Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Emilly είπε:

Ναι το έχω κάνει κ είχα κ θετικό τεστ με αυτό..είναι ευαίσθητο μια χαρά..καλή επιτυχία σου εύχομαι..βέβαια εδώ κ ένα χρόνο έπαιρνα από το ίντερνετ φθηνά με 10 ευρώ 10 τεστ.και αυτά μια χαρά είναι.

Ευχαριστώ πολύ...ήθελα να παραγγείλω αλλά επειδή λείπω όλη μέρα από το σπίτι λόγο δουλειάς, δεν ήθελα να το βάλω να πάει στο πατρικό μου, γιατί δεν το ξέρουν ότι κάνουμε προσπάθεια...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaela_123 είπε:

Ευχαριστώ πολύ...ήθελα να παραγγείλω αλλά επειδή λείπω όλη μέρα από το σπίτι λόγο δουλειάς, δεν ήθελα να το βάλω να πάει στο πατρικό μου, γιατί δεν το ξέρουν ότι κάνουμε προσπάθεια...

Ααα μάλιστα..λοιπόν να ξέρεις σε κουτάκι τα στέλνουν όποτε δεν θα καταλάβουν κ τίποτα..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fifi32 είπε:

Αυτό με της γραμμές παίρνω πάντα.ποσο έχουν τα ψηφιακά?

Ειναι τσιμπιμενα αρκετα ακριβα αλλα εγω δεν βγαζω ακρη με τις γραμμες δεν τις καταλαβαινω, στην ελλαδα νομιζω ειναι καπου 50€..εγω μενω ολλανδια και τα εχω παρει 30€..ειναι τα clearblue που δειχνουν τις πιο 4 γονιμες μερες

Link to comment
Share on other sites

Just now, elena93 είπε:

Ειναι τσιμπιμενα αρκετα ακριβα αλλα εγω δεν βγαζω ακρη με τις γραμμες δεν τις καταλαβαινω, στην ελλαδα νομιζω ειναι καπου 50€..εγω μενω ολλανδια και τα εχω παρει 30€..ειναι τα clearblue που δειχνουν τις πιο 4 γονιμες μερες

Είναι και εγκυμοσύνης?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Μάντη είπε:

Καλύτερα να πάρεις ταινίες πιστεύω!!!

Δεν το εχω και πολυ αυτα με τις γραμμες..εχουν πεσει μεσα αυτα τα ψηφιακα τεστ σχετικα με την ωορριξια μου αλλα δεν ξερω αυτη την φορα τι συμβαινει

Just now, Fifi32 είπε:

Είναι και εγκυμοσύνης?

Η ιδια εταιρια εχει και εγκυμοσυνης..που δειχνει ποσο εβδομαδων εισαι..1-2 εβδομαδων,2-3εβδομαδων και 3+ εβδομαδων

Link to comment
Share on other sites

Just now, elena93 είπε:

Δεν το εχω και πολυ αυτα με τις γραμμες..εχουν πεσει μεσα αυτα τα ψηφιακα τεστ σχετικα με την ωορριξια μου αλλα δεν ξερω αυτη την φορα τι συμβαινει

Η ιδια εταιρια εχει και εγκυμοσυνης..που δειχνει ποσο εβδομαδων εισαι..1-2 εβδομαδων,2-3εβδομαδων και 3+ εβδομαδων

Και κάνουν τόσα πολλά?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fifi32 είπε:

Και κάνουν τόσα πολλά?

Ναι ειναι αρκετα ακριβα..αλλα να σου πω την αληθεια σε εμενα εχουν πεσει μεσα σχετικα με την ωορριξια..αλλα αυτον τον μηνα δεν ξερω τι μπορει να συμβαινει μπορει να κανω εγω διπλη..μου εχουν πει και γνωστες μου σχετικα με αυτα οτι ειναι αρκετα αξιοπιστα..μπορεις να βρεις και στο ιντερνετ με καμια προσφορα

Link to comment
Share on other sites

Just now, elena93 είπε:

Ναι ειναι αρκετα ακριβα..αλλα να σου πω την αληθεια σε εμενα εχουν πεσει μεσα σχετικα με την ωορριξια..αλλα αυτον τον μηνα δεν ξερω τι μπορει να συμβαινει μπορει να κανω εγω διπλη..μου εχουν πει και γνωστες μου σχετικα με αυτα οτι ειναι αρκετα αξιοπιστα..μπορεις να βρεις και στο ιντερνετ με καμια προσφορα

Εγώ εγκυμοσύνης θέλω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Rafaela_123 είπε:

Το first step το εχεις ξανά κάνει;
Μου το έδωσε χθες ο φαρμακοποιός και μου είπε είναι από τα καλύτερα γιατί δεν είχαν clear blue όταν ζήτησα...

Έκανες τεστακι;;;;;

Just now, elena93 είπε:

Δεν το εχω και πολυ αυτα με τις γραμμες..εχουν πεσει μεσα αυτα τα ψηφιακα τεστ σχετικα με την ωορριξια μου αλλα δεν ξερω αυτη την φορα τι συμβαινει

Η ιδια εταιρια εχει και εγκυμοσυνης..που δειχνει ποσο εβδομαδων εισαι..1-2 εβδομαδων,2-3εβδομαδων και 3+ εβδομαδων

Κατάλαβα... Δεν ξέρω καθόλου τα ψηφιακά μόνο με γραμμές χρησιμοποιώ...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μάντη είπε:

Έκανες τεστακι;;;;;

Είχα κάνει χθες το πρωί ένα που είχα σπίτι και βγήκε αρνητικό...αλλά πήρα χθες για να έχω στο σπίτι για τον άλλο μήνα...σήμερα είχα καποιες ενοχλήσεις που και που αλλά νομιζω επειδη θα έρθει περίοδος αύριο...

Just now, Emilly είπε:
Just now, Rafaela_123 είπε:

 

Ααα μάλιστα..λοιπόν να ξέρεις σε κουτάκι τα στέλνουν όποτε δεν θα καταλάβουν κ τίποτα..

Ααα οκ να μπω να δω τι έχει ισως παραγγείλω και ωορρηξιας 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaela_123 είπε:

Είχα κάνει χθες το πρωί ένα που είχα σπίτι και βγήκε αρνητικό...αλλά πήρα χθες για να έχω στο σπίτι για τον άλλο μήνα...σήμερα είχα καποιες ενοχλήσεις που και που αλλά νομιζω επειδη θα έρθει περίοδος αύριο...

Ααα οκ να μπω να δω τι έχει ισως παραγγείλω και ωορρηξιας 

Και εγώ τα ίδια... Έχω πάρει και παυσίπονα εμφανίστηκαν και τα καθιερωμένα σπυράκια... Πάμε για τον άλλο μήνα! Μπες να δεις στο mother2b έχει πολύ καλά τεστ αρκετά ευαίσθητα! Και εγώ από εκεί θα παραγγείλω!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Και εγώ τα ίδια... Έχω πάρει και παυσίπονα εμφανίστηκαν και τα καθιερωμένα σπυράκια... Πάμε για τον άλλο μήνα! Μπες να δεις στο mother2b έχει πολύ καλά τεστ αρκετά ευαίσθητα! Και εγώ από εκεί θα παραγγείλω!

Σε ευχαριστώ παρά πολύ...πάμε δυναμικά για τον επόμενο μήνα!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...