Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Ellidr said:

Καλά και μας το λες έτσι απλά κ απεριττα 

Χαχαχαχαχα

Μπρααααβοοοο

Θέλουμε τεστ στο προφίλ 

 

 

 

 

Μετά από το πολύ το κλαμμα τώρα έχω ηρεμήσει για αυτό το είπα έτσι...χαχαχαχα 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Sofia89 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, εγώ περιμένω την έξω από εδώ την Πέμπτη... που μάλλον θα έρθει γιατί το βυζι έγινε παμελα!

Πειτε όμως κάτι, πια στιγμή της ημέρας να περνώ φολικο και βιταμίνη D ; πριν ή μετά το φαγητό; Μήπως χρειάζεται να πάρω και κάτι ακόμα;

Καλησπέρα κορίτσι.Λοιπόν το φιλικό συνήθως το παίρνουμε πρωί νηστικη. Κ βιταμίνη D την παίρνουνε μεσημέρι μετά το φαγητό(είναι λιποδιαλυτη βιταμίνη) Ως φαρμακοποιος αν τα παιρνεις με αυτους τους τρόπους γίνεται καλύτερη απορρόφηση των βιταμινών. Κ γω έτσι τις παίρνω κ όταν είχα μιλήσει κ με την αιματολόγο κ με τον ενδοκρινολόγο μου συμφώνησαν κ αυτοί να τα παίρνω πρωί νηστικη(φολικο) κ μεσημέρι μετά φαγητού τη D . 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Και σε σένα συγχαρητήρια κορίτσι μου 

Να έχεις εννέα μήνες μελένιους 

Βουρ βουρ 

Θα τον ξεζουμισω @Emilly

Που είσαι ;;;;.

γυρισαααα

 

 

 

Πάω να κάνω άλλο ένα τώρα να δω 

Θα το βάλω προφίλ

Τι θα κάνεις;;;;;;;;;;τεστ;;;;;;;;;;αααααα εσύ γύρισες να με φουντωσεις πάλι;;;;;ε λοιπόν τα κατάφερες καλώς τηνα χαχαχαχαχαχαχαχα.

Just now, Ellidr είπε:

Καλά και μας το λες έτσι απλά κ απεριττα 

Χαχαχαχαχα

Μπρααααβοοοο

Θέλουμε τεστ στο προφίλ 

 

 

 

 

Περαστικά στον πατερουλη σου.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Τι θα κάνεις;;;;;;;;;;τεστ;;;;;;;;;;αααααα εσύ γύρισες να με φουντωσεις πάλι;;;;;ε λοιπόν τα κατάφερες καλώς τηνα χαχαχαχαχαχαχαχα.

Περαστικά στον πατερουλη σου.

Τα ρούχα σου έσκισα

Χαχαχαχαχα

Just now, Ellidr είπε:

Τα ρούχα σου έσκισα

Χαχαχαχαχα

Λοιπόν ερώτηση πώς γίνεται το μεσημέρι να είναι πιο σκούρο και τώρα πιο ανοιχτό;

Τι φάση ;;

Έγινε η ωορρηξία;;;

Βάζω φωτό

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Τα ρούχα σου έσκισα

Χαχαχαχαχα

Λοιπόν ερώτηση πώς γίνεται το μεσημέρι να είναι πιο σκούρο και τώρα πιο ανοιχτό;

Τι φάση ;;

Έγινε η ωορρηξία;;;

Βάζω φωτό

Ε ίσως ήταν πιο πυκνά τα ούρα;;;;;δεν έχω κάνει ωορηξιας παρά μια φορά στην ζωή μου κ ήταν αυτό με την φατσα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ellidr είπε:

Τα ρούχα σου έσκισα

Χαχαχαχαχα

Λοιπόν ερώτηση πώς γίνεται το μεσημέρι να είναι πιο σκούρο και τώρα πιο ανοιχτό;

Τι φάση ;;

Έγινε η ωορρηξία;;;

Βάζω φωτό

καλα μπορει να ετυχε κ το.τεστ . αλλα θεωρω οτι σημερα αυριο θα ειναι η ωορηξια σου οποτε εχεις δουλεια κυριακατικο

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Ε ίσως ήταν πιο πυκνά τα ούρα;;;;;δεν έχω κάνει ωορηξιας παρά μια φορά στην ζωή μου κ ήταν αυτό με την φατσα

Καλά συγγνώμη 

Όταν παραγγέλνεις χομτεστ 

Δεν παίρνεις και ωορρηξίας;;

 

 

 

Just now, linaa είπε:

καλα μπορει να ετυχε κ το.τεστ . αλλα θεωρω οτι σημερα αυριο θα ειναι η ωορηξια σου οποτε εχεις δουλεια κυριακατικο

Έγινε η δουλίτσα σήμερα 

Ευτυχώς

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Queen10 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι.Λοιπόν το φιλικό συνήθως το παίρνουμε πρωί νηστικη. Κ βιταμίνη D την παίρνουνε μεσημέρι μετά το φαγητό(είναι λιποδιαλυτη βιταμίνη) Ως φαρμακοποιος αν τα παιρνεις με αυτους τους τρόπους γίνεται καλύτερη απορρόφηση των βιταμινών. Κ γω έτσι τις παίρνω κ όταν είχα μιλήσει κ με την αιματολόγο κ με τον ενδοκρινολόγο μου συμφώνησαν κ αυτοί να τα παίρνω πρωί νηστικη(φολικο) κ μεσημέρι μετά φαγητού τη D . 

Ευχαριστώ πολύ...:x

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr said:

Τα ρούχα σου έσκισα

Χαχαχαχαχα

Λοιπόν ερώτηση πώς γίνεται το μεσημέρι να είναι πιο σκούρο και τώρα πιο ανοιχτό;

Τι φάση ;;

Έγινε η ωορρηξία;;;

Βάζω φωτό

Έβαλα φωτο..

Ναι μπορεί να μην ήταν πίκτα τα ουρά....κανε ενα άλλο κατά της  1...πάντως σίγουρα επαφές με μαξιλάρι από κατω

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Κορίτσι μου φαίνεται πιο καθαρά 

Κάνε και το πρωί ένα 

Να δούμε 

Σίγουρα θα είναι πιο έντονο 

Συγχαρητήρια αααααααααα 

Λες εεε ;;;; Για να δούμε γιατί τώρα μου μπαίνουν δεύτερες σκέψεις ότι κάποιο λάθος έχει γίνει μιας και είναι τόσο αχνό αλλά και τόσο νωρίς.. 22η μέρα είμαι κύκλου... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ellidr είπε:

Καλά συγγνώμη 

Όταν παραγγέλνεις χομτεστ 

Δεν παίρνεις και ωορρηξίας;;

 

 

 

Έγινε η δουλίτσα σήμερα 

Ευτυχώς

Όχι βρε φίλη τι να το κάνω;;;;;αφού σ,,,ξ κάνουμε όλο τον μήνα...σε τίποτα δεν θα με βοηθήσει μη σου πω θα με κατσμπερδεψει.εδω τον προηγούμενο πήγα στον μπάρμπα να δω ωορηξια και μπαχαλο άλλο μου είπε άλλο εγώ κατάλαβα 18 μέρες μετά περίοδος...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Ellidr said:

Κορίτσια μου όμορφα 

Τι κάνετε 

;;;;;

Συγχαρητήρια για τις νέες εγκυουλες 

Οι υπόλοιπες συνεχίζουμε με υπομονή ,επιμονή και ελπίδα .επανήλθα

11 μέρα του κύκλου και σχεδόν θετικό τεστ ωορρηξίας άρα όπου να ναι λογικά θα γίνει  και ξεκίνησα επαφές .ελπίζω να καταφέρω κάμποσες

Χαχαχαχαχα

 

 

 

Να σας βάλω στην προφίλ το χθεσινό τεστ και το σημερινό να μου πείτε αν είναι θετικό;; Ή θέλει ακόμα;;

Καλως την...Ευχομαι τα καλύτερα και σε σενα με την επιστροφή σου και για τον μπαμπακα σου. Βλέπω έκανες δυναμικό come back με θετικό τεστάκι. Έτσι πάμε δυνατά η ομάδα για Χριστουγεννιάτικα και Πρωτοχρονιάτικα μωράκια. Μας έλειψες..

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI είπε:

Καλησπέρα, το φολικο το πρωι νηστικη και μετα απο μιση ωρα το πρωινο σου. Η D για καλυτερη απορρόφηση μετά από κυρίως γεύμα. Όσο αφορά κάτι άλλο καλό είναι να ρωτήσεις τον γιατρό σου. Μπορείς ομως να επιλέξεις ένα διαιτολόγιο που βοηθάει. Τροφές πλούσιες σε βιταμίνη Ε, ωμέγα 3 και τέτοια. 

Όσο για αυτές τις βιταμίνες τρώω πολλούς ξηρούς καρπούς,παντζάρια, μπρόκολο, αβοκάντο, ψάρια,αποφεύγω ζάχαρη 

Link to comment
Share on other sites

Just now, xenia^^ είπε:

Λες εεε ;;;; Για να δούμε γιατί τώρα μου μπαίνουν δεύτερες σκέψεις ότι κάποιο λάθος έχει γίνει μιας και είναι τόσο αχνό αλλά και τόσο νωρίς.. 22η μέρα είμαι κύκλου... 

Ναι το πρωί σίγουρα με το που ξυπνήσεις

Just now, Τονιαα είπε:

Έβαλα φωτο..

Ναι μπορεί να μην ήταν πίκτα τα ουρά....κανε ενα άλλο κατά της  1...πάντως σίγουρα επαφές με μαξιλάρι από κατω

Εβαλα φωτό 

Το πιο πρόσφατο είναι το πάνω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...