feniagm

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!

Recommended Posts

Just now, Ria_ είπε:

Ναι ναι αλλά και σήμερα που έκανα τεστ ήταν αρνητικό , δυστυχώς δε μπορώ γτ δουλεύω και δε μπορώ ούτε νωρίτερα να πάω γτ ο άντρας μου δουλεύει πιο νωρίς από εμένα για να με πάει...οπότε θα περιμένω το γιατρο το απόγευμα... Αλήθεια σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες... :)

Εντάξει βρε κορίτσι μου περιμένουμε νέα σου ,σου εύχομαι τα καλύτερα

Just now, Ellidr είπε:

Εντάξει βρε κορίτσι μου περιμένουμε νέα σου ,σου εύχομαι τα καλύτερα

Σε ευχαριστώ πολύ

Διαφημίσεις

Κοριτσια τι κανετε; Εγω τωρα εκανα τεστ, εκανα ενα ψηφιακο και ενα απλο..το ψηφιακο βγηκε θετικο..δειτε την φωτο που θα βαλω..το απλο δεν εγινε τοσο σκουρο 

Just now, elena93 είπε:

Κοριτσια τι κανετε; Εγω τωρα εκανα τεστ, εκανα ενα ψηφιακο και ενα απλο..το ψηφιακο βγηκε θετικο..δειτε την φωτο που θα βαλω..το απλο δεν εγινε τοσο σκουρο 

Καλησπέρα Ελενα! Άντε τώρα να βγάλεις άκρη ... συμφωνα με τις οδηγίες του απλού πάντως δεν επίκειται άμεσα ωορρηξία ...το ψηφιακό δεν το έχω χρησιμοποιήσει αλλά αφού δείχνει χαμογελο σημαίνει ότι είναι θετικό. Τι να σου πω... ποιο θα πρέπει να εμπιστευόμαστε τελικά;

Διαφημίσεις

Just now, Flolipop είπε:

Καλησπέρα Ελενα! Άντε τώρα να βγάλεις άκρη ... συμφωνα με τις οδηγίες του απλού πάντως δεν επίκειται άμεσα ωορρηξία ...το ψηφιακό δεν το έχω χρησιμοποιήσει αλλά αφού δείχνει χαμογελο σημαίνει ότι είναι θετικό. Τι να σου πω... ποιο θα πρέπει να εμπιστευόμαστε τελικά;

Δεν ξερω την γινεται με την σελιδα δεν μου βγαζει τα σχολια μου..εχω αυτο με τις 4 πιο γονιμες μερες..εμενα μου βγηκε η φατσουλα που αναβωσβηνει..και στο φυλλαδιο λεει οτι οταν αναβωσβηνει εχει βρει την πρωτη ορμονη,και οταν εχει το χαμογελο κανονικα χωρις να αναβωσβηνει σημαινει οτι θα γινει η ωορρηξια 1-2 μερες, γιατι αυτο το τεστ ανιχνευει 2 ορμονες..αλλα δεν επρεπε να εβγαινε και το στικ πιο εντονο;εχω μπερδευτει με αυτα τα τεστ..τωρα που μου βγηκε αυτο πρεπει να εχω επαφες απο σημερα;

15 ώρες πρίν, Ritapog είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.ειμαι 8 εβδομάδων και σήμερα πρώτη φορά νιώθω τσιμπήματα χαμηλά όχι στην κοιλιά αλλά από κάτω σαν νευρικό στο κόκαλο.και αναδιαστηματα πόνους περιόδου απαλούς και λίγα υγρά.ειναι φυσιολογικό??? Επίσης ακόμα δεν ξεκίνησα σίδηρο ούτε ασβέστιο αλλά έχω ρίγος ανά διαστήματα χωρίς να είμαι άρρωστη.τα υπόλοιπα συμπτώματα κανονικά.. υπνηλία , αναγουλα , εμετός και έντονη φαγούρα στις ρώγες.

Είναι απόλυτα φυσιολογικά τα τσιμπηματακια κ τα πονακια επειδή μεγαλώνει η μήτρα ...τα συμπτώματα σου μια χαρά που συνεχίζονται...δεν νομίζω να υπάρχει λόγος ανησυχίας...εσύ πάντα ενημέρωνε τον γιατρό σου όμως για να σε καθυσυχαζει..κ εγώ όλη την ώρα ρωτάω πράγματα..

• Μου αρέσει 1

23 ώρες πρίν, Ria_ είπε:

Μακάρι , σε ευχαριστώ πάρα πολύ 

Περιμένουμε νέα σου σήμερα κορίτσι μου ❤️

21 ώρες πρίν, Ellidr είπε:

Καλημέρα όχι με τα πρωινά ούρα 

Θα περιμένεις να περάσει λίγο η ώρα 

Ιδανικά μεσημεράκι

Σε ευχαριστώ, μεσημέρι λίγο δύσκολο θα το κάνω αργά απόγευμα που σχολάω, είναι καλύτερα να κάνουμε 2 μέσα στην ημέρα ή δεν έχει τόση διαφορά; 

22 ώρες πρίν, eliza90 είπε:

Έχεις δίκιο σ αυτό και καλά έκανες..κοίτα δεν ξέρω να σου πω από προσωπική εμπειρία αλλά απ όσο έχω διαβάσει εδώ μέσα έχει τύχει να κάνουν κ πρωί και βράδυ,2 φορές δλδ τη μέρα. Αλλά σαν γενικό κανόνα δεν ξέρω να μη σου πς κάτι λάθος. Θα μας πουν εδώ τα έμπειρα κορίτσια! Ψηφιακά πήρες?

Πήρα διάφορα από hometest, αλλά που είδα πιο κάτω που εγραψε η @Ellidr είναι καλύτερα οι ταινίες γιατί βλέπεις τη γραμμουλα να γίνεται πιο έντονη κάθε φορά, θα δοκιμάσω και θα σου πω 

20 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Ναι καλύτερα πήγαινε να σε δει ίσως άργησε πολύ η ωορρηξία σου!

Ναι μια χαρά ξεκίνα από 8η και βλέπεις!

Σε ευχαριστώ Μάντη μου έκανα ένα χθες το απόγευμα που πήγα σπίτι απλά για να το κάνω βγήκε αρνητικό, θα αρχίσω από σήμερα 

• Μου αρέσει 2

Just now, Rafaela_123 είπε:

Περιμένουμε νέα σου σήμερα κορίτσι μου ❤️

Σε ευχαριστώ, μεσημέρι λίγο δύσκολο θα το κάνω αργά απόγευμα που σχολάω, είναι καλύτερα να κάνουμε 2 μέσα στην ημέρα ή δεν έχει τόση διαφορά; 

Πήρα διάφορα από hometest, αλλά που είδα πιο κάτω που εγραψε η @Ellidr είναι καλύτερα οι ταινίες γιατί βλέπεις τη γραμμουλα να γίνεται πιο έντονη κάθε φορά, θα δοκιμάσω και θα σου πω 

Σε ευχαριστώ Μάντη μου έκανα ένα χθες το απόγευμα που πήγα σπίτι απλά για να το κάνω βγήκε αρνητικό, θα αρχίσω από σήμερα 

Εγώ βρήκα σχεδόν θετικό χθες βράδυ!!! Οπότε ξεκινήσαμε κάθε μέρα επαφουλες!

• Μου αρέσει 2

jgJqp3.png

Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, Emilly800 είπε:

Είναι απόλυτα φυσιολογικά τα τσιμπηματακια κ τα πονακια επειδή μεγαλώνει η μήτρα ...τα συμπτώματα σου μια χαρά που συνεχίζονται...δεν νομίζω να υπάρχει λόγος ανησυχίας...εσύ πάντα ενημέρωνε τον γιατρό σου όμως για να σε καθυσυχαζει..κ εγώ όλη την ώρα ρωτάω πράγματα..

Σε ευχαριστώ,επικοινώνησα μαζί του και μου είπε ακριβώς τα ίδια με εσένα ,απλά είναι το πρώτο και σε κάθε τι καινούργιο φοβάμαι

• Μου αρέσει 2

16 ώρες πρίν, elena93 είπε:

Δεν ξερω την γινεται με την σελιδα δεν μου βγαζει τα σχολια μου..εχω αυτο με τις 4 πιο γονιμες μερες..εμενα μου βγηκε η φατσουλα που αναβωσβηνει..και στο φυλλαδιο λεει οτι οταν αναβωσβηνει εχει βρει την πρωτη ορμονη,και οταν εχει το χαμογελο κανονικα χωρις να αναβωσβηνει σημαινει οτι θα γινει η ωορρηξια 1-2 μερες, γιατι αυτο το τεστ ανιχνευει 2 ορμονες..αλλα δεν επρεπε να εβγαινε και το στικ πιο εντονο;εχω μπερδευτει με αυτα τα τεστ..τωρα που μου βγηκε αυτο πρεπει να εχω επαφες απο σημερα;

Τα ψηφιακα οπως ειπες εντοπίζουν 4 μερες γονιμες η δυο τις πιο γόνιμες εσυ αυτο που εχεις δειχνει τις 4 πιο γονιμες.. Οποτε απο σημερα ξεκινας επαφες.. Το στικ εννοειται δεν εχει ηινει σκουρο γιατι δεν ειναι ακομη η ωορρηξία σου..πλησιαζει ομως.. Οποτε παρακολουθα την... Χαλαρα με ερωτα καντε με τον αντρα σου. Χωρις αγχος και στρες και ευχομαι να ειναι ο τυχερος σας  μηνας.. Απλα κοριτσια μην κοιτάτε μονο το τεστ.. Καντε ελευθερα οποιαδηποτε στιγμη του μηνα... Ποτε δεν ξερετε τι γινεται.. Μποριε να κανετε διπλη ωορρηξία για παραδειγμα μποριε να γινει καθυστερημενη ωορρηξία και να την χασετε αν δεν εχετε επαφες.. Μερα παραπερα η ανα δυο μερες να κανετε επαφη σε ολο σας τον κυκλο.. 

πρίν από 29 λεπτά , Ritapog είπε:

Σε ευχαριστώ,επικοινώνησα μαζί του και μου είπε ακριβώς τα ίδια με εσένα ,απλά είναι το πρώτο και σε κάθε τι καινούργιο φοβάμαι

Ναι κοριτσι μου.. Φυσιολογικα ολα. Και εγω τον πρωτο μήνα ετρεψα συνέχεια τουαλετα μην δω περίοδο... Σε καταλαβαινω απολυτα το αγχος σου.. Ειναι πολυ λογικα αυτα που νιωθεις.. 

• Μου αρέσει 2

Καλησπέρα κορίτσια  , σας ευχαριστώ πάρα πολύ μόλις τελείωσα από το γιατρό .μου είπε ότι όλα είναι φυσιολογικά δεν είναι κύστη αλλά δεν είναι ούτε εγκυμοσύνη ...μου είπε ότι προφανώς πήγε να ξεκινήσει περιοδος το Σάββατο γτ έχω αρκετό αίμα φαίνεται αλλά μάλλον αγχώνομαι αρκετά και το μπλοκάρω μόνη μου.. μου έδωσε χάπια για να αδιαθετησω και μετά να πάω να κάνουμε παρακολουθηση ωορηξιας 

Just now, Ria_ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια  , σας ευχαριστώ πάρα πολύ μόλις τελείωσα από το γιατρό .μου είπε ότι όλα είναι φυσιολογικά δεν είναι κύστη αλλά δεν είναι ούτε εγκυμοσύνη ...μου είπε ότι προφανώς πήγε να ξεκινήσει περιοδος το Σάββατο γτ έχω αρκετό αίμα φαίνεται αλλά μάλλον αγχώνομαι αρκετά και το μπλοκάρω μόνη μου.. μου έδωσε χάπια για να αδιαθετησω και μετά να πάω να κάνουμε παρακολουθηση ωορηξιας 

Ενταξει κοριτσι μου είναι πολύ καλό οτι δεν συμβαίνει κάτι άλλο φρόντισε να ηρεμήσεις λιγο και ολα θα πανε καλα:x

Just now, vasiliki2020 είπε:

Ενταξει κοριτσι μου είναι πολύ καλό οτι δεν συμβαίνει κάτι άλλο φρόντισε να ηρεμήσεις λιγο και ολα θα πανε καλα:x

Σε ευχαριστώ πολύ ναι μάλλον παρά αγχώνομαι ,αλλά δεν είναι και εύκολο πάντα να το ελέγξω με καταλαβαίνετε τ ξέρω ... 

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα