Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εχω μπερδευτει αρκετα..μου βγηκε τεστ ωορριξιας θετικο στις 13 του μηνος και μεχρι και σημερα μου βγαινει θετικο...σημερα εκανα και αλλης μαρκας και παλι θετικο βγηκε γιατι ειπα μηπως ειναι χαλασμενα τα πρωτα..δεν ξερω τι να πω μηπως κανω διπλη συνεχομενα και γι’αυτο μου βγαινει..τι λετε εσεις κοριτσια;

Link to comment
Share on other sites

Ekana test ena ILLA TeSt.

Arnitiko me mia axni axni axni grammh.

To exei kanei kamia?prwth fora to phra

 

 

 

 

Just now, elena93 είπε:

Εχω μπερδευτει αρκετα..μου βγηκε τεστ ωορριξιας θετικο στις 13 του μηνος και μεχρι και σημερα μου βγαινει θετικο...σημερα εκανα και αλλης μαρκας και παλι θετικο βγηκε γιατι ειπα μηπως ειναι χαλασμενα τα πρωτα..δεν ξερω τι να πω μηπως κανω διπλη συνεχομενα και γι’αυτο μου βγαινει..τι λετε εσεις κοριτσια;

Δν ξέρω.μηπως κάνεις 2 φορες

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fifi32 είπε:

Ekana test ena ILLA TeSt.

Arnitiko me mia axni axni axni grammh.

To exei kanei kamia?prwth fora to phra

 

 

 

 

Δν ξέρω.μηπως κάνεις 2 φορες

Καλησπέρα fifi..κανονικά αυτή η άχνη γραμμή σημαίνει εγκυμοσύνη...απλά αυτό το τεστ σε πολλά κορίτσια έδειξε άχνη γραμμή κ ήταν αρνητικό..ενώ υποτίθεται είναι από τα καλύτερα..εγώ προσωπικά έχω κάνει άπειρα τεστ αυτό ποτέ...θα σου πρότεινα να κάνεις άλλο ένα τεστ άλλης εταιρίας...νομίζω αυτό είναι τόσο υπερευαίσθητο που δείχνει αυτή την άχνη γραμμή η οποία μπορεί να οφείλεται κ σε πυκνότητα ούρων τελικά...χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν παίζει να είσαι μια χαρά εγκυουλα.κσι στο εύχομαι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Emilly είπε:

Καλησπέρα fifi..κανονικά αυτή η άχνη γραμμή σημαίνει εγκυμοσύνη...απλά αυτό το τεστ σε πολλά κορίτσια έδειξε άχνη γραμμή κ ήταν αρνητικό..ενώ υποτίθεται είναι από τα καλύτερα..εγώ προσωπικά έχω κάνει άπειρα τεστ αυτό ποτέ...θα σου πρότεινα να κάνεις άλλο ένα τεστ άλλης εταιρίας...νομίζω αυτό είναι τόσο υπερευαίσθητο που δείχνει αυτή την άχνη γραμμή η οποία μπορεί να οφείλεται κ σε πυκνότητα ούρων τελικά...χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν παίζει να είσαι μια χαρά εγκυουλα.κσι στο εύχομαι.

Πρώτη φορά το έκανα.δν το έχω ξαναπάρει.ειχα πιει και καφέ πριν.δν ξέρω.ποιο να κάνω?σε 3 μέρες υποτίθεται αδιαθετω.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, elena93 είπε:

Εχω μπερδευτει αρκετα..μου βγηκε τεστ ωορριξιας θετικο στις 13 του μηνος και μεχρι και σημερα μου βγαινει θετικο...σημερα εκανα και αλλης μαρκας και παλι θετικο βγηκε γιατι ειπα μηπως ειναι χαλασμενα τα πρωτα..δεν ξερω τι να πω μηπως κανω διπλη συνεχομενα και γι’αυτο μου βγαινει..τι λετε εσεις κοριτσια;

Καλησπέρα! Αυτό πρέπει να το συζητήσεις με το γυναικολόγο σου.. και τα τεστ ωορρηξίας το γράφουν επάνω... Μήπως η γραμμή είναι αχνή;


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fifi32 είπε:

Πρώτη φορά το έκανα.δν το έχω ξαναπάρει.ειχα πιει και καφέ πριν.δν ξέρω.ποιο να κάνω?σε 3 μέρες υποτίθεται αδιαθετω.

First step ;;ξεχνάω.. ένα στο μωβ κουτί...αλλά οποίο να ναι πάρε γιατί σου λέω πολλά κορίτσια την έπαθαν με την άχνη γραμμουλα του clear blue.μεχρι Δευτέρα οποίο κ να κάνεις θα δείξει..καλή επιτυχία.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

First step ;;ξεχνάω.. ένα στο μωβ κουτί...αλλά οποίο να ναι πάρε γιατί σου λέω πολλά κορίτσια την έπαθαν με την άχνη γραμμουλα του clear blue.μεχρι Δευτέρα οποίο κ να κάνεις θα δείξει..καλή επιτυχία.

Θα πάρω κάποιο άλλο.ευχαριστω πολυ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Μάντη είπε:

Καλησπέρα! Αυτό πρέπει να το συζητήσεις με το γυναικολόγο σου.. και τα τεστ ωορρηξίας το γράφουν επάνω... Μήπως η γραμμή είναι αχνή;

Ειναι τα ψηφιακα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Emilly είπε:

First step ;;ξεχνάω.. ένα στο μωβ κουτί...αλλά οποίο να ναι πάρε γιατί σου λέω πολλά κορίτσια την έπαθαν με την άχνη γραμμουλα του clear blue.μεχρι Δευτέρα οποίο κ να κάνεις θα δείξει..καλή επιτυχία.

Το first step το εχεις ξανά κάνει;
Μου το έδωσε χθες ο φαρμακοποιός και μου είπε είναι από τα καλύτερα γιατί δεν είχαν clear blue όταν ζήτησα...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaela_123 είπε:

Το first step το εχεις ξανά κάνει;
Μου το έδωσε χθες ο φαρμακοποιός και μου είπε είναι από τα καλύτερα γιατί δεν είχαν clear blue όταν ζήτησα...

Όχι.

Just now, elena93 είπε:

Ειναι τα ψηφιακα

Ψηφιακά?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaela_123 είπε:

Το first step το εχεις ξανά κάνει;
Μου το έδωσε χθες ο φαρμακοποιός και μου είπε είναι από τα καλύτερα γιατί δεν είχαν clear blue όταν ζήτησα...

Ναι το έχω κάνει κ είχα κ θετικό τεστ με αυτό..είναι ευαίσθητο μια χαρά..καλή επιτυχία σου εύχομαι..βέβαια εδώ κ ένα χρόνο έπαιρνα από το ίντερνετ φθηνά με 10 ευρώ 10 τεστ.και αυτά μια χαρά είναι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...