Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Θέλετε να στείλετε την αναμενομη περίοδο να ξεκινήσω το πινακακι και να το ανανεώνουμε σιγά σιγά;;;;;

Εγω 28 ιανουαριου

Κοριτσια εκανα παλι σημερα τεστακι ωορριξιας παλι θετικο χαμογελο που αναβωσβηνει..2 μερες..γινεται αυτο ή θα εχουν χαλασει τα τεστ;

Link to comment
Share on other sites

Just now, elena93 είπε:

Εγω 28 ιανουαριου

Κοριτσια εκανα παλι σημερα τεστακι ωορριξιας παλι θετικο χαμογελο που αναβωσβηνει..2 μερες..γινεται αυτο ή θα εχουν χαλασει τα τεστ;

για δυο μερες ειναι φυσιολογικο. αν συνεχισει ομως κ αλλες μερες να ξερεις οτι τα τεστ με χαμογελακι δεν ειναι τοσο αξιοπιστα συχνα δειχνουν χαμογελακι πολυ συχνα χωρις να υπαρχει ωορηξια. τσεκαρε το αλλες δυο μερες κ αν συνεχισει ειναι λαθος

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

για δυο μερες ειναι φυσιολογικο. αν συνεχισει ομως κ αλλες μερες να ξερεις οτι τα τεστ με χαμογελακι δεν ειναι τοσο αξιοπιστα συχνα δειχνουν χαμογελακι πολυ συχνα χωρις να υπαρχει ωορηξια. τσεκαρε το αλλες δυο μερες κ αν συνεχισει ειναι λαθος

Εγω βασικα εχω κανει και τις προηγουμενες μερες και βγηκε αρνητικο..χθες μου βγηκε θετικο και ειχα φοβερο πονοκεφαλο και σημερα τα ιδια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

10 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

@Μάντη 17/1

@Rafaela_123 17/1

@vasiliki2020 31/1

@Flolipop 1/2

 @elligian 19/1

@elena23 @elena93 28/1

 

 

Πως σβήνουμε τα ονόματα που κάναμε λάθος;;;; Μήπως είναι κάποια από υπολογιστή να το κάνει γτ από κινητό είναι λίγο μπέρδεμα!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια, εγώ είχα ένα τεστ στο σπίτι και το έκανα το πρωί και βγήκε αρνητικό...το ήξερα μέσα μου ότι αποκλείεται να είμαι... δε πειράζει τον επόμενο μήνα...

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Sadri09 είπε:

Θα αντεξω τι να κανω.. Οτι μ ειπε ο γιατρος μου ❤

Έφτασε η Παρασκευή!! Να έχεις μια ωραία μεγάλη χοριακη κορίτσι μου, να μας στείλεις τα νέα σου! 

Just now, Rafaela_123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια, εγώ είχα ένα τεστ στο σπίτι και το έκανα το πρωί και βγήκε αρνητικό...το ήξερα μέσα μου ότι αποκλείεται να είμαι... δε πειράζει τον επόμενο μήνα...

Καλημέρα Ραφαέλα! Σε ποια μέρα είσαι; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Φραουλίνο είπε:

Εντάξει περίμενε να δεις αν θα έρθει δεν δείχνει πάντα τόσο νωρίς.. 

Με έχει καταβάλει το άγχος από την στιγμή που αποφασίσαμε για παιδί, γιατί ο άνδρας μου λαμβάνει κάποια φαρμακευτική αγωγή και εγώ από την εμπειρία μου ξέρω ότι ισως να αλλοιώσει το σπερμα στην κινητικότητα, και δεν θέλω να του το πω γιατί δεν θέλω να τον κάνω να νιώσει άσχημα... ισως και να είναι εντάξει να μην έχει πρόβλημα και τελικά να αγχώνομαι αδίκως και να φταίει το άγχος μου στο τέλος της ημέρα... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaela_123 είπε:

Με έχει καταβάλει το άγχος από την στιγμή που αποφασίσαμε για παιδί, γιατί ο άνδρας μου λαμβάνει κάποια φαρμακευτική αγωγή και εγώ από την εμπειρία μου ξέρω ότι ισως να αλλοιώσει το σπερμα στην κινητικότητα, και δεν θέλω να του το πω γιατί δεν θέλω να τον κάνω να νιώσει άσχημα... ισως και να είναι εντάξει να μην έχει πρόβλημα και τελικά να αγχώνομαι αδίκως και να φταίει το άγχος μου στο τέλος της ημέρα... 

Γιατί να νιώσει άσχημα; Ρωτήστε το γιατρό αν επηρεάζει αυτό το φάρμακο ώστε να δείτε αν φταίει αυτό και να ξέρετε.. Το πολύ πολύ να του πει να κάνει ένα σπερμοδιάγραμμα για να δει αν τον έχει επηρεάσει ώστε να δείτε τι μπορεί να γίνει! Για πόσο καιρό θα την κάνει αυτή την αγωγή;; Αν είναι για λίγο δεν χρειάζεται να κάνετε κάτι απλά υπομονή και προσπαθειες.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίνο είπε:

Έφτασε η Παρασκευή!! Να έχεις μια ωραία μεγάλη χοριακη κορίτσι μου, να μας στείλεις τα νέα σου! 

Καλημέρα Ραφαέλα! Σε ποια μέρα είσαι; 

Καλησπερα.... 2 το μεσημερι λογικα θα εχω αποτελεσματα... Μακαρι φφφ κ φφφ παλι 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια.δν ξέρω αν έχει συμβεί σε καμία 

Αλλά είδα στον ύπνο μου ότι γέννησα αγόρι.

Από τότε πονάω δεξιά 

Και περιμένω περιοδο σε 4 μέρες.

Κουλο.αλλα ήταν εντονο

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίνο είπε:

Γιατί να νιώσει άσχημα; Ρωτήστε το γιατρό αν επηρεάζει αυτό το φάρμακο ώστε να δείτε αν φταίει αυτό και να ξέρετε.. Το πολύ πολύ να του πει να κάνει ένα σπερμοδιάγραμμα για να δει αν τον έχει επηρεάσει ώστε να δείτε τι μπορεί να γίνει! Για πόσο καιρό θα την κάνει αυτή την αγωγή;; Αν είναι για λίγο δεν χρειάζεται να κάνετε κάτι απλά υπομονή και προσπαθειες.. 

Ρώτησα τον γιατρο μου όταν πήγα για τεστ παπ, μου είπε καποιες φορες ισως να επηρεάζει και καποιες φορες όχι, αλλά μου είπε να μην αγχώνομαι γιατί τώρα ξεκινάμε και πρέπει να προσπαθήσουμε 1-1 1/2 χρόνο και μετά θα κάνουμε ολες τις εξετάσεις που χρειάζεται! Τη αγωγή αυτή δεν είναι κάτι που το σταματάς μπαμ πρέπει σταδιακά...και τώρα είμαστε σε αυτή την μετάβαση! Επειδή δεν ήθελα να του προκαλέσω άγχος και αυτού, είπα να μην του πω τίποτα και να προσπαθούμε και βλέπουμε...

 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...