Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Ria_ είπε:

Δε νομίζω γτ σπίτι θα συλλέξουμε το δείγμα είναι κοντά σχετικα το εργαστήριο απλά δουλεύει 7 και του είπα απλά πες μια μέρα θα αργήσω πάρε 2 ώρες άδεια το πρωί και άρχισε τα με το τσιμπλα στο μάτι και θα με πιέζει ο χρόνος και μπλα μπλα..χαχαχχα

Ναι ,εχεις ένα δίκιο σε ευχαριστώ πολύ

Αχ κορίτσια παραγγειλα μόλις μία φωλιτσα ύπνου για μια φίλη μας που περιμένει να γεννήσει και λέω άραγε θα έρθει και η σειρά μου σύντομα να αγοράζουμε μωρουδιακα? 

 

 

 

Χαχαχα εγώ τα χαζεύω όλα τα μωρουδιακά άσε που κάθε λιγάκι αγοράζω του ανιψιού μου δώρα και ο αδερφό μου μου θυμώνει χαχαχα για να μη το καλομάθω χαχα :) θα έρθει και η σειρά μας ολες μας έχουμε την ευκαιρία να το ζήσουμε έστω και για μια φορά!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Rafaela_123 είπε:

Χαχαχα εγώ τα χαζεύω όλα τα μωρουδιακά άσε που κάθε λιγάκι αγοράζω του ανιψιού μου δώρα και ο αδερφό μου μου θυμώνει χαχαχα για να μη το καλομάθω χαχα :) θα έρθει και η σειρά μας ολες μας έχουμε την ευκαιρία να το ζήσουμε έστω και για μια φορά!!

Αχ σε καταλαβαίνω ,αμήν Παναγίτσα μου μακάρι!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν λίγο που έφτασα σπίτι, βγήκε αρνητικό το έκανα για να μου φύγει το άγχος γιατί με είχε καταβάλει πολύ αυτό τον μήνα! Όποτε αύριο θα μου έρθει κανονικά! Δε πειράζει όποτε έρθει 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaela_123 είπε:

Κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν λίγο που έφτασα σπίτι, βγήκε αρνητικό το έκανα για να μου φύγει το άγχος γιατί με είχε καταβάλει πολύ αυτό τον μήνα! Όποτε αύριο θα μου έρθει κανονικά! Δε πειράζει όποτε έρθει 

Δεν πειράζει κορίτσι μου πάμε δυνατά για τον επόμενο μήνα !! Να έρθει να φύγει κ ξεκινα δυναμικά ! Μην το σκέφτεσαι κ θα σου έρθει ένα πασχαλινό δωράκι !!!❤️❤️❤️

  • Ευχαριστώ 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Melody90 είπε:

Έκανα τεστ κ εγώ κ ο άντρας μου το μεσημέρι κατά τις 13:30 μου είπαν πως αν είμαι θετική στο επόμενο μισάωρο θα με ξανά καλέσουν για να πάω να κάνω μοριακό. Δεν με πήραν τηλέφωνο άρα είναι αρνητικο .θα μου στείλουν και μήνυμα από τον Εοδυ εντός της ημέρας φυσικά. Εγώ νιώθω καλύτερα απλά πονάει πολύ το σώμα μου δέκατα δεν ξαναέκανα σήμερα. Τώρα τι ήταν αυτό δεν ξέρω.. προφανώς μία χαζό ίωση για να μην έχω άλλα συμπτώματα.

Αφού έκανες τεστ και είσαι αρνητική όλα τα άλλα ξεπερνιούνται μην αγχώνεσαι αλλά γυρίζουν ιώσεις τώρα ξέρω 2-3 άτομα που δεν ειναι κοντά μου και αυτά άρρωστα φαίνεται είναι η τελευταία ίωση πριν το καλοκαίρι.

Agapakii και ερωτικός μετανάστης τι υπέροχα νέα είναι αυτά??? μπράβο ρε κορίτσια Όλα καλά να σας πάνε από δω και πέρα βουρ στον υπέρηχο τώρα να δείτε σάκο και σε λίγες μέρες να μας πείτε πως ακούσατε την καρδούλα!

Κορίτσι μου γλυκό ευχαριστούμε!Ο καιρός είναι λίγο άστατος και ίσως να αρπαξες κάποιο κρύωμα.Ντυσου ζεστά και κουκουλωσου να μην κρυώνεις.Πες και στον άντρα σου να κάνει τίποτα να ζεστό.♥️

Just now, Rafaela_123 είπε:

Κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν λίγο που έφτασα σπίτι, βγήκε αρνητικό το έκανα για να μου φύγει το άγχος γιατί με είχε καταβάλει πολύ αυτό τον μήνα! Όποτε αύριο θα μου έρθει κανονικά! Δε πειράζει όποτε έρθει 

Μην στεναχωριέσαι γλυκούλα μου.Εγω ελπίζω μέχρι να σου έρθει ♥️

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 28 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν λίγο που έφτασα σπίτι, βγήκε αρνητικό το έκανα για να μου φύγει το άγχος γιατί με είχε καταβάλει πολύ αυτό τον μήνα! Όποτε αύριο θα μου έρθει κανονικά! Δε πειράζει όποτε έρθει 

Μη στεναχωριέσαι κοπέλα μου , πάμε δυνατά για τον επόμενο μήνα :wub:

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

@Ria_ @Agapakiii @Ερωτικός μεταναστης ευχαριστώ πολύ κορίτσια! Για κάποιο λόγο δε στεναχωρέθηκα γιατί κατά βάθος το ήξερα απλά ήθελα να φύγει αυτό το άγχος που με κατέβαλε! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Rafaela_123 είπε:

Κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν λίγο που έφτασα σπίτι, βγήκε αρνητικό το έκανα για να μου φύγει το άγχος γιατί με είχε καταβάλει πολύ αυτό τον μήνα! Όποτε αύριο θα μου έρθει κανονικά! Δε πειράζει όποτε έρθει 

Δεν πειράζει παμε παρέα για τον επόμενο κύκλο! κάτι που λέω τα τελευταία χρόνια κ με παρηγορεί πολύ "όλα για κάποιο λόγο γίνονται"ο Θεουλης θα σου το στείλει κάποια άλλη στιγμή που θεωρεί κατάλληλη Αυτός.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Melody90 είπε:

Δεν πειράζει παμε παρέα για τον επόμενο κύκλο! κάτι που λέω τα τελευταία χρόνια κ με παρηγορεί πολύ "όλα για κάποιο λόγο γίνονται"ο Θεουλης θα σου το στείλει κάποια άλλη στιγμή που θεωρεί κατάλληλη Αυτός.

Και εγώ το λεω αυτό! Μόνο Αυτος ξέρει ποτέ θα μας το φέρει! Μακάρι να είναι πασχαλινό :) 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Rafaela_123 said:

Και εγώ το λεω αυτό! Μόνο Αυτος ξέρει ποτέ θα μας το φέρει! Μακάρι να είναι πασχαλινό :) 

Δεν πειράζει Ραφαέλα μου είναι και πολύ θέμα τύχης οπότε βασιζόμαστε κατά πολύ και σε αυτή!!!!Προχωράμε όλες μαζί και θα έρθει σε όλες η στιγμή αυτή η μαγική αργά ή γρήγορα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια ,θέλω να παραγγειλω τεστ εγκυμοσύνης να έχω γτ στα φαρμακεία είναι πολύ πιο ακριβά... Πέρα απο της hometest που μετά το ψευδώς θειτκο δε θέλω,ποια εταιρεία λέτε να πάρω??

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, eliza90 είπε:

Δεν πειράζει Ραφαέλα μου είναι και πολύ θέμα τύχης οπότε βασιζόμαστε κατά πολύ και σε αυτή!!!!Προχωράμε όλες μαζί και θα έρθει σε όλες η στιγμή αυτή η μαγική αργά ή γρήγορα!

Δεν μου ήρθε ακόμα η περίοδος αλλά ξέρω θα έρθει το νιώθω...

Σίγουρα Ελιζα μου κάποια στιγμή θα έρθει το θαυματακι μας! Εσείς τώρα θα ξεκινάτε; Άρχισες τα τεστ; 

πρίν από 3 λεπτά , Sophaki21 είπε:

@Rafaela_123 μου πάμε για το πασχαλινό αβγουλάκι τώρα :)

 

Μακάρι να είναι πασχαλινό το τυχερό μας!! Πηγές στο γιατρο που μας έλεγες;; 

Just now, Ria_ είπε:

Καλημέρα κορίτσια ,θέλω να παραγγειλω τεστ εγκυμοσύνης να έχω γτ στα φαρμακεία είναι πολύ πιο ακριβά... Πέρα απο της hometest που μετά το ψευδώς θειτκο δε θέλω,ποια εταιρεία λέτε να πάρω??

Καλημέρα κορίτσι μου, εγώ για να είμαι ειλικρινής χρησιμοποιώ τα home test ποτέ δεν μου είχαν βγει ψευδώς θετικά πάντα αρνητικότατα ήταν! Ισως να έτυχε; Να δώσεις άλλη μια ευκαιρία; Είναι και τα clear blue αλλά είναι πιο ακριβά αυτά 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!! 
αρχικα συγχαρητήρια σε ολες τις μελλοντικές μανούλες!!! ελπισω να εχετε υπεροχες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️
θελω να σας ρωτησω... μετα απο δυο ατυχες εγκυμοσυνες ξανα ξεκινησαμε τις προσπαθειες με τον αντρα μου... εχω δυο ημέρες καθυστερηση αλλα ειχα κανει τεστακι 3 μερες πριν την καθυστερηση κ ηταν αρνητικό... :( τωρα εχω πόνους περιόδου αλλα κ υπνηλία... δεν σας κρυβω οτι φοβαμαι να παω για χοριακη μην απογοητευτώ τι λετε;;; 
 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...