Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 hours ago, Maroxmarox said:

      Για καλύτερα ωάρια ,αύξηση πιθανοτήτων ,πόση coq10 είναι ασφαλής να παίρνουμε; Επίσης τι άλλες βιταμίνες προτείνεται να πάρω; Βιτ Ε; Κάνει τίποτα;

      Εμένα η γιατρός μου έδωσε τρία χάπια ημερησίως δηλαδή 600mg σύνολο φολικο οξυ και βιταμίνη d στην οποια παρουσίασα ανεπάρκεια μ έδωσε 4000 αρχικά κ μετά 2.000… βοήθησε η όχι δεν το γνωρίζω ακόμα κοπελα Μου … πάντως  η coq10 με πάχυνε ρε γαμωτο …

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, elena93 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ..ποσο καιρο προσπαθειτε;

3 μήνες προσπάθεια... Είχα μια παλυνδομη πέρσι που έμεινα με την πρώτη προσπαθεια και τον Αύγουστο είχα ένα εξωμήτριο με 6 μήνες προσπαθεία....

Μένω έγκυος αλλά δεν υπάρχει εξέλιξη για αυτό ανχώνομαι...

Ελπίζω να είναι τρίτη και τυχερή! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Penny28 είπε:

3 μήνες προσπάθεια... Είχα μια παλυνδομη πέρσι που έμεινα με την πρώτη προσπαθεια και τον Αύγουστο είχα ένα εξωμήτριο με 6 μήνες προσπαθεία....

Μένω έγκυος αλλά δεν υπάρχει εξέλιξη για αυτό ανχώνομαι...

Ελπίζω να είναι τρίτη και τυχερή! 

Ολα θα πανε καλα..δεν θελει αγχος..εγω για τους αλλους λεω καθολου αγχος και για τον εαυτο μου εχω σκασει απο το αγχος :cool:

Link to comment
Share on other sites

Just now, elena93 είπε:

Ολα θα πανε καλα..δεν θελει αγχος..εγω για τους αλλους λεω καθολου αγχος και για τον εαυτο μου εχω σκασει απο το αγχος :cool:

Οσες φορές έλεγα οκ δεν θα σκάσω όταν είναι να έρθει θα έρθει τότε εμένα έγκυος και την πρώτη φορά που  έμεινα είχα πει αποκλείεται να μείνω με την πρώτη δεν το είχα καν στο μυαλό μου! 

Και εγω ακόμα δεν έχω χαρεί έως ότου δούμε σάκο και ακούσουμε καρδιά εγώ θα είμαι σε αναμμένα κάρβουνα στη μήτρα όλα αυτά! 

Γιατί στο εξωμήτριο και σάκο είδαμε και καρδιά ακούσαμε μισή ώρα πριν την Λαμπαροσκοπηση.... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μάντη είπε:

Είχα και ανακάτεμα πολύ... Πονακια περιόδου που και που αυτά...

Απο ποτε ξεκίνησαν αυτα; Ποσες μερες πριν την αναμενόμενη περιοδο;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μπισκοτακι27 είπε:

Απο ποτε ξεκίνησαν αυτα; Ποσες μερες πριν την αναμενόμενη περιοδο;

5 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο είχα χοριακη 20... Η πρώτη αναγουλα ήταν 7 μέρες πριν την αναμενόμενη και μια μέρα νωρίτερα αν θυμάμαι καλά είδα πολύ πηχτα υγρά.. 


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 46 λεπτά , Penny28 είπε:

Οσες φορές έλεγα οκ δεν θα σκάσω όταν είναι να έρθει θα έρθει τότε εμένα έγκυος και την πρώτη φορά που  έμεινα είχα πει αποκλείεται να μείνω με την πρώτη δεν το είχα καν στο μυαλό μου! 

Και εγω ακόμα δεν έχω χαρεί έως ότου δούμε σάκο και ακούσουμε καρδιά εγώ θα είμαι σε αναμμένα κάρβουνα στη μήτρα όλα αυτά! 

Γιατί στο εξωμήτριο και σάκο είδαμε και καρδιά ακούσαμε μισή ώρα πριν την Λαμπαροσκοπηση.... 

Λυπαμε για αυτο που εχεις περασει..μην στεναχωριεσε ολα θα πανε καλα αυτη την φορα..ποσες μερες καθυστερηση εχεις; Συγνωμη για την ερωτηση αλλα εχω χασει καποιες συζητησεις εδω:P

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μάντη είπε:

5 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο είχα χοριακη 20... Η πρώτη αναγουλα ήταν 7 μέρες πριν την αναμενόμενη και μια μέρα νωρίτερα αν θυμάμαι καλά είδα πολύ πηχτα υγρά.. 

Συγνωμη για την ερώτηση ειχες δυσκοιλιότητα που λενε; Κ αν ναι ποσες μερες πριν;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μπισκοτακι27 είπε:

Συγνωμη για την ερώτηση ειχες δυσκοιλιότητα που λενε; Κ αν ναι ποσες μερες πριν;

Επειδή γενικά έχω θέμα δυσκοιλιότητας δεν είχα παρατηρήσει κάτι έξτρα!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, elena93 είπε:

Λυπαμε για αυτο που εχεις περασει..μην στεναχωριεσε ολα θα πανε καλα αυτη την φορα..ποσες μερες καθυστερηση εχεις; Συγνωμη για την ερωτηση αλλα εχω χασει καποιες συζητησεις εδω:P

Δεν έχω καθυστερήση ακόμα 25/01 θα έχω 1η μερα. Χοριακή που έκανα πριν από 3 μέρες ήταν 38,12 ελπίζω να εξελιχτεί καλά από εδώ και πέρα αν δεν είχα τα καφέ πραγματικά θα ήμουν πολύ ήρεμη όταν ξεκίνησαν τα καφέ και στις δύο εγκυμοσύνες χάθηκαν όλα!! 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα.. μάλλον ήρθε και η δική μου σειρά.. έκανα το τεστ early 5 μέρες πριν την καθυστέρηση και έβγαλε μια αχνή γραμμή και 3 μέρες πριν την καθυστέρηση ξανά έκανα και βγήκε ακόμα πιο έντονη.σημερα έκανα χοριακη.

Αυτό που ήταν διαφορετικό από τις άλλες φορές ήταν ο ύπνος..πολύ ύπνο , πονοκέφαλο και λίγη αναγουλα.

Αυτό που με ανησυχεί είναι ότι κάποιοι πόνοι περιόδου που εμφανίζονται που και που..τι λέτε?

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ritapog είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.. μάλλον ήρθε και η δική μου σειρά.. έκανα το τεστ early 5 μέρες πριν την καθυστέρηση και έβγαλε μια αχνή γραμμή και 3 μέρες πριν την καθυστέρηση ξανά έκανα και βγήκε ακόμα πιο έντονη.σημερα έκανα χοριακη.

Αυτό που ήταν διαφορετικό από τις άλλες φορές ήταν ο ύπνος..πολύ ύπνο , πονοκέφαλο και λίγη αναγουλα.

Αυτό που με ανησυχεί είναι ότι κάποιοι πόνοι περιόδου που εμφανίζονται που και που..τι λέτε?

συνχαρητηριαα!!! Μια τεραστια χοριακη κ ολα θα πανε κατευχην!! Τα πονακια ειναι φυσιολογικα η μητρα συσπατε για να μεγσλωσει θελει ομως ξεκουραση για να μην γινουν πιο εντονες οι συσπασεις κ εχεις θεματακια. . Ηρεμια ξεκουραση κ ολα θα πανε καλα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ritapog είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.. μάλλον ήρθε και η δική μου σειρά.. έκανα το τεστ early 5 μέρες πριν την καθυστέρηση και έβγαλε μια αχνή γραμμή και 3 μέρες πριν την καθυστέρηση ξανά έκανα και βγήκε ακόμα πιο έντονη.σημερα έκανα χοριακη.

Αυτό που ήταν διαφορετικό από τις άλλες φορές ήταν ο ύπνος..πολύ ύπνο , πονοκέφαλο και λίγη αναγουλα.

Αυτό που με ανησυχεί είναι ότι κάποιοι πόνοι περιόδου που εμφανίζονται που και που..τι λέτε?

Χαίρεται

ειναι και αυτό ενα σύμπτωμα μην φοβάσαι...αναμένουμε να μας πεις για τα αποτελέσματα της χοριακής σου :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ritapog είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.. μάλλον ήρθε και η δική μου σειρά.. έκανα το τεστ early 5 μέρες πριν την καθυστέρηση και έβγαλε μια αχνή γραμμή και 3 μέρες πριν την καθυστέρηση ξανά έκανα και βγήκε ακόμα πιο έντονη.σημερα έκανα χοριακη.

Αυτό που ήταν διαφορετικό από τις άλλες φορές ήταν ο ύπνος..πολύ ύπνο , πονοκέφαλο και λίγη αναγουλα.

Αυτό που με ανησυχεί είναι ότι κάποιοι πόνοι περιόδου που εμφανίζονται που και που..τι λέτε?

Συγχαρητήριααααααα κοριτσακι μου μπραβο.να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη.ολα θα πανε καλα.τα πονακια είναι φυσιολογικά μην ανησυχεις.ειχες και λιγότερες οπως όταν περιμενοθμε την ακατανομαστη;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ritapog είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.. μάλλον ήρθε και η δική μου σειρά.. έκανα το τεστ early 5 μέρες πριν την καθυστέρηση και έβγαλε μια αχνή γραμμή και 3 μέρες πριν την καθυστέρηση ξανά έκανα και βγήκε ακόμα πιο έντονη.σημερα έκανα χοριακη.

Αυτό που ήταν διαφορετικό από τις άλλες φορές ήταν ο ύπνος..πολύ ύπνο , πονοκέφαλο και λίγη αναγουλα.

Αυτό που με ανησυχεί είναι ότι κάποιοι πόνοι περιόδου που εμφανίζονται που και που..τι λέτε?

Συγχαρητήρια κορίτσι μου 

Μπράβο

Περιμένουμε νέα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ritapog είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.. μάλλον ήρθε και η δική μου σειρά.. έκανα το τεστ early 5 μέρες πριν την καθυστέρηση και έβγαλε μια αχνή γραμμή και 3 μέρες πριν την καθυστέρηση ξανά έκανα και βγήκε ακόμα πιο έντονη.σημερα έκανα χοριακη.

Αυτό που ήταν διαφορετικό από τις άλλες φορές ήταν ο ύπνος..πολύ ύπνο , πονοκέφαλο και λίγη αναγουλα.

Αυτό που με ανησυχεί είναι ότι κάποιοι πόνοι περιόδου που εμφανίζονται που και που..τι λέτε?

Συγχαρητήριααα!!!!! Οι πόνοι ειναι και αυτοί συμπτώματα εγκυμοσύνης και εγώ έχω μερικούς πόνους λες και θα μου έρθει περίοδος αλλά πολύ πιο χαμηλής έντασης σε πόνο!!! 

Σου εύχομαι μια τέλεια χοριακή!!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...