Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

      Αααα, λάθος κατάλαβα! Ναι, ναι τις άδειες κανονικά, ο,τι προβλέπεται! Στα επιδόματα είναι το θέμα!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, anoulious είπε:

Το τελευταίο είναι η εξαίρεση στην εξωσωματικη.. . Το φυσιολογικό στην εξωσωματικη αν η δόση είναι σωστή δεν έρχεται περίοδος και ας μην είσαι έγκυος. Πρέπει να κόψεις τα χάπια να περάσουν μέρες και να αδιαθετησεις.

Α, μαλιστα, δεν εχω προσωπικη εμπειρια απο εξωσωματικη, καπου το ειχε παρει το ματι μου. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Just now, elligian είπε:

συντινιστηκαμε βλεπω στις περιοδους 

4 ατομα στις 12 -2

χαχαχχαχα

Χαχαχαχαχ οντως

Κορίτσια καλημέρα να πω ξέχασα, να ρωτήσω κάτι αν στα τεστ ωορηξιας της hometest ,ξεπεράσει λίγο το max όταν τ βουτάς πειράζει?

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια για σας!!! 

Είχα τελευταία περίοδο 28/12 και περίμενα 25/01 εχθές ξαφνικά είδα κάποια μπεζοκαφε υγρά και έκανα τεστ βγήκε θετικό σημερινή χοριακή 38,12 είχα να σας θυμίσω εξωμήτριο τον Αύγουστο...και 3 μέρες καθηστεριση είχα 10,5 χοριακή... 

Αυτά τα μπεζοκαφε τα έχω ακόμα....ειμαι λίγο απογοητευμένη!!! Και φοβάμαι μην ξανά περάσω τα ίδια και χάσω και την μία και μοναδική μου σάλπιγγα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Penny28 είπε:

Κορίτσια για σας!!! 

Είχα τελευταία περίοδο 28/12 και περίμενα 25/01 εχθές ξαφνικά είδα κάποια μπεζοκαφε υγρά και έκανα τεστ βγήκε θετικό σημερινή χοριακή 38,12 είχα να σας θυμίσω εξωμήτριο τον Αύγουστο...και 3 μέρες καθηστεριση είχα 10,5 χοριακή... 

Αυτά τα μπεζοκαφε τα έχω ακόμα....ειμαι λίγο απογοητευμένη!!! Και φοβάμαι μην ξανά περάσω τα ίδια και χάσω και την μία και μοναδική μου σάλπιγγα! 

τι κυκλους κανεις? Πολυ πιθανο να εκανες χοριακη πολυ νωρις γιαυτο κ ειναι τοσο μικρη.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

τι κυκλους κανεις? Πολυ πιθανο να εκανες χοριακη πολυ νωρις γιαυτο κ ειναι τοσο μικρη.

Συνήθως έχω 28 αλλά μετά από το εξωμυτριο έχει τύχη και 24 με 25 μέρες. 

Σε αυτήν την ωορρηξία που μάλλον έγινε πολύ νωρίς την 12η μέρα νομίζω λογικά τώρα ίσως έχω καθυστερήση... Αλλα και πάλι με 28 μέρες κύκλο είναι 3 μέρες νωρίτερα. Έχω μπερδευτεί 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Penny28 είπε:

Συνήθως έχω 28 αλλά μετά από το εξωμυτριο έχει τύχη και 24 με 25 μέρες. 

Σε αυτήν την ωορρηξία που μάλλον έγινε πολύ νωρίς την 12η μέρα νομίζω λογικά τώρα ίσως έχω καθυστερήση... Αλλα και πάλι με 28 μέρες κύκλο είναι 3 μέρες νωρίτερα. Έχω μπερδευτεί 

Κοιτα επειδη ειναι αστατος ο κυκλος μπορει να εκανες κ αργοτερα αυτη την φορα μην το σκεφτεσε κ ανχωνεσε δεν θα ειναι παλι εξωμητριο το πιο πιθανο ο κυκλος σου να αλλαξε κ να καθηστερησες για ωορηξια

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Penny28 είπε:

Κορίτσια για σας!!! 

Είχα τελευταία περίοδο 28/12 και περίμενα 25/01 εχθές ξαφνικά είδα κάποια μπεζοκαφε υγρά και έκανα τεστ βγήκε θετικό σημερινή χοριακή 38,12 είχα να σας θυμίσω εξωμήτριο τον Αύγουστο...και 3 μέρες καθηστεριση είχα 10,5 χοριακή... 

Αυτά τα μπεζοκαφε τα έχω ακόμα....ειμαι λίγο απογοητευμένη!!! Και φοβάμαι μην ξανά περάσω τα ίδια και χάσω και την μία και μοναδική μου σάλπιγγα! 

Κορίτσι μου συγχαρητήρια!!! 25 έχουμε τη Δευτέρα άρα είσαι 3 μέρες πριν την καθυστέρηση γιατί αγχώνεσαι;; Όλα μια χαρά θα πάνε, συνήθως τη μέρα της αναμενόμενης περιόδου έχουμε λίγο πάνω λίγο κάτω από 100.. Ε εκεί θα είσαι και εσύ θα δεις όταν επαναλάβεις! Τα υγρά πιθανότατα να είναι της εμφύτευσης οπότε γι αυτό και μόλις άρχισε η χοριακη να αυξανεται.. Εμένα μου ακούγονται όλα τέλεια! Με το καλό ❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

Κοιτα επειδη ειναι αστατος ο κυκλος μπορει να εκανες κ αργοτερα αυτη την φορα μην το σκεφτεσε κ ανχωνεσε δεν θα ειναι παλι εξωμητριο το πιο πιθανο ο κυκλος σου να αλλαξε κ να καθηστερησες για ωορηξια

Είχα για περίπου μια εβδομάδα πόνο στην αριστερή πλευρά μου και υγρά ωορρηξίας... Αν δεν είχα τα καφέ υγρά ίσως να ήμουν πιο αισιόδοξη έτσι ξεκίνησε όλο το θεμα και την προηγούμενη φορά τα ίδια σημάδια χαμηλή χοριακη και καφέ υγρά! 

Just now, Φραουλίνο είπε:

Κορίτσι μου συγχαρητήρια!!! 25 έχουμε τη Δευτέρα άρα είσαι 3 μέρες πριν την καθυστέρηση γιατί αγχώνεσαι;; Όλα μια χαρά θα πάνε, συνήθως τη μέρα της αναμενόμενης περιόδου έχουμε λίγο πάνω λίγο κάτω από 100.. Ε εκεί θα είσαι και εσύ θα δεις όταν επαναλάβεις! Τα υγρά πιθανότατα να είναι της εμφύτευσης οπότε γι αυτό και μόλις άρχισε η χοριακη να αυξανεται.. Εμένα μου ακούγονται όλα τέλεια! Με το καλό ❤️

Σε ευχαριστώ πολύ είμαι αρκετά αγχωμένη γιατί δεν ξέρω τι να σκεφτώ ακόμα δεν έχουμε χαρεί με τον άντρα μου γιατί δεν ξέρουμε την εξέλιξη!!! 

Μακάρι να είναι μια τέλεια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!!Να χαρούμε και εμείς λιγο! Την Τρίτη μου είπε επόμενη χοριακη! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Penny28 είπε:

Είχα για περίπου μια εβδομάδα πόνο στην αριστερή πλευρά μου και υγρά ωορρηξίας... Αν δεν είχα τα καφέ υγρά ίσως να ήμουν πιο αισιόδοξη έτσι ξεκίνησε όλο το θεμα και την προηγούμενη φορά τα ίδια σημάδια χαμηλή χοριακη και καφέ υγρά! 

Σε ευχαριστώ πολύ είμαι αρκετά αγχωμένη γιατί δεν ξέρω τι να σκεφτώ ακόμα δεν έχουμε χαρεί με τον άντρα μου γιατί δεν ξέρουμε την εξέλιξη!!! 

Μακάρι να είναι μια τέλεια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!!Να χαρούμε και εμείς λιγο! Την Τρίτη μου είπε επόμενη χοριακη! 

Ποτέ δεν μπορούμε να ξέρουμε την εξέλιξη μιας εγκυμοσύνης αλλά μη βάζεις με το μυαλο σου το χειρότερο, δεν θα επαναληφθεί το εξωμητριο! Έτσι όλες πονάμε όταν ήμαστε έγκυες στην πλευρά από την οποία κατέβηκε το ωάριο. Τώρα σχετικά με τα υγρά το έχω ακούσει τόσες μα τόσες φορές από άλλες κοπέλες να βλέπουν αίμα ή καφέ υγρά τις μέρες γύρω από την περίοδο που καμιά εντύπωση δεν μου κάνει.. Ψυχραιμία και αισιοδοξία κοπέλα μου, την Τρίτη θα επαναλάβεις και θα ηρεμήσεις! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Penny28 είπε:

Είχα για περίπου μια εβδομάδα πόνο στην αριστερή πλευρά μου και υγρά ωορρηξίας... Αν δεν είχα τα καφέ υγρά ίσως να ήμουν πιο αισιόδοξη έτσι ξεκίνησε όλο το θεμα και την προηγούμενη φορά τα ίδια σημάδια χαμηλή χοριακη και καφέ υγρά! 

Σε ευχαριστώ πολύ είμαι αρκετά αγχωμένη γιατί δεν ξέρω τι να σκεφτώ ακόμα δεν έχουμε χαρεί με τον άντρα μου γιατί δεν ξέρουμε την εξέλιξη!!! 

Μακάρι να είναι μια τέλεια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!!Να χαρούμε και εμείς λιγο! Την Τρίτη μου είπε επόμενη χοριακη! 

ενταξει με τους πονους κ τα υγρα δεν βγαζεις κ πολυ ακρη οποτε δεν ξερεις με σιγουρια...κανε υπομονη κ θα δειξει .. Ενταξει τα καφε ειναι γενικα συνιθισμενα στην αρχη.. Υπομονη μεχρι την τριτη 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίνο είπε:

Ποτέ δεν μπορούμε να ξέρουμε την εξέλιξη μιας εγκυμοσύνης αλλά μη βάζεις με το μυαλο σου το χειρότερο, δεν θα επαναληφθεί το εξωμητριο! Έτσι όλες πονάμε όταν ήμαστε έγκυες στην πλευρά από την οποία κατέβηκε το ωάριο. Τώρα σχετικά με τα υγρά το έχω ακούσει τόσες μα τόσες φορές από άλλες κοπέλες να βλέπουν αίμα ή καφέ υγρά τις μέρες γύρω από την περίοδο που καμιά εντύπωση δεν μου κάνει.. Ψυχραιμία και αισιοδοξία κοπέλα μου, την Τρίτη θα επαναλάβεις και θα ηρεμήσεις! 

Ελπίζω να πάνε όλα καλά αυτή την φορά και να είναι η τρίτη κατά σειρά καυ τυχερή!!!Και εγώ τώρα τελευταία με τους πόνους και όλα αυτά και έχω χάσει το μέτρημα και δεν έχω ιδέα πλέον τι γίνετε!!! Εύχομαι ο Θεός να βάλει το χέρι του και όλα να πάνε κατά ευχήν!!! 

Just now, linaa είπε:

ενταξει με τους πονους κ τα υγρα δεν βγαζεις κ πολυ ακρη οποτε δεν ξερεις με σιγουρια...κανε υπομονη κ θα δειξει .. Ενταξει τα καφε ειναι γενικα συνιθισμενα στην αρχη.. Υπομονη μεχρι την τριτη 

Μακάρι την Τρίτη να έχουμε μια καλή χοριακή για την ώρα προσπαθώ να χαλαρώσω και να ελπίζω πως όλα θα πάνε καλά!!! 

Μακάρι να φύγουν μια και καλή τα καφέ και να ηρεμισω και λίγο από αυτό! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...