Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

επιτέλους κοριτσια μου 

λοιπον χαλασε το κινητο μου και δε θυμομουν με τιποτα τον κωδικο 

και δε μου εστελναν μαιλ να το ανακτησω δε ξερω γιατι 

τωρα σκαρφιστηκα αλλα πράγματα 

τελος πάντων 

τι κανετε??

ειμαι η ellidr

αν θυμάσται

χαχαχχαχχ

Just now, elligian είπε:

επιτέλους κοριτσια μου 

λοιπον χαλασε το κινητο μου και δε θυμομουν με τιποτα τον κωδικο 

και δε μου εστελναν μαιλ να το ανακτησω δε ξερω γιατι 

τωρα σκαρφιστηκα αλλα πράγματα 

τελος πάντων 

τι κανετε??

ειμαι η ellidr

αν θυμάσται

χαχαχχαχχ

το σκότωσα το αν θυμάστε σορρυ

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Φραουλίνο είπε:

Βρε όλα θα είναι μια χαρά!! Μια μέρα έμεινε και έφτασε η Παρασκευή! 

Απο φυσικου μ αγχωνομαι με τα παντα... Ποσο μαλλον τωρα φφφφ κ φφφφ ειμαι χαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια πως ειστε; Εγω επιτελους θετικο ωορριξιας σημερα που αναβωσβηνει το χαμογελακι απο τα  clearblue..θελω την συμβουλη σας..απο σημερα ποσες συνεχομενες μερες πρεπει να εχουμε επαφη;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, elena93 είπε:

Κοριτσια πως ειστε; Εγω επιτελους θετικο ωορριξιας σημερα που αναβωσβηνει το χαμογελακι απο τα  clearblue..θελω την συμβουλη σας..απο σημερα ποσες συνεχομενες μερες πρεπει να εχουμε επαφη;

Σήμερα και τις επόμενες δυο!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Είμαι 3 μέρες πριν έκανα τεστ και είναι αρνητικό!!! Πάμε για τον επόμενο μήνα κορίτσια!!! Θα παραγγείλω και βιταμίνες για το σύζυγο:D

Στο προηγούμενο θέμα που ήμουν πριν 2 χρόνια είχαμε ένα πινακακι με τα ονόματά μας ποιες περιμένουν περίοδο και πότε  ποιες τα κατάφεραν ήταν πολύ όμορφο! Εδώ υπάρχει κάτι τέτοιο;;; Αν όχι και θέλετε θα μπορούσαμε να φτιάξουμε!

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Μάντη είπε:

Καλημέρα! Είμαι 3 μέρες πριν έκανα τεστ και είναι αρνητικό!!! Πάμε για τον επόμενο μήνα κορίτσια!!! Θα παραγγείλω και βιταμίνες για το σύζυγο:D

Στο προηγούμενο θέμα που ήμουν πριν 2 χρόνια είχαμε ένα πινακακι με τα ονόματά μας ποιες περιμένουν περίοδο και πότε  ποιες τα κατάφεραν ήταν πολύ όμορφο! Εδώ υπάρχει κάτι τέτοιο;;; Αν όχι και θέλετε θα μπορούσαμε να φτιάξουμε!

Καλημέρα, είσαι πολύ ανυπόμονη χαχαχα γιατί δεν περιμένεις την καθυστέρηση; Ισως να έχει λαθος το τεστ; Ή να μην έδειξε...Εγώ πάντως δεν κάνω μέχρι την ημέρα της περιόδου γιατί αν κάνω τώρα θα απογοητευτώ... 

εγω παιρνω της pregnant care conceive, ο άνδρας μου πέρνει κάτι άσχετες λέει δεν χρειάζεται τέτοια...τεσπα 

 

ωραια η ιδέα σου να φτιάξουμε...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, elligian είπε:

επιτέλους κοριτσια μου 

λοιπον χαλασε το κινητο μου και δε θυμομουν με τιποτα τον κωδικο 

και δε μου εστελναν μαιλ να το ανακτησω δε ξερω γιατι 

τωρα σκαρφιστηκα αλλα πράγματα 

τελος πάντων 

τι κανετε??

ειμαι η ellidr

αν θυμάσται

χαχαχχαχχ

το σκότωσα το αν θυμάστε σορρυ

Καλήμερα κούκλα...βρε λες αυτό να έπαθε κ η sophiadu;;; Την έχω έγνοια.εξαφανιστηκε...τι κάνεις;;;εγώ ούτε να γράψω μπορώ είμαι σαν άρρωστη κ με αναγουλιαζει μέχρι κ το κινητό...για αυτό λίγο χάνομαι.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Καλήμερα κούκλα...βρε λες αυτό να έπαθε κ η sophiadu;;; Την έχω έγνοια.εξαφανιστηκε...τι κάνεις;;;εγώ ούτε να γράψω μπορώ είμαι σαν άρρωστη κ με αναγουλιαζει μέχρι κ το κινητό...για αυτό λίγο χάνομαι.

 

Just now, Emilly είπε:

Καλήμερα κούκλα...βρε λες αυτό να έπαθε κ η sophiadu;;; Την έχω έγνοια.εξαφανιστηκε...τι κάνεις;;;εγώ ούτε να γράψω μπορώ είμαι σαν άρρωστη κ με αναγουλιαζει μέχρι κ το κινητό...για αυτό λίγο χάνομαι.

 

Just now, Emilly είπε:

Καλήμερα κούκλα...βρε λες αυτό να έπαθε κ η sophiadu;;; Την έχω έγνοια.εξαφανιστηκε...τι κάνεις;;;εγώ ούτε να γράψω μπορώ είμαι σαν άρρωστη κ με αναγουλιαζει μέχρι κ το κινητό...για αυτό λίγο χάνομαι.

καλημέρα δε ξέρω ρε σύ γιατι δε μου στελνουν μαιλ για τον κωδικο 

τελος παντων 

κάνε υπομονή κουκλα μου , οτι έχεις συμπτωματα τέτοια τουλαχιστον ξερεις οτι μεγαλωνει το μωράκι και ολα έιναι οπως πρέπει 

εγω έιμαι 8 μέρα απο την ωορρηξια έκανα τεστ και είναι αρνητικο φυσικά 

περιμένω ακόμα το θαύμα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, elligian είπε:

 

 

καλημέρα δε ξέρω ρε σύ γιατι δε μου στελνουν μαιλ για τον κωδικο 

τελος παντων 

κάνε υπομονή κουκλα μου , οτι έχεις συμπτωματα τέτοια τουλαχιστον ξερεις οτι μεγαλωνει το μωράκι και ολα έιναι οπως πρέπει 

εγω έιμαι 8 μέρα απο την ωορρηξια έκανα τεστ και είναι αρνητικο φυσικά 

περιμένω ακόμα το θαύμα

το τεστ ωορρηξιας αρχισε και σκουραινει πάλι ειναι φυσιολογικό πριν την περίοδο??

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaela_123 είπε:

Καλημέρα, είσαι πολύ ανυπόμονη χαχαχα γιατί δεν περιμένεις την καθυστέρηση; Ισως να έχει λαθος το τεστ; Ή να μην έδειξε...Εγώ πάντως δεν κάνω μέχρι την ημέρα της περιόδου γιατί αν κάνω τώρα θα απογοητευτώ... 

εγω παιρνω της pregnant care conceive, ο άνδρας μου πέρνει κάτι άσχετες λέει δεν χρειάζεται τέτοια...τεσπα 

 

ωραια η ιδέα σου να φτιάξουμε...

Χαχαχα πραγματικά είμαι πολύ ανυπόμονη!!!! Δεν έχω υπομονή όταν έχω τεστ σπίτι κάνω ασταμάτητα... Και εγώ αυτές λέω να πάρω στον άντρα μου τα πάρω profetil είναι ακριβές αρκετά αλλά πιστεύω στο πρώτο μας παιδάκι βοήθησαν πολύ!

Ποια μπορεί να αναλάβει το πινακακι;;; Κάποια να ξέρει λίγο τα κορίτσι ώστε να βάλει τα ονόματα τους! Μπορούν τα κορίτσια που θέλουν να μπουν στο πινακακι να γράψουν αναμενομη περίοδο ώστε να αρχίσουμε να το φτιάχνουμε σιγά σιγά!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Sadri09 είπε:

Ποσο αργα περνανε οι ωωωωρες πφφφφ

Χάχαχαχα καλημέρα!! Γιατί δεν ρωτάς το γιατρό σου μήπως πας σήμερα; Λογικά μια χαρά εικόνα θα έχετε είσαι 72 ώρες μετά την πρώτη χοριακη! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίνο είπε:

Χάχαχαχα καλημέρα!! Γιατί δεν ρωτάς το γιατρό σου μήπως πας σήμερα; Λογικά μια χαρά εικόνα θα έχετε είσαι 72 ώρες μετά την πρώτη χοριακη! 

Βασικα θελω κ γω να περιμενω να ειμ σιγουρη γτ μετα θα με βαλει να κανω κ αυριο... Το αγχος υπαρχει ετσι κ αλλιως χαχαχα.... Φφφφ κ φφφφ παλι ❤

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sadri09 είπε:

Βασικα θελω κ γω να περιμενω να ειμ σιγουρη γτ μετα θα με βαλει να κανω κ αυριο... Το αγχος υπαρχει ετσι κ αλλιως χαχαχα.... Φφφφ κ φφφφ παλι ❤

Δεν νομίζω να σε βάλει να κάνεις και αύριο, μια χαρά είναι επανάληψη τρεις μέρες μετά αλλά όπως νιώθεις.. ❤️ Αν αντέχεις εννοείται να περιμένεις!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, elligian είπε:

 

 

καλημέρα δε ξέρω ρε σύ γιατι δε μου στελνουν μαιλ για τον κωδικο 

τελος παντων 

κάνε υπομονή κουκλα μου , οτι έχεις συμπτωματα τέτοια τουλαχιστον ξερεις οτι μεγαλωνει το μωράκι και ολα έιναι οπως πρέπει 

εγω έιμαι 8 μέρα απο την ωορρηξια έκανα τεστ και είναι αρνητικο φυσικά 

περιμένω ακόμα το θαύμα

Στάσου ντε...στις δέκα μέρες κάνε..περίμενε.εμενα στις οχτώ ηη εννιά πάντως έδειξε πολυυυυ αχνό τόσο αχνό που μετά από μια ώρα έγινε αρνητικό...μην βιάζεσαι..όσο για τα συμπτώματα άστο...δεν σημαίνουν τίποτα...έχω ακόμα δρόμο..κ όταν με πιάνει η ανησυχία αλλάζω σκέψη...πλέον δεν μπορώ να το κάνω άλλο αυτό στον εαυτό μου...ότι είναι να γίνει ας γίνει..θέλω απλά να μην σκέφτομαι..θα γίνει κ το δικό σου θαύμα να το περιμένεις..η συνυφαδα μου δύο χρόνια έκαναν να πιάσουν...αλλά ούτε ψαχτηκα ούτε τίποτα 38 από τι θυμάμαι τότε κ απλά αναισθησία.

Just now, Φραουλίνο είπε:

Δεν νομίζω να σε βάλει να κάνεις και αύριο, μια χαρά είναι επανάληψη τρεις μέρες μετά αλλά όπως νιώθεις.. ❤️ Αν αντέχεις εννοείται να περιμένεις!! 

Φραουλίνο τι κάνεις;;;εγώ πήρα τον προγεννητικό έπεσε η tsh μου από 1,44 που ήταν ενα μήνα πριν την εγκυμοσύνη πήγε 0,78..  θα το παρακολουθούμε είπε ο γιατρός..λες να φτάσει πάτο;;;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...