Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, elligian είπε:

δεν εχω άλλα χομ τεστ 

εχω ενα φερστ στεπ αλλα δε το κάνω σημερα , θα περιμένω

Κάντο σήμερα βρε παιδί μου..ένα σκασμο λεφτά δώσαμε στα τεστ τώρα θα κολλήσεις.με θετικό hometest μην το σκέφτεσαι καθόλου καψτο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 16/1/2021 at 10:36 ΜΜ, Μάντη είπε:

Και εγώ τα ίδια... Έχω πάρει και παυσίπονα εμφανίστηκαν και τα καθιερωμένα σπυράκια... Πάμε για τον άλλο μήνα! Μπες να δεις στο mother2b έχει πολύ καλά τεστ αρκετά ευαίσθητα! Και εγώ από εκεί θα παραγγείλω!

Καλησπερααα... Εγω πηρα απο home test κ ειμ ευχαριστημενη... Κ στ ωορρηξια κ στ εγκυμοσυνη... Μ εδειξε οτι ειμ εγκυος 5 μερες πριν την καθυστερηση ❤ οχι τα ψηφιακα... ❤

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fifi32 είπε:

Εγώ ρε κορίτσια τι να κανω

ποια μέρα του κύκλου είσαι και επισης έχεις κάνει τεστ ??

κ εμενα πονάει το γόνατο αλλα μάλλον αυτο είναι λογω καιρού και όχι εγκυμοσύνης

χαχαχαχχα

γελάω γιατι αύριο θα κλαίω

 

Just now, Fifi32 είπε:

Εγώ ρε κορίτσια τι να κανω

 

Just now, Sadri09 είπε:

Καλησπερααα... Εγω πηρα απο home test κ ειμ ευχαριστημενη... Κ στ ωορρηξια κ στ εγκυμοσυνη... Μ εδειξε οτι ειμ εγκυος 5 μερες πριν την καθυστερηση ❤ οχι τα ψηφιακα... ❤

σου εχει δειξει ποτε το χομ τεστ ψευδως θετικό ??? κανω γκαλοπ πριν φάω τα μούτρα μου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, elligian είπε:

ποια μέρα του κύκλου είσαι και επισης έχεις κάνει τεστ ??

κ εμενα πονάει το γόνατο αλλα μάλλον αυτο είναι λογω καιρού και όχι εγκυμοσύνης

χαχαχαχχα

γελάω γιατι αύριο θα κλαίω

 

 

σου εχει δειξει ποτε το χομ τεστ ψευδως θετικό ??? κανω γκαλοπ πριν φάω τα μούτρα μου

Πότε βρε παιδί μου...ούτε σκιές ούτε γυαλαδες ούτε τίποτα αυτά..απλές ταινιουλες είναι ...αν βγει σε αυτό κ υποτυπώδης γραμμή κάτι ανίχνευσε..δεν χρειάζεται κανένα γκάλοπ έχω κάνει κούτες από αυτά ...πιστεύω ένα χαλασμένο να μου πεφτε τόση κατανάλωση..άσπρα κάτασπρα ήταν όλα εκτός από τα τωρινά.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, elligian είπε:

ποια μέρα του κύκλου είσαι και επισης έχεις κάνει τεστ ??

κ εμενα πονάει το γόνατο αλλα μάλλον αυτο είναι λογω καιρού και όχι εγκυμοσύνης

χαχαχαχχα

γελάω γιατι αύριο θα κλαίω

 

 

σου εχει δειξει ποτε το χομ τεστ ψευδως θετικό ??? κανω γκαλοπ πριν φάω τα μούτρα μου

Αύριο περιμένω.αλλα δν νιώθω κατι

Έκανα ένα πρεντικτορ ερλι και βγήκε πολύ πολύ μα πάρα πολύ άχνη γραμμη

Τώρα το εκανα

Link to comment
Share on other sites

Just now, elligian είπε:

ποια μέρα του κύκλου είσαι και επισης έχεις κάνει τεστ ??

κ εμενα πονάει το γόνατο αλλα μάλλον αυτο είναι λογω καιρού και όχι εγκυμοσύνης

χαχαχαχχα

γελάω γιατι αύριο θα κλαίω

 

 

σου εχει δειξει ποτε το χομ τεστ ψευδως θετικό ??? κανω γκαλοπ πριν φάω τα μούτρα μου

Αν έχεις ωορρηξίας κάντο αν είσαι θα βγει και αυτό θετικό....και εμένα με χομ τεστ μου βγήκε καρααχνο θετικό όσα φαινότανδύο μέρες πριν το πήγα στην φαρμακοποιό να με πει και πήρα ένα self clear που ήταν θετικό ξεκάθαρο....


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, elena93 είπε:

Κοριτσια θα τρελαθω τελειως..5η μερα θετικο ωορριξιας..δεν καταλαβαινω τι γινεται..διαβαζω και διαφορα οτι μπορει να ειναι διπλη ή οτι δεν εχει βγει ακομα απο την ωοθηκη και πολυ πιθανον και εγκυμοσυνη..εχει τυχει σε καμια τοσες μερες;

Σε ποια μέρα του κύκλου είσαι ;; Ρωτάω γιατί τα τεστ ωορηξιας ανιχνεύουν την ορμονη εγκυμοσύνης ! Εγώ στην πρώτη εγκυμοσύνη έκανα τεστ ωορηξιας επειδή δεν είχα εγκυμοσύνης έτσι από περιεργεια , άναψε το χαμογελακι κ έτσι έφυγα κατευθείαν για το φαρμακείο!


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Αν έχεις ωορρηξίας κάντο αν είσαι θα βγει και αυτό θετικό....και εμένα με χομ τεστ μου βγήκε καρααχνο θετικό όσα φαινότανδύο μέρες πριν το πήγα στην φαρμακοποιό να με πει και πήρα ένα self clear που ήταν θετικό ξεκάθαρο....

τα εχω βαλει προφιλ βαλεντινα

Just now, Fifi32 είπε:

Αύριο περιμένω.αλλα δν νιώθω κατι

Έκανα ένα πρεντικτορ ερλι και βγήκε πολύ πολύ μα πάρα πολύ άχνη γραμμη

Τώρα το εκανα

για βαλτο προφιλ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Agapakiii είπε:

Σε ποια μέρα του κύκλου είσαι ;; Ρωτάω γιατί τα τεστ ωορηξιας ανιχνεύουν την ορμονη εγκυμοσύνης ! Εγώ στην πρώτη εγκυμοσύνη έκανα τεστ ωορηξιας επειδή δεν είχα εγκυμοσύνης έτσι από περιεργεια , άναψε το χαμογελακι κ έτσι έφυγα κατευθείαν για το φαρμακείο!

Σημερα ειμαι στην 28 μερα του κυκλου..δεν εχω σταθερο κυκλο..εκανα σημερα βγηκε αρνητικο δηλαδη σημερα κανω ωορριξια; Απο τις 13-17 μου εβγαινε θετικο.. εγω απο τις 13-16 ειχα επαφες..χθες δεν ειχαμε..τωρα πρεπει να κανω επαφη σημερα και αυριο;

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα ,ο κύκλος μου είναι 30-31 μέρες στης οδηγίες των τεστ ωορηξιας γράφει ότι βάσει τ κυκλου μου να τα ξεκινήσω 14η μέρα αλλά επειδή μου φαίνεται αργά και πήρα για αρχή μια 20αδα και λέω να κάνω πρωί απόγευμα... Να τα ξεκινήσω από τη 10η μέρα η είναι νωρίς?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...