεω απο μεσα μου θα πανε ολα καλα.. Φετος αυτο θα ειναι το δωρο μου.. Και χαιρομαι και μετα με πιανει ξανα αγχος....ειμαι γενικα αγχώδης αλλα νομιζω μεχρι να παω γιατρο να δω οτι οντως υπαρχει κατι εκει μεσα δεν θα το πιστευω... Χαχα..

Εχεις δικαιο σε ολα.. Σε ευχαριστω πολυ.. Ειναι κατι πρωτόγνωρο... Και με αγχωνει το οτι ειναι κατι καινουριο και δεν μπορεις να το ελεγξεις.. Αυριο αν πανε ολα καλα θα ξεαγχωθω.. Ειμαι σιγουρη..(ετσι λεω τουλαχιστον) χαχαχ

Να σου πανε ολα καλα ευχομαι.. Σε ολες μας...δεν ειναι καλο το αγχος το ξερω.. Θα το αποβάλλω σιγα σιγα αν δω οτι ολα πανε καλα... Μεχρι τοτε δεν νομιζω να φυγει

Σου στέλνω μια ηρεμιστική αγκαλιά και σου λέω ότι όλα θα πάνε καλά ...πίστεψέ το και ζήσε το...καλά να σου πω δεν θα σου πω ότι κ εγώ δεν είχα άγχος.θυμαμαι ότι είχε πει ο γιατρός αν μπεις στον τρίτο τότε όλα καλά κ μετρούσα μέρες...δηλαδή τότε 30 αλλά κ εγώ δεν πήγαινα ελαφρά την καρδία.φοβομουν να περπατήσω να πάω τουαλέτα να ζοριστω,περπατούσα σαν την πάπια χαχαχαχα.μην το παρακουνησω και ζαλιστεί το ζουζουνι μου...στο αμάξι με λακούβες φοβόμουν...γενικά ήμουν μέσα στην έγνοια.αλλα έτσι είναι οι μανουλες.καλωσηρθες στο κλαμπ.

Just now, Ria_ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου ,αδιαθετησα και εγώ τελικά σήμερα μια μέρα νωρίτερα πάλι... Άρχισε να μικραίνει ο κύκλος μου δε ξέρω τι γίνεται .. Ουφ άντε πάμε για τον επόμενο μήνα αν και ήδη με τσατισε ο άντρας μου ,μου έλεγε το περίμενα ότι δεν αφού ήμουν κουρασμένος και επίσης δε θέλει να κάνουμε πολλές φορές μες στο μήνα γιατί είναι κουρασμένος να κάνουμε 6-7 φορές εκείνες της μέρες και αν είναι αν έρθει θα έρθει... 2 μήνες προσπαθούμε και ήδη κουράστηκα απ' τη συμπεριφορά του βασικά..

Αμμμ έτσι δεν γίνεται πεστου.να σου πω κορίτσι μου μη σε παίρνει από κάτω..όταν γίνει συντονισμένα η προσπάθεια θα το πιάσετε.γιστι 6 επαφές στον μήνα δεν θεωρειται προσπάθεια...θέλει να ξεκινάς μέρες πριν τις γόνιμες κ να σταματάς κ λίγο μετά.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Σου στέλνω μια ηρεμιστική αγκαλιά και σου λέω ότι όλα θα πάνε καλά ...πίστεψέ το και ζήσε το...καλά να σου πω δεν θα σου πω ότι κ εγώ δεν είχα άγχος.θυμαμαι ότι είχε πει ο γιατρός αν μπεις στον τρίτο τότε όλα καλά κ μετρούσα μέρες...δηλαδή τότε 30 αλλά κ εγώ δεν πήγαινα ελαφρά την καρδία.φοβομουν να περπατήσω να πάω τουαλέτα να ζοριστω,περπατούσα σαν την πάπια χαχαχαχα.μην το παρακουνησω και ζαλιστεί το ζουζουνι μου...στο αμάξι με λακούβες φοβόμουν...γενικά ήμουν μέσα στην έγνοια.αλλα έτσι είναι οι μανουλες.καλωσηρθες στο κλαμπ.

Αμμμ έτσι δεν γίνεται πεστου.να σου πω κορίτσι μου μη σε παίρνει από κάτω..όταν γίνει συντονισμένα η προσπάθεια θα το πιάσετε.γιστι 6 επαφές στον μήνα δεν θεωρειται προσπάθεια...θέλει να ξεκινάς μέρες πριν τις γόνιμες κ να σταματάς κ λίγο μετά.

Με περνει από κάτω γιατί νοιωθω ότι προσπαθώ μόνη μου ενώ θέλει μου λέει και τις βιταμίνες που πήραμε της περνει , λέει δε μπορεί κουράζεται και σε συνδιασμό με τη δουλειά δεν αντέχει ... Το κατανοώ αλλά δε γίνεται και έτσι ... Προσπαθώ να ξεκιναμε κάνα 2 μέρες πριν αλλά με 6-7 και εγώ νοιωθω ότι δε κάνουμε τίποτα...επίσης έχει φάει τ εξής κόλλημα τώρα και επειδή είναι κουρασμένος συγνώμη κιόλας θέλει συγκεκριμένη στάση δηλαδή εγώ από πάνω γιατί δε μπορεί αλλιώς...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria_ είπε:

Με περνει από κάτω γιατί νοιωθω ότι προσπαθώ μόνη μου ενώ θέλει μου λέει και τις βιταμίνες που πήραμε της περνει , λέει δε μπορεί κουράζεται και σε συνδιασμό με τη δουλειά δεν αντέχει ... Το κατανοώ αλλά δε γίνεται και έτσι ... Προσπαθώ να ξεκιναμε κάνα 2 μέρες πριν αλλά με 6-7 και εγώ νοιωθω ότι δε κάνουμε τίποτα...επίσης έχει φάει τ εξής κόλλημα τώρα και επειδή είναι κουρασμένος συγνώμη κιόλας θέλει συγκεκριμένη στάση δηλαδή εγώ από πάνω γιατί δε μπορεί αλλιώς...

ποσο χρονων ειστε αν επιτρεπετε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...