Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Fofi! είπε:

      Δεν θα ηθελα να σκεφτομαι οτι απλα ηταν πιο τυχερο το πρωτο μου παιδακι...προτιμω να σκεφτομαι οτι ειναι τυχαιο γεγονος το 2ο και το 3ο...εννοειται θα κανω εξετασεις και οτι χρειαστει..και ισως παρω και μια 2η γνωμη...

      μπορει κ αυτο να συμβαινει,φυσικα

      καλα αποτελεσματα!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , Sadri09 είπε:

Κοριιιιιτσια μουυ.... Η χοριακη μου ειναι 1522.76 ❤❤❤❤ πηρα μια βαθια ανασα... Κ εχω ραντεβου την πεμπτη 10 το πρωι με γυναικολογο!!! 

Μα τι ωραία χοριακη, συγχαρητήρια!!! Με το καλό κορίτσι μου το μωρό σου!! ❤️ Είδες τσάμπα τα φφφφφ και φφφφ χαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Φραουλίνο είπε:

Μα τι ωραία χοριακη, συγχαρητήρια!!! Με το καλό κορίτσι μου το μωρό σου!! ❤️ Είδες τσάμπα τα φφφφφ και φφφφ χαχαχα

Ευχαριστωωω πολυυυ ...Εχω κ αλλα φφφφφ χαχαχαχα εχω δυο υπερηχους σημαντικους μπροστα... Τν εναν να δουμε οτι ειν ενδομητριο κ ενα για την καρδουλα του ❤

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sadri09 είπε:

Ευχαριστωωω πολυυυ ...Εχω κ αλλα φφφφφ χαχαχαχα εχω δυο υπερηχους σημαντικους μπροστα... Τν εναν να δουμε οτι ειν ενδομητριο κ ενα για την καρδουλα του ❤

Και νομίζεις ότι τελείωσε; Μετά να δεις που είναι η αυχενική και η Β επιπέδου εκεί να δεις φφφφφφ που θα πέσει χαχαχα!!! Εντάξει πλάκα σου κάνω αλλα ισχύει κιολας.. Ενδομητριο θα είναι κοριτσι μου αλλιώς δεν θα ήταν έτσι η χοριακη σου.. :) 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίνο είπε:

Και νομίζεις ότι τελείωσε; Μετά να δεις που είναι η αυχενική και η Β επιπέδου εκεί να δεις φφφφφφ που θα πέσει χαχαχα!!! Εντάξει πλάκα σου κάνω αλλα ισχύει κιολας.. Ενδομητριο θα είναι κοριτσι μου αλλιώς δεν θα ήταν έτσι η χοριακη σου.. :) 

Ωχ ωχ ωχ.... Κ θα βγει το μωρο και αντι να κλαιει θα ξεφυσαει χαχαχαχαχαχαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Μάντη είπε:

Εγώ το βάζω σε ένα κομμάτι χαρτί επάνω!

 

πρίν από 41 λεπτά , Sadri09 είπε:

Ευχαριστωωω ❤❤❤ εγω το αφηνα απλα στ παγκο στ μπανιο στεγνωνε μονο του... 

Ευχαριστω πολυυ.. Εχουμε δρομο ακομα . Πρεπει να δω αν σιγουρα ειν ενδομητριο κ μετα καρδουλα ❤

Αααα ωραία ευχαριστω πάρα πολύ κορίτσια !!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια θελω να σας ρωτησω κατι εγω η ασχετη γιατι τα μπερδευω λιγο τα πραγματα..οταν βγαινει θετικο το τεστ οωρριξιας σημαινει  οτι το αυγουλακι βγαινει απο την οωθηκη ή οταν ειναι θετικο εχει βγει το αυγουλακι και περιμενει να γονιμοποιηθει;

Link to comment
Share on other sites

Just now, elena93 είπε:

Κοριτσια θελω να σας ρωτησω κατι εγω η ασχετη γιατι τα μπερδευω λιγο τα πραγματα..οταν βγαινει θετικο το τεστ οωρριξιας σημαινει  οτι το αυγουλακι βγαινει απο την οωθηκη ή οταν ειναι θετικο εχει βγει το αυγουλακι και περιμενει να γονιμοποιηθει;

Χωρίς σιγουριά νομίζω πως βγαίνει οποτε για αυτό λένε να προσπαθείς κ τις επόμενες μέρες .. εγώ στην μικρούλα μου είχα θετικό τεστ Παρασκευή, ωστόσο η επαφή έγινε Σάββατο και έμεινα τότε έγκυος !  Σάββατο έβγαινε αρνητικό σκέψου το τεστ ωορηξιας 


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agapakiii είπε:

Χωρίς σιγουριά νομίζω πως βγαίνει οποτε για αυτό λένε να προσπαθείς κ τις επόμενες μέρες .. εγώ στην μικρούλα μου είχα θετικό τεστ Παρασκευή, ωστόσο η επαφή έγινε Σάββατο και έμεινα τότε έγκυος !  Σάββατο έβγαινε αρνητικό σκέψου το τεστ ωορηξιας 

Εμενα μου βγηκε θετικο στις 13 14 και σημερα..εχω αυτο με το χαμογελο που αναβωσβηνει..ακομα να βγει το δικο μου δηλαδη:grin:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, elena93 είπε:

Εμενα μου βγηκε θετικο στις 13 14 και σημερα..εχω αυτο με το χαμογελο που αναβωσβηνει..ακομα να βγει το δικο μου δηλαδη:grin:

Τότε ίσως να κάνω κ λάθος μη σε πάρω κ στον λαιμο μου :wub: κάνε εσυ τις προσπάθειες σου όσο βλέπεις θετικό κ λίγες μέρες μετά κ εύχομαι να έχεις τα επιθυμητά αποτελέσματα!!!


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agapakiii είπε:

Τότε ίσως να κάνω κ λάθος μη σε πάρω κ στον λαιμο μου :wub: κάνε εσυ τις προσπάθειες σου όσο βλέπεις θετικό κ λίγες μέρες μετά κ εύχομαι να έχεις τα επιθυμητά αποτελέσματα!!!

Αυτο κανω.. αντε να δουμε αυτον τον μηνα τι ψαρια θα πιασουμε

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Όχι έχω ένα αγοράκι 2.5 σχεδόν! Ήρθε λιγο δύσκολα στη ζωή μας! Οπότε το ξέρω ότι πάλι δύσκολα θα έρθει!

Να σας ζήσει να το χαίρεστε, ποσό καιρό προσπαθούσε για το πρώτο; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaela_123 είπε:

Να σας ζήσει να το χαίρεστε, ποσό καιρό προσπαθούσε για το πρώτο; 

Ευχαριστώ πολύ!!! Μετά από 9 κύκλους... Με τεστ ωορρηξίας και βιταμίνες profertil


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...