Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ria_ είπε:

Καλησπέρα κορίτσι @Vasiliki33 και εγώ περνω τα ίδια αλλά δε παρατήρησα καθόλου κάτι τέτοιο... Μήπως είσαι έγκυος?? Ποτέ περιμένεις ?? Για εγκυμοσύνη ακούγονται πολύ καλά αυτά....

Κορίτσια θέλω τη βοήθεια σας , οσες έχετε χρησιμοποιήσει τεστ ωορρηξίας της hometest.. Έχω δύο απορίες ,για να είναι θετικό πρέπει να είναι ίδιο με τη γραμμή ελέγχου ή πιο έντονο ,όχι αχνό σωστά?? 

Και δεύτερον εμένα ακόμα βγενει αχνό είμαι 13η μέρα σήμερα και από σήμερα ξεκίνησα να τα κάνω πρωί απόγευμα, ενώ μέχρι εχτές τ έκανα μόνο πρωί  . Όταν αρχίζει το αχνό να είναι λίγο πιο έντονο από άλλες φορές σημαίνει ότι είναι κοντά να γίνει η ωορηξια??

Θα γίνει ίδια ή και ποιο σκούρη απ' τη γραμμή ελέγχου! Ναι όσο πλησιάζει σκουραίνει η γραμμή!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Αποκλείεται ίσα ίσα φτιάχνουν την διάθεση παρά πολύ κ εγώ τις παίρνω και Μ έχουν βοηθήσει πάρα πολύ στη διάθεσή και στο δέρμα και στα μαλλιά και γενικά εκτός αν σου έκαναν αλλεργία ,εκτός αν είσαι έγκυος;;

Ή όντως κουράζεσαι παρα πολυ

Σε ποια μέρα του κύκλου είσαι;

Δε κάνεις κανένα τέστ;

 

Κορίτσι μου 

Αν αρχίζει και σκουραίνει κάποια στιγμή θα γίνει και λίγο πιο σκούρα από την γραμμή ελέγχου από την ώρα που θα γίνει πιο σκούρα ή ίδια λογικά μέχρι περίπου 36 ώρες θα γίνει η ωορρηξία άρα ξεκινά επαφές να έχεις απόθεμα σπέρματος

Ακόμα αχνη θεωρηται απλά είναι λίγο πιο έντονο από τ χτεσινο αχνό,έχουμε ξεκινήσει τώρα επαφες απ' τη 10η μέρα παρά μέρα...Σήμερα είμαι στη 13η. Και άυτο που είχα δει και από άλλα κορίτσια είναι ότι μόλις γίνει θετικό 3 μέρες σερί ..Καλά τα λέω??? 

Just now, Μάντη είπε:

Θα γίνει ίδια ή και ποιο σκούρη απ' τη γραμμή ελέγχου! Ναι όσο πλησιάζει σκουραίνει η γραμμή!

Σε ευχαριστώ πολύ. 

Αχ σήμερα συγκινήθηκα πολύ, επειδή φοβάμαι μη γίνει κανένα κλείσιμο πάλι και ο άντρας μου είναι ΑΕΚ πήγα και πήρα ένα φορμακι μπεμπέ ΑΕΚ για όταν με το καλό μας έρθει τ μωράκι να του το κάνω έτσι έκπληξη ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

31 περιμενω δύσκολο να δείξουν τοσο νωρις τα hometest αλλά σου είπα θα ξεκινήσω από αύριο. Εσυ ποσο καιρό τα παιρνεις;εντωμεταξυ σημερα ξεκίνησαν οι λιγόυρες σημα κατατεθέν της ακατανομαστης

Στις 31 περιμενω και εγω

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria_ είπε:

Ακόμα αχνη θεωρηται απλά είναι λίγο πιο έντονο από τ χτεσινο αχνό,έχουμε ξεκινήσει τώρα επαφες απ' τη 10η μέρα παρά μέρα...Σήμερα είμαι στη 13η. Και άυτο που είχα δει και από άλλα κορίτσια είναι ότι μόλις γίνει θετικό 3 μέρες σερί ..Καλά τα λέω??? 

Σε ευχαριστώ πολύ. 

Αχ σήμερα συγκινήθηκα πολύ, επειδή φοβάμαι μη γίνει κανένα κλείσιμο πάλι και ο άντρας μου είναι ΑΕΚ πήγα και πήρα ένα φορμακι μπεμπέ ΑΕΚ για όταν με το καλό μας έρθει τ μωράκι να του το κάνω έτσι έκπληξη ! 

Ναι καλό θα είναι 3 μέρες σερί

Λοιπόν κορίτσια θα πάω να πάρω και εγώ κάτι μωρουδιακο λένε ότι είναι γούρι 

Για να δούμε,θα το πάρω θα το κρύψω κ όταν έρθει η ευλογημένη ώρα με αυτό θα κάνω έκπληξη στον καλό μου

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ellidr είπε:

Αποκλείεται ίσα ίσα φτιάχνουν την διάθεση παρά πολύ κ εγώ τις παίρνω και Μ έχουν βοηθήσει πάρα πολύ στη διάθεσή και στο δέρμα και στα μαλλιά και γενικά εκτός αν σου έκαναν αλλεργία ,εκτός αν είσαι έγκυος;;

Ή όντως κουράζεσαι παρα πολυ

Σε ποια μέρα του κύκλου είσαι;

Δε κάνεις κανένα τέστ;

 

Κορίτσι μου 

Αν αρχίζει και σκουραίνει κάποια στιγμή θα γίνει και λίγο πιο σκούρα από την γραμμή ελέγχου από την ώρα που θα γίνει πιο σκούρα ή ίδια λογικά μέχρι περίπου 36 ώρες θα γίνει η ωορρηξία άρα ξεκινά επαφές να έχεις απόθεμα σπέρματος

Ειμαι συην 21η μερα..στις 31 περιμενω!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Ναι καλό θα είναι 3 μέρες σερί

Λοιπόν κορίτσια θα πάω να πάρω και εγώ κάτι μωρουδιακο λένε ότι είναι γούρι 

Για να δούμε,θα το πάρω θα το κρύψω κ όταν έρθει η ευλογημένη ώρα με αυτό θα κάνω έκπληξη στον καλό μου

Ωραία σε ευχαριστώ πολύ. Αληθεια  έτσι λένε??? Δε τ ήξερα ...χαχχαχα 

Πάνε πάρε και εσυ ναι... Είμαι πολύ των εκπλήξεων και εκεινος επίσης αμά πει να κάνει κάτι θα το κάνει ωραία δε θα καταλάβω τιποτα... Οπότε και γι αυτό το σκέφτηκα έτσι , αλλά δεν ήξερα ότι φέρνει γούρι άντε μακάρι.!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Αποκλείεται ίσα ίσα φτιάχνουν την διάθεση παρά πολύ κ εγώ τις παίρνω και Μ έχουν βοηθήσει πάρα πολύ στη διάθεσή και στο δέρμα και στα μαλλιά και γενικά εκτός αν σου έκαναν αλλεργία ,εκτός αν είσαι έγκυος;;

Ή όντως κουράζεσαι παρα πολυ

Σε ποια μέρα του κύκλου είσαι;

Δε κάνεις κανένα τέστ;

 

Κορίτσι μου 

Αν αρχίζει και σκουραίνει κάποια στιγμή θα γίνει και λίγο πιο σκούρα από την γραμμή ελέγχου από την ώρα που θα γίνει πιο σκούρα ή ίδια λογικά μέχρι περίπου 36 ώρες θα γίνει η ωορρηξία άρα ξεκινά επαφές να έχεις απόθεμα σπέρματος

Να ειμαι εγκυος και να εχω συμπτωματα μολις μια εβδομαδα μετα την ωορηξια μου φαινεται πολυ περιεργο...στις 31 περιμενω...λιγες μερες εμειναν...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasiliki33 είπε:

Να ειμαι εγκυος και να εχω συμπτωματα μολις μια εβδομαδα μετα την ωορηξια μου φαινεται πολυ περιεργο...στις 31 περιμενω...λιγες μερες εμειναν...

Μα κορίτσι μου 7 μέρες μετά την ωορρηξία αρχίζει και γίνεται δουλίτσα και σε μερικές κοπέλες αρχίζει και ανεβαίνει και η χοριακη οπότε είσαι οριακά να αρχίσεις να έχεις κάποια συμπτώματα

Just now, Ria_ είπε:

Ωραία σε ευχαριστώ πολύ. Αληθεια  έτσι λένε??? Δε τ ήξερα ...χαχχαχα 

Πάνε πάρε και εσυ ναι... Είμαι πολύ των εκπλήξεων και εκεινος επίσης αμά πει να κάνει κάτι θα το κάνει ωραία δε θα καταλάβω τιποτα... Οπότε και γι αυτό το σκέφτηκα έτσι , αλλά δεν ήξερα ότι φέρνει γούρι άντε μακάρι.!!! 

Θα πάω να πάρω ναι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Μα κορίτσι μου 7 μέρες μετά την ωορρηξία αρχίζει και γίνεται δουλίτσα και σε μερικές κοπέλες αρχίζει και ανεβαίνει και η χοριακη οπότε είσαι οριακά να αρχίσεις να έχεις κάποια συμπτώματα

Θα πάω να πάρω ναι

Μακαρι αλλα κραταω μικρο καλαθι...δεν το εχω καν στο μυαλο μου μεχρι να ερθει η πρωτη μερα καθυστερησης!!εχω φαει τα μουτρα μου πολλες φορες οποτε μακαρι να ειναι αυτο και να μη με εχουν πειραξει οι βιταμινες..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Vasiliki33 είπε:

Μακαρι αλλα κραταω μικρο καλαθι...δεν το εχω καν στο μυαλο μου μεχρι να ερθει η πρωτη μερα καθυστερησης!!εχω φαει τα μουτρα μου πολλες φορες οποτε μακαρι να ειναι αυτο και να μη με εχουν πειραξει οι βιταμινες..

Όλες μας τα έχουμε φάει τα μούτρα μας 

Εγώ να δεις 

Οκ 

Κάνε λίγο υπομονή και βλέπεις

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Όλες μας τα έχουμε φάει τα μούτρα μας 

Εγώ να δεις 

Οκ 

Κάνε λίγο υπομονή και βλέπεις

Σε ευχαριστω πολυ παντως...θα σας ενημερωσω τις επομενες μερες...

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Ritapog είπε:

Κορίτσια μόλις την πήρα.κανονικα περιμένω σε δύο μέρες περίοδο και είναι 100.95.. θα ξανακάνω την Τετάρτη

ωωω τελεια νέα!!!με το καλο σου ευχομαι !!όλα να πάνε καλά!!η χοριακη σου είναι σούπερ!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Vasiliki33 είπε:

Κοριτσια καλησπερα!!θελω τη γνωμη σας αν γνωριζετε...ξεκινησα πριν 20 μερες το pregnacare conception και ολα ηταν μια χαρα μεχρι πριν μια εβδομαδα που ξικινησα να νοωθω τοσο κουρασμενη και να νυσταζω αρκετα...υπαρχει πιθανοτητα να με επηρεασαν αρνητικα η απλα κουραζομαι και δεβ το εχω καταλαβει;

Και εγώ το παίρνω δεν παρατήρησα κάτι τέτοιο ως τώρα η αλήθεια αλλά έχει 2 εβδομάδες παρατήρησα ότι νυστάζω από το πρωί που θα ξυπνήσω ως το βράδυ αλλά ξέρω είναι από την δουλεια και το στρες /ένταση... ισως και εσυ να εχεις στρες ή ένταση, αυτό προκαλεί υπνηλία 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...