Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Ellidr είπε:

Δεν έχεις άλλο τεστ να κάνεις βρε κορίτσι μου 

Τ ότι σου σταμάτησε τελείως και ήταν μόνο για μια φορά δε μπορεί εμφύτευση θα ήταν 

Έχω ναι ναι ,απλά δε ξέρω και εμφύτευση να ήταν λέω μήπως είναι νωρίς να τ κάνω... Επίσης μου φαίνεται και περίεργο να είναι εγκυμοσύνη και φοβάμαι ότι κακώς θα τ κάνω... Έχω και τον άντρα μου ,που ήθελα να κάνουμε σεξ και μου λέει άσε είσαι σε  περιεργη φάση φοβαμαι χαχχαχα,λέω άμα.ειμαι έγκυος δηλαδή δεν ? Χαχαχα και αυτός τα έπαιξε σ λέει τι γίνεται...

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ria_ είπε:

Έχω ναι ναι ,απλά δε ξέρω και εμφύτευση να ήταν λέω μήπως είναι νωρίς να τ κάνω... Επίσης μου φαίνεται και περίεργο να είναι εγκυμοσύνη και φοβάμαι ότι κακώς θα τ κάνω... Έχω και τον άντρα μου ,που ήθελα να κάνουμε σεξ και μου λέει άσε είσαι σε  περιεργη φάση φοβαμαι χαχχαχα,λέω άμα.ειμαι έγκυος δηλαδή δεν ? Χαχαχα και αυτός τα έπαιξε σ λέει τι γίνεται...

Κάντο το πρωί σου λέω αν δε δεις πάλι αίμα

 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Μάντη είπε:

Καλημέρα!!! Έκανες τεστ ξανά;;;;

Εγώ ακόμα ψάχνω ωορρηξία!12η μέρα!

Καλημερα,ναι δεν αδιαθετησα ακόμα και έκανα αρνητικό όπως τ περίμενα ,οπότε τώρα θα πάρω το γιατρό μου να κλείσω ραντεβού να πάω να με δει .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ria_ είπε:

Καλημερα,ναι δεν αδιαθετησα ακόμα και έκανα αρνητικό όπως τ περίμενα ,οπότε τώρα θα πάρω το γιατρό μου να κλείσω ραντεβού να πάω να με δει .

Καλημέρα Ρια μου, καλύτερα να τον πάρεις ναι και να μας πεις τι συμβαίνει...! 

Just now, Μάντη είπε:

Καλημέρα!!! Έκανες τεστ ξανά;;;;

Εγώ ακόμα ψάχνω ωορρηξία!12η μέρα!

Καλημέρα Μάντη μου, να σε ρωτήσω αύριο εγώ είμαι 8η ημέρα, λες να ξεκινήσω από αύριο να κανω τεστ ωορρηξίας; Ο κύκλος μου κυμαίνεται από 25-30 ημερες. 

Just now, eliza90 είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα!!Πώς είστε?Εμένα μου ήρθε σήμερα τι ωραίαααα!Τουλάχιστον έρχεται στην ώρα της και δε μου κάνει περίεργα κόλπα..

Καλημέρα Ελίζα μου, ωραία πάμε δυναμικά αυτό το μήνα! Όταν έρχεται στην ώρα της είναι καλύτερα, δεν φτάνει ούτε να το σκεφτείς σαν ενδεχόμενο χαχα!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaela_123 said:

Καλημέρα Ρια μου, καλύτερα να τον πάρεις ναι και να μας πεις τι συμβαίνει...! 

Καλημέρα Μάντη μου, να σε ρωτήσω αύριο εγώ είμαι 8η ημέρα, λες να ξεκινήσω από αύριο να κανω τεστ ωορρηξίας; Ο κύκλος μου κυμαίνεται από 25-30 ημερες. 

Καλημέρα Ελίζα μου, ωραία πάμε δυναμικά αυτό το μήνα! Όταν έρχεται στην ώρα της είναι καλύτερα, δεν φτάνει ούτε να το σκεφτείς σαν ενδεχόμενο χαχα!!

Καλημέρα Ραφαέλα μου!χαχαχα ακριβώς!

Ααα χρησιμοποιείς τεστ ωορηξίας?Ή τώρα ξεκίνησες?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaela_123 είπε:

Καλημέρα Ρια μου, καλύτερα να τον πάρεις ναι και να μας πεις τι συμβαίνει...! 

Καλημέρα Μάντη μου, να σε ρωτήσω αύριο εγώ είμαι 8η ημέρα, λες να ξεκινήσω από αύριο να κανω τεστ ωορρηξίας; Ο κύκλος μου κυμαίνεται από 25-30 ημερες. 

Καλημέρα Ελίζα μου, ωραία πάμε δυναμικά αυτό το μήνα! Όταν έρχεται στην ώρα της είναι καλύτερα, δεν φτάνει ούτε να το σκεφτείς σαν ενδεχόμενο χαχα!!

Καλημέρα,πήρα και μου έκλεισε ραντεβού αύριο το απόγευμα θα πάω να με δει.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, eliza90 είπε:

Καλημέρα Ραφαέλα μου!χαχαχα ακριβώς!

Ααα χρησιμοποιείς τεστ ωορηξίας?Ή τώρα ξεκίνησες?

Τώρα θα τα ξεκινήσω πρώτη φορά είπα να δοκιμάσω, να είναι και πιο στοχοποιημένη η προσπάθεια μας γιατί απ ότι φαίνεται σταματάμε νωρις και το χάνουμε 

Just now, Ria_ είπε:

Καλημέρα,πήρα και μου έκλεισε ραντεβού αύριο το απόγευμα θα πάω να με δει.

Μακάρι να είναι όλα μια χαρά και απλά να άργησε 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Rafaela_123 είπε:

Τώρα θα τα ξεκινήσω πρώτη φορά είπα να δοκιμάσω, να είναι και πιο στοχοποιημένη η προσπάθεια μας γιατί απ ότι φαίνεται σταματάμε νωρις και το χάνουμε 

Μακάρι να είναι όλα μια χαρά και απλά να άργησε 

Μακάρι , σε ευχαριστώ πάρα πολύ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaela_123 said:

Τώρα θα τα ξεκινήσω πρώτη φορά είπα να δοκιμάσω, να είναι και πιο στοχοποιημένη η προσπάθεια μας γιατί απ ότι φαίνεται σταματάμε νωρις και το χάνουμε 

Μακάρι να είναι όλα μια χαρά και απλά να άργησε 

Μμμμ ..το χω σκεφτεί κ εγώ ότι μπορεί να το χάνουμε γτ εγώ πχ που έχω μεγάλο κύκλο είναι πιο αργά η ωορηξία κ νομίζω το πάμε λάθος.

Παρ όλα αυτά θα κρατηθώ και δε θα πάρω ακόμα τεστ. Να μου πεις όμως την εμπειρία σου κ αν δλδ όντως το χάνατε..

Link to comment
Share on other sites

Just now, eliza90 είπε:

Μμμμ ..το χω σκεφτεί κ εγώ ότι μπορεί να το χάνουμε γτ εγώ πχ που έχω μεγάλο κύκλο είναι πιο αργά η ωορηξία κ νομίζω το πάμε λάθος.

Παρ όλα αυτά θα κρατηθώ και δε θα πάρω ακόμα τεστ. Να μου πεις όμως την εμπειρία σου κ αν δλδ όντως το χάνατε..

Εννοείται θα σου πω, είπα και εγώ να τα αφήσω να μην πάρω γιατί Ισως μου προκαλέσουν άγχος, αλλά όταν είδα ότι ο κύκλος μου κάθε μήνα είναι διαφορετικός είπα να τα δοκιμάσω...απλά δεν ξέρω ποτέ ακριβώς την ημέρα να τα χρησιμοποιώ βράδυ ή πρωί; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaela_123 said:

Εννοείται θα σου πω, είπα και εγώ να τα αφήσω να μην πάρω γιατί Ισως μου προκαλέσουν άγχος, αλλά όταν είδα ότι ο κύκλος μου κάθε μήνα είναι διαφορετικός είπα να τα δοκιμάσω...απλά δεν ξέρω ποτέ ακριβώς την ημέρα να τα χρησιμοποιώ βράδυ ή πρωί; 

Έχεις δίκιο σ αυτό και καλά έκανες..κοίτα δεν ξέρω να σου πω από προσωπική εμπειρία αλλά απ όσο έχω διαβάσει εδώ μέσα έχει τύχει να κάνουν κ πρωί και βράδυ,2 φορές δλδ τη μέρα. Αλλά σαν γενικό κανόνα δεν ξέρω να μη σου πς κάτι λάθος. Θα μας πουν εδώ τα έμπειρα κορίτσια! Ψηφιακά πήρες?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaela_123 είπε:

Εννοείται θα σου πω, είπα και εγώ να τα αφήσω να μην πάρω γιατί Ισως μου προκαλέσουν άγχος, αλλά όταν είδα ότι ο κύκλος μου κάθε μήνα είναι διαφορετικός είπα να τα δοκιμάσω...απλά δεν ξέρω ποτέ ακριβώς την ημέρα να τα χρησιμοποιώ βράδυ ή πρωί; 

Καλημέρα όχι με τα πρωινά ούρα 

Θα περιμένεις να περάσει λίγο η ώρα 

Ιδανικά μεσημεράκι

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...